Genesis

qInQgepRyG0Vnild2WVkY5jJIocdPa_xYJZvOQW07BE.jpg

Developer: Rampage Games
Platforms: PC_PlayStation 4_Xbox One
بازی رایگان هست (Free to Play)​
بازی فعلا برای PS4 عرضه میشه و بعد برای PC و بعد از اون برای Xbox One

.....

سبک بازی MOBA هست مثل Dota 2 و League of Legends

حالت رنک از هفته دوم در دسترس هست، تو حالت کژوال می تونید به صورت تیم 5 نفره وارد بازی بشید (با دوستانتون) ولی برای رنک فعلا تیم دو نفره داره (البته بازی 5 به 5 هست ولی فعلا فقط یا یکی از دوستانتون می تونید با هم رنک بزنید) ولی گفتن بعدا این رو هم درست می کنن (نمیدونم دلیلشون چیه ولی هر چی که هست مسخرست :|)

بازی از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می کنه و فقط با دسته قابل بازی هست (از موس و کیبورد پشتیبانی نمی کنه حتی رو PC)

سرور خاورمیانه هم داره

روز عرضه حجم بازی 6 گیگابایت هست (تو توییتر تو جواب اونایی که پرسیدن حجم بازی چقدره گفتن)

پ.ن: تو توییتر ازشون پرسیدم که سرور رو میشه انتخاب کرد؟ گفتن نه و به اکانت PSN و IP بستگی داره، بعد پرسیدم که من اکانتم آمریکا هست ولی IP ایران رو دارم به چه سروری وصل میشم؟ گفتن خاورمیانه

.....

پ.ن 2: تو توییتر تو جواب یه نفر گفته بودن بازی یه شخصیت داره که توسط دو نفر هدایت میشه! :D

ویرایش: متاسفانه یا شایدم خوشبختانه توییتر بازی اطلاعات اشتباه داده بود. ریجن اکانت مهم نیست و فقط مهمه از کدوم ریجن دانلود کردید، بر اون اساس به سرور وصل می شید. خاورمیانه و اروپا هم یکیه، کافیه یه اکانت اروپا بسازید و بازی رو دانلود کنید و بعد با اکانت اصلیتون بازی کنید.

آخرین ویرایش:

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
کسی بازی رو دانلود کرده؟ نظرتون رو بگید لطفا

من که خیلی لگ و تاخیر دارم (فعلا سرور آمریکا هست) ولی به نظرم میتونه آینده خوبی داشته باشه

بازی به نظرم سریعتر از dota هست و تاکید زیادی روی gank و درگیری داره (فکر میکنم یه همچین چیزی قبلا خود سازنده ها گفته بودن)، از نظر سرعت به heroes of the storm شبیه

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
توییتر اطلاعات اشتباه داده بود که تو پست اول بروزرسانی کردم. فقط یادتون باشه حتما از ریجن اروپا دانلود کنید بازی رو بعدش می تونید با اکانت آمریکا بازی کنید.

بازی با وجود اشکالاتش جذابه، مهمترین مشکلش فعلا سروراشه که نوسان پینگ داره که برای همچین بازی مهمه، البته مشکل از ما نیست تو استریم تو یوتیوب هم این مشکل بود.

• Like
Reactions: hanhyejin

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
توییتر اطلاعات اشتباه داده بود که تو پست اول بروزرسانی کردم. فقط یادتون باشه حتما از ریجن اروپا دانلود کنید بازی رو بعدش می تونید با اکانت آمریکا بازی کنید.

بازی با وجود اشکالاتش جذابه، مهمترین مشکلش فعلا سروراشه که نوسان پینگ داره که برای همچین بازی مهمه، البته مشکل از ما نیست تو استریم تو یوتیوب هم این مشکل بود.
یعین من که از اکانت آمریکا دانلودش کردم پاکش کنم و برم از اکانت اروپا وانلود کنم پینگ بهتر میشه یا نه از همون اول باید از اروپا دانلودش میکردم چون با اکانت آمریکا بازی کردم.

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
یعین من که از اکانت آمریکا دانلودش کردم پاکش کنم و برم از اکانت اروپا وانلود کنم پینگ بهتر میشه یا نه از همون اول باید از اروپا دانلودش میکردم چون با اکانت آمریکا بازی کردم.
با توجه به چیزی که من تست کردم آره (خودمم دو بار دانلودش کردم، یه بار آمریکا یه بارم امارات که با اروپا یکیه)

ولی به نظرم پاک نکن، بزار باشه، شما هم امتحان کن که مطمئن بشیم چون خودشون تو توییتر تو جواب یه نفر گفته بودن کلاینت مهم نیست و از هر جا دانلود کرده باشی با توجه به اکانتی که باهاش داری بازی میکنی و IP که داری، سرور رو انتخاب می کنه (فقط حواست باشه دانلود میکنی جفتشون عین هم میشه بعدا تشخیصش سخت میشه که کدوم واسه آمریکاس و کدوم واسه اروپا :D)

البته فعلا سروراش یکم مشکل داره

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
با توجه به چیزی که من تست کردم آره (خودمم دو بار دانلودش کردم، یه بار آمریکا یه بارم امارات که با اروپا یکیه)

ولی به نظرم پاک نکن، بزار باشه، شما هم امتحان کن که مطمئن بشیم چون خودشون تو توییتر تو جواب یه نفر گفته بودن کلاینت مهم نیست و از هر جا دانلود کرده باشی با توجه به اکانتی که باهاش داری بازی میکنی و IP که داری، سرور رو انتخاب می کنه (فقط حواست باشه دانلود میکنی جفتشون عین هم میشه بعدا تشخیصش سخت میشه که کدوم واسه آمریکاس و کدوم واسه اروپا :D)

البته فعلا سروراش یکم مشکل داره
دیر گفتی پاکش کردم و دارم از اکانت انگلیس دانلودش میکنم. با اکانت امریکا پینگم بین 350 تا 400 بود حالا یه امتحان هم با این می کنم. البته خیالم از بابت حجم اینترنت راحت اگه خوب نبود پاکش می کنم و از همون اکانت امریا دوباره میریم. الان پینگ تو چنده؟

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
دیر گفتی پاکش کردم و دارم از اکانت انگلیس دانلودش میکنم. با اکانت امریکا پینگم بین 350 تا 400 بود حالا یه امتحان هم با این می کنم. البته خیالم از بابت حجم اینترنت راحت اگه خوب نبود پاکش می کنم و از همون اکانت امریا دوباره میریم. الان پینگ تو چنده؟
من با کلاینت آمریکا 220 به بالا بود تقریبا ولی چون سرور مشکل داشت میرفت تا 600-700، تو چت بقیه هم به این موضوع اشاره داشتن

با کلاینت اروپا از 130 به بالا ولی اینم میرفت بالا و یکی دو دست که کلا لگ خالص بودم

این پینگ هایی هم که گفتم با هر دو کلاینت رو هر دو اکانت آمریکا و اروپا امتحان کردم و فقط کلاینت ها تاثیر داشت رو پینگ

البته این که سرور مشکل داره رو خودشون هم گفتن و دارن روش کار می کنن

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
من با کلاینت آمریکا 220 به بالا بود تقریبا ولی چون سرور مشکل داشت میرفت تا 600-700، تو چت بقیه هم به این موضوع اشاره داشتن

با کلاینت اروپا از 130 به بالا ولی اینم میرفت بالا و یکی دو دست که کلا لگ خالص بودم

این پینگ هایی هم که گفتم با هر دو کلاینت رو هر دو اکانت آمریکا و اروپا امتحان کردم و فقط کلاینت ها تاثیر داشت رو پینگ

البته این که سرور مشکل داره رو خودشون هم گفتن و دارن روش کار می کنن
منم دانلود تموم شد امتحان می کنم خبر میدم امیدوارم درستش کنن.

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
د
تروفی هم داره؟

کلا دل خوشی از بازیهای فیری تو پلی ندارم:D
دقت نکردم ولی فکر نکنم داشته باشه

خود سبک moba اینقدر قشنگ هست (اگه خوب پیاده سازی شه) که دیگه اصلا اهمیتی به این چیزا نمیدی، البته معمولا زمان میخواد برای یادگیری

• Like
Reactions: B-King

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
تروفی هم داره؟

کلا دل خوشی از بازیهای فیری تو پلی ندارم:D
مثل اینکه تروفی هم داره، البته برای من که هنوز چیزی تو تروفی ها نشون نمیده

20190814_213315.png

الان یه دست بازی ‌کردم اوضاع خیلی بهتر بود، پینگ بالا بود (۱۵۰ تا ۲۰۰) ولی قابل بازی بود

اینکه تعداد kill به ۶۰ برسه می بری هم جالبه، یه بار بازیه بُرده رو سر همین باختیم و یه بار هم برعکس :D

ویرایش: تروفی داره، من خودم یکی گرفتم ولی باگ زده لیستش رو نشون نمیده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hanhyejin

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
سرورای بازی هنوز مشکل دارن ولی نسبت به قبل بهتر شدن

دوستان شدیدا پیشنهاد می کنم بازی رو دانلود و تست کنید، کلا 6 گیگ بیشتر نیست (فقط یادتون باشه حتما با یه اکانت ریجن 2 دانلود کنید و بعد رو اکانت اصلیتون بازی کنید)

دلیل اینکه میخوام پلیر ایرانی زیاد داشته باشه اینه که این سبک خیلی کاری تیمی نیاز داره و اگه بتونیم با هم بازی کنیم خیلی بیشتر حال میده، بازی هم خیلی جذابه مثل rainbow یا overwatch، مخصوصا برای عاشقان pvp :D

البته کسایی که با این سبک آشنایی ندارن باید یکم وقت و حوصله به خرج بدن تا یاد بگیرن ولی این سبک خیلی جذابه و این بازی هم واقعا خوب از آب در اومده

در ضمن آیدی هاتون رو هم لطفا بنویسید با هم بازی کنیم (البته مهم آیدی تو بازی هست ولی آیدی psn رو هم بزارید که راحت تر هماهنگ شیم)

آیدی psn من: Play4Fun_0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر