Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
آقا من یه توضیحاتی بدم

بازی در اصل بازی موبایله به دید بازی کنسولی یا پی سی نگاهش نکنید

سیستم wish همون سیستم gacha بازیه یا به طور خودمونی همون لوت باکس بازی

گاچا بدترین سیستم نوع لوت باکسیه به طوری که الان EA و امثالش به چیز خوردن افتاده بودن سر گذاشتن لوت باکس اونا جلو بازیای گاچایی امپراطور مشتری مداری حساب میشن

گاچا هم اینطوریه که شما تو بازیای این سبکی یه تعداد خیلی کمی از شخصیتارو خود بازی در اختیار شما قرار میده بقیه رو باید با گاچا یا همون لوت باکس بگیرید که برای این کار از ارز داخل بازی باید استفاده بکنید که معمولا خود بازی کم این ارز هارو میده تا شمارو مجبور به پرداخت برا خرید اون ارز بکنه یا از اراده پولادین خودتون بهره ببرید و انقدر صبر کنید و ارز نگه دارید تا بتونی شخصیتی که میخواید رو حتما بگیرید

خفن ترین شخصیتای بازی 5 ستاره هان که درصد احتمال گرفتن یه 5 ستاره تو این بازی 0.6 درصده که با هر استاندارد گاچایی مزخرف به تمام معناست و منی که گاچا بازم و زیاد بازیای این سبکی میکنم حتی نزدیک این احتمال از دید پایین بودن تاحالا ندیدم

حالا این وقتی بدتر میشه که تو بنر ها (بنرا همون جاهایی هست که summon میکنی) هم شخصیتا هستن هم سلاح ها یعنی ممکنه از شانست اون 0.6 درصد بخوره بهت ولی یهو شخصیت رو نگیری و یه سلاح بگیری پس درواقع احتمال گرفتن یه شخصیت 5 ستاره 0.3 درصده :| نمیدونم واقعا چی بگم

یه سیستمی تو بعضی بازیای گاچایی هست به نام pity اینجوریه که اگه شما یه تعداد summon کردی ولی شخصیت 5 ستاره بنر رو نگرفتی تو سامن بعدی بهت اون شخصیت رو میده. اینجا هم این سیستم به زباله ترین شکل ممکن هست چون شما برا اولین پیتی نیاز داری 90 تا سامن بکنی تو سامن بعدی 50 درصد احتمال داره شخصیت 5 ستاره بگیری 50 درصد احتمال داره سلاح 5 ستاره بگیری بعد اگه بخوای حتما شخصیت رو بگیری نیاز به 180 سامن داره که یه چیز فضایی زیاده

خلاصه میتونید انقدر صبر کنید (شاید 5-6 ماه) تا انقدر جمع کنید تا شخصیت 5 ستاره رو از پیتی بگیرید یا چند صد دلار ناقابل بدین تا شخصیت رو درجا بگیرین این جمله خلاصه تعریف بازیای گاچاییه

جمع بندی بخوای بکنی ارزش داره بگیریم یا نه ؟ من خیلی امیدوار بودم ولی اینطور که شما میگی وقت تلف کردن هست ! به قول دوستمون میشه حالا با شخصیت های معمولی رفت ؟ یا بعد چند وقت حتما دستت رو میزاره تو حنا ؟ اگرچه بنای این سبک بازی ها همین هست ولی خب خوب و بد داره

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من هر دو نسخه آندروید و پی سی رو نصبیدم، سیوهام بینشون جابجا میشن؟

در ضمن با بدبختی هم ثبت نام کردم، آخرش مجبور شدم سایفون بزنم و توی خود بازی هم بدون سایفون لاگین نمیکنه:D
آره بین پی سی و موبایل سیوشون مشترکه

جدی؟ من اتفاقا برعکس تو سایتش فقط بدون شیلتر شکن میتونم برم xD خود بازی هم نیازی به شیلتر شکن نداره

• Like
Reactions: ce7en44

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
جمع بندی بخوای بکنی ارزش داره بگیریم یا نه ؟ من خیلی امیدوار بودم ولی اینطور که شما میگی وقت تلف کردن هست ! به قول دوستمون میشه حالا با شخصیت های معمولی رفت ؟ یا بعد چند وقت حتما دستت رو میزاره تو حنا ؟ اگرچه بنای این سبک بازی ها همین هست ولی خب خوب و بد داره

ببین من به هیچ آدمی پیشنهاد نمیکنم وارد دنیای گاچا بشه حتی اگه بازیی مثل این باشه که انقدر هم خوشگل باشه هم گیم‌پلی خوبی داشته باشه

همونطور که گفتم بازی گاچایی یا باید پول بدی که حتی آقا زاده هم باشید با این وضعیت دلار وحشتناک گرون میشه یا باید واقعا صبر داشته باشی و وقت پای بازی بزاری

باز اگه خیلی چشمتون رو گرفته توصیه میکنم از همین اول کار طرز فکرتون که میخواید برید سمتش اینجوری باشه که نم نم بریدش و زیاد درگیرش نباشید

من خودم دارم با شخصیت اصلی بازی و بقیه شخصیتای ۴ ستاره میرم و فعلا نیازی ندیدم به ۵ ستاره ولی خب هستن شخصیتایی که خیلی دوست دارم داشته باشمشون

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,431
نام
مسلم
آره بین پی سی و موبایل سیوشون مشترکه

جدی؟ من اتفاقا برعکس تو سایتش فقط بدون شیلتر شکن میتونم برم xD خود بازی هم نیازی به شیلتر شکن نداره
برای منم عجیبه چون توی خونه رفیقم بدون شیلتر شکن راحت اجرا شد ولی برای من فقط با سایفون وصل میشه و روی گوشی هم با لنترن. البته دو تاش با اینترنت خونه اس.

مثل اینکه همه نوع گیم پدی رو هم ساپورت نمیکنه. من دیشب دو ساعت بهش ور رفتم ولی آخرش نتونستم گیم پدم رو بهش بشناسونم. حتی نرم افزار های x360ce و xpadder هم فایده نکردن.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,650
تا میام بازی رو نصب کنم یاد world of Warcraft میوفتم که 12 سال زندگیم پاش رفت.دیگه اعصاب بازی ای که باید وقت زیاد صرف کرد نیست.
راستی از چه نظر شبیه به BOtw هست ؟ طراحی یا گیم پلی؟
و اینکه میشه کلن زد؟الان شما کلن زدید بین اعضای بازیسنتر؟ اگه بخواهید کلن بزنید اون موقع وسوسه میشم بیام.?

• Like
Reactions: kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
تا میام بازی رو نصب کنم یاد world of Warcraft میوفتم که 12 سال زندگیم پاش رفت.دیگه اعصاب بازی ای که باید وقت زیاد صرف کرد نیست.
راستی از چه نظر شبیه به BOtw هست ؟ طراحی یا گیم پلی؟
و اینکه میشه کلن زد؟الان شما کلن زدید بین اعضای بازیسنتر؟ اگه بخواهید کلن بزنید اون موقع وسوسه میشم بیام.?
من Botw بازی نکردم و شاید نظرم خیلی درست نباشه اما تا اونجایی که از Botw دیدم نمیشه گفت بازی کلا Clone هست.
بیشتر میشه گفت یکسری مکانیک هارو از اون بازی گرفته که خیلی شبییه کرده، اما اون پیچیدگیهای گیم پلی Botw هم نداره.

یجایی خوندم طرف میگفت اینها انگاری داشتن بازی میساختن بعد Botw منتشر شده، پیش خودشون گفتن چه خوب ما میتونیم اینهارو اضافه کنیم.
امابا همه اینها نتیجه کار کلا خیلی خوب شده.
نه فعلا که سیستم کلن و... نداره، شاید تو آینده اضافه کنن.
این احتمالش هست چون تو شایعات هست که شاید بخوان محدودیت 4 نفره تو دانجن هم افزایش بدن و مثلا چندتا گروه 4 نفره بتونن در کنار هم بازی کنن.
=====================================
یکسری نَشتِ جدید هم هست :D
1.1 Major Update Details!? New Characters!? Genshin Impact
watch?v=qJRbtd1oUVU

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
بازی چرا دانلود اسپیدش انقدر تو دیواره ؟ :D اول 60 کیلوبایت میداد الانم 100 کیلوبایت :D:D
گفتم زنگ تفریح WoW ایم یه بازی جدید بزنیم اینم که دانلود نمیشه :))

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
بازی چرا دانلود اسپیدش انقدر تو دیواره ؟ :D اول 60 کیلوبایت میداد الانم 100 کیلوبایت :D:D
Puase کن کمی بعد ادامه بزن، احتمالا درست میشه اما نهایت سرعت استفاده نمیکنه.
فکر کنم هرچی سرعت دانلود تک لینک تو IDM داشته باشی، اینجا هم همونه.
برای منم خیلی طول کشید دانلود بشه.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,431
نام
مسلم
ساعت های اول بازم بهتر بود و من با 2 مگ بر ثانیه گرفتمش:D خودت حساب کن دیگه، 10 میلیون بار توی این دو روز دانلود شده و همه جای اینترنت هم دارن تعریفش رو میکنن پس معلومه که سرعتش میاد پایین:D البته من محض احتیاط بعد از دانلود و قبل از اکسترکت شدن از روی فایلش یه بک آپ گرفتم و روی یه سیستم دیگه هم نصبیدم و پروسه دانلود رو دور زدم ولی حجم فایلش 12 گیگه و یه نفر باید پیدا بشه که روی اینترنت آپلودش کنه:D

• Like
Reactions: Rohshen

Shall0w

کاربر سایت
May 10, 2014
51

باید با قند شکن وصل شی سرور های مختلف را امتحان کن بعد تو فایروال هم اکسس بده به لانچر.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,650
من Botw بازی نکردم و شاید نظرم خیلی درست نباشه اما تا اونجایی که از Botw دیدم نمیشه گفت بازی کلا Clone هست.
بیشتر میشه گفت یکسری مکانیک هارو از اون بازی گرفته که خیلی شبییه کرده، اما اون پیچیدگیهای گیم پلی Botw هم نداره.

یجایی خوندم طرف میگفت اینها انگاری داشتن بازی میساختن بعد Botw منتشر شده، پیش خودشون گفتن چه خوب ما میتونیم اینهارو اضافه کنیم.
امابا همه اینها نتیجه کار کلا خیلی خوب شده.
نه فعلا که سیستم کلن و... نداره، شاید تو آینده اضافه کنن.
این احتمالش هست چون تو شایعات هست که شاید بخوان محدودیت 4 نفره تو دانجن هم افزایش بدن و مثلا چندتا گروه 4 نفره بتونن در کنار هم بازی کنن.
=====================================
یکسری نَشتِ جدید هم هست :D
1.1 Major Update Details!? New Characters!? Genshin Impact
watch?v=qJRbtd1oUVU
برام زیاد قضیه clone بودن یه بازی مهم نیست.مهم اینه بازی خوب در بیاد.
یعنی چی سیستم کلن نداره؟ همچین بازی هایی نیاز به یه سیستمی داره که بشه گروهی یا با رفقا بازی کرد.ولی خوب تازه ریلیز شده.حتمی این سیستم ها به مرور add میشه.حتی سیستمی به عنوان add friend نداره؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
برام زیاد قضیه clone بودن یه بازی مهم نیست.مهم اینه بازی خوب در بیاد.
یعنی چی سیستم کلن نداره؟ همچین بازی هایی نیاز به یه سیستمی داره که بشه گروهی یا با رفقا بازی کرد.ولی خوب تازه ریلیز شده.حتمی این سیستم ها به مرور add میشه.حتی سیستمی به عنوان add friend نداره؟
:)):))
چرا بابا Add Friend دیگه داره :D
دارن پول پارو میکنن، مطمئنا برای اینکه بازی بالا نگه دارن بمرور ویژگیهای جدید بهش اضافه میکنن.

• Smile
Reactions: Rohshen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر