Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
کدوم باس ها؟ منم میام:-"
همین ایونت:-"
نرفتم...مندوکسه...و همون یه باسی که زدم، دیدم توان زدن بقیشون برای امتیاز بالا رو ندارم:))

---
این Reckless Palad چرا انقدر فحش میخوره؟
خوبه که! مفت مفت فرندشیپ xp میگیره آدم:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
همین ایونت:-"
نرفتم...مندوکسه...و همون یه باسی که زدم، دیدم توان زدن بقیشون برای امتیاز بالا رو ندارم:))

---
این Reckless Palad چرا انقدر فحش میخوره؟
خوبه که! مفت مفت فرندشیپ xp میگیره آدم:-"
آهان، ایونت رو میگی؟ من یادم اومد یه کاری دارم و نمیتونم بیام :-" :p

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دو هفته پیش فلور ۶ ابیس رو همون طبقه اولش فیل شدم ،، دیروز رفتم همون دور اول هر سه چمبر رو ۳ ستاره کردم ،، تنها فرقش این بود که nigg اضافه شده بود

جدا از اینکه خوب بیلدش کردم، خیلی کارکتر خوبیه ،، همش این حس رو باهاش داری اوضاع تحت کنترله ،، همون شکلی که وولف رو باهاش به راحتی زدم ۔۔۔ از یه فاصله دور شارژ اتک های سنگین میزنه تازه با c1 و این وضعیت تلنت

PS_App_20210127_013443.jpeg

یعنی اگه یه گزینه نشونه گیری بهش میدادن رسما ابر کارکتر میشد .

برای فلور ۷ و این فادوئی الکترو ها cyro میخوام ۔۔۔ برای همین دیروز یه ۱۱۰۰ تا پریمو جم جمع کردم ، لول ۵۰ هم رسیدم ، به امید اینکه گانیو رو بده ، که اخرش باز بهم ثابت کرد فقط تو سافت پیتی به من ۵ ستاره میده ،، تا الان یه ۷۳ تا ویش زدم ،، نهایتش تو این ۵ روز بتونم ۳ تا ویش دیگه بزنم ۔۔ و هیچی دیگه رفت تا چند ماه دیگه و ایاکا

الان باید امید وار باشم تو ویش های معمولی دیونایی ، یا یکی دیگه از cyro ها رو بده ۔۔۔
۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔

تقریبا دیگه تمام کریستال چانک ها علامت زدم تو ۸ روز ۸۰۰ تا جمع کردم ،، که بشه هفته ای ۲۰۰ تا میستیک انهنسمنت ، رسما دیگه این ایتم تو اونت ها برام بی ارزش شدش
۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔

به نظر اتک بالا زیاد روی لیزا جواب نمیده ،، Skyward atlas رو دادم به nigg و widsith رو به لیزا و عملکرد هر دوتاشون بهتر شد ،،، با برست لیزا ۱۶ هزار تا رو رد کردم

بد شانسی اینه که الان ۶۰ تا تاندرینگ فیوری ۵ ستاره دارم ، ولی حتی یکیش هم به لعنت خدا نمی ارزه ،، دو سه تاشونم مین استیت خوبی داشته باشن ، ساب استیت هاشون اشغاله
و بد تر از همه ساعت ، هنوز بده گرفتن ۳۰ تا ساعت ۵،۴ ستاره یکیشم اتک یا المنتال مستری از اب در نیومده ، همش hp, def
از تاج هیچی نگم که هی کریت ریت میده ،، ارتقا میدم ساب استیت ها اشغال در میان

تنها ارتیفکتی که تونستم عوض کنم و بهبود بدم ،، بهترین ایتمی بود که قبلا گرفته بودم،

PS_App_20210127_013451.jpeg

• Like
Reactions: cloud _ strife

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
@Akiba
اینو سایت ها گذاشتن ولی فکر کنم برحسب اطلاعات بتا باشه، بازم صبر کن تا خودش بیاد.

bxkn9s6jj5z51.jpg

@vaan 2
طبقه هفت فقط یه چمبرش دو تا کریو میخواد، اونم سعی کن توی یه نیمه اش اول از همه الکترو رو قبل از اینکه شیلد بگیره‌ بکشی.

لیزا هم وقتی مین dps نینگوآنگ گذاشتی دیگه به چه کار میاد؟ به جاش یه geo دیگه و دو تا پایرو بزار توی تیم که اتکت بیشتر بشه.

• Like
Reactions: vaan 2

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
@Akiba
اینو سایت ها گذاشتن ولی فکر کنم برحسب اطلاعات بتا باشه، بازم صبر کن تا خودش بیاد.

bxkn9s6jj5z51.jpg

@vaan 2
طبقه هفت فقط یه چمبرش دو تا کریو میخواد، اونم سعی کن توی یه نیمه اش اول از همه الکترو رو قبل از اینکه شیلد بگیره‌ بکشی.

لیزا هم وقتی مین dps نینگوآنگ گذاشتی دیگه به چه کار میاد؟ به جاش یه geo دیگه و دو تا پایرو بزار توی تیم که اتکت بیشتر بشه.
همممم...یکی دیگه هم دیدم Slime گذاشته بود جای تیرکمون ها...
و در مورد تلنت بوکش:|
یعنی هر کاراکتری میبرم بالا این کلاسه ها:))
کاچینگ، نینگوانگ و فکر کنم ژیانگ لینگ به عنوان تنها پایروم:))
بابا دیت از سرم بردارید:))

ولی خودمونیم کلا نیزه خاصی ندارم:-" تو ایونت بیان یه نیزه هم همراهش بدن مثل آلبدو:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
همممم...یکی دیگه هم دیدم Slime گذاشته بود جای تیرکمون ها...
و در مورد تلنت بوکش:|
یعنی هر کاراکتری میبرم بالا این کلاسه ها:))
کاچینگ، نینگوانگ و فکر کنم ژیانگ لینگ به عنوان تنها پایروم:))
بابا دیت از سرم بردارید:))

ولی خودمونیم کلا نیزه خاصی ندارم:-" تو ایونت بیان یه نیزه هم همراهش بدن مثل آلبدو:-"
آره اونو منم دیدم.
در عوض من همه کاراکترهایی که لول آپ کردم از اون یکی دامین بودن:-"

نیزه همونایی که کرفت میشن هم به نظرم خوبن, مثل پروتوتایپ یا اونی که توی دراگون اسپاین کرفت کردیم. از بتل پس یا فروشگاه هم میتونی بخری. دیگه نهایت توی بنر اسلحه میتونی ویش بزنی ولی ممکنه یه کلیمور بهت بده:-"

نیزه باز وضعش بهتره، من یه کلیمور خوب نمیتونم توی بازی پیدا کنم. بین ۷ تا کلیمور فعلا بهترینشون همون پروتوتایپ هست که کرفت کردم که دیگه متریالش هم گیر نمیاد که ریفاینش کنم.

• Like
Reactions: cloud _ strife

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
من با اونکه برای xiao همه چی دارم ولی میزارم از وسطش ویش بکشم چون الان که همه هایپ شخصیت و قدرتش هستن بعدش هم که بیاد تا چندوقت جزو op ـترین و خفن ترین کاراکتر هایی هست که بازی به خودش دیده :D بعد یه مدت میزنن تو سرش :D بعد تازه بالانس میشه و میشه تصمیم گرفت چطور هست ؟ البته همه ی اینا در صورتی هست که بتونیم بگیریم :))

حالا که فکرش رو میکنم از اون پروانه های Anemo ندارم :D

میگم تغییر geo قرار بود با 1.3 بیاد ؟ یا دیرتر میاد ؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
@Akiba

bxkn9s6jj5z51.jpg

@vaan 2

nigg که همه جا به کار نمیاد ،،، هنوزم زوج لیزا ، دیلوک حرف اول رو میزنن ،،، یه جورایی تیمم شده استراتژی سپر (nigg, noelle) و نیزه (diluc , lisa)

nigg بهترین مورد استفادش درگیری های خلوت یا تک به تک میخوره

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
در یه اقدام انتحاری دیگه لومینه رو به فاز پنج بردم:D اول میخواستم دیلاک و اسکای هارپ رو به ۹۰ برسونم ولی بعد چک کردم و دیدم زیاد توی استیت هاشون تاثیر نداره و همون فاز ۶ براشون کافیه. با این مقدار xp و مورا هم میشه سه چهار نفر دیگه رو آپدیت کرد پس بی خیال لول ۹۰. فعلا هم که دشمن ها اونقدر سخت نیستن و فکر کنم تا ar55 همینجوری دووم بیارم. لومینه هم چون المنتش عوض میشه مطمئنا بعدا بیشتر به کار میاد، کانستیلیشن هاش هم با متریالش رو خود بازی میده، آرتیفکت هاش هم اتک و برستش رو که قوی کنم با کریتیکال، فقط یه المنت میمونه که میتونم به جاش اتک بزارم که روی همه المنت ها تاثیر داشته باشه. در کل سرمایه گذاری روش خیلی آینده نگرانه اس.
حالا از این بهونه ها که بگذریم برای شنیدن تمام فایل های صوتیش باید به فاز ۶ برسه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
دوستانی که روی PS بازی میکنند
احیانا مشکی با وصل شدن به سرور ندارن؟
عصری OK بود، یه باس Geo زدم و اومدم بیرون که دوباره برم و ریسپاون بشه( :-" ) ولی دیگه وصل نشد:|
الانم باز دوباره امتحان میکنم و وصل نمیشه:|

قبلا از این مشکل ها اگر داشت، یکبار از بازی میومدم بیرون و میرفتم داخل درست میشد...ولی الان خیر هرکاری میکنم نمیشه :|

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
835
دوستانی که روی PS بازی میکنند
احیانا مشکی با وصل شدن به سرور ندارن؟
عصری OK بود، یه باس Geo زدم و اومدم بیرون که دوباره برم و ریسپاون بشه( :-" ) ولی دیگه وصل نشد:|
الانم باز دوباره امتحان میکنم و وصل نمیشه:|

قبلا از این مشکل ها اگر داشت، یکبار از بازی میومدم بیرون و میرفتم داخل درست میشد...ولی الان خیر هرکاری میکنم نمیشه :|
من از وقتی که سرورم رو اروپا کردم 5 روزه فکر کنم موقع وصل شدن رو قسمت دنبال اپدیت گشتن میمونه و مجبورم وی پی ان روشن کنم شکل در بیاد وارد بازی بشم بعد وی پی ان خاموش میکنم.من با ایرانسل میرم از ای دی اس ال خبر ندارم

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
چرا اینقدر ملت به overload هیت میورزن؟ من دو سه ماهه که فقط اورلود میزنم و هم دمیجم خوبه و هم این مشکلی که میگن دشمن ها رو اینور اونور میندازه رو اصلا احساس نکردم، الان که دشمن ها قویتر شدن هم دیگه به غیر از این hilichurl کوچیک ها هیشکی پرتاب نمیشه اصلا، و تازه خود دیلاک اسکیلش بیشتر دشمن ها رو پرتاب میکنه تا اورلود... wait a sec... شایدم واسه همینه که به دیلاک هم هیت میورزن؟:))

یکی هم امروز توی فروم میهویو هر چهار پست یه پست داده بود که ککینگ آشغاله:|
@Akiba
آواتار کایا گذاشته بود، نکنه تو بودی؟ میام توی ورلدت ترورت میکنما;)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
چرا اینقدر ملت به overload هیت میورزن؟ من دو سه ماهه که فقط اورلود میزنم و هم دمیجم خوبه و هم این مشکلی که میگن دشمن ها رو اینور اونور میندازه رو اصلا احساس نکردم، الان که دشمن ها قویتر شدن هم دیگه به غیر از این hilichurl کوچیک ها هیشکی پرتاب نمیشه اصلا، و تازه خود دیلاک اسکیلش بیشتر دشمن ها رو پرتاب میکنه تا اورلود... wait a sec... شایدم واسه همینه که به دیلاک هم هیت میورزن؟:))

یکی هم امروز توی فروم میهویو هر چهار پست یه پست داده بود که ککینگ آشغاله:|
@Akiba
آواتار کایا گذاشته بود، نکنه تو بودی؟ میام توی ورلدت ترورت میکنما;)
نه من اونجا فعالیت ندارم...الان جز بازی سنتر هیچ فردمی قعالیت ندارن:D
به Keqing هم هیت نمیورزم:)) :-" فقط اون چند کاراکتر رو ترجیح میدم! وگرنه که keqing همین حالا هم شدیدا نجات بخشم هست:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر