Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
گفتم بعد از یه سال برم survey شرکت کنم و بنویسم دحبه چقدر بده، رفتم دیدم اصلا برای دحیه چیزی نیست :)) عجیبه یادمه همیشه در مورد کاراکترهای پچ هم میپرسیدن :D

پ.ن: اوکی فکر کنم اشتباه کردم، این survey فقط مال ایونت بوده :-"

آخرین ویرایش:
View attachment 287995

فعلا توانم با گوشی همینقدره :D

بدون وایفای ابیس Literally Unplayable شده :-s

پ.ن: عجب چیزیه Shenhe :>
هوتائو رو گوشی سخته،بنظرم طرف اول رایدن نشنال بذار طرف دوم هم آیاکا بهتر از گانیو هست برا چمبر آخر.

شما این مشکل رو ندارید؟
اینترنت ایرانسل:
View attachment 287823

dns الکترو و رادار هم امتحان کردم ، بیشتر وقتا همینجوریه.
فقط با vpn درست میشه.
من بیشتر از 1ماه که این مشکل روی ایرانسل و همراه اول دارم....
بخصوص شب ها...از ساعت 11 به بعد که فاجعه میشه، پینگ خوبه و زیر 150ms ولی طوریه که اینگار همش 999ms هستش.
فرقی نداره....با قندشکن های مختلف هم تست میزنم....بازم همینطوره

آخرین ویرایش:
خوبه استار ریل بر خلاف گنشین شخصیت اصلی مونث رو آدم حساب میکنه :D
دلیلش اینه که توی کانسپت داستان توسط هویورس کاراکتر اصلی گنشین ایتر هست ولی برای این که اعتراضی صورت نگیره توی بازی حق انتخاب هم داده شده که شما اگه خواستی لومین رو برداری برای همینه که توی تمام تریلر هایی که هویورس منتشر میکنه ایتر رو نشون میدن. ولی توی استارریل اینجور نیست و کاراکتر مذکر و مونث هیچ نسبتی با هم دیگه ندارن و اگه شما مثلا کاراکتر مذکر رو انتخاب کنی اونوقت اون مونث توی بازی اصلا حضور نداره و بالعکس برای همینه که همیشه جفتشون رو نشون میدن

12-3-2
66 ثانیه
آیاکا
View attachment 287983
ویدیو رو خودتون رکورد کردین دیگه؟ پینگتون زرده واقعا منو ترغیب کردین رو بنر شنهه یه مولتی بکشم.من تیم بایین که عکسشو میرازم کلییر کردم سر این کرم لعنتی 10 بار ریترای کردم.
یه سوالی که برام پیش میاد اینکه شنهه F2p فرندلی هستش؟ سلاح شنهه فاوونیس بود اگه اشتباه نکنم گارانتیم هستم ایا ایا با گانیو هم دارم رو میتونم بزارم تنگش و اینکه بیلد موناتون چی بود من دوتا نوبلس با دوتا هارد بستم برستش بیشتر از 40کا نمیزنه با وپ بیلدش اینه
دستشه wit
rate 60 dmg200
talent 1-8-9
بنرای بعدی لیکی ازش هست از موقعی که ردیت هیتلر شده خبر ندارم
1.png

کمبت (و کلا گیم پلی) این استارریل چجوریه؟
استارریل سبک سندباکس داره توی یک محیط نیمه جهان باز که به چندین منطقه تقسیم میشه قرار داره و سبکش هم مبارزه نوبتی هست کلا ترکیبی از نکات خوبه هونکای ایمپکت و گنشین هست ولی نکته ی مثبتش که واقعا خودنمایی میکنه داستانشه . توی قسمت مبارزه کلا ۷ عنصر وجود داره ( فیزیکی. رعد و برق . باد. آتش. یخ. کوانتوم . خیالی ) هر کاراکتر یک مسیر هم داره که همون کلاس هست . فعلا ۷ تا مسیر داریم . مسیر فراوانی ( هیلر ) مسیر هارمونی ( بافر) مسیر نیهیلیتی( دیبافر) مسیر محافظت ( شیلد ) مسیر دیستراکشن ( دی پی اس ترکیبی از aoe و سینگل تارگت ) مسیر هانت( دی پی اس سینگل تارگت ) و مسیر اروداکشن ( دی پی اس aoe) اگه خواستی به صورت مفصل توضیح میدم ولی واقعا بازی خوبیه ارزش امتحان رو داره

ویدیو رو خودتون رکورد کردین دیگه؟ پینگتون زرده واقعا منو ترغیب کردین رو بنر شنهه یه مولتی بکشم.من تیم بایین که عکسشو میرازم کلییر کردم سر این کرم لعنتی 10 بار ریترای کردم.
یه سوالی که برام پیش میاد اینکه شنهه F2p فرندلی هستش؟ سلاح شنهه فاوونیس بود اگه اشتباه نکنم گارانتیم هستم ایا ایا با گانیو هم دارم رو میتونم بزارم تنگش و اینکه بیلد موناتون چی بود من دوتا نوبلس با دوتا هارد بستم برستش بیشتر از 40کا نمیزنه با وپ بیلدش اینه
دستشه wit
rate 60 dmg200
talent 1-8-9
بنرای بعدی لیکی ازش هست از موقعی که ردیت هیتلر شده خبر ندارم
View attachment 288027
آره خودم رکورد کردم ،تو پستام بگردی ویدیو از آیاکا و شنها که باهاشون ابیس رفتم زیاد گذاشتم.
شنها f2p friendly هست، اینجا سلاحش wave breaker بود.
مونا بیلدش صرفا برا زیاد کردن دمیج آیاکا بود.
بیلد هر ۴تاشون رو پست بعدیم میذارم.
بنرای بعد هم خبر ندارم،کلا بخاطر مشکلات اینترنتی یه مدت گنشین رو گذاشته بودم کنار خبراش هم دنبال نمی‌کردم.

من بیشتر از 1ماه که این مشکل روی ایرانسل و همراه اول دارم....
بخصوص شب ها...از ساعت 11 به بعد که فاجعه میشه، پینگ خوبه و زیر 150ms ولی طوریه که اینگار همش 999ms هستش.
فرقی نداره....با قندهای مختلف هم تست میزنم....بازم همینطوره
برای من برعکسه، از 12 به بعد درست میشه ولی قبلش فاجعه ـست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or