Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
من گذاشتم براحاجی کنار فعلا یه 170تاویش دارم میزنم ببینم یلان رو میده یا باز باید ببازم 50-50 رو
امشب رسیدم خونه ویش میزنم براش
منم دیگه برای حاجی میجمعم. یلان هم شنیدم فرق زیادی بین سلاح هاب چهار ستاره و سلاح خودش نیست (الکی برای تضعیف روحیه اونایی که کیلین گرفتن میگم:p)

نمیدونم چرا احساس میکنم از 59 تا 60 داره سریعتر از مثلا 58 تا 59 طی میشه:D
آره دقیقا :))

اسکیل یلان رو بسی پسندیدم :D

برستش هم خوشجله ولی به دلایلی که قبلا گفتم مجبورم اسکیپ کنم :-"

بنر سلاح کمانش اصلا به دردم نمیخوره پس اونم اسکیپ

استاندارد پیتی 62 ام این پچ به پیتی میرسم :D

برای بیلد سارا چه ببندم؟

پ.ن: میدونم حالا میگین تو که داشتی فیشل بیلد میکردی، چه شد به سارا رسیدی؟ دلیلش اینه که تا یه آرتیفکت خوب برای فیشل گیرم بیاد باید این آرتیفکت های اضافه رو یه جای دیگه خرج کنم تا جا باز بشه و گفتم بهتره ساپورت هام رو حداقل یه بیلد دست و پا شکسته ببندم، شاید یه جایی به کار اومدن:D
4 تا امبلم.
بعضی موارد خاص برا damage per screenshot چهار تا میلیلیت میبندن.
سلاح هم elegy، هارپ ، سکریفیشال

دوستان ی سوال من بین Yelan/Xiao گیر کردم.
رفتم گشتم برای Xiao پارتی Zhongli/Albedo میخواد ک ندارم و یعنی اگر Xiao بگیرم تکو تنهاس مگه اینه ی f2p پارتی ببندم.
از ی ور واسه یلان ی Amo's Bow دارم که بی استفاده مونده توی اینونتوری و قصدم این بود بدمش به یلان...
اما الان نمیدونم چ کنم چون میگم Xiao دیگه rerun نشه ولی Yelan که خواهد شد اون موقع ردیفش کنم.
از ی وری هم Xiao رو خیلی دوست دارم بابت اینکه خب هم زیباس هم مخصوصا المنتال اسکیلای واقعا یوزفولی داره.
یلان هم همینطور اما خب بهتره منطقی برم جلو که الان ی جورایی گیر کردم توش؟؟؟
Thanks for reading

رفتم گشتم برای Xiao پارتی Zhongli/Albedo میخواد ک ندارم و یعنی اگر Xiao بگیرم تکو تنهاس مگه اینه ی f2p پارتی ببندم.
از ی ور واسه یلان ی Amo's Bow دارم که بی استفاده مونده توی اینونتوری و قصدم این بود بدمش به یلان...
اما الان نمیدونم چ کنم چون میگم Xiao دیگه rerun نشه ولی Yelan که خواهد شد اون موقع ردیفش کنم.
از ی وری هم Xiao رو خیلی دوست دارم بابت اینکه خب هم زیباس هم مخصوصا المنتال اسکیلای واقعا یوزفولی داره.
Thanks for reading
دو تا نقش متفاوتن این دوتا
ژیائو DPSه ، یلان ساپورت(تا جایی که میدونم:-" )

برای ژیائو ، ژانگ لی حتما لازم نیست، یه شیلد ساز خوب هم ببری حله(دیونا) و یا اصلا شیلد نبری و فقز هیلر ترجیحا جین ببری:دی

سبک گیم پلی ژیائو هم ببین باهاش کنار میای یا نه، توی برست همش باید پلانج اتک بزنی:-" هی مثل خرگوش بپری:)) نرمال اتک زدن باهاش فایده ای نداره:p
عدد گنده ای هم برات نمیزنه! خیلی زور بزنه هر ضربه ش 30K بزنه با بوست و فلان:-" حدود 25K روش حساب کن :D
ولی برای ابیس هایی که تعداد دشمن زیاده خیلی گزینه خوبیه!(و جلوی باس ها هم اصلا جوابگو نیست:-" )

من خودم ژیائو رو دوست داشتم و بازی باهاش حال میداد :دی هنوزم هر از گاهی تو ابیس میارمش:دی

یلان هم یکم باید بگذره نظر ملت رو براش ببینی:دی

فقط یک مورد، اگر احیانا میخوای برای ژانگ لی ویش بزنی روزی روزگاری ، من ایتو رو پیشنهاد میدم از این پچ :-"

تیم ایتو هم پیشنهادیش همین ژانگ لی و آلبدو و گورو هست (و من باز آلبدو ندارم)
ولی شدیدا ایتو برای باس جوابه:-"
از اونطرف برای مبارزه با جمع هم چیز خوبیه:-"
من سلاح خودش رو دارم البته، ولی سلاح نوئل ( F2P هست و میتونی کرفت کنی و R5 کنی) هم براش جوابه:-"
گیم پلیش هم نسبت به ژیائو نرمال تره:-"

Thanks for reading
xiao ضعیفه ، مشکل زیاد داره ، f2p friendly هم نیس زیاد.
ولی اگه خیلی ازش خوشت میاد میتونی بگیریش چون اینجور هم نیس که کاراکتر داغونی باشه.
اموس هم بدرد یلان نمی خوره ، یه سلاح سه ستاره خیلی بهتر از اموس هست برا یلان.

Thanks for reading
اگر سینچو «C6» داری میتونی یلان رو اسکیپ کنی، تفاوتشون خیلی کمه. Amos هم به نظرم به درد یلان نمیخوره، برای DPS هاست. گانیو مخصوصا.

در مورد ژیائو: من حدودا 6 ماه فلور با ژیائو میرفتم :Shifty: یکم کار باهاش سخته ولی گیم پلی ـش خیلی خیلی لذت بخشه. نکته اینکه ژانگلی هم نداشتم اونموقع. ژیائو رو با جین میبردم، ترکیب خیلی خوبین :Shifty: جفتشون بیلد خوبی داشتن طبیعتا، ولی 12 رونهایتا میتونستم 3ستاره کنم. الان تو فلور انتخاب اولم نیست، مگر اینکه شرایط خاصی پیش بیاد (مثلا فلور11 آخری باف 75 درصد آنمو دمج بونس داشت:Shifty: )

در کل بازم میگم اول کاراکترهاتو چک کن ببین DPS خوب داری؟ اگه نداری ژیائو انتخاب خوبیه اگه سبک گیم پلی ـش رو بپسندی.

Thanks for reading
اموس اصلا بدرد یلان نمیخوره. ولی در عوض خوبیش اینه که با سلاح های سه ستاره هم به اندازه کافی خوب هست.
الان رفتم یه مقایسه دیدم، recurve از اطلس بیشتر دمیج میداد. بعد تفاوت سلاح خودش با سلاح های دیگه اونقدرها زیاد نیست که مثلا در حد یه همای دیگه باشه

چرا اون همه ویش رو حروم کردم؟:|

اموس اصلا بدرد یلان نمیخوره. ولی در عوض خوبیش اینه که با سلاح های سه ستاره هم به اندازه کافی خوب هست.
الان رفتم یه مقایسه دیدم، شارپ شوتر از اطلس بیشتر دمیج میداد. بعد تفاوت سلاح خودش با سلاح های دیگه اونقدرها زیاد نیست که مثلا در حد یه همای دیگه باشه

چرا اون همه ویش رو حروم کردم؟:|

من DPS آیاتو و آیاکا دارم اگر اینا اوکین خب ژیائو رو بیخیال شم.
اموس رو به یلان ندم به جاش دیسنت هانت بدم چطوره؟
میشه مثلا یلان رو با آیاکا ی پارتی کنم یا اگه نه کلا نگه دارم کازوها رو بگیرم بدمش به آیاکا؟

من DPS آیاتو و آیاکا دارم اگر اینا اوکین خب ژیائو رو بیخیال شم.
اموس رو به یلان ندم به جاش دیسنت هانت بدم چطوره؟
میشه مثلا یلان رو با آیاکا ی پارتی کنم یا اگه نه کلا نگه دارم کازوها رو بگیرم بدمش به آیاکا؟
آیاتو و آیاکا از ژیائو بهتر هستن، به نظرم نیازی به ژیائو نداری ولی بازم اگه برای دل خودت میخوای بزن:D

اگه منظورت سلاح دو ستاره هست، نه خوب نیست. یلان چون c0 فقط ساب dps به کار میاد و به بیس اتک سلاح هم وابسته نیست، پس سلاح هایی خوبن که ساب پسیو یا تلنت پسیوشون قدرت برست یلان رو زیادتر کنن:D

آره یلان رو میشه با آیاکا پارتی کرد:D کازوها در هر صورت خوبه، اونم تونستی بگیر. اگه فقط یکی رو میتونی بگیری، ژینگکیو c6 هم جای یلان جوابه :D

100 تا ویش دارم، موندم بین ژیائو و ایتو.
(یلانو اگه شینگچو رو همین یه ماه پیش درستش نکرده بودم میگرفتم، ولی الان واقعا دلیلی نمیبینم. حیفم شد چون از دیزاینش خیلی خوشم میاد.:()

@Akiba تو که هر دوتارو داری نظرت چیه؟ :D

دلم میخواست صبر میکردم برا سومرو ولی دیگه بدنم از ویش نزدن شروع به درد گرفتن کرده.:D:D

آیاتو و آیاکا از ژیائو بهتر هستن، به نظرم نیازی به ژیائو نداری ولی بازم اگه برای دل خودت میخوای بزن:D

اگه منظورت سلاح دو ستاره هست، نه خوب نیست. یلان چون c0 فقط ساب dps به کار میاد و به بیس اتک سلاح هم وابسته نیست، پس سلاح هایی خوبن که ساب پسیو یا تلنت پسیوشون قدرت برست یلان رو زیادتر کنن:D

آره یلان رو میشه با آیاکا پارتی کرد:D کازوها در هر صورت خوبه، اونم تونستی بگیر. اگه فقط یکی رو میتونی بگیری، ژینگکیو c6 هم جای یلان جوابه :D

نه مال بتل پس هستش.
ایول خب این شد ی چیزی البته من ژینگکیو دارم اما C6 نیستش.

نه مال بتل پس هستش.
ایول خب این شد ی چیزی البته من ژینگکیو دارم اما C6 نیستش.
من خودم سینچکو رو c6 دارم ولی حتما میرم تو بوبا لیدی
این حرفاهم نیست میخواااااااااااااامش سیمپم🤩🤩🤩

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or