Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
xyum8a76xcq81.jpg

قوری هم بعد از آپدیت فردا بسته میشه تا یه سری تغییرات توش بدن.
باید حجم اپدیت هایی که میشه توش گذاشت تغییر کنه ، چهار تا چیز میزاری میگه پر شد ، اصلا نمیشه جوری که میخوای دیزاینش کنی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار

چه میکنه رایدن ، ترکونده ، رفت و برگشت +۳۰ تا زده

و جالب اینکه میهویو فقط تو چین فقط تو ios پونصد میلیون دلار در اورده
کاش میشد به صورت جدا نتایج رو دید، که کوکومی بعد از گرفتن ستش و نشون دادن کاراییش، چقدر رفته بالاتر:-"

البته این بیشتر برای f2p هاست نه کسایی که پول میدن ، و خوب کسایی که پول خرج میکنن دور قبل رایدن رو گرفتن ،
Screenshot_۲۰۲۲۰۳۲۶-۰۶۴۱۵۲.jpg

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام دوستان ی سوال نوبانه:
من از اول بازی فقط از بنر های کاراکتر کارت کشیدم و نوویس.
الان من از کاراکتر های ایونت فقط کاراکتر های 4 ستاره گرفتم و اصلا 5 شانسم نخورد و از نوویس ویش ها هم که همون نوئل درونش هست ی 10 تا ویش استفاده کردم که درجا نوئلو بگیرم.
اما تا حالا از بنر های استاندارد کارت نکشیدم.
الان 13 صفحه (هر کدوم 6 تا آیتم) تو هیستوری آیتم دارم بابت بنر کاراکتر، خب سوال این ک پیتی 78 هستم؟
این بنر ها پیتیشون با هم جداس یا الان من از استاندارد بکشم و 5* مثلا Keqing رو بگیرم پیتیم کلا حتی تو کارتای کاراکتر ها هم ریست میشه؟
ببخشید طولانی شد.🌹

• Like
Reactions: ce7en44 and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,698
الان 13 صفحه (هر کدوم 6 تا آیتم) تو هیستوری آیتم دارم بابت بنر کاراکتر، خب سوال این ک پیتی 78 هستم؟
بله، برای بنر کاراکتر پیتی 78 هستی :D
از 75 به بعد سافت پیتی ـه یعنی با هر ویش شانست میره بالا، سر 90 هم میشه هارد پیتی که 100% یه 5* بهت میده(که اگه کاراکتر رو بنر رو نگیری، 5* بعدی قطعا رو بنره)

این بنر ها پیتیشون با هم جداس یا الان من از استاندارد بکشم و 5* مثلا Keqing رو بگیرم پیتیم کلا حتی تو کارتای کاراکتر ها هم ریست میشه؟
Novice که هیچی کلا 10 تاست :D

پیتی استاندارد جداست، وپن جداست، کاراکتر هم جداست(چند پچه بعضی وقتا 2 تا کاراکتر بنز همزمان داریم که پیتیشون Shared ـه :D)

الان از استاندارد Keqing بگیری پیتی استاندارد 0 میشه ولی کاراکتر همون 78 میمونه :D

بعد اینکه از استاندارد ممکنه 5* وپن هم بگیری :D ولی بنر های کاراکتر/وپن فقط 5* کاراکتر/وپن میدن

• Like
Reactions: ce7en44 and sa-sot1

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,698
این چایلد و فیشل و سارا چجوریه لم بازی کردن باهاشون؟
چایلد شدیدا فانه و دمیجش هم وقتی تعداد انمی زیاد کنار هم باشن خیلی عالیه

برای باس یا تعداد کم کلا ضعیفه(مگر اینکه با Xiangling بذاری یه تیم که چایلد هی Hydro بزنه اون یکی Vaporize کنه :D)

رو چاید فقط و فقط 4 تیکه Heart of Depth ببند :D وپن Rust عالیه اگه 5* نداری

فیشل ساپورت الکترو عالیه، انرژی پارتیکل هم خوب میده حتی برای غیر الکترو بدرد میخوره :D

رو فیشل میتونی 4 تا نوبلس ببندی، یا 2 تا الکترو 2 تا نوبلس، وپن استرینگلس خیلی خوبه

سارا نظری ندارم، فقط میدونم برای اینکه بدرد بخوره Constellation بالا میخواد :D

بنت هم مشکل دارم باهاش.اسکیلشم اتک بقیه رو زیاد میکنه یا فقط برستش؟
فقط برستش، اونم باید کاراکتر در لحظه تو دایره برست باشه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
من که ویش 54 م 50 50.و خداحافظ رایدن و کوکومی
ولی ویش هیچی ندارم 5 تا از بازار بگیرم و دیلی ها.بعید میدونم فرجی بشه
این چایلد و فیشل و سارا چجوریه لم بازی کردن باهاشون؟
کسی بلده بگه چه کار میشه باهاشون کرد.و چجوری ازشون استفاده باید کرد
بنت هم مشکل دارم باهاش.اسکیلشم اتک بقیه رو زیاد میکنه یا فقط برستش؟
فیشل و سارا فقط کانس ۶ ، جالب اینکه من تو سه ماهه اول بازی ۵ تا فیشل گرفتم تو یک سال و سه ماه بعدش هیچی ،

چرا اپدیت رو نمیدن ،۲۰ دقیقه هست دارم چک فور اپدیت میزنم ، هنوز میزنه اخرین ورژن رو دانلود کردی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
فیشل و سارا فقط کانس ۶ ، جالب اینکه من تو سه ماهه اول بازی ۵ تا فیشل گرفتم تو یک سال و سه ماه بعدش هیچی ،

چرا اپدیت رو نمیدن ،۲۰ دقیقه هست دارم چک فور اپدیت میزنم ، هنوز میزنه اخرین ورژن رو دانلود کردی
دادن... 28گیگ:|

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
اره 27 گیگ .لعنت بهشون فشرده کنید دیگه.اونم چون تو لانچر خود بازی اپدیت نمیشه و تو اپدیت کنسول میاد
شهرستان هستم و با سرعت 500 کیلو بایت داره اپدیت میشه.رو پی سی راحت 6 گیگ اپ شد پری اینستال

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
چایلد شدیدا فانه و دمیجش هم وقتی تعداد انمی زیاد کنار هم باشن خیلی عالیه

برای باس یا تعداد کم کلا ضعیفه(مگر اینکه با Xiangling بذاری یه تیم که چایلد هی Hydro بزنه اون یکی Vaporize کنه :D)

رو چاید فقط و فقط 4 تیکه Heart of Depth ببند :D وپن Rust عالیه اگه 5* نداری

فیشل ساپورت الکترو عالیه، انرژی پارتیکل هم خوب میده حتی برای غیر الکترو بدرد میخوره :D

رو فیشل میتونی 4 تا نوبلس ببندی، یا 2 تا الکترو 2 تا نوبلس، وپن استرینگلس خیلی خوبه

سارا نظری ندارم، فقط میدونم برای اینکه بدرد بخوره Constellation بالا میخواد :D

فقط برستش، اونم باید کاراکتر در لحظه تو دایره برست باشه :D
منظورم اینه با چایلد و فیشل و سارا که کمون دارن
اول اسکیل میزنیم بعد اتک معمولی یا اتک شارژ چجوریه بازی کردن باهاشون و کی استفاده میکنیم ازشون توی تیم.نفر اول یا دوم یا سوم یا چهارم

• Like
Reactions: NHM and ce7en44

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
50-50 باختم:(
موناC1

و ... فکر کنم دارم Yun Jin Impact میزنم! چطور میشه آخه یونجین از C0 بشه C6 ؟ :))
تمام کاراکترهای 4* که گرفتم یون جین بود :))
یک عدد فلوت ، یک عدد فاوانیوس اسورد ، یک عدد استرینگلس هم گرفتم:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,478
نام
مسلم
پس خوب شد دیقه 90ی یادم اومد رزین این هفته رو بخرم:-"
چی چی خوب شد؟ من یکی از تفریحات این بود هر روز برم توی قوری و روی یه نیمکت بشینم و دریا رو ببینم. الان معلوم نیست تا کی بسته هست :(
باید حجم اپدیت هایی که میشه توش گذاشت تغییر کنه ، چهار تا چیز میزاری میگه پر شد ، اصلا نمیشه جوری که میخوای دیزاینش کنی
حدسی که ملت میزنن اینه که قراره گلیچ هاش رو درست کنن که دیگه خونه روی هوا نشه ساخت یا مثلا اشیا رو بزاری داخل همدیگه :D

• Like
Reactions: tirdad666 and NHM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر