Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
یعنی توی پارتی هم میتونن بیان؟
و اینکه uid رو از کجا پیدا میشه کرد
آره توی پارتی میان. تا چهار نفر هم کوآپ ساپورت میکنه البته محتوای داستانی و بیشتر ایونت ها تک نفره هست ولی گشت و گذار توی محیط و دامین ها رو میشه چند نفره رفت. بعضی از ایونت های سخت هم کوآپ دارن.
تنها محدودیتش اینه که باید روی یه سرور باشین که اون هم در آینده برمیدارن.

UID داخل بازی گوشه پایین سمت راست نوشته یا توی منوی تنظیمات کنار عکس پروفایلت هست.

یعنی توی پارتی هم میتونن بیان؟
و اینکه uid رو از کجا پیدا میشه کرد

آره توی پارتی میان. تا چهار نفر هم کوآپ ساپورت میکنه البته محتوای داستانی و بیشتر ایونت ها تک نفره هست ولی گشت و گذار توی محیط و دامین ها رو میشه چند نفره رفت. بعضی از ایونت های سخت هم کوآپ دارن.

UID داخل بازی گوشه پایین سمت راست نوشته یا توی منوی تنظیمات کنار عکس پروفایلت هست.
البته فکر کنم منظور از پارتی، پارتی چت صوتی باشه، نه این حالت فعال نیست و صرفا چت نوشتاری خود بازی رو در دسترس دارید، و در مجموع تا 4نفر میتونید با هم بازی کنید:-"

از اونجایی که چندوقته دارم رایدن رو با بنت استفاده میکنم تصمیم گرفتم گابلت رو از اتک به الکترو تغییر بدم. چند تا از آرتیفکت ها رو هم جابجا کردم. به نظرتون کدوم بهتره؟

قبلی:

View attachment 260592

الان:

View attachment 260593
دومی بهتره ولی سعی کن یه ساعت اتک جایگزین ساعت er کنی.

یادت رفت بگی ابیس هم کو اپ نداره :D
عکس uid:
Screenshot (171).jpg

بعد از 5 روز لاگین کردم :>

1655643973537.png
TIL برای 100% رنک بالاتر از "Discantus" داره :D

ولی به طرز توهین آمیزی آسون بود :-"

ویرایش: دو تا آهنگ آخری زیبا بودن :D حیف که مپشون معمولی بود :<

1655644480765.png

این آیتم که آخرش میده هم صرفا Instrument ـه نمیشه مجددا مینی گیم رو رفت ;-;

آخرین ویرایش:
دارم به رایدن هایپر علاقه مند میشم ;;)
حیف که c0 هست.

View attachment 260650
رایان کانس دوش خیلی حقه، قشنگ تو یه بیلد متوسط مثل مال من ۶۰،۵۰ هزار تایی میکشه روی دمیجش.
منتظر ریرانشم که کانس سومش هم استاد کنم راحت بدون دلواپسی 200 تا رو بزنم

البته بر خلاف بقیه فکر میکنم کانس یکیشم خیلی حقه ... هر چند که ضعف و دیباف خود رایدن رو اصلاح میکنه

رایان کانس دوش خیلی حقه، قشنگ تو یه بیلد متوسط مثل مال من ۶۰،۵۰ هزار تایی میکشه روی دمیجش.
منتظر ریرانشم که کانس سومش هم استاد کنم راحت بدون دلواپسی 200 تا رو بزنم

البته بر خلاف بقیه فکر میکنم کانس یکیشم خیلی حقه ... هر چند که ضعف و دیباف خود رایدن رو اصلاح میکنه
کلا بهترین کانس بازی همین c2 رایدن هست ، اصلا چیزی شبیه ش نیس.
اگه از سارا استفاده کنی دمیجت خیلی بیشتر از این حرفا میشه.
کازوها یا c6 سوکرز هم خیلی دمیج رو میبره بالا هر چند سوکرز دردسرش زیاده.

ER خیلی پایین نمیشه؟
دیدم اکثرا میگن زیر ۲۵۰ نباید بیاد‌.
بستگی به تیمت داره.
اگه هیچ کاراکتر الکترو دیگه یا منبع دیگه واسه انرژی نداشته باشه حداقل باید ۲۲۰ تا داشته باشه.
ولی ۲۵۰ زیاده بنظرم اگه بتونی یه ساعت اتک با ساب er پیدا کنی که بشه یه تعادلی ایجاد کرد خوب میشه.
من خودم ساعت er گذاشتم ولی معمولا سلاح و ساعت رو er نمیذارن.
این کلیپ بالایی که گذاشتم سلاحم er نیس ، مجموع er رایدن هم ۲۳۷ هست فک کنم.
بخاطر ونتی خیلی بیش از حد سریع برستش پر میشه.
کلا اگه برست خیلی سریعتر از cooldownش پر شه در واقع er زیادی روی کاراکتر هست.
ست امبلم هم دمیجش بعد از er دویست خیلی خوب بالا نمیره.
البته همه اینا باز بستگی به تیمت داره ، مثلا تیم نشنال رایدن توش دمیج خود رایدن زیاد مهم نیس برا همین er اونجا بهتره یا تیم هایپر رایدن اگه c2 باشه و در حدی دمیج بزنه که با همون اسلش اولیه دشمنا بمیرن و رایدن نتونه با ضربات بعد انرژی تولید کنه معمولا er سیصد میذارن براش.

@NaRiiMaN
الان رفتم رو رایدن خودم ساعت atk گذاشتم ، erش شد 185
ولی تو این تیم علاوه بر اینکه دو تا کاراکتر الکترو هست 3 تا کاراکتر داریم که پسیوشون هم انرژی تولید می کنه، رایدن ونتی و سارا
برا همین میبینی که وقتی rotation تموم میشه انرژی همه کاراکترا پر هست.
View attachment PotPlayerMini64 2022-06-19 19-05-31-299.mp4

کلا بهترین کانس بازی همین c2 رایدن هست ، اصلا چیزی شبیه ش نیس.
اگه از سارا استفاده کنی دمیجت خیلی بیشتر از این حرفا میشه.
کازوها یا c6 سوکرز هم خیلی دمیج رو میبره بالا هر چند سوکرز دردسرش زیاده.
از اونجایی که کانس دوئه و همچین قدرتی به کارکتر میده،باهات موافقم، ولی در نهایت کانس ۶ یولا حق ترینه

Lightfall Swords created by Glacial Illumination start with 5 stacks of energy. Normal Attacks, Elemental Skills, and Elemental Bursts have a 50% chance to grant the Lightfall Sword an additional stack of energy.

تو ۴ ستاره ها هم کانس ۶ نوئل خیلی حقه، کلا کارکتر رو متفاوت میکنه

من سارا رو به طور c3 کردم در حالی که روی هر دو بنر رایدن حسابی ویش زدم ، به عبارتی یه بار به شوخی یه پست زدم، c3 کردن رایدن خیلی راحت از c3 کردن سارا به نظر میرسه 😂😂😂

آخرین ویرایش:
یه باگ جالب پیدا کردم :D
من معمولا هر شب ساعت 9 رزین رو 0 میکنم واسه همین تا فردا ساعت 9 حدود 180 تا رزین جمع میشه که بعضی وقت ها صبح ها هم با گوشی وصل میشم تا یه کاندنس بسازم که اون 20 تاش هدر نره. حالا از بعد پچ 2.7 هر وقت صبح با گوشی وصل بشم نه ولکین برام فعال میشه و نه رزین هایی که کاندنس میکنم جزو بتل پس حساب میشن:D
الان من رزین روزانه ام رو مصرف کردم ولی 120 تا بیشتر برام حساب نکرده :D

2.jpg

1.jpg

• Wow
Reactions: tirdad666 and NHM
سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر، ممنون میشم به دو سوال زیر پاسخ بدین و راهنماییم کنید...
1_ اولین بار وارد بازی شدم اومدم بیرون، بار دوم ارور 4302-31 میده (با چیز شکن الکی وصل شدم یوقت مشکل این نباشه)
2_ پرو کنترل سوییچ دارم، وصل که کردم آنالوگ سمت راست کار نمیکرد، چطور دسته رو وصل کنم
پیشاپیش عذر میخوام اگر سوال تکراریه و تشکر میکنم از پاسختون

• Like
Reactions: ce7en44

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or