Ghost Recon: Future Soldier™ | Xbox 360

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان کسی تونسته بازی کنه ؟ برای من Player هم پیدا میکنه اما توی Loading گیر میکنه و تو بازی نمیره ! همینجوری هِی لود میکنه تا بینهایت اما تو بازی نمیره :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی کردیم البته فقط 1 دست . هِی میپره بیرون نمیذاره بازی کنیم . اما کلا حال کردم . خیلی هم به نظر لگ نداره . قسمت Costumize اسلحه ها خیلی خوبه کلی حال کردم . تمام قسمت های اسلحه رو میشه آپگرید کرد خیلی خوبه :d
حرکات کاراکتر خیلی خوبه . اول بازی عین این گروه ضربتا میریزیم جلو حس خوبیه :d
کلا فقط مشکل سرور داره که نمیدونم مشکل از من است یا همه اینجورین . هیی میندازه بیرون دیگم نمیذاره بری تو بازی

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بازی کردیم البته فقط 1 دست . هِی میپره بیرون نمیذاره بازی کنیم . اما کلا حال کردم . خیلی هم به نظر لگ نداره . قسمت Costumize اسلحه ها خیلی خوبه کلی حال کردم . تمام قسمت های اسلحه رو میشه آپگرید کرد خیلی خوبه :d
حرکات کاراکتر خیلی خوبه . اول بازی عین این گروه ضربتا میریزیم جلو حس خوبیه :d
کلا فقط مشکل سرور داره که نمیدونم مشکل از من است یا همه اینجورین . هیی میندازه بیرون دیگم نمیذاره بری تو بازی

داداش بازي اصلا" سرور نداره :d بلكه مثل call of duty جديد ها يكي اون وسط هاست مي شه بقيه بهش جوين مي شن به همين دليل هم ما بدبخت ها با اين نت زاغارتمون همش تو سري مي خوريم :(
وقتي با اون يارو پينگت بالا باشه و كلا" نتوني درست بهش وصل بشي ميشه همين !

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
برای بازی کردن بتا حتما باید Xbox live gold member ship داشت؟؟؟

اره:((.من گرفتم ولی رفتم تو دیوار:d.اگه گلد ندارین نگیرین.من گفتم دیگه بتا هست رایگانه ولی دیدم نیست :((مایکروسافت خیلی خسیسه.

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اینم از طرف من ندیده بودم وگرنه زود تر میزاشتم که دوستان استفاده کنن . شرمنده اگه دیره .:|

J77HK-KHKXG-MX9VQ-MK6VC-DQ2RZ
P2MXG-FTWPH-667MW-4G33F-K3CDZ
7PWM3-CV7GV-6M2KH-74793-R7WQZ

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اینم از طرف من ندیده بودم وگرنه زود تر میزاشتم که دوستان استفاده کنن . شرمنده اگه دیره .:|

J77HK-KHKXG-MX9VQ-MK6VC-DQ2RZ
P2MXG-FTWPH-667MW-4G33F-K3CDZ
7PWM3-CV7GV-6M2KH-74793-R7WQZ

خب پ.خ میدادی به من بدبخت

یه دونه دیگه نداری تا پ.خ بدی بهم چون ادرس رو که کدها رو که میزنم میگه قبلا وارد شده و استفاده شده ):

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر