Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
1681327220402.png
آیکون این بدبخت رو چیکار داشتن که عوض کردن؟ :D

@Police _ 110
راستی بالاخره دسته هم به گوشی وصل کردم، البته با ShootingPlus V3 دسته رو نشناخت، L3 و دکمه های دیگه هم میزدم که شاید بشناسه کرش میکرد :D

Mantis Gamepad Pro Beta ریختم ستاپش بار اول یکم جنگولک بازی داره ولی در نهایت عالی کار کرد :D

View attachment 289724

@Police _ 110
راستی بالاخره دسته هم به گوشی وصل کردم، البته با ShootingPlus V3 دسته رو نشناخت، L3 و دکمه های دیگه هم میزدم که شاید بشناسه کرش میکرد :D

Mantis Gamepad Pro Beta ریختم ستاپش بار اول یکم جنگولک بازی داره ولی در نهایت عالی کار کرد :D

اره Mantis برا اکتیو شدنش...مسخره بازی داره...من با هات اسپاتش یکبار زدم ولی آخرش دسته رو شناسایی نکرد، خیلی هم باهاش ور رفتم ولی نشد.
محیط ـش و طراحی ـش از ShootingPlus خیلی بهتره.

از بنر اول ناهید که C1 شد تا الان ویش نزده بودم و گارانتی ـم رو نگه داشته ـم :D و ناهید رو C2 کردم :)
ولی داغونم کرد تا بهم دادش
photo_2023-04-12_23-11-04.jpg

View attachment 289724

@Police _ 110

بعضی دشمن ظاهر داخل بازیشون با آیکونشون فرق داشت، الان تازه بعد از دو سه سال تصمیم گرفتن آیکون ها رو مشابه ظاهرشون کنن :D

@NaRiiMaN
نتیجه فارم آرتیفکت جدید برای نیلو شد یه گل با ۱۵ درصد ساب hp، یه ساعت hp، دو تا کاپ hp و یه گوشواره hp :D
الان فقط مشکلم اینه که روی ساب های قبلی ۴۰ درصد کریت ریت داشتم ولی به هر حال نیلو که نیازی به کریت ریت نداره :D

نتیجه فارم آرتیفکت جدید برای نیلو شد یه گل با ۱۵ درصد ساب hp، یه ساعت hp، دو تا کاپ hp و یه گوشواره hp :D
الان فقط مشکلم اینه که روی ساب های قبلی ۴۰ درصد کریت ریت داشتم ولی به هر حال نیلو که نیازی به کریت ریت نداره :D
یه گل گرفتم با ۱۴ درصد HP و یه پر با ۴.۶ درصد و فعلا رزینم تموم شده! :D
در حال حاضر 62K دارم که از حالت قبلی 1K کمتره!
اگه آرتیفکت های مشابه ست قبلی بگیرم باید بتونم به 66K برسم.

آره، اگه Vape استفاده نمی کنی، کریت کاملا بی مصرفه واسه نیلو.

یه گل گرفتم با ۱۴ درصد HP و یه پر با ۴.۶ درصد و فعلا رزینم تموم شده! :D
در حال حاضر 62K دارم که از حالت قبلی 1K کمتره!
اگه آرتیفکت های مشابه ست قبلی بگیرم باید بتونم به 66K برسم.

آره، اگه Vape استفاده نمی کنی، کریت کاملا بی مصرفه واسه نیلو.
66k عالیه. ۲۵ درصد هم با رزونس هایدرو میگیری و معمولا ابیس هم باف hp داره و دیگه به کپ میرسی.
من میخواستم برای key ویش بزنم ولی ظاهراً بعدش مجبور میشم ست آرتیفکت مخصوص بلوم رو برای نیلو بگیرم و حوصله فارم دوباره دامینی که فقط وقت تلف کردن هست رو هم ندارم :D

66k عالیه. ۲۵ درصد هم با رزونس هایدرو میگیری و معمولا ابیس هم باف hp داره و دیگه به کپ میرسی.
من میخواستم برای key ویش بزنم ولی ظاهراً بعدش مجبور میشم ست آرتیفکت مخصوص بلوم رو برای نیلو بگیرم و حوصله فارم دوباره دامینی که فقط وقت تلف کردن هست رو هم ندارم :D
با رزونانس میشه 66K :-":D
ولی آره با باف ابیس و یه سلاح ۴ ستاره HP در آینده نزدیک میشه به کپ رسید. :D

Key خوبیش اینه که براساس HP به بقیه اعضای تیم EM میده و اگه کپ رو رد کنی هم تاثیر داره تو افزایش دمیج بلوم.

یه سری لیک بزارم.

1- قراره یکی از هاربینجرهای مونث داخل فانتین قابل بازی بشه ولی احتمالا آرلچینو نباشه.
2- هنگ آوت کاوه و داستان یویمیا توی 3.7
3- ایونت 3.8 ظاهرا قطار هوایی داره
4- کیرارا وقتی توی حالت جعبه هست میتونه روی زمین راه بره، از دیوار بالا بره و توی آب بره ولی توی آب چون جعبه مقوایی زود خراب میشه.
5- باف های ابیس 3.7 همه برای نرمال اتک هستن پس احتمالا یویمیا باشه.
6- قراره شخصیت شارلوت رو ببینیم:
njrkgn5hwhta1.jpg
7- کارت های tcg از 3.7:
7wsn5p046hta1.jpg
8- کمان رایگان 3.7:
alqjquufigta1.jpg
9- بالاخره یه قابلیت سوئیچ کردن سریع بین گجت ها قراره اضافه کنن.
10- اسپلش آرت کیرارا:
wpgs2xf6gfta1.jpg
11- متریال کیرارا:
pjyukwys8ata1.jpg
12- طبقه 12 ابیس 3.7:
navk9je75ata1.jpg
13- کیت کیرارا:
uh616onz2ata1.jpg6fyceonz2ata1.jpgb99gpnnz2ata1.jpgim0iionz2ata1.jpglkdqimnz2ata1.jpgfv4h9nnz2ata1.jpg

بهترین کاتالیست ۴ ستاره برای ناهیدا Off-field چیه؟ مین استت آرتیفکتاش EM/EM/EM بهتره باشه؟
بهترین کاتالیست آف فیلد Magic Guide هست برای وقت هایی که روی دشمن الکترو/هایدرو هست مخصوصا خیلی خوبه. برای آن فیلد هم Widith اگه بافش فعال باشه خیلی خوبه. ناهیدا زیاد وابسته به برستش نیست ولی اگه بخوای برای هم تیمی هات انرژی تولید کنی Favonius بهش بده که البته کریت ریت هم در اونصورت نیازش میشه. اگه هم گزینه ای میخوای که EM داشته باشه Sacrificial خیلی خوبه مخصوصا اینکه میتونی دوبار پشت سر هم اسکیل بزنی برای وقتی که دشمن ها زود میمیرن.
Em بین 600 تا 800 کافیه که با مجموع باف ها به 1000 برسه مگه اینکه توی تیم نیلو بلوم باشه که هر چی بیشتر بهتر. وقتی به این مقدار رسید میتونی کاپ رو دندرو دمیج بدی یا تاج کریت بهش بدی.

اسکیل کیرارا روی خودش دندرو دمیج میندازه. فکرش رو بکن توی تیم نیلو بلوم با باربارا بیاریش داخل و هی روی خودت ریکشن بدی و بلوم بسازی :D
انرژی ریشارژ و دندرو اپلیکشنش خیلی خوبه ولی ظاهرا باید آن فیلد باشه. البته شیلد میسازه که شیلدش هم به نسبت شیلد بایژو خیلی خوبه و تمام ضرباتش هم AOE هستن پس گزینه خیلی بهتری برای تیم نیلو هست تا بایژو.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or