Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
من نیمیدونم چیه مشکلت با گوشی! با دسته و کیبورت جفتش امتحان کردم ولی با گوشی اصن خیلی راحت تر بودم نیمیدونم چرا:-?
مشکل گوشیم از مشکل دسته ام جداست، تکسچرها درست لود نمیشن که اونم به خاطر ناسازگاری بازی با چیپ های mediatek 1000c هست که منتظر آپدیت هستم که درست بشه:D

• Sad
Reactions: pkarash and BoxBox

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
مگه تو ESO هم باید رام کنی؟
یا منظورت ظاهرشونه؟
دقیقا منظورم مثل botw هست، خیلی خوبه.
تو ESO باس هر روز لاگین کنی و پول خرج کنی تا اسبت بهتر شه. حتی اگه پول واقعی هم خرج کنی خیییییییلی طول میکشه تا اسب سواریت خوب شه.

ادیت:
دو تا
:cute cam
GenshinImpact_2020_10_03_22_47_22_030.jpg GenshinImpact_2020_10_03_04_07_39_084.jpg

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
سست عنصر بازی در اوردم و کارت کشیدم:))
Fischl گرفتم...(خوبه از بنر ونتی نکشیدم و باز این در اومد:( ) البته آپگرید دوپ اولش رو دیدم، چیز جذابی بود!!!

فقط... تیرکمون 4ستاره ندارم:(

• Like
Reactions: m.d.makan

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
سست عنصر بازی در اوردم و کارت کشیدم:))
Fischl گرفتم...(خوبه از بنر ونتی نکشیدم و باز این در اومد:( ) البته آپگرید دوپ اولش رو دیدم، چیز جذابی بود!!!

این fischl خیلی op هه.یه تیر کمون خوب گیرت بیاد لول آپ کنی با آرتیفکت ست کنی تمومه:D

نمیدونم خوشحال باشم یا نه 4 تا barbara گیرم اومده:D حداقل از ایتم آبی ها بهتره:D

الان چهار تا کرکتر برقی و آتیشی دارم.یدونه برفی درست حابی نمیده از این پسره هم که خود گیم میده خوشم نمیاد مجبوری لول آپ کردم:((

یه چیزی هم که حواستون باشه هر جا سنگ ابی یا شراین میبینین مارک کنید. مثل من بعدن نگردین دنبالشون:D

• Like
Reactions: pkarash

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
تو 40 ساعت afk میتونی یکی craft کنی. هر 8 ساعت 2 نفر رو بفرستی (جولوتر میشه 3 نفر) تا 8 تا میتونی ماین کنی بری پیش smith یه 4 ستاره کرفت کنی. البته ویش باز کنی هم میده.

سلام دوستان
UID:805761569
سرور : آسیا

آسیا چرا؟!
اگه زیاد ar ات بالا نیست از الان چنج بده. چقدر پینگ میگیری؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
تو 40 ساعت afk میتونی یکی craft کنی. هر 8 ساعت 2 نفر رو بفرستی (جولوتر میشه 3 نفر) تا 8 تا میتونی ماین کنی بری پیش smith یه 4 ستاره کرفت کنی. البته ویش باز کنی هم میده.

آسیا چرا؟!
اگه زیاد ar ات بالا نیست از الان چنج بده. چقدر پینگ میگیری؟
چی mine کنم؟ البته من میفرستم برای همون سنگ و کریستال...بقیش جوک میزنه:D
ولی واقعا نرفتم ببینم چیا میشه ساخت و این حرفا:D

راستی نگفتید، ایونت ارزش داره بریم، یا شراین ها بهترن؟ :-"

@batman0
شراین که تو نقشه هست خودش...

اتفاقا من کیا (پسر یخیه) رو بسی دوست میدارم، کاش از این دوپ میگرفت حداقل! کلا کاراکتر اصلیمه یه جورایی:))

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
چی mine کنم؟ البته من میفرستم برای همون سنگ و کریستال...بقیش جوک میزنه:D
ولی واقعا نرفتم ببینم چیا میشه ساخت و این حرفا:D

راستی نگفتید، ایونت ارزش داره بریم، یا شراین ها بهترن؟ :-"

@batman0
شراین که تو نقشه هست خودش...

اتفاقا من کیا (پسر یخیه) رو بسی دوست میدارم، کاش از این دوپ میگرفت حداقل! کلا کاراکتر اصلیمه یه جورایی:))

میگی kaeya خوبه بخاطر اینه qiqi رو هنوز ندیدی:D

این ایونت اگه الکمی منظورته که با بقیه میری برا اچیومنت هاش خوبه بری لازم نیست حتما از resin هات استفاده کنی میشه فقط پلی داد.

من همون روز اولی همشو گرفتم دیگه نرفتم.

منظورم برا شراین این روم هاست که با کلید باز میکنی:D یکی دوتا جا مونده بود مارک نکردم بعدا دردسری شده بود:D

برا ماین کردن وقت نذارین اگه تو مسیر از این کریستال ابی ها دیدین ماین کردین جاشو یه مارک بزنید. دقیق نمیدونم بعد 2 یا 3 ردز میگن دوباره میاد.

مثالا تو stormlair که زیاد هست من مارک زدم یا چنتا جا رندوم تو مپ دیدم.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
میگی kaeya خوبه بخاطر اینه qiqi رو هنوز ندیدی:D

این ایونت اگه الکمی منظورته که با بقیه میری برا اچیومنت هاش خوبه بری لازم نیست حتما از resin هات استفاده کنی میشه فقط پلی داد.

من همون روز اولی همشو گرفتم دیگه نرفتم.

منظورم برا شراین این روم هاست که با کلید باز میکنی:D یکی دوتا جا مونده بود مارک نکردم بعدا دردسری شده بود:D

برا ماین کردن وقت نذارین اگه تو مسیر از این کریستال ابی ها دیدین ماین کردین جاشو یه مارک بزنید. دقیق نمیدونم بعد 2 یا 3 ردز میگن دوباره میاد.

مثالا تو stormlair که زیاد هست من مارک زدم یا چنتا جا رندوم تو مپ دیدم.
من کادی به گیم پلی ندارم زیاد:-" ولی کلا از جماعت(مردها البته نه Fischl :-" ) یک چشم خیلی خوشم میاد:D
یعنی تو انیمه ها، اکثرا شخصیت اصلی هام یا یک چشم هستن، با یک چشم میشن:-"
همین یک مورد کافیه>:)

آها اونا...چندتا دیدم ولی مارک نکردم... اما یکی از اینا باز کردم جایزه های خفنی داشت>:)

کو اپ هم آره میدونم میشه بازی کرد بدون خرج Resin ، ولی کلا میخواستم بدونم از نظر خرج کردن ارزش داره؟ یا جاهای دیگه بهینه هستن؟

ویرایش: الان سرچ زدم و Qiqi رو دیدم...یعنی بگو کاراکتر 10ستاره اصلا! عمرا اینو جای کیا بیارم:))

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
من ادونچر رنک 20 رسیدم
و خوب بتل پس برام باز شد
خریدینیش 17 دلاره و فیریش هم باید با واحد پول داخل بازی انلاک کرد لول هاشو

Sent from my MAR-LX1M using Tapatalk

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
من کادی به گیم پلی ندارم زیاد:-" ولی کلا از جماعت(مردها البته نه Fischl :-" ) یک چشم خیلی خوشم میاد:D
یعنی تو انیمه ها، اکثرا شخصیت اصلی هام یا یک چشم هستن، با یک چشم میشن:-"
همین یک مورد کافیه>:)

آها اونا...چندتا دیدم ولی مارک نکردم... اما یکی از اینا باز کردم جایزه های خفنی داشت>:)

کو اپ هم آره میدونم میشه بازی کرد بدون خرج Resin ، ولی کلا میخواستم بدونم از نظر خرج کردن ارزش داره؟ یا جاهای دیگه بهینه هستن؟

ویرایش: الان سرچ زدم و Qiqi رو دیدم...یعنی بگو کاراکتر 10ستاره اصلا! عمرا اینو جای کیا بیارم:))

منم با کارکتر که eyepatch دارن حال میکنم:D الان beido رو لول اپ کردم مخصوصا voice over که جاپنی باشی صداش عالیه:-t

یکی دوبار من رسین خرجش کردم ولی ارزش نداره اگه باس +40 شدن اونا فعلا بهتره یا مثلا اون گرگه که تایمرش بالاست.

این domain ها هم که 20 تا میخواد یکشنبه زده برین بیشتر جایزه میده اینا رو هم حواست باشه.

من اولش اومدم همه کرکتر هارو لول اپ کردم بعد موندم توش چیکار کنم:D الان کامبک زدم البته رو 4-5 تا تمرکز کردم#:-S

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
فکر کنم من خوش شانسم که همون اول Venti رو باز کردم با اولین دراپ :Dولی چیزه خاصی ازش ندیدم:-??بیشتر دلم می خواد Diluc باز کنم و تا اخر اپگرید کنم اینو8->
بعدش Barbara دسته کم نگیرید به نظرم واسه همه لازمه تو پارتیشون! قشنگ کل پارتی رو راحت هیل میکنه!

• Like
Reactions: pkarash

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر