Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
نکنه گرفتیش کلک؟ ;))من از دیروز که دیدمش، هر چی داشتم (که البته زیاد هم نیست) جمع کردم برای امروز کن بگیرمش>:) به غیر از داس، gauntlet1 هم میتونه استفاده کنه:D

r162pr3u2o171.png
نه دیشب تازه با لانچر جدیده دانلود کردم :D
اینم همون Seele ـه که دارم ولی با یه Battlesuit دیگه XD
هممممم....آخه لی لاین یادمه قبلا امتحان کردم این گله در میاد و تا بازش نکنی لی لاین جدید نمیاد! :-"

اینجوریاست؟ یا بتیو بلایی سرش اورد تا لی لاین جدید بیاد؟ :-"
---

صفر جم داشتن چه حس عجیبی داره...حداقل دوتا تو جیبم میزاشتید نامردا:))

---

ایونت هم... مثل اینکه باید دعا گنیم یه بازی وان پیس صرفا در حد همین ایونت بهمون بدن:))
کارمون به کجا رسیده از دست باندای...:(
فکر کنم همراه با Daily ریست میشه اگه Claim نکنی

ولی برا بتل پس منم هر روز 4 تا میزدم :D

هممممم....آخه لی لاین یادمه قبلا امتحان کردم این گله در میاد و تا بازش نکنی لی لاین جدید نمیاد! :-"

اینجوریاست؟ یا بتیو بلایی سرش اورد تا لی لاین جدید بیاد؟ :-"
---

صفر جم داشتن چه حس عجیبی داره...حداقل دوتا تو جیبم میزاشتید نامردا:))

---

ایونت هم... مثل اینکه باید دعا گنیم یه بازی وان پیس صرفا در حد همین ایونت بهمون بدن:))
کارمون به کجا رسیده از دست باندای...:(
آره لی لاین رو درست میگی، مپ با لی لاین کوآپ قاطی کرده بودم، اونجا یه نفر هم بگیره کافیه. ولی فکر کنم همون هم تایم داره و اگه نگیریش ناپدید میشه.

تا شب صبر کن، سیصد تا کاسب میشی:D

من وان پیس نرفتم ولی اگه امیدت به باندای هست... زیاد امیدوار نباش:D

نه دیشب تازه با لانچر جدیده دانلود کردم :D
اینم همون Seele ـه که دارم ولی با یه Battlesuit دیگه XD

فکر کنم همراه با Daily ریست میشه اگه Claim نکنی

ولی برا بتل پس منم هر روز 4 تا میزدم :D
حالا من نفهمیدم، مگه بنرش امروز نبود؟ پس کوش؟ من ندیدم چیزی اضافه بشه. نکنه باید از توی بنر معمولی بگیریمش؟:D
بازیش یه سری قابلیت هایی داره که توی گنشین ملت دارن خودشون رو میکشن تا به بازی اضافه بشه. فکر کنم میهویو دستی اضافه شون نمیکنه تا برای آپدیت ها یه چیزی برای نمایش داشته باشه:D

• Like
Reactions: amiravaz and NHM
حالا من نفهمیدم، مگه بنرش امروز نبود؟ پس کوش؟ من ندیدم چیزی اضافه بشه. نکنه باید از توی بنر معمولی بگیریمش؟:D
بازیش یه سری قابلیت هایی داره که توی گنشین ملت دارن خودشون رو میکشن تا به بازی اضافه بشه. فکر کنم میهویو دستی اضافه شون نمیکنه تا برای آپدیت ها یه چیزی برای نمایش داشته باشه:D
آره منم گشتم نبود
احتمالا با Delay بیاد :D
اگه از 1.0 همه چی رو تو گنشین اضافه میکردن ایده ها ته میکشید ملت دیگه بازی نمیکردن :D

ولی لعنتی واسه هر ایونت 100 خط توضیح داره اصلا نمیخونم من :D

یه Yae Sakura هم گرفتم از بنر، ولی به زودی خود بازی یدونه مفتی میده بهم :D
سیستم Duplicate ـش رو نمیدونم چجوریه ولی مثلا 30 تا فرگمنت میدی کاراکتر رو از A میتونی بکنی S

این Raiden Mei کلا اسکیل نداره یا مثل مونای من عیب کرده؟ :)) فقط برست داره انگار(این اصطلاحات تو هونکای اشتباهن ولی چون گنشین بازی کردیم منظور همو میفهمیم :)))

آره منم گشتم نبود
احتمالا با Delay بیاد :D
اگه از 1.0 همه چی رو تو گنشین اضافه میکردن ایده ها ته میکشید ملت دیگه بازی نمیکردن :D

ولی لعنتی واسه هر ایونت 100 خط توضیح داره اصلا نمیخونم من :D

یه Yae Sakura هم گرفتم از بنر، ولی به زودی خود بازی یدونه مفتی میده بهم :D
سیستم Duplicate ـش رو نمیدونم چجوریه ولی مثلا 30 تا فرگمنت میدی کاراکتر رو از A میتونی بکنی S

این Raiden Mei کلا اسکیل نداره یا مثل مونای من عیب کرده؟ :)) فقط برست داره انگار(این اصطلاحات تو هونکای اشتباهن ولی چون گنشین بازی کردیم منظور همو میفهمیم :)))
شاید، حالا به قول تو صبر میکنیم تا ببینیم چی میشه:-"

آره، ولی خب یه چیزهای مسخره ای که توی همه بازی های این روزی استاندارد به حساب میاد رو مثلا عمدا با تاخیر میدن بیرون:D

من تازه توتوریال بازی رو امروز تموم کردم، اصلا نمیدونم چیکار کردم:)) ای ن استیگماها رو چرا شبیه دخترا درست کردن؟ خود آدم گیج میشه:))
خوش به حالت، کاش منم یه یائه ساکورا داشتم:((

احتمالا برستش کفاف میداده و دیگه باقیش رو براش نزاشتن:))

رفتم تریلر رو دیدم، جالب بود. نصفش خوش و خرم و بعد یهو همه چی تاریک میشد.
یه لیکری هم بود قبلا که در مورد این آپدیت همه چیز رو دقیق لیک کرده بود. همون لیکر آیاکا و یومیا هم هست و اینکه منطقه ای که توی ورژن ۱.۶ میبینیم موقتی فقط تا آخر این پچ فعاله و بعدش میره اینازوما:-"
یه چیز دیگه اینکه دقت کردین یه دامین جدید اضافه شده بود. احتمالا یا برای آرتیفکت/تلنت بوک هست یا طبقه ۱۰ ابیس رو عوض کردن:-"
کازوها هم به جای کاتانا یه سلاح سه ستاره بهش داده بودن:)) فکر کنم تا آپدیت ۱.۷ برای کاتانا باید صبر کنیم که اونم ناروکامی هست و از ظاهرش میخوره بیشتر بدرد الکترو بخوره:D

• Like
Reactions: amiravaz and NHM
منم تقریبا 2 تا 10 پول میتونم بزنم تا آخر پچ :D
Xingqiu C3 شد ولی Beidou C1 مونده :<

ای ن استیگماها رو چرا شبیه دخترا درست کردن؟ خود آدم گیج میشه:))
آره اوایل خوشحال شدم گفتم چه دست و دلباز کاراکتر میده :))

خوش به حالت، کاش منم یه یائه ساکورا داشتم:((
اون Path To Greatness رو بری جلوتر یدونه میده :D(منوی اصلی بالا چپ، Missions)
احتمالا برستش کفاف میداده و دیگه باقیش رو براش نزاشتن:))
:))
__________________________________________________________________________________________________
استریم چینی دقیقا کی میشه؟ :D
انگلیسی ساعت 8:30 شب به وقت ماست ولی برا اولین بار میخوام چینی هم ببینم :D

مثل اینکه کارکترهای بنر کازوها ایناست،اگه باشه همشومیخوام. ریزور که ندارم بنت c1 وبانو روزی c2 خودکازوهاهم که بدجوری میخوامش ?IMG_20210528_142509_673.jpg
پ.ن: اینقدر هونکای هونکای کردین وسوسه شدم ديشب گذاشتم دانلود امروز برسم اسنت هاشوبگیرم بیام ببینم چیه این

• Like
  • Wow
Reactions: ce7en44 and NHM
مثل اینکه کارکترهای بنر کازوها ایناست،اگه باشه همشومیخوام. ریزور که ندارم بنت c1 وبانو روزی c2 خودکازوهاهم که بدجوری میخوامش ?View attachment 208224
پ.ن: اینقدر هونکای هونکای کردین وسوسه شدم ديشب گذاشتم دانلود امروز برسم اسنت هاشوبگیرم بیام ببینم چیه این
یه بنر عالیه دیگه :D

به همه توصیه میکنم تا C1 بنت ویش بزنن فوق العادست :D(C6 هم اگر گرفتید فعال نکنید، همه ی اتک های Melee رو تو برستش پایرو میکنه)

مثل اینکه کارکترهای بنر کازوها ایناست،اگه باشه همشومیخوام. ریزور که ندارم بنت c1 وبانو روزی c2 خودکازوهاهم که بدجوری میخوامش ?View attachment 208224
خب اینطور که از بنر پیداست، میهویو زیاد روی محبوبیت کازوها حساب باز نکرده:-"

به نظرم اول برو یه ویدئو ببین که خوشت میاد یا نه، بعد کامل دانلودش کن. بازی خوبیه ولی اگه با تصور گنشین میری سراغش ناامیدت میکنه:D

• Smile
Reactions: NHM
https://live.bilibili.com/21987615

فکر کنم لینک استریم اینه
من توییچ با Tectone یا Envy میبینم :D

همین الان شروع شد

ا اینو ندیدم :D
بیا فانه در کل :D
اگه مشکل حجم اینا نداری دانلود کن ببین خوشت میاد یا نه
چون تا بازی نکنی با ویدیو نمیشه چیزی گفت :D

• Like
Reactions: ce7en44
https://live.bilibili.com/21987615

فکر کنم لینک استریم اینه
من توییچ با Tectone یا Envy میبینم :D

همین الان شروع شد
نکات مهمش رو همینجا بگو ، حسش نی ببینم :D
کدا هم معمولا 3 تا گلوبال میدادن 3 تا برا چین