Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
من باب قضیه پدوفیلی من یه مقدار حق رو به منتقدین میدم (هر چند کامل نه) شما نگاه کنید چند تا کارکتر بچه داریم همشونم دخترن بعد شما نگاه کنید کارکترای مثل سایو و ناهیدا تو دنیای انیمه معروفن به لولی قانونی (کارکتراییکه ظاهر بچگونه دارن ولی مثلا 200 سالشونه) از دیدگاه منطقی اگه بخوایم نگاه کنیم منطقی نیست اینهمه کارکتر بچه تو بازی باشن(همونطور که منطقی نیست اینهمه کارکتر فیمیل داریم و همه میدونیم واسه چی تعدادشون زیاده) هرچند از یه طرف هم نه طراحی کارکترا خیلی عجیب غریبه نه هرکسی که طرفدار این کارکتراست پدوفیل
دلایل دیگه ای هم هست مثل اینکه کلا مسعله پدوفیلی تو شرق آسیا مسعله جدی هست
ما الان +50 کاراکتر داریم
که از این تعداد فکر کنم 6تاسlش بچه ن(طراحی) (ناهیدا ، سایو ، کلی ، دیونا ، چی چی ، یائو یائو ) و حس میکنم بلز جا انداختم :-" ولی خوب یعنی زیاد نیستن:))

بعد چرا بچه به طور کلی باید مشکل داشته باشه؟
نه طراحی هیچکدومشون بده!
نه انیمیشن هاشون جور خاصیه(اتفاقا همه کودکانه ست انیمیشن ها... یلان که نیستن:)) )

وقتی اینجوریه مشکل از بازی و کاراکتر و فن های بازی نیست، مشکل از اون بشره که خودش این دیدگاه رو به هر بچه ای داره!

دقیقا وضعیت فعلی خودمونه! خانم ها ورزشگاه نرن/سوار دوچرخه نشن/نوع پوشش دلخواه نداشته باشن
چرا؟
چون من قانون گذار به فلان جام فشار میاد:دی
اینکه شخص زننده حرف/قانون گذار این دیدگاه رو داره، مشکل از بقیه نیست حقیقتا:دی

شما اینو در مورد یک سری طراحی های F/GO بگید بله! دارن...زیادم دارن!
گنشین بدبخت ته ته طراحیش کندیس و دحیه بوده از نظر پوشش
حتی لباس تابستونه ی جین/باربارا در مقابل تمام کارهای شرقی که هیچ، حتی غربی، محجبه حساب میشن:)) :دی

یک بیلد مناسب از یلان با سلاح های 4*/F2P بزارید ببینیم حدودا نزدیکای چقدر رو هدف قرار بگیریم:))

گویا انرژی میگن 200 باشه اوکیه برای تیم هایی که تنها هست، آری؟
این بیلد فعلی منه. البته یه تاج کریت دمج خوب بگیرم، عوض میکنم، ساعت هم احتمالا با HP جابجا کنم.
تو ۴ ستاره ها Fav از بقیه بهتره.
انرژی هم آره ۲۰۰ کافیه.

1ec979b5-f7ed-4ec3-aa41-cba2dfc2806d.png

من باب قضیه پدوفیلی من یه مقدار حق رو به منتقدین میدم (هر چند کامل نه) شما نگاه کنید چند تا کارکتر بچه داریم همشونم دخترن بعد شما نگاه کنید کارکترای مثل سایو و ناهیدا تو دنیای انیمه معروفن به لولی قانونی (کارکتراییکه ظاهر بچگونه دارن ولی مثلا 200 سالشونه) از دیدگاه منطقی اگه بخوایم نگاه کنیم منطقی نیست اینهمه کارکتر بچه تو بازی باشن(همونطور که منطقی نیست اینهمه کارکتر فیمیل داریم و همه میدونیم واسه چی تعدادشون زیاده) هرچند از یه طرف هم نه طراحی کارکترا خیلی عجیب غریبه نه هرکسی که طرفدار این کارکتراست پدوفیل
دلایل دیگه ای هم هست مثل اینکه کلا مسعله پدوفیلی تو شرق آسیا مسعله جدی هست
به نظرم برای گنشین دارن زیادی مته به خشخاش میزارن. کاراکتر بچه گونه (یا عبارتی که مفهوم جنسیتی داره: لولی) داخل خیلی از بازی ها داریم، ولی تا وقتی که نگاه جنسیتی بهش نشه نمیشه گفت که لولی هستن و کسانی که بهشون علاقه دارن هم لولیکون.
بعد یعنی واقعا درکش برای یه عده اینقدر سخته که یه کاراکتر رو به خاطر کیوت بودن و شخصیت پردازی دوست داشته باشی نه به خاطر اینکه روش نظر هوسرانه داری؟
مقایسه شون با شخصیت های مونث هم کاملا اشتباهه، اونا طراحی، شخصیت پردازی ‌ و همه چیزشون جوری انجام شده که مخاطب مذکر رو جذب کنه، همون‌طور که برای شخصیت های مرد این کار رو کردن.
من نمی‌خوام از پدوفیل ها حمایت کنم، اتفاقا به نظرم پست ترین موجودات همینا هستن، ولی بازم به نظرم دلیل نمیشه چون مثلا یه بخش ناچیزی از یه جامعه چند میلیون نفری یا یکی دو تا صداپیشه منحرف افکار و رفتار پلیدی داشتن، تمام جامعه گنشین رو که اتفاقا آدم های خیلی خوبی هم از همه اقشار داخلشون هست رو یکجا تکفیر کنی.

ما الان +50 کاراکتر داریم
که از این تعداد فکر کنم 6تاسlش بچه ن(طراحی) (ناهیدا ، سایو ، کلی ، دیونا ، چی چی ، یائو یائو ) و حس میکنم بلز جا انداختم :-" ولی خوب یعنی زیاد نیستن:))

بعد چرا بچه به طور کلی باید مشکل داشته باشه؟
نه طراحی هیچکدومشون بده!
نه انیمیشن هاشون جور خاصیه(اتفاقا همه کودکانه ست انیمیشن ها... یلان که نیستن:)) )

وقتی اینجوریه مشکل از بازی و کاراکتر و فن های بازی نیست، مشکل از اون بشره که خودش این دیدگاه رو به هر بچه ای داره!

دقیقا وضعیت فعلی خودمونه! خانم ها ورزشگاه نرن/سوار دوچرخه نشن/نوع پوشش دلخواه نداشته باشن
چرا؟
چون من قانون گذار به فلان جام فشار میاد:D
اینکه شخص زننده حرف/قانون گذار این دیدگاه رو داره، مشکل از بقیه نیست حقیقتا:D

شما اینو در مورد یک سری طراحی های F/GO بگید بله! دارن...زیادم دارن!
گنشین بدبخت ته ته طراحیش کندیس و دحیه بوده از نظر پوشش
حتی لباس تابستونه ی جین/باربارا در مقابل تمام کارهای شرقی که هیچ، حتی غربی، محجبه حساب میشن:)) :D

به نظرم برای گنشین دارن زیادی مته به خشخاش میزارن. کاراکتر بچه گونه (یا عبارتی که مفهوم جنسیتی داره: لولی) داخل خیلی از بازی ها داریم، ولی تا وقتی که نگاه جنسیتی بهش نشه نمیشه گفت که لولی هستن و کسانی که بهشون علاقه دارن هم لولیکون.
بعد یعنی واقعا درکش برای یه عده اینقدر سخته که یه کاراکتر رو به خاطر کیوت بودن و شخصیت پردازی دوست داشته باشی نه به خاطر اینکه روش نظر هوسرانه داری؟
مقایسه شون با شخصیت های مونث هم کاملا اشتباهه، اونا طراحی، شخصیت پردازی ‌ و همه چیزشون جوری انجام شده که مخاطب مذکر رو جذب کنه، همون‌طور که برای شخصیت های مرد این کار رو کردن.
من نمی‌خوام از پدوفیل ها حمایت کنم، اتفاقا به نظرم پست ترین موجودات همینا هستن، ولی بازم به نظرم دلیل نمیشه چون مثلا یه بخش ناچیزی از یه جامعه چند میلیون نفری یا یکی دو تا صداپیشه منحرف افکار و رفتار پلیدی داشتن، تمام جامعه گنشین رو که اتفاقا آدم های خیلی خوبی هم از همه اقشار داخلشون هست رو یکجا تکفیر کنی.
من با تمام نکاتی که گفتید موافقم اگر من کلی و چی چی رو دوست دارم واسه این نیست که روشون نظر دارم واسه اینه که دوتاشون خیلی بامزن. قطعا اگه کسی به این دوتا نظری هوسرانه داره به ادمای عادی هم همین نظرو داره و مشکل بازی و طراحی شخصیتش نیست و قطعا اگر یه عده کم از یه قشر چند میلیونی مشکل دارن نمیشه به همه تعمیمش داد همونطور که گفتید نه پوشش کارکترا نامناسبه نه رفتاراشون
من فقط دوتا نکته داشتم
یکی از دلایل بدبینی هیترا وجود چیزای مثل fg/o و چیزای دیگه تو دنیای انیمه هست(خودم مثلا یکی از کاراکترای موشوکو تنسی تو ذهنم میاد) علت دید منفیشون اینه. قطعا استدلالشون غلطه چون گنشین اونطوری نیست ولی یکم بدبینیشون واسم قابل درکه
نکته دوم اینکه من که ذهن خوان نیستم ایا با قطعیت میشه گفت هدفشون از ساخت کارکترای بچه جذب پدوفیلا بوده یا نه (من میتونم یک کارکتر بچه با پوشیده ترین پوشش و ساده ترین و بی مشکل ترین رفتار ظاهر بذارم ولی بازم ممکنه هدفم جذب پدوفیلا بوده باشه) این دیگه جواب نداره و برمیگرده به ذات سازنده ها که ما اطلاعی ازش نداریم

آخرین ویرایش:
من با تمام نکاتی که گفتید موافقم اگر من کلی و چی چی رو دوست دارم واسه این نیست که روشون نظر دارم واسه اینه که دوتاشون خیلی بامزن. قطعا اگه کسی به این دوتا نظری هوسرانه داره به ادمای عادی هم همین نظرو داره و مشکل بازی و طراحی شخصیتش نیست و قطعا اگر یه عده کم از یه قشر چند میلیونی مشکل دارن نمیشه به همه تعمیمش داد همونطور که گفتید نه پوشش کارکترا نامناسبه نه رفتاراشون
من فقط دوتا نکته داشتم
یکی از دلایل بدبینی هیترا وجود چیزای مثل fg/o و چیزای دیگه تو دنیای انیمه هست(خودم مثلا یکی از کاراکترای موشوکو تنسی تو ذهنم میاد) علت دید منفیشون اینه. قطعا استدلالشون غلطه چون گنشین اونطوری نیست ولی یکم بدبینیشون واسم قابل درکه
نکته دوم اینکه من که ذهن خوان نیستم ایا با قطعیت میشه گفت هدفشون از ساخت کارکترای بچه جذب پدوفیلا بوده یا نه (من میتونم یک کارکتر بچه با پوشیده ترین پوشش و ساده ترین و بی مشکل ترین رفتار ظاهر بذارم ولی بازم ممکنه هدفم جذب پدوفیلا بوده باشه) این دیگه جواب نداره و برمیگرده به ذات سازنده ها که ما اطلاعی ازش نداریم
در مورد دوم که به نظرم نگاه بدبینانه ست!
میشه نگاهی که طرف سنگم ببینه بگه این وجود داره برای فلان!
اگر طراحی نامناسب باشه اوکی حرف قبوله
ولی وقتی نیست، بگیم سازنده قصدش این بوده یا ممکنه بوده باشه، چنین چیزی به ذهن رسیدن به نظرم مشکل از سمت گیرنده ست و نه از سمت سازنده:دی

کلی، چی چی ، سایو و مخصوصا ناهیدا(کلا همشون) انقدر نکته مثبت دارن توی خود بازی، انقدر سوژه دارن که بی نهایت آرت و meme خیلی اوکی ازشون وجود داره! (وجود چنین چیزایی یعنی شخصیتی دارن که بتونند روش مانور بدن!)

من بخوام به اون % کم نگاه کنم بگم : آها نگاه! شما فلان!!!! ته بی انصافیه:دی
البته بحث امروز ما اصلا اون آرت ها یا صداپیشه نبود اونجا! بحث تبلیغات رسمیه گنشین بود که ناهیدا توش خیلی س*سیه! :دی و حقیقتا WTF هرجوری فکر میکنم:))

من فقط دوتا نکته داشتم
بدبینی بی دلیل و متعصبانه اتفاقا باید درمان بشه، نه اینکه بهشون حق بدیم. آره fg/o همچین قضایایی داره، چه ربطی به گنشین داره؟ نه سازنده هاشون یکی هست و نه کاراکترهاشون. بعد همون طور که آکیبا گفت اصلا گنشین نسبت به خیلی از jrpg ها زیادی پاستوریزه هست و خیلی از مسائلی که رسم شدن داخل بازی های jrpg باشن رو اصلا نداره.

در مورد دومی هم درسته ما از ذهن سازنده خبر نداریم ولی نشانه ای هم ندیدیم که تایید کنه ممکنه همچین چیزی باشه. آره برای خیلی کاراکترها هم چیزی مستقیم گفته نمیشه ولی مثلا میهویو شیطنت می‌کنه و دو تا کاراکتر رو با همدیگه صمیمی نشون میده که ملت ذوق کنن و شیپشون کنن. ولی برای کاراکترهای مدل بچه شخصا تا حالا همچین چیزی ندیدم داخل بازی. مطمئنا پدوفیل ها نیازی به این نشانه ندارن چون اونا ذهنشون مریضه و در هر صورت همچین افکاری رو دارن، مسأله اینه که نمیشه گفت تقصیر سازنده اس که اومده کاراکتر بچه گذاشته داخل بازیش. اگه با این معیار بخوایم نگاه همه بازیساز ها فقط باید کاراکترهای زشت و پیر و مطابق با نظر سوشیال جاستیس واریور های توئیتر استفاده کنن (که البته همونا هم باز بعضی ها پیدا میشن که روشن کینک داشته باشن:D)

بدبینی بی دلیل و متعصبانه اتفاقا باید درمان بشه، نه اینکه بهشون حق بدیم. آره fg/o همچین قضایایی داره، چه ربطی به گنشین داره؟ نه سازنده هاشون یکی هست و نه کاراکترهاشون. بعد همون طور که آکیبا گفت اصلا گنشین نسبت به خیلی از jrpg ها زیادی پاستوریزه هست و خیلی از مسائلی که رسم شدن داخل بازی های jrpg باشن رو اصلا نداره.

در مورد دومی هم درسته ما از ذهن سازنده خبر نداریم ولی نشانه ای هم ندیدیم که تایید کنه ممکنه همچین چیزی باشه. آره برای خیلی کاراکترها هم چیزی مستقیم گفته نمیشه ولی مثلا میهویو شیطنت می‌کنه و دو تا کاراکتر رو با همدیگه صمیمی نشون میده که ملت ذوق کنن و شیپشون کنن. ولی برای کاراکترهای مدل بچه شخصا تا حالا همچین چیزی ندیدم داخل بازی. مطمئنا پدوفیل ها نیازی به این نشانه ندارن چون اونا ذهنشون مریضه و در هر صورت همچین افکاری رو دارن، مسأله اینه که نمیشه گفت تقصیر سازنده اس که اومده کاراکتر بچه گذاشته داخل بازیش. اگه با این معیار بخوایم نگاه همه بازیساز ها فقط باید کاراکترهای زشت و پیر و مطابق با نظر سوشیال جاستیس واریور های توئیتر استفاده کنن (که البته همونا هم باز بعضی ها پیدا میشن که روشن کینک داشته باشن:D)
نگفتم حق میدم گفتم "یک مقدار" "قابل درکه" واسم. حق نمیدم(درک کردن با حق دادن متفاوته)
و نمیگم بازی باید چیزیش عوض بشه یا کارکترا عوض بشن. بازی مشکل نداره
ویرایش :تو پست اولم گفتم حق میدم که واژه اشتباهیه یه مقدار درک میکنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Akiba and ce7en44
سلطان بایژو 😍🤩. ۵ ستاره .ریلیز پچ ۳.۶. دندرو . کاتالیست . شیلد . دندرو دمیج بونس به تیم . کاهش مقاومت دندرو . دندرو اپلیکاتور . C6 تمام این باف ها تقویت میشه به اضافه باز شدن قابلیت هیل . همه کاره یعنی همین 🤩😍
IMG_20230209_234400_216.jpg

نگفتم حق میدم گفتم "یک مقدار" "قابل درکه" واسم. حق نمیدم(درک کردن با حق دادن متفاوته)
و نمیگم بازی باید چیزیش عوض بشه یا کارکترا عوض بشن. بازی مشکل نداره
ویرایش :تو پست اولم گفتم حق میدم که واژه اشتباهیه یه مقدار درک میکنم
فکر کنم چون همه بچه ها دخترن.پسر نیست توشن

یوئلین...جئو...بافر ملت و ویپ؟ عجب! چجوری؟ :دی

کاوه احتمالا میخوره تو بنر بایژو و احتمالا ریران هاش با الهیثن و بایژو باشه..‌
دیگه ببینیم شرایط چجور پیش میاد:-" سر گرفتن کاوه یهو دیرید بایظو رفت تو پاچمون:-"

یوئلین...جئو...بافر ملت و ویپ؟ عجب! چجوری؟ :D

کاوه احتمالا میخوره تو بنر بایژو و احتمالا ریران هاش با الهیثن و بایژو باشه..‌
دیگه ببینیم شرایط چجور پیش میاد:-" سر گرفتن کاوه یهو دیرید بایظو رفت تو پاچمون:-"
همون جوری که یونجین هم جئو هست ولی بافر نرمال اتک هست :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or