Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
عاینکه دوتا 4* و یک 5* باشه خوب آره برای ما بهتره:D
ولی واقعا زشته ریران بدن تو اولین آپدیت پچ بزرگ جدید :-"

اما در کل فاصله بین کازوها، Su Expy ، ساینو مناسب برای یک شخص F2P باشه، که من از خدامم هست:-"
بقیه لیست انشاالله یا 4* باشن، یا جوری باشن که نخوام:-"
پس یه ترکیب وایفو، هازبندو و چهار ستاره بدن که نه سیخ بسوزه و نه کباب (ترجیحا چهار ستاره داخل بنر وایفو باشه:D)
باز تو فقط مشکلت برای بنر کاراکتر هست، من اگه سلاح خوب هم باشه وسوسه میشم:D

• Smile
Reactions: tirdad666

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
آخه هنوز هیچ مدلی از سومرو لیک نشده!
این بنده خدا الان بیشترین میزان لیک نسبت به تمام کاراکترهای سومرو ... حتی بیشتر از سیان رو داره:D (اون بدبخت که عنصرش هر روز داره عوض میشه، آخرشم geo میدن بهش:)) )
بالاخره سومرو بدون کاراکتر جدید که نمیدن:D
برای همین توی 3.0 بودن هم به نظرم احتمالش هست:-"

---

بانو لاسیگنورا که قابل بازی نشد ... که رسما کیف پول بود:-"
حالا کو تا دوتوره:-"
آره الان گفتن که صد در صد cyno الکترو هست بازم باید دیدم چون هی عوض میشه به قول خودت 😂
تا الان طبق همه ی لیک ها این اسامی از شوالیه ها قابل بازی هستن دوتوره. اسکاراموش. کاپیتانو. ارلچینو. پونسیلا( این یکی رسمی هست )

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,339
نام
امیر حسین
پس یه ترکیب وایفو، هازبندو و چهار ستاره بدن که نه سیخ بسوزه و نه کباب (ترجیحا چهار ستاره داخل بنر وایفو باشه:D)
باز تو فقط مشکلت برای بنر کاراکتر هست، من اگه سلاح خوب هم باشه وسوسه میشم:D
سلاح مال شما پولداراست:-" (ولکین پس دارها :-" )
گرچه من اگر ولکینم میگرفتم باز برای کاراکتر ویش میزدم:))
و همینه که الان یه شمشیر درست ندارم بدم آیاتو، و بین بچه های اینجا بدبخت داره خفت میکشه با اتکش:)) :-"

اشتباه گفتی باز:-" 4* رو با بنر هازبندو بدن:-"

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
و همینه که الان یه شمشیر درست ندارم بدم آیاتو، و بین بچه های اینجا بدبخت داره خفت میکشه با اتکش:)) :-"

برای شمشیر اگه بلک کلیف هم بهش بدی خوبه اگه از اون طلایی ها داری خیلی به دمیجش کمک می‌کنه البته الان توی شاپ نیست تا ماه بعد و ارتیفکت خوب بهش بده عالی میشه من خودم ۴ ست گلادیاتور بستم از کانس یکش هم راضی هستم هرچند مشروطه تا فعال بشه ولی حساب کردم با همین وضعیت به هر اسلش ۴ تا ۵ هزار اضافه میکنه

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
خب مدل که از هیچکدوم لیک نشده ولی اونا سابقه لیک هاشون بیشتر از su هست، یعنی مثلا از سال قبل ما اسم نیلو رو داشتیم. اینکه حتی یه عکس هم نیومده واسه اینه که به اندازه su هایپ پشتشون نبوده و دیدی که این عکس su هم چند نفر رو به فنا داد تا بیرون اومد:D

به نظر من دو تا چهار ستاره و یه پنج ستاره بهتره چون فشار کمتری هم بهمون وارد میشه وگرنه مثل همون مثال خودت این وسط باز مجبوریم یکی رو مثل یویمیا قربانی کنیم:D

برای یلان هم تا مدت طولانی ای اون عکسی که مال مادام پینگ بود رو میزاشتن و حتی همین اوباچا اومد سلامش کرد ولی دیدیم که کی اومد و اصلا یه نفر دیگه بود:D
یا یه مثال بهتر، مدل هایی که توی ۱.۲ لو رفتن کی منتشر شدن؟ آخریش یونجین بود که یکسال و نیم بعد اومد:D
دلیل این که هویوورس اینقدر عصبی شد سر لیک شدن آرت su این بود که به عنوان یک سورپرایز مخصوص گذاشته بودنش که اینجوری به فنا رفت برای همین همه اونارو اخراج کردن حتی چند نفر هم که همکاری کردن رو ازشون شکایت کردن و دستگیر شدن ( اوضاع اونجا خیلی خرابه 😂)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
flza5g5uic791.jpg

بالایی یه کمیک جدا هست ولی این پایینی هم خوب بود:D
v8xa0vdekb791.jpg

0igxk7kekb791.jpg

rugir4zkkux81.jpg

fk9nj6hlkux81.jpg

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم

منم دیگه ولکین نخواهم گرفت :-" ولی خداییش بعضی سلاح ها ارزششون از کاراکترهای جدید بیشتره :D

اصلا چهار ستاره رایگان هست، نیازی به دعوا نیست :D

دلیل این که هویوورس اینقدر عصبی شد سر لیک شدن آرت su این بود که به عنوان یک سورپرایز مخصوص گذاشته بودنش که اینجوری به فنا رفت برای همین همه اونارو اخراج کردن حتی چند نفر هم که همکاری کردن رو ازشون شکایت کردن و دستگیر شدن ( اوضاع اونجا خیلی خرابه 😂)
کلا این میهویو اونقدر سوراخ سمبه داره که دیگه هیچ خبری مخفی نمیمونه، الان هم لو نمیرفت 10 دقیقه قبل از دریپ مارکتینگ از یه جایی درز پیدا میکرد :))

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
کلا این میهویو اونقدر سوراخ سمبه داره که دیگه هیچ خبری مخفی نمیمونه، الان هم لو نمیرفت 10 دقیقه قبل از دریپ مارکتینگ از یه جایی درز پیدا میکرد :))
نه بابا داره برخورد جدی میکنه چندتا از کارمنداشو گرفته حکم قضایی برا لیکرا گرفته داره چنل هاشونم میبنده
به تویتر و یوتیوبم حکم زدن مشخصات صاحب چنل هارو معرفی کنن،اوضاع بهم ریخته شده

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
نه بابا داره برخورد جدی میکنه چندتا از کارمنداشو گرفته حکم قضایی برا لیکرا گرفته داره چنل هاشونم میبنده
به تویتر و یوتیوبم حکم زدن مشخصات صاحب چنل هارو معرفی کنن،اوضاع بهم ریخته شده
اوه شت، فکر نمیکردم اینقدر جدی باشه :D
مثل اینکه لو رفتن su خیلی سوزش شدیدی داشته:D

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
اوه شت، فکر نمیکردم اینقدر جدی باشه :D
مثل اینکه لو رفتن su خیلی سوزش شدیدی داشته:D
آره لیکر اومده عکسو داده گفته جان مادرتون کم کم نشون بدین
ایناهم کم کم کلشو نشون دادن،هویورسم زده سیم آخر
اینسایدر ها که هم جفت کردن :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,339
نام
امیر حسین
کاراکتر های ورژن ۳.۰: التغناری . کالی. دوری . صحت این لیک تقریبا ۸۰ درصده و احتمالش زیاده همین باشه
من چند صفحه قبل گفتم برای تیغناری هم هایپم...
ولی کاملا انتظار داشتم 4* باشه:))
خوب هایپه فعلا کنسل شد:D
ولی وضعیت خیلی بده! اگر جم هام به کازوها نرسه خدایی نکرده ، شاید یومیا گرفتم پس:-" :| (بستگی به طراحی تیغناری هم داری:-" )

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
من چند صفحه قبل گفتم برای تیغناری هم هایپم...
ولی کاملا انتظار داشتم 4* باشه:))
خوب هایپه فعلا کنسل شد:D
ولی وضعیت خیلی بده! اگر جم هام به کازوها نرسه خدایی نکرده ، شاید یومیا گرفتم پس:-" :| (بستگی به طراحی تیغناری هم داری:-" )
برای اینکه هایپت کمتر بشه، تیغناری کماندار دندرو هست با تمرکز روی شارژ اتک :D

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
پس یائو یائو چی شد؟:D
دوری کیه:D
یائو یائو مال لیوئه هست یک جورایی مثل بایژو شده این دوتا توی یک پچ باهم دیگه میان .
دوری هم یک دختر بچه هم قد سایو و کلی ‌ و دیونا هست ( لولی) سلاح کلایمور و ویژن الکترو هیل هم می‌کنه مثل شینوبو و دمیج هم میده ولی اون مکانیک کم کردن اچ پی رو نداره. کالی هم که میدونید دیگه 😂
و التغناری سلاح کمان ویژن دندرو و دی پی اس مثل گانیو هست کیتش با همون مکانیک شارژ اتک دو مرحله ایی و اینا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر