Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,435
نام
مسلم
مسلم گفته بود 10 تا میدن ندیدم?‍♂️
پس قراره بهمون حال بدن عالی میشه?
با اینکه شیآو خفنه احتمالن براش ویش نزنم
ژیائو اگه المنتش مثلا یخ بود خیلی بهتر میشد ولی باد، اونم روی مین dps زیاد جذاب نیست، بدرد کار تیمی هم که نمیخوره، وایفو هم که نیست پس به چه امیدی براش ویش بزنیم؟ :D
----------------------------
پ.ن: بچه ها من شاید امروز فردا برسم لول 50, برام دعا کنین: D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,435
نام
مسلم
@BoxBox
دیلاک رو آرتیفکت هاش رو به روز کردم ولی یه مشکلی با جام دارم، دو تا جام دارم یکی پایرو و اون یکی اتک. جام پایرو که میزارم استیت هاش این میشه:
atk 2000
em 156
crt% 23
crt dmg 165
er 117%
pyro dmg 66%

ولی جام اتک میزارم این میشه:
atk 2300
em 200
crt % 30
crt dmg 170
er 100%
pyro dmg 15%

حالا به نظرت کدوم بهتره؟ اون er هم ظاهرا ۱۰۰ کافیه چون این چند روز تست کردم و مشکلی نداشتم.

برای مونا هم سه تا آرتیفکت بستم و استیت هاش این شد:
atk 1400
em 0
crt% 22
crt dmg 135
er 140%
hydro dmg 46%

دو تا نوبلس و یه گلادیاتور هست که خوب هم آپگرید نشدن، فقط یه تاج هایدرو با crt% هم میخوام. به نظرت اتکش کم نیست؟

حالا با دیلاک بیس اتک ۳۹k و با مونا ۴۴k دمیج‌ دادم ولی فکر کنم بازم بشه پیشرفتشون داد.

• Like
Reactions: cloud _ strife

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,435
نام
مسلم
ای بابا وایفو کمتر زندگی بهتر! البته من اهل وایفو نیستم :p
آخرش وایفو زیاد بدن پریموجم هات رو تموم میکنی تحریک میشی دست به جیب بشی آخر سرم ورشکستت میکنن:D
دیشب مراحل داستانی رو میرفتم تازه با بانو نینگوآنگ اشنا شدم بانو باکمالاتیه. از شخصیت های فری که قراره بدن بانو نینگوآنگ رو انتخاب میکنم:D
تازه گانیو اولین وایفویی بود که دادن، تو که نمیدونی این چند ماه چی به ماه گذشت :p
بانوی عالی ای هست ولی فکرشو که میکنم که باید دوباره دامین گویون رو برم از آپگریدش ناامید میشم، الان من یه هفته دامین ژو رو رفتم و تونستم ۵ تا آرتیفکت در حد خوب ازش بگیرم ولی اونجا رو چهار هفته میرفتم و هیچ چیز بدرد بخوری نداشت و اصلا طلسم شده :D

---------------------------
پ.ن: شما هم بعد از دراگون اسپاین دچار تروما شدین و مثل من هر جا مشعل یا اجاق میبینین روشنش میکنین؟:D

پ.ن: پیدا کردن این کلیمورهای پروتوتایپ هم که مکافاته، سه تا برای سلاح دیلاک میخوام و پنج تا برای نوئله. حالا ایشالا توی ورلد ۷ دراپشون بهتر میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
ای بابا وایفو کمتر زندگی بهتر! البته من اهل وایفو نیستم :p
آخرش وایفو زیاد بدن پریموجم هات رو تموم میکنی تحریک میشی دست به جیب بشی آخر سرم ورشکستت میکنن:D
دیشب مراحل داستانی رو میرفتم تازه با بانو نینگوآنگ اشنا شدم بانو باکمالاتیه. از شخصیت های فری که قراره بدن بانو نینگوآنگ رو انتخاب میکنم:D
بهترین وایفو بازی هم تا الان همین نینگوانگ هست:D
از وقتی mainش کردم، دنیا بسیار شیرین و لذت بخش تر از قبل شده:)) :-"

یکی دردش اینه چطور کاراکترهای مرد رو بگیره:( ، یکی دردش اینه چطور وایفو بگیره! یکی هم دردش گرفتن لولی هاست:))
ولی خدایی راه بدو پول خرج کردن گرفتن دیلاک و ژانگ لی و ژیائو چیلده چیه؟ :(

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
پ.ن: شما هم بعد از دراگون اسپاین دچار تروما شدین و مثل من هر جا مشعل یا اجاق میبینین روشنش میکنین؟:D

اگرچه بزرگ و خوب بود ولی آره منم دچار فوبواسپاین شدم :))

فعلا بازنده اصلی این آپدیت من و آکیبا بودیم که اون باسی که میخواستیم رو ندادن و یه cyro باس دادن :|:(

اون لیک اسامی act رو هم گذاشته بودی دیدم (میدونستی پاک شده عکس ؟) اگر با همین سرعت الان بخوان پیش برن فکر کنم یه 2 سالی طول بکشه. اون پسره قبل از Act آخر، من اونو میخوام :D خیلی هم شبیه جین هست اگر برادر جین باشه و عضو سابق شوالیه ها جالب میشه از قیافش هم معلومه خیلی قوی هست :-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,435
نام
مسلم
اگرچه بزرگ و خوب بود ولی آره منم دچار فوبواسپاین شدم :))

فعلا بازنده اصلی این آپدیت من و آکیبا بودیم که اون باسی که میخواستیم رو ندادن و یه cyro باس دادن :|:(

اون لیک اسامی act رو هم گذاشته بودی دیدم (میدونستی پاک شده عکس ؟) اگر با همین سرعت الان بخوان پیش برن فکر کنم یه 2 سالی طول بکشه. اون پسره قبل از Act آخر، من اونو میخوام :D خیلی هم شبیه جین هست اگر برادر جین باشه و عضو سابق شوالیه ها جالب میشه از قیافش هم معلومه خیلی قوی هست :-"
اصلا کمپ های بیرون دراگون اسپاین رو که خالی میکنم، بدون اینکه حواسم باشه مشعل ها رو هم روشن میکنم، بعد به خودم میام و میپرسم من چی کار دارم میکنم؟ :))

یه ذره واقع بین باشین،طرف تازه معرفی شده بود و در حد یه ساعت هم داستان نداشت، معلومه یه باره تمومش نمیکنن. بعدش هم مشخص بود که اون آپدیت بیشتر برای کریسمس بود تا جلو بردن داستان. ولی بعد از دراگون اسپاین به آینده سری امیدوار شدم، الان بعضی وقت ها میرم لبه دنیا و کشورهای دیگه رو از دور تماشا میکنم به امید اینکه یه روزی بتونم توشون بگردم.خود طراحی محیطشون هم نکات جالبی داره.

آره میهویو داره لیک ها رو یکی یکی از دور خارج میکنه. اون پسره هم اتفاقا راوی تریلر هست و حدس میزنن که آرکون هشتم باشه مثلا با المنت تاریکی. بازی هم طبق تجربه هونکای ایمپک احتمالا سه چهار سال طول بکشه.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
درسته قوی شدم ولی 3 تا ضربه میخورم پخش زمین میشم :)) به نظر میاد باید یه تانک درست کنم :D دیروز سر باس chlide لول 90 اون آخر آخر همه مردیم یه qiqi زنده مونده بود نامرد عین تانک بود ضربه میخورد یکم از جونش میرفت تکی زد :D

@ce7en44
Celestia همونی نبود که میریم پیش نین ؟ :-? حالا لبه دنیا گفتی، شمال مپ پشت کوه رو زمین یه دریچه مانندی هست که زرد هست و نورش تا آسمون رفته نمیدونم چیه boxbox انگار میدونه چیه ولی نگفت :D

لیست فرند های من دقیقا مثل همون 1.1 - 1.3 هست :)) گفتن هم hu tao دیرتر میاد دیگه هیچی :D خودمم چندوقت نیومدم دیگه به هوا جم و ar50 اومدم ببینیم xiao میتونه یه جونی بده

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
835
عجیبه لولم فعلا 10 هست اما دشمن های لول 16 و 18 میزنم.دو تا باس لول 20 هم زدم.فعلا بهترین کارکتر از 5 تایی که دارم لیزا-نول-کایا
مپ و برم باز کنم بهتره یا طبق داستان برم جلو؟
اسلحه 3 ستاره لولش بالا ببرم یا نگه دارم اسکرول ها رو برای اسلحه های خیلی خوب؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,435
نام
مسلم
درسته قوی شدم ولی 3 تا ضربه میخورم پخش زمین میشم :)) به نظر میاد باید یه تانک درست کنم :D دیروز سر باس chlide لول 90 اون آخر آخر همه مردیم یه qiqi زنده مونده بود نامرد عین تانک بود ضربه میخورد یکم از جونش میرفت تکی زد :D

@ce7en44
Celestia همونی نبود که میریم پیش نین ؟ :-? حالا لبه دنیا گفتی، شمال مپ پشت کوه رو زمین یه دریچه مانندی هست که زرد هست و نورش تا آسمون رفته نمیدونم چیه boxbox انگار میدونه چیه ولی نگفت :D

لیست فرند های من دقیقا مثل همون 1.1 - 1.3 هست :)) گفتن هم hu tao دیرتر میاد دیگه هیچی :D خودمم چندوقت نیومدم دیگه به هوا جم و ar50 اومدم ببینیم xiao میتونه یه جونی بده
منم امروز رفتم ورلد ۷, همه جا قرمزه :)) دیگه در بهترین حالت زرد :D
دیلاک هم متریال لول آپ خودش و اسلحه اش رو دارم ولی فقط خودش رو لول آپ کردم و به جاش اسلحه فیشل رو لول آپ میکنم که تیم قویتر بشه. فقط باید براش متریال جمع کنم که احتمالا حالا حالاها طول بکشه. باس ها و دشمن ها هم ماشالا حسابی سگ جون شدن:))

نه اون jade palace بود‌. celestia احتمالا همون قلعه ای هست که داستانش رو اول بتل پس میگه. محل زندگی خدایانشون هست و احتمالا آخرین منطقه باشه. یه زمانی اهالی دراگون اسپاین سعی کردن علیه سلستیا شورش کنن و اونا همون ستون رو انداختن روی قله و باعث شد که از اون به بعد دیگه همیشه منجمد باشه.
دریاچه رو دیدم ولی نور رو نه، باید برم چک کنم :D

ولی لیست فرندهای من مدام داره کمتر میشه، به غیر از دو سه نفر هیشکی هم نیست دیگه که آنلاین باشه.
منو بگو میخواستم یه بازی دیگه شروع کنم، حالا باید ۱.۳ رو هم تموم کنم :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,435
نام
مسلم
عجیبه لولم فعلا 10 هست اما دشمن های لول 16 و 18 میزنم.دو تا باس لول 20 هم زدم.فعلا بهترین کارکتر از 5 تایی که دارم لیزا-نول-کایا
مپ و برم باز کنم بهتره یا طبق داستان برم جلو؟
اسلحه 3 ستاره لولش بالا ببرم یا نگه دارم اسکرول ها رو برای اسلحه های خیلی خوب؟
هر دو رو همزمان جلو ببر ولی حداقل تا ar ۲۰ برو که همه امکانات بازی باز بشن. داستان هم تا بعد موندست برو.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
@BoxBox
هماهنگ کن یه روز بریم باس ها رو بزنی برام:p :))
و فکر کنم PS4 بودی دیگه؟
hanzo_ninja ادد کن که صحبت کنیم تو psn از شر اون چت راحت بشیم:-" با اون سانs ور هاش:| از وضعیت سایت های ایرانیمون بدتره:))

---

آقااااا...چه کنم؟ Xiao بکشم؟ :-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,435
نام
مسلم
@BoxBox
هماهنگ کن یه روز بریم باس ها رو بزنی برام:p:))
و فکر کنم PS4 بودی دیگه؟
hanzo_ninja ادد کن که صحبت کنیم تو psn از شر اون چت راحت بشیم:-" با اون سانs ور هاش:| از وضعیت سایت های ایرانیمون بدتره:))

---

آقااااا...چه کنم؟ Xiao بکشم؟ :-"
کدوم باس ها؟ منم میام:-"

• Like
Reactions: cloud _ strife

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر