Nintendo Ghosts ‘n Goblins Resurrection

186099

Ghosts 'n Goblins
Resurrection

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: Action Side-scroller
تاریخ عرضه: 25 فوریه 2021
پلتفرم ها: Nintendo Switch

اجنه ی ملعون، اشباح شکست ناپذیر و هیولاهای نفرین شده، زمان آن فرارسیده که بعد از سالیان سال از سایه های تارک این عالم شیطانی به پا خیزید! به پاخیزید که سِر آرتور کبیر (کمی کبیر البته) برگشته تا با شجاعت بی بدیل و نرمش قهرمانانه خود تک تک پلیدی های این دنیا را پاک کرده و شاهزاده خانم افسانه خود را نجات دهد. زمان آن رسیده تا صفحه به صفحه، قصه بازگشت سِر آرتور کوتوله را از هم دریده و بر احیای او مهر پایان بزنید. زمان Ghosts'n Goblins Resurrection فرا رسیده!

>:)>:)>:)>:)
Ghosts 'n Goblins Resurrection ریبوت یکی از کلاسیک ترین فرنچایزهای تاریخ کپکام ـه که گیمرهای قدیمی تر (یا اونایی که مثل من یه نیم نگاهی به آثار رترو کلاسیک دارن) با دو نسخه معروف بازی رو کنسول های NES و SNES آشنان. بازی یکی از شکنجه کن ترین Action Side Scroller های زمان خودش بود که تو باید با سِر آرتور تو قلمروهای شیطانی حرکت کرده و مراحل و باس های فجیع سخت رو می کشتید.
مکانیک موندگار GnG سیستم زره و اسلحه آرتور بود. جوری که شما هر ضربه ای میخوردید زره تون از بین می رفت و بدون زره فقط یه ضربه دیگه می تونست از پا درتون بیاره. از طرف دیگه موج اسلحه ها، راز و رمز هر مرحله و فوج فوج هجوم دشمن ها به سمت آرتور، بازی رو به یکی از آدرنالین سوز ترین بازی های اون زمان می کرد.

مشابه Mega Man که دو سال پیش با نسخه 11 ام اش تجربه کلاسیک مگامن رو برگردوند، GnG Resurrection هم با ظاهر کتاب داستانی طوریش، میخواد افسانه کلاسیک سِر آرتور رو به صورت وفادار به نسخه های اصلی به دوران مدرن بیاره و 25 فوریه 2021 زمانیه که سر آرتور بالاخره بعد از سال ها به دنیای گیمینگ مدرن برمیگرده و میشه سفر پرمصیبت شو دوباره شروع کنیم

اسکرین شات ها

Switch_GnG-Resurrection_01.jpg Switch_GnG-Resurrection_02.jpg Switch_GnG-Resurrection_03.jpg
Switch_GnG-Resurrection_04.jpg Switch_GnG-Resurrection_05.jpg Switch_GnG-Resurrection_06.jpg

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
ببین شردر ساما....
تهش همه این هایی که کف آب اند هم آزاد کنید
یه سری هستن اون قدر زیر اعماق اقیانوس به زنجیر گیر اند که ازشون خبر هم ندارید >:) >:)

در کل به کپکام کلا امیدی نیست واسه این چیزا :D
باز نینتندو زورش میرسه چند تا بازی ازشون واسه چند ماه یا یه سال انحصاری زمانی کنه
بیچاره پلی استیشنی ها که کل زورشون به دمو و ارلی اکسس و اینا میرسه :D ;))

شما PC بازها هم که همیشه ته دیگش بهتون میرسه :))
اولا هر چه قدر هم در گل و لای اعماق اقیانوس فرو رفته باشند ما با شبیه سازهامون که مجهز به غواصانی پهلوان هستند که قبلا سر میدون زنجیر پاره می کردند ، زنجیر هاشون رو در هم می شکنیم و کف اقیانوس رو پاکسازی می کنیم...:>

L-)دوما اشکالی نداره، ما ایرانی ها کلا ته دیگ خواریم...! ته دیگ همیشگی ! گیرمون بیاد بهتر از فروشگاه های متزلزلی هست که امروز هست.. فردا ممکنه نباشه...!! کنسولی که امروز هست ..فردا با گنجینه ای از بازی هاش نیست...:-q
ما یا یک بازی رو یا نمی خواهیم یا همه رو کنار هم، با هم و برای ابد می خواهیم...اینقدر دلم می خواد بازی که اومد باکس آرتش رو پرینت بگیرم و آرتور رو قرار بدم کنار لارا , آلیس , آلما و جیدی که شما ندارید...( چرا اینا همشون زن بودند..:-??آخه یک مرد متاهل بین...ولش کن مهم نیست...)

پس با وسط کشیدن این حرف ها نمی تونی از حلاوت و شیرینی خبر اومدن آرتور به اندرونی کیس های ما>:D< ، بکاهی و از زیر بار سنگین شکستB-( شونه خالی کنی...

حالا بماند که خیل عظیمی از بازی ها اول برای ما میاد بعد برای شما قشر اقلیت...!
نمونه اش همین Get-A-Grip Chip که کلی باهاش حال کردی و ذوق مرگ شدی..!! :D اکتبر 2020 برا ما اومد ...مارس 2021 برای شما ...
مثل اینکه نینتندو سر این بازی کیف پولش رو جا گذاشته بود... :-"

Hades , skul , fez , Hob, under mine و صد ها عنوان دیگه ای هم که اول برای ما اومدند بعدا برای شما هم ، اصلا قابل تون رو نداره , تو رو خدا حرفشم نزنید...ما که با هم این حرف ها رو نداریم ....:^o

تازه شم Lost Ruins و همین بازی خفنه کونامی که پریروز نشون دادند Getsufumaden هم ، اول قراره برای ما بیاد دلت بسوزه...:p

یک لحظه وایستا ببینم انیمال کرایسینگ رو که امروز دانلود کردم هم با شبیه ساز اجرا میشه... ..... ..... ....... ......
خب خدا رو شکر اینم اجرا شد....B-)کجا بودم ..آها...

سوما گذشته از اینها تو الان عصبانی هستی ، من می رم یک دور می زنم بعدا میام...:D

ولی وقتی برگشتم اون بازی دومی رو آماده کنید بدید ببریم...>:/
حالا اسمشو ته دیگ ,ته مانده, پسماند، لاشه مرده یا هر چیزی می خواهید بگذارید...
deadly premonition 2 قبول نیستا ، اون قبل از این prison break و رسوایی بزرگ برای نینتندو بود...!!

خودم DC Super Hero Girls رو نشون کردم البته اگه تین تایتان بود خیلی بهتر می شد...

واقعا این نینتندوی فلان فلان شده!! چه مرگشه !! ( فکر کنم خونم دیگه حلال شد..!!)
که تور انحصاری برداشته راه افتاده همه ابرقهرمان ها رو یکی یکی هم نه ، کیلویی صید می کنه!
حالا هم که دخترا رو تور کرد...مثل اینکه هزینه هاشونو هم می خواد خودش تقبل کنه.. [-(
قصدم ترول و اینا نیست بخدا ..! من این مدل بازی ها رو خیلی دوست می دارم...آخه چرا همچین میکنید..:-<

حالا نمیشه شما که ازتون حرف می خونند با سران نینتندو صحبت کنی avengers رو بهتون بدیم جاش اینو بهمون بدید...آلتیمیت 3 رو هم سر بدید...!!

پ.ن:
محمد حسین جان :x شوخی کردما ...تو رو خدا فکر نکنی الان بهم برخورده و گاردگرفتم و اینا ....دیگه ببخشید گشنگی زیاد بهم فشار آورده...
وگرنه ما خودمون قبول داریم که لاشخوری مردارخوار بیش نیستیم و تو هر کنفرانس و اجتماع گیمینگ، چشمامون به دهن تهیه کننده هست که یک pc هم ته حرف هاش بچسبونه....
اون ساما هم خیلی چسبید ممنون...^:)^کلی باهاش حال کردم. من به همون KUN یا همون استغفرالله ک..و...ن هم راضی بودم...چرا اینقدر خودتون رو تو زحمت انداختید...مرسی...:*

• Smile
  • Like
Reactions: omid0 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اولا هر چه قدر هم در گل و لای اعماق اقیانوس فرو رفته باشند ما با شبیه سازهامون که مجهز به غواصانی پهلوان هستند که قبلا سر میدون زنجیر پاره می کردند ، زنجیر هاشون رو در هم می شکنیم و کف اقیانوس رو پاکسازی می کنیم...:>

L-)دوما اشکالی نداره، ما ایرانی ها کلا ته دیگ خواریم...! ته دیگ همیشگی ! گیرمون بیاد بهتر از فروشگاه های متزلزلی هست که امروز هست.. فردا ممکنه نباشه...!! کنسولی که امروز هست ..فردا با گنجینه ای از بازی هاش نیست...:-q
ما یا یک بازی رو یا نمی خواهیم یا همه رو کنار هم، با هم و برای ابد می خواهیم...اینقدر دلم می خواد بازی که اومد باکس آرتش رو پرینت بگیرم و آرتور رو قرار بدم کنار لارا , آلیس , آلما و جیدی که شما ندارید...( چرا اینا همشون زن بودند..:-??آخه یک مرد متاهل بین...ولش کن مهم نیست...)

پس با وسط کشیدن این حرف ها نمی تونی از حلاوت و شیرینی خبر اومدن آرتور به اندرونی کیس های ما>:D< ، بکاهی و از زیر بار سنگین شکستB-( شونه خالی کنی...

حالا بماند که خیل عظیمی از بازی ها اول برای ما میاد بعد برای شما قشر اقلیت...!
نمونه اش همین Get-A-Grip Chip که کلی باهاش حال کردی و ذوق مرگ شدی..!! :D اکتبر 2020 برا ما اومد ...مارس 2021 برای شما ...
مثل اینکه نینتندو سر این بازی کیف پولش رو جا گذاشته بود... :-"

Hades , skul , fez , Hob, under mine و صد ها عنوان دیگه ای هم که اول برای ما اومدند بعدا برای شما هم ، اصلا قابل تون رو نداره , تو رو خدا حرفشم نزنید...ما که با هم این حرف ها رو نداریم ....:^o

تازه شم Lost Ruins و همین بازی خفنه کونامی که پریروز نشون دادند Getsufumaden هم ، اول قراره برای ما بیاد دلت بسوزه...:p

یک لحظه وایستا ببینم انیمال کرایسینگ رو که امروز دانلود کردم هم با شبیه ساز اجرا میشه... ..... ..... ....... ......
خب خدا رو شکر اینم اجرا شد....B-)کجا بودم ..آها...

سوما گذشته از اینها تو الان عصبانی هستی ، من می رم یک دور می زنم بعدا میام...:D

ولی وقتی برگشتم اون بازی دومی رو آماده کنید بدید ببریم...>:/
حالا اسمشو ته دیگ ,ته مانده, پسماند، لاشه مرده یا هر چیزی می خواهید بگذارید...
deadly premonition 2 قبول نیستا ، اون قبل از این prison break و رسوایی بزرگ برای نینتندو بود...!!

خودم DC Super Hero Girls رو نشون کردم البته اگه تین تایتان بود خیلی بهتر می شد...

واقعا این نینتندوی فلان فلان شده!! چه مرگشه !! ( فکر کنم خونم دیگه حلال شد..!!)
که تور انحصاری برداشته راه افتاده همه ابرقهرمان ها رو یکی یکی هم نه ، کیلویی صید می کنه!
حالا هم که دخترا رو تور کرد...مثل اینکه هزینه هاشونو هم می خواد خودش تقبل کنه.. [-(
قصدم ترول و اینا نیست بخدا ..! من این مدل بازی ها رو خیلی دوست می دارم...آخه چرا همچین میکنید..:-<

حالا نمیشه شما که ازتون حرف می خونند با سران نینتندو صحبت کنی avengers رو بهتون بدیم جاش اینو بهمون بدید...آلتیمیت 3 رو هم سر بدید...!!

پ.ن:
محمد حسین جان :x شوخی کردما ...تو رو خدا فکر نکنی الان بهم برخورده و گاردگرفتم و اینا ....دیگه ببخشید گشنگی زیاد بهم فشار آورده...
وگرنه ما خودمون قبول داریم که لاشخوری مردارخوار بیش نیستیم و تو هر کنفرانس و اجتماع گیمینگ، چشمامون به دهن تهیه کننده هست که یک pc هم ته حرف هاش بچسبونه....
اون ساما هم خیلی چسبید ممنون...^:)^کلی باهاش حال کردم. من به همون KUN یا همون استغفرالله ک..و...ن هم راضی بودم...چرا اینقدر خودتون رو تو زحمت انداختید...مرسی...:*

من به یه کلام بسنده می کنم

شبیه ساز فول ـه :D :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر