Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
کاوه هم مثل اینکه به نیلو ملحق شد

انیمیشن چارج اتک خیلی باحال
- اسکیل دمیج aoe و کول دان ۶ ثانیه داره
- برست کاست ۸۰ تایی و ۲۰ ثانیه کول دان داره
- برست محدوده ای رو برای ۱۴ ثانیه ایجاد میکنه
- بلوم های داخل برست همون لحظه منفجر میشن
- برست دندرو اینفیوز و مقاومت به اینتراپت میده
- کارکتر های داخل برست ۲۵ درصد دمیج بوست برای بلوم میگیرن
- وقتی کاوه از بلوم دمیج بخوره ۳۰۰ درصد مستریش هیل میشه
- وقتی کاوه به دشمن چک بزنه ۲۵ تا مستری میگیره که تا چهار بار استک میشه

ولی خب از لیک های کاوه تا شروع بتا تست نمیشه مطمئن بود... همون دو روز پیش یه لیک اومده بود که اصلا مال نیلو نیست و با الکترو هماهنگه

353haxkv3wka1.jpg

کاوه هم مثل اینکه به نیلو ملحق شد

انیمیشن چارج اتک خیلی باحال
- اسکیل دمیج aoe و کول دان ۶ ثانیه داره
- برست کاست ۸۰ تایی و ۲۰ ثانیه کول دان داره
- برست محدوده ای رو برای ۱۴ ثانیه ایجاد میکنه
- بلوم های داخل برست همون لحظه منفجر میشن
- برست دندرو اینفیوز و مقاومت به اینتراپت میده
- کارکتر های داخل برست ۲۵ درصد دمیج بوست برای بلوم میگیرن
- وقتی کاوه از بلوم دمیج بخوره ۳۰۰ درصد مستریش هیل میشه
- وقتی کاوه به دشمن چک بزنه ۲۵ تا مستری میگیره که تا چهار بار استک میشه

ولی خب از لیک های کاوه تا شروع بتا تست نمیشه مطمئن بود... همون دو روز پیش یه لیک اومده بود که اصلا مال نیلو نیست و با الکترو هماهنگه
اگه جوری باشه که ناهیدا رو برای تیم های دیگه آزاد کنه خوبه :-"

این آرتیفکت جدید چقدر دحیه رو باف میکنه؟

واقعا نیلو بهترین کارکتر بازی بوده تا اینجا واسه من، با هر پچ هم داره بهتر میشه، هم تیمی های بهتر، آرتیفکت مخصوص بلوم، ست دوم HP, دندرو اینفیوز. یه سلاح گرفتی HP هم بیاد دیگه F2P فرندلی ترین کرکتر بازی میشه.

آخرین ویرایش:
خوب حالا که این پچ تموم شد یه نظر کلی بدم....

لنترن رایت کلا مهم ترین بخش کنشین و بهترین اونتش از نظر داستانی بوده... هنوز نمیتونم بگم کدوم لنترن بهتر بود، سال پیش که یه کارکتر جدید مثل شنهه اومد و استوری کوئست شنهه، در سطح ارکان کوئست اومد و با اونت لنترن لایت ترکیب شد واقعا کار عالی و خفنی بود، البته بخش های دیگه اونت که مربوط به کچینگ بود خیلی بورینگ بود، لنترن دو سال پیشم که اصلا تحولی توی بازی بود و کسایی که اون موقع هم توی بازی بودن خیلی سوپرایز شدن از سطح اونت... و اون کات سین پایانی پشم و پیل ملت رو به صورت ۱۰۰ درصد تضمینی عدم رشد مجدد ریزوند...

اما اونت امسال یه کم بازی هاش ساده تر از سال های قبل بود ولی با اتیش بازی ها ویژوال جذابی بهش داده بودن... اما از نظر داستانی نه تنها خوف بود که چند تا از خواسته های من از گنشیم براورده کرد...

۱- ژانگلی برگرده پیش رفقای اداپتیش و از این بازی مردنش دست برداره ... خصوصا که همین اونت نشون داد مرگ یکی از دوستاشون چطور این جماعت رو نابود و پاره پاره کرد... مرگ لیدرشون چقدر میتونسته براشون سخت و دردناک باشه...

۲- اداپتی هایی مثل شائو یا ارکان ها با شهروند های عادی تعامل داشته باشن و ببینم واکنش متال ها کنارشون چطوره که خوبم در اورده بودن... من استوری کوئست های رایدن شوگان هم به خاطر همین بخشش خیلی دوست دارم....

۳- از همه مهمتر و اینکه چندین بارم مطرحش کنم این بود که ارکان ها با هم ملاقات داشته باشن... ترکونده بود این بخشش 😂😂😂😂 امیدوارم بازم ببینم برخورد ارکان ها رو با هم و اینکه دیگه جلوی هم تظاهر نکنن که همو نمیشناسن، یا یه مطرب اواره و یه کارمند ساده هستن...
یه کم جدیت و بحث سر مسائل و تهدید های که در تایوت هست رو روش بحث کنن... اصلا فکر میکنم همچین اتفاقی توی داستان حیاتیه... و چرا هویوورس ازش طفره میره برام عجیبه

IMG_20230130_003533_435.jpg

.......

نکته جالب تر اینه که من کنسرت رو که تموم کردم داشتم خاموش میکردم که گفتم چک کنم بخش اونت رو ببینم چیزی جا نمونده، دیدم ای داد، هنوز کوئست های اونت تموم نشده.. یعنی قشنگ میز شام رو از دست میدادم 😖😵😱

353haxkv3wka1.jpg

اگه جوری باشه که ناهیدا رو برای تیم های دیگه آزاد کنه خوبه :-"
این آرتیفکت ها همون فیک دفعه قبلی نیست احیانا؟ :-"
ویرایش: رفتم ردیت دیدم گویا جدید آپ شده....همممم...

دومی هم اگر درست باشه، دحیه، هوتائو و نیلو بوست میشن:-"
البته هوتائو رو نمیدونم بهتر میشه یا نه...میشه؟ :-"
---

و اگر باز چنین کرده باشن یعنی 1.برای هزارمین بار خاااااک بر سر میهویو با این وضع ریلیز کاراکتر، زودتر از آرتیفکتش!
2.یک بار دیگه من ببینم یکی گفت لیکرها گفتن فلان کاراکتر ر*ده ، میزنم تو دهنش:)) :D

یه زمانی مازیار این درد رو سر کوکومی کشید و نتیجش رو دیدیم:D
ایندفعه نوبت کاراکتر مورد علاقه خودم شد تا کامل درک کنم شرایطش رو :))

دحیه شاید مثل کوکومی نشه (بالاخره ساپورت ها کلا یونیت های کارآمدتری هستن) ... ولی خوب همین که به رستگاری برسه هم عالیه:-"

آخرین ویرایش:
به نظر اپدیت این سری اومده بود روی ۲۰ و خورده ای گیگ، پیشرفت بزرگیه

..........

فقط ۱۱ دقیقه، فقط ۱۱ دقیقه، یعنی از ۳۰ روز شاپ، فقط ۱۱ دقیقش مونده بود که بهش رسیدم.. اگه هی برای ورود به بازی تلاش نمیکردم و میزاشتم ۶:۳۰ ، این شاپ رو از دستم میرفت 🤣🤣😂

ویش های ارکان کوئست ها رو هم دادن

بد نیست با وجود ۲۰۰ و خورده ای ویش که روی بنر ویپن قبلی زدم، هنوز ۱۵۲ تا ویش دارم... ۱۵۰ تا ویشم از دو تا پچ جمع میشه ۳۰۰ تا... تازه با این توهم که یولا ۲.۶ بیاد😂😂😂

این آرتیفکت جدید چقدر دحیه رو باف میکنه؟

واقعا نیلو بهترین کارکتر بازی بوده تا اینجا واسه من، با هر پچ هم داره بهتر میشه، هم تیمی های بهتر، آرتیفکت مخصوص بلوم، ست دوم HP, دندرو اینفیوز. یه سلاح گرفتی HP هم بیاد دیگه F2P فرندلی ترین کرکتر بازی میشه.
خودش آخر لیک نوشته که تا 50 درصد دمیج اسکیل و برست رو افزایش میده :-"
اون شمشیر کرفتی خیلی نیلو رو op میکنه. الان هم این ست دوم بیاد بازم 25 درصد hp میشه اضافه کرد و کپ hp بدون سلاح خودش نزدیکتر میشه :D
این آرتیفکت ها همون فیک دفعه قبلی نیست احیانا؟ :-"
ویرایش: رفتم ردیت دیدم گویا جدید آپ شده....همممم...

دومی هم اگر درست باشه، دحیه، هوتائو و نیلو بوست میشن:-"
البته هوتائو رو نمیدونم بهتر میشه یا نه...میشه؟ :-"
---

و اگر باز چنین کرده باشن یعنی 1.برای هزارمین بار خاااااک بر سر میهویو با این وضع ریلیز کاراکتر، زودتر از آرتیفکتش!
2.یک بار دیگه من ببینم یکی گفت لیکرها گفتن فلان کاراکتر ر*ده ، میزنم تو دهنش:)) :D

یه زمانی مازیار این درد رو سر کوکومی کشید و نتیجش رو دیدیم:D
ایندفعه نوبت کاراکتر مورد علاقه خودم شد تا کامل درک کنم شرایطش رو :))

دحیه شاید مثل کوکومی نشه (بالاخره ساپورت ها کلا یونیت های کارآمدتری هستن) ... ولی خوب همین که به رستگاری برسه هم عالیه:-"
من یه چند ساعت صبر کرد و دیدم تکذیب نشد بعد گذاشتم :-"
نیلو فقط از ست دوتایی بوست میشه. هوتائو هم فقط استک برای 8 ثانیه میگیره پس بازم کرایمسون بهتره (هر چند همونم یه استک میگیره:D)

دستی این کار رو میکنن که ملت رو همیشه در شرایط استرس زا نگه دارن :D

دحیه هم ممکنه در آینده ساپورت بشه :-"

خوب :دی

دحیا گرفتم و 50-50 بردم:دی :دی :دی

گورو C3 شد...هورا :دی
سارا هم C3 شد
بنت C6
کولی C5
باربارا هم که C6 بود

مطمئنم ایندفعه دیگه بالای 80 داد دحیه رو! پیر شدم تا داد:((

و... ویش های آرکان کوئست ها کناست؟ نبودن که... یا نیافتم حقیقتا:-"

دحیه هم ممکنه در آینده ساپورت بشه :-"
دیروز داشتم میخوندم بحث این بود... میگفتن مثلا فعلا به عنوان ساپورت تو تیم گانیو و واندرر بهتر از بقیه جاها جواب میده و اینا

ولی مسئله ای که مطرح کردن این بود که Cهاش و سلاحش (و حتی آرتیفکتش) بر اساس DPS طراحی شدن، و به نظر نمیاد قرار باشه ساپورت باشه:-"

تو adventure handbook تو بخش guide اگه اشتباه نکنم.
فقط چرا ۲۰ تا داد؟ مگه ۲۲ تا نبود؟
فکر کنم با همین آرمان کوئست این پچ حساب کردن :-"

من اول یه عکس از این صحنه زیبا گرفتم :-"
Screenshot_۲۰۲۳۰۳۰۱-۰۸۱۱۴۲.png

بعد همش رو زدم برای دحیه :-"
خدایا خودت برای شنهی برسون :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or