Nintendo Ghosts ‘n Goblins Resurrection

186099

Ghosts 'n Goblins
Resurrection

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: Action Side-scroller
تاریخ عرضه: 25 فوریه 2021
پلتفرم ها: Nintendo Switch

اجنه ی ملعون، اشباح شکست ناپذیر و هیولاهای نفرین شده، زمان آن فرارسیده که بعد از سالیان سال از سایه های تارک این عالم شیطانی به پا خیزید! به پاخیزید که سِر آرتور کبیر (کمی کبیر البته) برگشته تا با شجاعت بی بدیل و نرمش قهرمانانه خود تک تک پلیدی های این دنیا را پاک کرده و شاهزاده خانم افسانه خود را نجات دهد. زمان آن رسیده تا صفحه به صفحه، قصه بازگشت سِر آرتور کوتوله را از هم دریده و بر احیای او مهر پایان بزنید. زمان Ghosts'n Goblins Resurrection فرا رسیده!

>:)>:)>:)>:)
Ghosts 'n Goblins Resurrection ریبوت یکی از کلاسیک ترین فرنچایزهای تاریخ کپکام ـه که گیمرهای قدیمی تر (یا اونایی که مثل من یه نیم نگاهی به آثار رترو کلاسیک دارن) با دو نسخه معروف بازی رو کنسول های NES و SNES آشنان. بازی یکی از شکنجه کن ترین Action Side Scroller های زمان خودش بود که تو باید با سِر آرتور تو قلمروهای شیطانی حرکت کرده و مراحل و باس های فجیع سخت رو می کشتید.
مکانیک موندگار GnG سیستم زره و اسلحه آرتور بود. جوری که شما هر ضربه ای میخوردید زره تون از بین می رفت و بدون زره فقط یه ضربه دیگه می تونست از پا درتون بیاره. از طرف دیگه موج اسلحه ها، راز و رمز هر مرحله و فوج فوج هجوم دشمن ها به سمت آرتور، بازی رو به یکی از آدرنالین سوز ترین بازی های اون زمان می کرد.

مشابه Mega Man که دو سال پیش با نسخه 11 ام اش تجربه کلاسیک مگامن رو برگردوند، GnG Resurrection هم با ظاهر کتاب داستانی طوریش، میخواد افسانه کلاسیک سِر آرتور رو به صورت وفادار به نسخه های اصلی به دوران مدرن بیاره و 25 فوریه 2021 زمانیه که سر آرتور بالاخره بعد از سال ها به دنیای گیمینگ مدرن برمیگرده و میشه سفر پرمصیبت شو دوباره شروع کنیم

اسکرین شات ها

Switch_GnG-Resurrection_01.jpg Switch_GnG-Resurrection_02.jpg Switch_GnG-Resurrection_03.jpg
Switch_GnG-Resurrection_04.jpg Switch_GnG-Resurrection_05.jpg Switch_GnG-Resurrection_06.jpg

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
پست اول رو آپدیت کردم...
آرت استایل بازی رو وحشتناک دوست دارم :x
امیدوارم قیمت معقولی داشته باشه

از این جا به بعد چون سری گوست اند گوبلینز ـه، تریبون رو میدم دست استاد @New Shredder که راضی تون کنه برید سراغ بازی :D >:)

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
پست اول رو آپدیت کردم...
آرت استایل بازی رو وحشتناک دوست دارم :x
امیدوارم قیمت معقولی داشته باشه

از این جا به بعد چون سری گوست اند گوبلینز ـه، تریبون رو میدم دست استاد @New Shredder که راضی تون کنه برید سراغ بازی :D >:)

آخ چِشمم..!!
... .... با تشکر از دوست خوبم ...که تریبون رو پرتاب کردن تو صورت من..!!
و ضمن سلام و خیر مقدم به سوییچ داران و بازدید کنندگان محترم ، و عرض تبریکات صمیمانه به مناسبت عرضه ریمیک این بازی خاطره ساز... ... از همین جا آرزو میکنم که... ... کوفـــتتون بشه و امیدوارم ســـوییچ هاتون بتــــرکه ..!! حالا که بازی برا pc نمیاد...! همـــیــــن...:Angry::Censored::Angry:

اصلا نمی دونم این بازی رو برا چی برا سوییچ دادن ...
آقا به حرف های صاب تاپیک گوش نکنید ..!! اگه دستگاهتون رو دوست دارید # این بازی رو نخرید ...
بخدا اسم بعضی از بازی ها بد دررفته از جهت سختی ؛ مثل سری سول یا نینجا گیدن...که باید عرض کنم اونها در مقابل این بازی مثل خاله بازی میمونن....
همین الان برید یک واکترو یا اسپید ران از بازی 1986 nes ببینید.. استریمر بنده خدا اونقدری زیر فشار و استرس عرق سرد میریزه تمام وجودش خیس میشه ..یک مدت شایع شده بود که چندتاشون هم از شدت فشار قدرت باروری شون رو از دست دادن...!!:-$

:-Bآیا میدانستید AngryJoe تا قبل از انجام شماره اول این بازی در یکی از ویدئو هاش ، اسمش safty and peaceful joe بود..!!

:-Bو آیا باز هم میدانستید خود من ،سر تموم کردن Ultimate Ghosts 'n Goblins که انحصار psp هست زخم های مقعدی عمیقی برداشتم و وقتی فهمیدم همه حلقه های ازدواج رو پیدا نکردم و موفق به مبارزه با باس اصلی و دیدن پایان اصلی نشدم بر شدت جراحاتم افزوده شد..!!

نخرید بازی رو ،چرا ؟ چون مشکل اینجاست که دشمن ها ی در این عنوان تموم نمیشن فقط چند ثانیه کافیه تا سر آرتور شورتشو بکشه بالاتر تا دوباره کیلو کیلو جن و اسکلت و عجوزه اسپاون بشن ..! می دونید برای تموم کردن هر مرحله چند بار باید دکمه A و B رو فشار بدید...به دسته هاتون رحم کنید..برید همون زلداتون رو بازی کنید تهش دو تا lizalfos میان جلوتون و یدونه octorok از دور بهتون تف میکنه...!
حتی سختی و اعصاب خوردی بازی به حدی هست که ممکنه طی یک جنون آنی آغشته با مسخ واقعیت، سوییچ 12 میلیون تومانی تون رو بکوفید تو دیوار...!!
اصلا شما هر لیستی از رو مخ ترین بازی های تاریخ رو باز کنید ، سر آرتور اون بالای لیست وایستاده براتون دست تکون میده...!
اسنادی هم موجوده که موساد زندانی های فلسطینی رو در اتاق های در بسته که فقط یک آرکید از این بازی هست نگهداری میکنه ! نکنید این کارو ..# نخرید بازی رو...

گذشته از این ها بازی محتوای نامناسب هم داره ... شما با خرید این بازی برای خودتون یا فرزندتون ناخواسته به ترویج فرهنگ برهنگی کمک میکنید...
اونهایی که با این سری آشنایی دارند می دونند که طبیعت بازی اینه که لباس های شما رو یکی یکی دربیاره و،تحقیرتون کنه و با آبروی شما بازی کنه... دشمن ها اول شما لخت میکنند، حسابی که خجالت کشیدید ،عصمت شما تحت شعاع قرار گرفت و بی عفت شدید اونوقت کارتون رو می سازند....آخه اینم شد بازی ...#لطفا برای این بازی هزینه نکنید ...

فقط دلیل منطقی برای آوردن این بازی در انحصار انشاالله زمانی سوییچ ، می تونه مشکل دریفت جویکان های باشه ،چون این بازی به این معروفه که شما نباید یک جا وایستی وگرنه آرتور همیشه شورت پاشه و دهنش سرویس...پس اگه مشکل دریفت جویکان ندارید دلیلی برای خرید بازی وجود نداره...!!
از من به همه سوییچ دارها نصیحت اگه نگران جویکان ها و یا قدرت باروریتون هستید این بازی رو نخرید.. اینطوری بازی کم میفروشه ، کمتر و حتی کمتر ... بعد مجبور میشن انشاالله تعالی برای pc عرضه کنند ، بعد تشریف بیارید تو بخش pc دست چپ تاپیک بازی ،قدمتون روی چشم، خوش تشریف آوردین ^:)^اونوقت بهتون میگم حالا باید چیکار کنید...احتمالا تا اونموقع Casual Mode برای بازی در نظر گرفته میشه....
8->

پ .ن :کم امیر آکیبای دوست داشتنی رو تو اون تاپیک سر نیومدن hadesبرا ps4 چزوندی . اینجا نوبت منه...!![-x

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
پ .ن :کم امیر آکیبای دوست داشتنی رو تو اون تاپیک سر نیومدن hadesبرا ps4 چزوندی . اینجا نوبت منه...!![-x

What Choice do I Have؟ :D

به صورت Passive که فعالیت می کنم تحویل نمی گیرید بخش به این خوبی رو
مجبورم Passive Aggressive بیام جلو :D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
What Choice do I Have؟ :D

به صورت Passive که فعالیت می کنم تحویل نمی گیرید بخش به این خوبی رو
مجبورم Passive Aggressive بیام جلو :D

ولی جدا ممنون محمد حسین , بابت زدن تاپیک به این خوبی برای این بازی ... ?
خیلی خوشحالم که بازی تاپیک داره و Z-fan کبیر هم پشتشه ..خیالم راحته تا دوسال بعد از اومدن بازی هم از تاپیک پشتیبانی میشه ..
باور کن هیچ کاربری غیر از خودت شایستگی پرداختن به مقوله تحلیل تطبیقی عشقولانه های سر آرتور و پرینسس پرین پرین رو نداشت... دستت خیلی خیلی درد نکنه...:x

می دونی آرتور یکی از معدود قهرمان هایی هست که با اینکه نه قد و بالای رشیدی داره ، نه عضلات پولادی و نه مدل موهای سیخ سیخی ... نشون میده که انسان اگه بخواد حتی میتونه با یک شرت گل گلی جای خودش رو توی قلب دختر ها باز کنه...!! پس نباید به این عنوان به چشم یک بازی نگاه کرد بلکه باید اون رو به عنوان یک کلاس درس و دوره افزایش اعتماد به نفس در نظر گرفت ...
به نظرم سر آرتور میتونه نقش فرهاد کوه کن ویدئو گیم رو ایفا کنه .درسته ماریو هم هست ولی عشقش اون خلوص رو نداره..تا جایی که حتی توی گلکسی من حس کردم به روزالینا نظر داره و این می تونه به خیانت به پیچ بیانجامه..!!

منم با دیدن تریلر خیلی خوشحال شدم ،ولی تهش که زد سوییچ ، حس کردم نوک تیز lance آرتور رفت تو........!! :D
برا همین فقط از احیای بازی خوشحالم و نه بیشتر...[-(
امیدوارم حالا که کپکام افتاده رو دور بازیافت، خداکنه سری ماکسیمو رو هم احیای قلبی وریوی کنه...[-o<

ولی قبول کن حرکت خیلی ناجوانمردانه ای از طرف کپکام بود انحصاری کردن بازی,
باز اگر این انحصار برای ایکس باکس بود یچیزی ! نینتندو حتی اجازه نمیده دستمون به شورت سر آرتور برسه، چه برسه به بازی...!:-<

هیییع... !! ولی بازم ما که بخیل نیستیم انشالله برچسب 70 دلاری با 3 درصد مالیات بر ارزش افزوده بخوره تا همتون بتونید بازی کنید...!!>:)
خدا رو چه دیدی شاید ما هم تا اونموقع مشغول به چوخ دادن 672 مین prinny صدقه سری شما شدیم...:>

پ ن : ببخشید بابت وارد کردن اراجیف و پست های سخیف و مبتذل در تاپیک شما , وپایین آوردن سطح فرهنگی تاپیک...^:)^
دیگه می رم گورم رو گم کنم . شما راحت به بحث های تحلیلی و علمی تون ادامه بدید...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
می دونی آرتور یکی از معدود قهرمان هایی هست که با اینکه نه قد و بالای رشیدی داره ، نه عضلات پولادی و نه مدل موهای سیخ سیخی ... نشون میده که انسان اگه بخواد حتی میتونه با یک شرت گل گلی جای خودش رو توی قلب دختر ها باز کنه...!! پس نباید به این عنوان به چشم یک بازی نگاه کرد بلکه باید اون رو به عنوان یک کلاس درس و دوره افزایش اعتماد به نفس در نظر گرفت ...

بزرگمردی به این رومانتیکی نداریم حقیقتا تو صنعت گیم.
البته لینک هم ثابت کرد که لخت لخت میتونه شاهزاده خانم رو نجات بده. منتها اون یکم کلا قضیه اش متفاوته و بر و بچ شیکاه بهش زیادی چیت رسوندن. منم میتونستم زمان رو برای اجسام متوقف کم تا حالا به زیدم رسیده بودم :>

به نظرم سر آرتور میتونه نقش فرهاد کوه کن ویدئو گیم رو ایفا کنه .درسته ماریو هم هست ولی عشقش اون خلوص رو نداره..تا جایی که حتی توی گلکسی من حس کردم به روزالینا نظر داره و این می تونه به خیانت به پیچ بیانجامه..!!

پس باید اودیسه رو هم بازی کنی تا ببینی چه نگاه هایی که به شهردار پائولین نمی کرد :D

ولی قبول کن حرکت خیلی ناجوانمردانه ای از طرف کپکام بود انحصاری کردن بازی,
باز اگر این انحصار برای ایکس باکس بود یچیزی ! نینتندو حتی اجازه نمیده دستمون به شورت سر آرتور برسه، چه برسه به بازی...!:-<

من این جا باهات موافقم
ولی ناخودآگاه یاد حرف امیر آکیبای کبیر @Akiba میفتم که معتقد بود بازی ها باید به پلتفرمی که از لحاظ Spiritually بهش نزدیکی دارن و تاریخچه دارن باهاش تعلق بگیرن. اون روز داشت همین جوری مسخره بازی های اسکوئر سر انحصاری کردن FF ها روی پلی استیشن رو توجیه می کرد :D
اینم همونه :>
دیگه خودت میدونی اصل ماجرا رو کنسول های نینتندو همیشه بوده. طبیعیه بازگشت شکوهمندش هم همون جا باشه
اگه میخوای یقه کسی رو بگیری، یقه همون امیر آکیبا رو بگیر. این فلسفه شوم کار خودشه :D

هیییع... !! ولی بازم ما که بخیل نیستیم انشالله برچسب 70 دلاری با 3 درصد مالیات بر ارزش افزوده بخوره تا همتون بتونید بازی کنید...!!:)

اشتباه اومدی. این رقم ها واسه بخش PS5 ـه :-"
البته این از اون بخش هایی که نینتندو به طرز عجیبی هیچ وقت توش نمیخواد کم بیاره پس بعید نیست واقعا همچین چیزی در آینده:-??
فعلا اوضاع مرتبه :D

پ ن : ببخشید بابت وارد کردن اراجیف و پست های سخیف و مبتذل در تاپیک شما , وپایین آوردن سطح فرهنگی تاپیک...^:)^
دیگه می رم گورم رو گم کنم . شما راحت به بحث های تحلیلی و علمی تون ادامه بدید...

نه حاجی شما مراحمی :D البته که اگه من نصف دانش شما رو در زمینه بازی های رترو داشتم طبیعتا خودم موتور تحلیل رو روشن می کردم
حیف حوزه تخصصی من فقط بازی های نینتندو و درآوردن حرص فن های تلو2 ئه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من هنوز روی اون نظرم هستم و بی عرضگی سونی میدونم که نتونست کراش و اسپایروها رو نگه داره! و حتی FF VII R ! خاااااک بر سرش:|

ولی... این بازی رو نه آشنام نه چیزی، گرافیکم که مال عهد عتیقه، اصلا دوست نمیداشتم نمایشش رو:-"
برای خودتون...

اون هیدس رو زودتر آزاد کنید منتظرم:|
میترسم تهش نینتندو دو دستی چسبیده باشتش ولش نکنه:|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دوستان من متوجه نشدم این ریمیک Ghosts 'n Goblins 1986 یا Ghouls 'n Ghosts 1988 ؟ یا شامل هر دو میشه چون انگار مراحلی از هر دو قسمت در تریلر tga بود.

معلوم نیست، زده بود ریبوت ـه ولی. احتمالا یه ترکیبی از مراحل قدیم و جدید و... است.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
احتمالا شما هم از زندان های مخوف انحصاری نینتندو
و بدرفتاری هایی که در اونجا با زندانیان میشه چیزهایی به گوشتون خورده...!!

zsie_q1-min.png

البته بعضی از زندانی ها موفق به فرار شدند....

im8p_q2-min.png

خب ، بعضی ها هم نشدند....

1czn_q5-min_(1).png

ناگفته نماند این جورها هم که میگن این زندان ها غیر قابل فرار و بی راه در رو هم مثل اینکه نیستند..نمونه اش همین دم دمای صبح امروز بود که خبرش پیچید، یکی از زندانی های دیگه به نام Monkey Barrels موفق به فرار شده و به epic game store پناهنده شده ..فقط این وسط چندتا فریم هاش آسیب دیده که به محض ورود مدیر عامل اپیک امکانات درمانی لازم رو فراهم کرده که تا 6 فبریه بهبودی کامل رو بدست بیاره...

jtjv_q4-min.png

حالا باید دید که زندانی سیاسی! بعدی که حصار این انحصار رو در هم میشکنه و می گریزه کیه....!!

qr23_q6-min.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
احتمالا شما هم از زندان های مخوف انحصاری نینتندو
و بدرفتاری هایی که در اونجا با زندانیان میشه چیزهایی به گوشتون خورده...!!

zsie_q1-min.png

البته بعضی از زندانی ها موفق به فرار شدند....

im8p_q2-min.png

خب ، بعضی ها هم نشدند....

1czn_q5-min_(1).png

ناگفته نماند این جورها هم که میگن این زندان ها غیر قابل فرار و بی راه در رو هم مثل اینکه نیستند..نمونه اش همین دم دمای صبح امروز بود که خبرش پیچید، یکی از زندانی های دیگه به نام Monkey Barrels موفق به فرار شده و به epic game store پناهنده شده ..فقط این وسط چندتا فریم هاش آسیب دیده که به محض ورود مدیر عامل اپیک امکانات درمانی لازم رو فراهم کرده که تا 6 فبریه بهبودی کامل رو بدست بیاره...

jtjv_q4-min.png

حالا باید دید که زندانی سیاسی! بعدی که حصار این انحصار رو در هم میشکنه و می گریزه کیه....!!

qr23_q6-min.png

این پروپاگانداها فایده ای نداره
هر زندانی ای در ره، یکی دیگه تو سلولش جاشو میگیره >:)>:)

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,374
نام
Mehrdad
این بازی من ورژن پی اس پی شو رو ویتا خریدم و اتفاقا همین دیروز تو دانلود لیست دیدمش.. و حرف های دوستان رو به شدت تایید میكنم كه هرچی فضای باحالی داره، گیم پلی بسیار بسیار سختی داره.. عاشق این سبك آرت استایل هستم..

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
@Z-fan بیا که یکی دیگه در رفت...
کی مسئول درب اون خراب شده هست ! نکنه قفل و کلونتون لق شده ..! =))..آها فهمیدم کیه ;)).. پس prinny هم بزودی میاد..!

fddl_123-min.png

خیلی وقت بود منتظرش بودم ، حال و هوا و گیمپلی دانکی کونگی داره..، یخورده هم Jetpack Joyride بهش مالیدن...اصلا نفهمیدم کی تایید شد و کی اومد...رفتم دیدم کرک شده...

انحصاریتون بودها...بازیش که نکردی احتمالا... ببین خدا نینتندو سوییچ رو به کیا داده ..!! همش زنو بلید، زنو بلید ...بسه دیگه..ترکیدیم...!

فقط اینو بدون دور نیست اون روزی که خبر آزادی آرتور رو هم از زندان کمیته مشترک نینتندو کپکام ، خودم بیام بدم.....این خط اینم نشون ...خیلی مونده تا کپکام خیانت کار رو بشناسید...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
@Z-fan بیا که یکی دیگه در رفت...
کی مسئول درب اون خراب شده هست ! نکنه قفل و کلونتون لق شده ..! =))..آها فهمیدم کیه ;)).. پس prinny هم بزودی میاد..!

fddl_123-min.png

خیلی وقت بود منتظرش بودم ، حال و هوا و گیمپلی دانکی کونگی داره..، یخورده هم Jetpack Joyride بهش مالیدن...اصلا نفهمیدم کی تایید شد و کی اومد...رفتم دیدم کرک شده...

انحصاریتون بودها...بازیش که نکردی احتمالا... ببین خدا نینتندو سوییچ رو به کیا داده ..!! همش زنو بلید، زنو بلید ...بسه دیگه..ترکیدیم...!

فقط اینو بدون دور نیست اون روزی که خبر آزادی آرتور رو هم از زندان کمیته مشترک نینتندو کپکام ، خودم بیام بدم.....این خط اینم نشون ...خیلی مونده تا کپکام خیانت کار رو بشناسید...

شانس آورد کربی خواب بود... وگرنه با لایه های آستنوسفر زمین یکی می شد :-"

باو من بخوام هر کدوم از انحصاری های سوییچ رو بازی کنم که کچل میشم
اصن بخوام هر کدوم از انحصاری های سوییچ که "فقط نینتندو عرضه کرده" رو بازی کنم به فنا میرم.... سونی و مایکروسافت که نیستن. ;)) ده هزار جور و مدل بازی کوچیک و بزرگ میدن :D الان من خودم هنوز منتظرم Clubhouse 51 رو بگیرم با داداشا بازی کنم
من چمیدونم هر کدوم چی به چیه

و این که دلتم بخواد... زنوبلید خیلی هم خوبه :> شماها از نعمت فایر امبلم هم یادم رفت محرومید... البته خالفش کاگا رو استیم یه چیزایی داده بیرون، امتحانشون کن :D

کپکام هم
کپکام که مشخصه استاد خیانت های افسانه ایه
خیانت اخیرش که اصن لیک شد. عوضیا میخواستن Monster Hunter Rise رو 6 ماه بعد عرضه اش رو سوییچ رو PC بدن. :D صداشم در نیاورده بودن

ولی اصن اینا از این لحاظ بر پایه حافظه تاریخی هم خیلی موجودات عوضی ای اند
Resident Evil 4 ـی که قرار بود انحصاری Game Cube باشه رو اینا عملا هر کنسولی که بشریت از سال 2005 به بعد بهش دسترسی داشته دادن بیرون :D فکر کن :D
دیگه خیانت از این بدتر

ولی ما از همین مدت زمان کوتاه هم استفاده خواهیم کرد >:)>:)>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر