Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
آقا این چه ماجرایی هست که راه افتاده که گیر دادن که سومرو حتما باید شخصیت سیاه پوست داشته باشه؟ یعنی اینقدر درکش سخته که سومرو براساس خاورمیانه و مصر و هندوستان هست نه آفریقا و حتی توی لیک هام داشتیم که چند تا از شخصیت ها با رنگ پوست تیره تر خواهند بود ولی همچنان بعضی ها ول کن نیستن و میخوان عقده هاشون رو به زور به هر چیزی اعمال کنن.

• Wow
Reactions: tirdad666
آقا این چه ماجرایی هست که راه افتاده که گیر دادن که سومرو حتما باید شخصیت سیاه پوست داشته باشه؟ یعنی اینقدر درکش سخته که سومرو براساس خاورمیانه و مصر و هندوستان هست نه آفریقا و حتی توی لیک هام داشتیم که چند تا از شخصیت ها با رنگ پوست تیره تر خواهند بود ولی همچنان بعضی ها ول کن نیستن و میخوان عقده هاشون رو به زور به هر چیزی اعمال کنن.
این مسئله توی تمام سرگرمی ها توی تمام بازی وجود داره این که از هر سفید پوست یک نسخه ی سیاه پوست هم باید باشه یا هرچیزی که مرد هست سریع یک نسخه ی زن ازش میدن طبیعی هست توی این دوره چیزی نیست بهش گیر بدن رفتن سراغ مسائل نژادی و جنسیتی که بحثش همیشه داغه . گنشین هم از این قاعده مستثنی نیست حالا شما برای این افراد هزار تا برهان بیار که این سومرو از فلان جا الهام گرفته توی تاریخ از قدیم تا حالا اون منطقه سیاه پوست نداشته همه یا سفید بودن یا نزدیک به سیاه که همون سبزه هست ولی گوش کسی بدهکار نیست مخالفت هم کنی میشی نژاد پرست

خیلی از کاراکترها شر نیستن ولی بازم گرفتیشون:D شاید گیم پلیش خوب باشه :>

چهار ستاره هست، راحت میتونی بگیری:D بعد به این فکر کن که ورژن لولی علاالدین هست، واقعا حیفه از دستت بره:D
قبل از اینکه دست به کار بشی، بزار ناامیدت کنم که رد هورن اصلا بدرد دیلاک نمیخوره، برو روی همون یانفی و ژیانگلینگ کار کن:D

برنامه ویژه شنبه هست :D
دوری ۴ ستاره است؟ بعید میدونم

رد هورنت که مستقیما به درد دیلوک نمیخوره، ولی بازم از باقی کلایمور ها غیر از وولف خروجی بهتری میده

من یانفی رو به دیلوک ترجیح میدم 😁

خب از همین هندوستان هم خب بخوان بیارن بابد یکم تیره رنگ باشه.

در کل من خودم از این جور بحثا بدم میاد اما این یه مورد به نظرم بی راه نیست. واسه بازی‌ای که الان ۴۰-۵۰ تا کارکتر داره. خیلی جالب نیست که فقط ۲ تا کرکتر سیاه داره. (اون هم عملا tan هستن تا سیاه) Dislyte رو بازی نکردم اما تو طراحی کرکتر خیلی بهتر از گنشین عمل کرده به نظرم.

این مسئله توی تمام سرگرمی ها توی تمام بازی وجود داره این که از هر سفید پوست یک نسخه ی سیاه پوست هم باید باشه یا هرچیزی که مرد هست سریع یک نسخه ی زن ازش میدن طبیعی هست توی این دوره چیزی نیست بهش گیر بدن رفتن سراغ مسائل نژادی و جنسیتی که بحثش همیشه داغه . گنشین هم از این قاعده مستثنی نیست حالا شما برای این افراد هزار تا برهان بیار که این سومرو از فلان جا الهام گرفته توی تاریخ از قدیم تا حالا اون منطقه سیاه پوست نداشته همه یا سفید بودن یا نزدیک به سیاه که همون سبزه هست ولی گوش کسی بدهکار نیست مخالفت هم کنی میشی نژاد پرست
میدونی مشکل اینجاست که اینا دغدغه های مردم آسیا نیست که حالا مثلا کاراکتر سیاهپوست داشته باشیم یا نه. از خیلی سال ها قبل از اینکه اصلا غربی ها بخوان این جنبش تنوع طلبیشون رو راه بندازن، توی آثار سینمایی و تلویزیونی و حتی انیمه ها و بازی ها کاراکترهای با رنگ پوست تیره داشتیم و کسی هم بهشون دیکته نکرده بود که حتما باید همچین چیزی داشته باشین. بعدش هم اصلا از اول خود مدیاهای غربی بودن که توی فیلم و سریال هاشون مردم باقی جاهای جهان رو بی فرهنگ و دزد و قاتل و... نشون میدادن و قهرمانان رو سفید پوست چشم آبی اروپایی بعد حالا که میخوان درستش کنن فشارش رو روی یه شرکت آسیایی میارن که اصلا توی این مسائل نقش نداشته؟ فرهنگ آسیایی همین حالاش هم توی دیدگاه ها غربی ها خراب شده که همه شون فکر میکنن که ما مثل شخصیت های علاالدین هستیم و لباس های اونطوری میپوشیم و با شتر اینور و اونور میریم، دیگه فقط مونده نژادمون هم به کل تحریف کنن و کلا هیچ چیزش شبیه خودمون نباشه :D
اکثر این غربتی بازی ها از طرف غربی هاست که اصلا هیچ دید درستی نسبت به آسیا و فرهنگش ندارن و فکر میکنن آسیا فقط ژاپن و چین هست و خاورمیانه هم وسط آفریقاست :D مگه انیمه Angolmois نبود که بعد از قسمت اولش مسخره میکردن که چرا یه داستان تاریخی توی آسیا یه شخصیت چشم آی و مو بلوند داره؟ که دیگه بعدا با کلی زحمت بهشون شیرفهم کردیم که یه بخشی آسیا رو هم روسیه تشکیل میده که یه نژاد چشم آبی و مو بلوند دارن که حتی از اروپایی ها هم سفید پوست ترن:D
شخصا همین که بتونن یه دید درستی از فرهنگ آسیای میانه ارائه بدن برام کافیه، حالا کاراکترهاش هر رنگی میخوان باشن:D
دوری ۴ ستاره است؟ بعید میدونم

رد هورنت که مستقیما به درد دیلوک نمیخوره، ولی بازم از باقی کلایمور ها غیر از وولف خروجی بهتری میده

من یانفی رو به دیلوک ترجیح میدم 😁
بله :D

مشکل اینه که دیلاک نمیتونه با کاراکترهای جدید رقابت کنه و منم همون موقع تست رد هورن روی دیلاک رو دیدم و بدرد کاراکترهایی که نیاز به اتک دارن نمیخوره :D

منم :D

خب از همین هندوستان هم خب بخوان بیارن بابد یکم تیره رنگ باشه.

در کل من خودم از این جور بحثا بدم میاد اما این یه مورد به نظرم بی راه نیست. واسه بازی‌ای که الان ۴۰-۵۰ تا کارکتر داره. خیلی جالب نیست که فقط ۲ تا کرکتر سیاه داره. (اون هم عملا tan هستن تا سیاه) Dislyte رو بازی نکردم اما تو طراحی کرکتر خیلی بهتر از گنشین عمل کرده به نظرم.
همونا هم سبزه حساب میشن ولی بحث اینه که اینا میگن در حد آفریقایی ها تیره پوست باشه که نیست. بعد مگه سرزمین ناتلان قرار نیست ترکیب آفریقا و آمریکا باشه؟ مطمئن باش اونجا به اندازه کافی کاراکتر تیره پوست اضافه میشه که تنوع هم رعایت بشه. تا الان فقط لیو و موندست و اینازوما رو داشتیم که قاعدتا کاراکتر تیره پوست کمتر توشون پیدا میشده (به این هم کاری نداریم که لیو و اینازوما باید زرد پوست میبودن:D) مطمئن باش از این به بعد بیشتر میشن چون همونطور که گفتم همین حالا هم لیک شده که حداقل سه نفر با پوست تیره تر قراره بیارن.

در مورد اون بازی هم که مثال زدی:

این tan هست.
این سبزه هست.
این سیاهپوست هست.

همونطوری که مشخصه خیلی فرق دارن و عملا سه تا نژاد مختلف میشن، اینکه بگیم هندی و آفریقا یکی هستن اشتباهه. این بازی هم از ظاهرش پیداست که در دوران مدرنتری هست و مطمئنا ادغام نژادی داشتن و چه بسا شاید حتی برعکس گنشین یه دنیای فانتزی باشه که از کشورها و فرهنگ ها و مکان های واقعی الهام گرفته نشده باشه و حتی اگه یه روزی طرف یه شخصیت دایناسور اضافه کنه کسی نمیاد بگه که نه نباید دایناسور اینقدر سفید باشه چون مال مثلا آسیای شرقی هست:D

5m7rqbjngo891.png

توی لیک ها فعلا سه تا کاراکتر سبزه داریم دیگه!
Hydro Lady - Pyro Lady و ساینو (اگر درست گفته باشم اسمش رو:)) :D )

تازه الان ما ایرانی ها باید بریم شورش کنیم که این همه فرهنگ سومرو ایرانی بوده، الان یدونه اسم ایرانی درست حسابی دیده نمیشه!
یا طراحی مصری، اون دو عدد داریم، ولی طراحی ایرانی باستان نداریم و در نهایت به استایل "هزار و یک شب" رسیدیم :-" (البته من این استایل رو دوست دارم...ولی بازم :D )

و در کل! آقا سازنده نباید طابع ملت باشه که! هرچی دوست داره میسازه! یا من دوست دارم و ادامه میدم، یا نمیدم!
البته ایران هم تیره ی اونجوری داره، عرب ها هم دارن، هندی ها هم دارن، ولی حداقل ایران و عرب ها که میدونیم اکثریت اینجوری نیستن، مخصوصا ایران...

در کل، من شکایت خاصی ندارم، همه چی بستگی به کاراکتر داره(که طراحی هم بی تاثیر نیست) که ازش خوشم بیاد یا نه! :D
همینطور که مثلا قبلا گفتم Hydro Lady با توصیفاتش خیلی حال کردم ، اما مدل موش رو دوست ندارم:-" (توصیفاتشم پوست تیره و لباس مصری و فلان و بیسار بود :D ) با طرح و گیم پلی نهایی هم ممکنه نظرم عوض بشود...یا نشود:-"

در مورد اون بازی هم...
اصلا از آرت استایلش مشخصه جامعه هدفش متفاوته:-" (صد البته گنشین جامعه هدف جهانی داره... ولی خوب اون بازی مشخصه جای خاصی توی شرق پیدا نمیکنه! نه به خاطر این کاراکترهاش، کلا استایل طراحی:دی )

ولی آره ما چنین چیزی هم توی Fate/Grand Order داریم، اما اونجا هم اینجوزی نیست کاراکتر تیره ریخته باشه! دوتایی که من خیلی تو ذهنمه دقیقا کاراکترهای مصری بازی هستن:-"
از اونطرف مثلا گیلگمش بابل سفیده! یا خیلی های دیگه که جا به جان:-"

---

از رنگ پوست واجب تر، Buff Male بدن:| ملت سر این شکایت نمیکنند، بعد رنگ پوست شکایت میکنند:(
اصلا باف به درک! تو اون خراب شده ویژن باعث جلوگیری از رشر مو و پشم میشه؟ :-" یه کاراکتر ریش دار بدن حداقل:))

آخرین ویرایش:
مساله رنگ پوست کم بود، حالا ملت اصرار دارن که دندرو آرکان هم عوض کنن:D

tl7fjhduet891.jpg
در مورد ارکان دندرو بعد از عکس ها سعی میکنم نظری ندم چون سلیقه ی من لولی اصلا نیست ولی خب تنوعه. ولی به نظرم برای ارکان بودن یکم زیادی گوگولی هست 😂 هرچند انیمه ها ثابت کردن هرچی لولی تر قدرت بیشتر

در مورد ارکان دندرو بعد از عکس ها سعی میکنم نظری ندم چون سلیقه ی من لولی اصلا نیست ولی خب تنوعه. ولی به نظرم برای ارکان بودن یکم زیادی گوگولی هست 😂 هرچند انیمه ها ثابت کردن هرچی لولی تر قدرت بیشتر
"همین برای آرکان بودن" که میگی یعنی چه؟ :D یعنی تمام آرکان ها باید قدرتمند و خوشتیپ و بزرگسال باشن؟ تازه این ممکنه دلیل داستانی هم داشته باشه چون همونطور قبلا گفتن آرکان دندرو جوانترین آرکان هست و فقط ۵۰۰ ساله که روی کار اومده پس مطمئنا اونی که داخل جنگ آرکان ها بوده نیست و میتونه یه بچه گوگولی باشه:D
بگذریم از اینکه بهش Lesser Lord هم میگن، پس شاید اصلا یه آرکان بزرگتر هم داریم که نشونش ندادن:D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or