Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
اوکی، از لیست فرندشیپ حذفت کردم :>

اکانت من رو چند میخرن؟ :-" (نمیدونم اینو گفتم چرا یه لحظه یاد مامان کوزت توی بینوایان افتادم:D)
همه کاراکترها لول آپ شده و بیلد شده هستن:-" به دلار یا کریپتو باشه هم خوبه :-"

دیر عمل کردی....سر صبحی تمام لیست دوستام رو پاک کردم :)

من دیدم اکانت هایی که 6تومن قیمت زدن ولی اینکه فروش رفته باشن رو ندیدم.....ولی بهترین حالتی که میشه اکانت رو انداخت به ملت، یه کسی باید باشه که مثلاً دیونه ی دو سه تا کارکتر باشه و در به در دنبال همچین اکانتی باشه...
قشنگ میشه به اونها با قیمت بالا انداخت بهشون :D

یه کانال هم بودش که گفته بود فروش دلاری به خارج کشور داره....ولی من ندیدم کسی آگهی کرده باشه و یا جزئیاتی از نحوه ی فروش گفته باشن.

نه برادر من...این quick start ـش مثل اون قبلی ها نیس....وقتی بزنی ـش باز میشه ولی بعد میگه تا اون استوری اصلی بازی رو نری نمیتونی کوئست ایونت رو بری...زدم که میگم :)
پس کاری که باید بکنه رو انجام نمیده :)) فکر کنم فقط واسه رد کردن Story quest های 20 دقیقه ایه :))

من دیدم اکانت هایی که 6تومن قیمت زدن ولی اینکه فروش رفته باشن رو ندیدم.....ولی بهترین حالتی که میشه اکانت رو انداخت به ملت، یه کسی باید باشه که مثلاً دیونه ی دو سه تا کارکتر باشه و در به در دنبال همچین اکانتی باشه...

یه کانال هم بودش که گفته بود فروش دلاری به خارج کشور داره....ولی من ندیدم کسی آگهی کرده باشه و یا جزئیاتی از نحوه ی فروش گفته باشن.
چند وقت پیش یکیو دیدم 12~13 تومن اکانت گنشین خرید:)) تا 15 هم بودجه گذاشته بوده براش کنار:))

ولی درک نمیکنم... گنشین گشتن و داستان و فلان و بیسارش جذابه...
همش اسکیپ بشه چی ازش میمونه؟ :|
---
@NaRiiMaN
راه درست کلا فقط بازی کردن یه gaasه.. خیلی زور بزنی 2تا که یکیش فرعی تر میشه کلا:دی

ولی با این حال من بد عمل نکردم :D فکر کنم از 2008 اینا تا اینجا، پارسال دومین سالم از نظر تعداد پلات بود(یکی دوتاش البته auto unlockه نسخه PS5 بود:-" )
فکر کنم 2022 شونزده تا پلات داشتم، امسال تا اینجا 8تا:-"
و تازه اکثر بازی ها هم RPG و OWن که خودت میدونی چقدر وقت میگیرن این روزا:دی (و خیلی بازی ها هم وقت زیاد گذاشتم و پلات نشدن مثل FF12 که فکر کنم 120ساعتی پاش بودم، یه مدت ولش کردم سر دو سه تا باس آپشنال باقی مونده که سرویسم کردن...بعدش دیدم کلا گیم پلی دیگه دستم نیست، ولش کردم :دی )

آخرین ویرایش:
@Akiba
والا همون یکیش هم خیلی وقت گیره، عملا برده بازی هستی و مثل یه تبعیدی هر روز باید لاگین کنی!!
آره تو خوب عمل کردی انصافا. :D
من کل روزای تعطیل رو درگیر ایونت ها و ابیس و اکپلور هستم دیگه وقت نمی‌مونه، باید کنترل کنم بکلاگ داره خیلی بزرگ میشه. :D

اولین پلات امسالم RE4 بود که دیروز گرفتم، قبلش هم GoW R بود!

پ.ن.: امیدوارم آخر کار بتونم آکانت بازی رو بفروشم ولی مشکل اینه که من کلا با فروختن مورد دارم، همیشه هم از این قضیه ضربه خوردم. :))

• Like
Reactions: ce7en44
امیدوارم منم بتونم یه روز اراده کنم و بازی رو دراپ کنم. بیش از اندازه زمان از آدم میگیره. تو این دو سال کلا ۵ تا بازی پلات کردم.

خدارو شکر خودم رو کنترل کردم و هونکای رو وسط دانلود پاک کردم. :D
به نظرم زیادی سخت میگیری :-" خب حالا که چی که مثلا جم از دست بدی یا رزین مصرف نکنی یا ایونت تموم بشه؟ من هر وقت حوصله کنم میرم بازی میکنم تا وقتی که بهم خوش بگذره، هر وقت هم حوصله نداشته باشم میرم دیلی هام میرم و رزین هم میزارم بسوزه و میام بیرون و میرم سراغ یه چیز دیگه :D ورلد کوئست هام مونده، نصف نقشه مونده، 70 درصد هنگ اوت ها موندن و خیلی چیزای دیگه شاید هیچوقت حوصله کنم برم انجام بدم :D
از اون بدتر هونکای هست که فقط هر شش ماه یکبار نصب میکنم و داستان رو تا یه جایی جلو میبرم و دوباره ول میشه تا چند ماه دیگه :D
توی این چند سال هم خیلی بازی ها رو تموم کردم (پلات نکردم چون کار بیهوده ای هست)، از آکیبا بپرس چند تا بازی در ماه انجام میدم :D

شت :D

اگه قراره ارزون بدم بره که همون بزارم خاک بخوره بهتره، 3.5 حتی پول اسکین هایی که دارم هم نمیشه :D
این اونت کارت بازی جم میده؟ اگه نمیده بیخیالش شم؟
نه جم نداره.
چند وقت پیش یکیو دیدم 12~13 تومن اکانت گنشین خرید:)) تا 15 هم بودجه گذاشته بوده براش کنار:))

ولی درک نمیکنم... گنشین گشتن و داستان و فلان و بیسارش جذابه...
همش اسکیپ بشه چی ازش میمونه؟ :|
---
@NaRiiMaN
راه درست کلا فقط بازی کردن یه gaasه.. خیلی زور بزنی 2تا که یکیش فرعی تر میشه کلا:D

ولی با این حال من بد عمل نکردم :D فکر کنم از 2008 اینا تا اینجا، پارسال دومین سالم از نظر تعداد پلات بود(یکی دوتاش البته auto unlockه نسخه PS5 بود:-" )
فکر کنم 2022 شونزده تا پلات داشتم، امسال تا اینجا 8تا:-"
و تازه اکثر بازی ها هم RPG و OWن که خودت میدونی چقدر وقت میگیرن این روزا:D (و خیلی بازی ها هم وقت زیاد گذاشتم و پلات نشدن مثل FF12 که فکر کنم 120ساعتی پاش بودم، یه مدت ولش کردم سر دو سه تا باس آپشنال باقی مونده که سرویسم کردن...بعدش دیدم کلا گیم پلی دیگه دستم نیست، ولش کردم :D )
راه درستش اینه که دچار FOMO (ترس از عقب افتادن) نشی :-" اینکه دائم حول و ولا داشته باشی که مثلا یه ایونت رو از دست بدی یا فلان کاراکتر رو نتونی بگیری چون به اندازه کافی مپ رو فارم نکردی فقط باعث میشه بعد از یه مدت دچار خستگی ذهنی بشی و اون حس لذتی که از بازی باید دریافت کنی تبدیل بشه به حس اجبار به بازی کردن :D

به نظرم زیادی سخت میگیری :-" خب حالا که چی که مثلا جم از دست بدی یا رزین مصرف نکنی یا ایونت تموم بشه؟ من هر وقت حوصله کنم میرم بازی میکنم تا وقتی که بهم خوش بگذره، هر وقت هم حوصله نداشته باشم میرم دیلی هام میرم و رزین هم میزارم بسوزه و میام بیرون و میرم سراغ یه چیز دیگه :D ورلد کوئست هام مونده، نصف نقشه مونده، 70 درصد هنگ اوت ها موندن و خیلی چیزای دیگه شاید هیچوقت حوصله کنم برم انجام بدم :D
از اون بدتر هونکای هست که فقط هر شش ماه یکبار نصب میکنم و داستان رو تا یه جایی جلو میبرم و دوباره ول میشه تا چند ماه دیگه :D
توی این چند سال هم خیلی بازی ها رو تموم کردم (پلات نکردم چون کار بیهوده ای هست)، از آکیبا بپرس چند تا بازی در ماه انجام میدم :D

شت :D

اگه قراره ارزون بدم بره که همون بزارم خاک بخوره بهتره، 3.5 حتی پول اسکین هایی که دارم هم نمیشه :D

نه جم نداره.

راه درستش اینه که دچار FOMO (ترس از عقب افتادن) نشی :-" اینکه دائم حول و ولا داشته باشی که مثلا یه ایونت رو از دست بدی یا فلان کاراکتر رو نتونی بگیری چون به اندازه کافی مپ رو فارم نکردی فقط باعث میشه بعد از یه مدت دچار خستگی ذهنی بشی و اون حس لذتی که از بازی باید دریافت کنی تبدیل بشه به حس اجبار به بازی کردن :D
ایونت رو من حتما میرم چون داستانین:-"
ولی آره محتوای مپ ها و اینا خیلی مونده که هنوز دست نخوردن، بخص زیرزمین صحرای اول هنوز نصفش مونده، صحرای دوم رو هنوز هیچ ماموریتی نرفتم ، سومی هم مجسمه ش هم فقط یکی باز شده و باس هفتگیش:دی
با این حال این پچ پیشروی داشتم تو بازی:دی

چندماه اخیر اکثرا درگیر بازی های دیگه ای بودم:دی ، اینم تو این پچ یا بعدی احتمالا باز پیشروی خواهم کرد(شایدم بعد از FF16 که خلوت میشه سرمون تا آخر سال:-" )

تمومش میکنی.فقط قسمت داستانیش طولانیه.مراحلش اوکیه
اگه ایونت پری رو میگی -من بدبخت تازه باید داستان این پچ جدید و تموم کنم تا بتونم جوایزشو بگیرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ce7en44
نکته جالب برنامه ویژه اینجاست که به نظر میاد devblog ـه چون خبری از chibi های کاراکتر ها نیست
احتمالا تیزر فانتین داریم
معمولا برنامه های ویژه دولوپرها قبل از پچ هایی هست که یه منطقه جدید یا ایونت مهم مثل لنترن ریت داریم. از اونجایی که توی ۳.۷ هیچکدوم از اینا رو نداریم، خیلی عجیبه که الان قراره پخش بشه. قبلاً هم یه لیکر گفته بود که تریلر دوم انیمه رو قبل از فانتین میبینیم، ممکنه به اون هم مربوط باشه :-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or