Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
من دوست نداشتم، ولی به عنوان کار فرهنگی حمایت میکردم...بالاخره هرچی از یک فرهنگ بیشتر ببینیم جذاب تره:D مخصوصا اگر برامون جدید هن باشه!

ولی بعد از اجراش توی بازی هم تبدیل به یکی از آهنگا و کاتسینای مورد علاقم تو بازی شد، هم از یونجین خوشم اومد :D یعنی جایی بخوام از آهنگای گنشین نام ببرم، یکیش سورومی آیلنده(جزیره مه، تا وقتی مه بود)، یکیش یه آهنگ مربوط به انکانومیا توی شب نزدیک فانوس ، و یکیشم همینه:-" (مشخصه TOP3 گفتم یا نه؟ :-" البته آهنگ مبارزه با تارتاگلیا هم خداست ولی اون رو باید تو مبارزه باشی حسش کنی:D )

. در مورد گلاید قرمز...البته KFC ...ولی خوب منظور رسید:-"
اون گلاید سالگرد که پارسال دادن، من به شخصه خیلی ازش استفاده میکنم و به نظرم مثلا به یکی مثل آیاتو و یائه ، نینگوانگ با لباس اصلی ، تارتاگلیا ، نوئل ببشتر از بقیه ی گلایدها میاد:-"
به نظرم هر از چند گاهی یک گلاید هدیه بدن تو ایونت بسیار حرکت پسندیده ایه...سالی دوتا مثلا:-" انقدر خسیس نباشن:D

---

آقااااااااا!!!
بالاخره منم تونستم ابیس رو 36 ستاره کنم برای اولین بار :(( تا 34ی که امکان 35م بود رفته بودم...ولی 36 خیر ... که امروز موفق گشتم:x

با تشکر از محسن @ce7en44 برای تشویق هاش:-"

و مطمئنا تیمم چندان آپتیمایز نبود و صرفا خودم باهاش راحت و اوکی بودم:-"
آره اون تیکه ای که داخل برنامه ویژه خوند یکمی به گوش ما غیرآشنا میومد ولی بعدش اونی که داخل بازی پخش شد خیلی قشنگ بود، در حدی که من تا یه مدت گوشش میکردم :D

والا من از اون گلاید خشم نمیاد، نمیدونم چرا اینقدر طرفدار داره :-"

البته منی که منشن کردی مسلم ـشون هستم، محسن ـمون اصلا اهل گنشین نیست :D

ولی خب نیازی زیادی هم به تشویق نداشتی چون خودت گفتی که فقط چند ثانیه وقت کم میاوردی :D

مگه داریم...مگه میشه :D
خیلی قشنگه، مشخصه که طرف خیلی وقت گذاشته تا این مدل ها رو درست کنه :D

دشمن های سومرو هم لیک شدن، از بین همه شون اون قارچ ها ست کاملشون اومده و خیلی خوبن :x

• Like
Reactions: tirdad666
آره اون تیکه ای که داخل برنامه ویژه خوند یکمی به گوش ما غیرآشنا میومد ولی بعدش اونی که داخل بازی پخش شد خیلی قشنگ بود، در حدی که من تا یه مدت گوشش میکردم :D

والا من از اون گلاید خشم نمیاد، نمیدونم چرا اینقدر طرفدار داره :-"

البته منی که منشن کردی مسلم ـشون هستم، محسن ـمون اصلا اهل گنشین نیست :D

ولی خب نیازی زیادی هم به تشویق نداشتی چون خودت گفتی که فقط چند ثانیه وقت کم میاوردی :D

خیلی قشنگه، مشخصه که طرف خیلی وقت گذاشته تا این مدل ها رو درست کنه :D

دشمن های سومرو هم لیک شدن، از بین همه شون اون قارچ ها ست کاملشون اومده و خیلی خوبن :x
برنامه ویژه رو من ندیده بودم:-" ولی ترکیب آهنگ + اون کاتسین ، کارگردانی خیلی خوبی داشت و فراز و فرودها بسیار به دل نشست:-"

رنگش برای لباس های سفید و طلایی مناسبه!
الی ماشاالله هم گلایدر برای رنگ های طیف آبی داریم:-"

الان که لایک زدی پستم رو دیدم و ... :| :| :| چه سوتی بدی:))

اینکه یکی هلت بده برای اون چند ثانیه تلاش کنی خودش خیلیه:-" :دی

برنامه ویژه رو من ندیده بودم:-" ولی ترکیب آهنگ + اون کاتسین ، کارگردانی خیلی خوبی داشت و فراز و فرودها بسیار به دل نشست:-"

رنگش برای لباس های سفید و طلایی مناسبه!
الی ماشاالله هم گلایدر برای رنگ های طیف آبی داریم:-"

الان که لایک زدی پستم رو دیدم و ... :| :| :| چه سوتی بدی:))

اینکه یکی هلت بده برای اون چند ثانیه تلاش کنی خودش خیلیه:-" :D
آره خیلی حرفه ای درست کرده بودن:-"

برای طلایی و سفید هم همون نت داره هست دیگه.

اوکی، پس سری بعد محکمتر هل میدم >:)

• Like
icu7rh1csz991.jpg

bc8j7p4csz991.jpg

6dwp9x5csz991.jpg

• Like
Reactions: cloud _ strife
یعنی من غلط بکنم یه بار دیگه کاراکتری که متریالش سوسک هست رو بگیرم. دو ساعته دارم اینازوما رو بالا و پایین میکنم و دیگه حالت تهوع گرفتم :-"
هر وقت خواستی بیا سوسکای منو جمع کن.
کی سوسک میخواد حالا؟ :-?

هر وقت خواستی بیا سوسکای منو جمع کن.
کی سوسک میخواد حالا؟ :-?
ممنون، اوکی شد ولی کلا جایگذاریشون خیلی بده. بهترین متریال برای فارم کردن مال رایدن هست که اونم فقط خودش بود.

برای هیزو، توی هانی نوشته بود سوسک نیاز داره:D

زیر سن قانونیش رو نمیدونم ... ولی آره تصمیم گرفته بودن و هنوزم گرفتن لزه:))
تقصیر شماهاست که لومینه انتخاب کردیدا:p بی ادبا:p

شیپ دحیه و نیلو هن از سر همین ویدیوشونه احتمالا:)) آخه چه وضع لیک مدل کاراکتره:))

---

هر کاری کنند، باز ملت هیت میورزن!
ساینو هم معرفی بشه میگن 1.رنگش خیلییی تیره نیست و به درد نمیخوره 2.چرا تاپ ترین کاراکتر بازی نیست! پس فلان فلانشون :-"

حالا نگاه کن، اگر بخش صحرایی بیشتر تیره پوست باشن کاراکترها، میگن نگاه کنید ما رو صحرا نشین و نفله دارن نشون میدن!

نمیگن طبق همون تاریخ و واقعیتی که زور چپونی دارید میکنیو تو حلق بازی، خو در مقابل ایران هم همین بودید حقیقتا:-"

پ.ن: اعتراض جدید اینه که چرا دحیه رنگش کمرنگ تر از عکس دست جمعی به نظر میاد...پس... زدن سفیدش کردن :-"
در ادامه صحبت دیروزت، دشمن های انسانی در پنج طیف رنگی مختلف لیک شدن، بعد دوباره یه سری توی توئیتر اعتراض کردن که چرا دشمن ها رنگین پوستن :))

یعنی خداییش هویو از اول همه رو سفید میکرد این همه دردسر نداشت :))

یعنی من غلط بکنم یه بار دیگه کاراکتری که متریالش سوسک هست رو بگیرم. دو ساعته دارم اینازوما رو بالا و پایین میکنم و دیگه حالت تهوع گرفتم :-"

دقیقا منم چند روزه اوضاعم همینه :| برا ایتو بیخیال شدم فعلا دارم برا هیزو جمع میکنم بعدش برا ایتو هم میگیرم لامصب خیلی رو مخه جمع کردنشون

آف تاپیک این بازی honkai star rail شدید خوبه خیلی خوشم اومده ازش مخصوصا دوتا شخص پایین jing yuan و welt البته جفتشون 5 ستاره هستن😂
View attachment 263100View attachment 263101
مگه منتشر شده؟ :-"
دقیقا منم چند روزه اوضاعم همینه :| برا ایتو بیخیال شدم فعلا دارم برا هیزو جمع میکنم بعدش برا ایتو هم میگیرم لامصب خیلی رو مخه جمع کردنشون
اگه ایتو داری، بهتر نیست اول اون رو آپ کنی؟ هیزو که تا سه شنبه نمیاد:-"

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or