Geforce 8400 Gs خوبه یا بده ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pcteam

کاربر سایت
Jul 21, 2007
35
سلام 2 باره !
من یه چند تا عکس از داخل بازی ها گرفتم میخواستم بگم که من این بازی ها رو دارم خوب اجرا میکنم یا نه ! در ضمن در همه این عکس ها بازی کاملا روون اجرا شده !
اولیش ماله کرایسس هست که رو حالت مدیم اجرا کردم :

a.JPG

untitled2.JPG

CryHelp.JPG

اینم ماله Gears Of war هست که رو حالت high اجراش کردم ! اصلا تیک نمیزنه ! فقط جاهایی که درگیری زیاد میشه یه تیک کوچیک میزنه !

GOWHELP.JPG

از همه ممنون !
منتظر جواب هاتون هستم ! . . .

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
دوست عزیز نیازی به این کار نبود من که توضیح دادم!
بقیه دوستان اشتباه میکنند.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
جناب PCteam شما تمام گزینه های بازیه Crysis رو بذارین روی mediumو رزولوشن رو 1024*768.همینی که الان ادعا میکنین دارین روون بازی میکنین.
بعد با فرپس یا همون Command خود بازی از چند محیط شلوغ و جنگلی عکس بذارید جوری که فریم ریت هم معلوم باشه.اگر مینیموم زیر 20 و اویریج زیر 30 باشه شما بن میشید تا راهنمایی غلط نکنین و برین با 8400 حالتون رو ببرید. شاید انقدر خفنی که نمیفهمی زیر 30 فریم در ثانیه بازی کنده و داری با 10 فریم بازی میکنی میگی روونه؟
پ ن:یه چند وقت گیر ندادم باز یه عده استاد اومدن وسط و ابراز وجود کردن...یه چند نفر بن بشن اوضاع درست میشه.
دوست عزیز نیازی به این کار نبود من که توضیح دادم!
بقیه دوستان اشتباه میکنند.
شما هم مواظب خودت باش که منتظرم;)

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
این ناشناخته هم فقط میگه اگه اینجوری بود تو بن میشی :laughing:

راستی R I P چرا دیگه نمیای سایت سخت افزار :confused: البته الان بسته است

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
بیبن این Pcteam گناه داره ولی اون intel رو بن کنه که اطلاعات غلط نده (کرایسیس با 6600 روون اجرا میشه :laughing: )

ما با 8800 داریم غاز میچرونیم اونم چه غازییییی :laughing:

رمهای من هم باس 1066 است 2 گیگ و کارتم EVGA 8800GTS Extream OC

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
این ناشناخته هم فقط میگه اگه اینجوری بود تو بن میشی

راستی R I P چرا دیگه نمیای سایت سخت افزار البته الان بسته است
حالا من منتظرم جوابش رو ببینم,ببین بن میشه یا نه...
من از اول هم زیاد اون سایت نمیومدم,چون زیاد از محیط و جوش خوشم نمیاد.اونجا یه مدیر فوق العاده بی سواد داره که بهتره اسمش رو نبرم.شما همون کاربر System هستین؟
پ ن:کلا دنبال موقعیتم:D نه برای این 2 نفر,بلکه برای همه:D...اخه یکی نیست بگه celeron 2.8 و 8400 چطوری میتونه کرایسیس رو راحت بکشه!!!!!

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
اصلا فکر نکنم بتونه با فرپس کار کنه البته خیلی راحته ...

اون کاربر اینتل که رفته بالا منبر حرف خیلی قشنگی میزنه :laughing:

میگه کرایسیس با 6600 روون اجرا میشه یکی نیست بگه 6600 نمیتونه دماغشو بالا بکشه :p

راستی از کجا فهمیدی من همون system هستم ؟؟؟

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
دوست من یکم دقیقتر به پست من نگاه کنید...
من کجای پستم گفتم این بازی رو با کارت 6600 و فلان سیستم روی گزینه very high بگذارید تا سیستم روون بازی رو اجراکنه؟
این بازی بله من خودم تست کردم بر روی گزینه low و پایین ترین رزولوشن بسیار روون اجرا میشه.
حالا میخواهید بن کنید میخواهید نکنید من که تا اینجا اطلاعات غلطی ندادم.
----------------------------------
دوست عزیز g-man پست شما را هم گزارش دادم. در صورتی که چیزی را ندیدید لطفا ادعا نکنید این کارت قدرت دماغ بالا کشیدن را ندارد!

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
در پست شماره 29 به وضوح گفتی با 6600 روون اجرا میشه .
من باهات شرط میبندم با 6600 روی Low هم تیک میزنه

در ضمن من پست شما رو گزارش ندادم

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
در پست شماره 29 به وضوح گفتی با 6600 روون اجرا میشه .
من باهات شرط میبندم با 6600 روی Low هم تیک میزنه

در ضمن من پست شما رو گزارش ندادم
شرط چقدر میبندید؟ من وقتی با دو چشمم دیدم!
---------------------------------------
پست گزارش دادن هم مربوط به اطلاعات غلط هم میشه حالا هرجور دوست دارید اما کاملا بحث تایپیک منحرف شد بهتر است تو pm با هم گپی بزنیم!

man _mehranam

کاربر سایت
Jan 19, 2008
15
سلام
اول از زحمات همه عزیزان تشکر میکنم که به سوالات کاربران سایت تا اونجا که میتونن پاسخ میدن !
من یه کارت گرافیک geforce 6200 توربو داشتم که حالا فروختمش و یه geforce 8400 gs خریدم !
خیلی ها میگن که خوبه و سری 8 هست و . . . ولی بعضی ها هم میگن که اصلا به درد نمیخوره ولی من خودم باهاش crysis رو رو حالات مدیوم اجرا کردم با این سیستم :
Cpu : 2.8 celeron
RAM : 1Gb
و همچنین مدال افتخار ایر بورن رو هم رو حالت high اجرا کردم بدون تیک !
حالا میخواستم بپرسم که چرا همه میگن این کارت گرافیک ضعیفه ؟ قابلیت oC رو هم که داره !
در ضمن میخواستم بدونم این کارت گرافیک تا چند وقت دیگه جواب میده و بازی ها رو خوب اجرا میکنه ؟
اگه جوابمو بدین خیلی خیلی ممنون میشم !

منم کارت 8400gs دارم زیاد ازش راضی نیستم البته هنوز بازی های crysis و gow رو بازی نکردم
ولی cod 4 رو هم در رزولوشن معمولی نسبتا خوب اجرا میکنه ( یعنی کاملا روون نیست )
حالا عجیبه که شما از این کارت راضی هستی
الیته من حرف های شما را نفی نمیکنم شاید هم مشکل از کارت من باشه و یا سیستمم با کارت مچ نیست

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دوستان عزیز
این عزیزان راست میگن که با گرافیک 8400 بازی ها رو بازی میکنن ولی طعم واقعی گرافیک رو نمی دونن من
با گرافیک 8800 gts بازیه کریسیس رو بازی کردم روی هایت و رم سیستمم 2گیگ و سی پیو Amd 6000 ولی بازم تیک میزد من یه جایی شنیدم که اگه sli بازی کنی کریسیس میگم خیلی حال میده

حالا میخوام دو تا گرافیک 8800Gt sli کنم با یه ویندوز 64 بیتی

بازم میگم درسته این بچه ها با گرافیک 8400 بازی میکنن ولی طعم گرافیک بالا رو نچشیدن

فقط یه عده هستن میخوان بازی کنن ولی دنبال با گرافیک بالا بازی کردن نیستن

حتی یکی از دوستام که گرافیک 8400gs داره اونم فوتبال پرو08 رو نصب کرد منم نصب کردم

ولی وقتی اومد خونه ما وقتی بازیه فوتبال رو دید فکش افتاد چون
من تمام گزینه های seting بازی علامت دارش کردم و روی 16.9 گذاشته بودم
چون مانیتورم 20 wide با ریزولیشن 1680.1050

و اینو بگه که هایت یه گرافیک 8400 با هایت یه گرافیک 8800 از زمین تا آسمان فرق میکنه و این یه چیز مسلمیه

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
من رو سیستم دوستم 7300 gs ram 1gb cpu e6750 crysis بازی کردم اصلا نمیشد بازی کنی حالا بماند حالم از گرافیک بازی به هم خورد روی low تو resolution 1024*768

man _mehranam

کاربر سایت
Jan 19, 2008
15
فقط یه عده هستن میخوان بازی کنن ولی دنبال با گرافیک بالا بازی کردن نیستن
ببین عزیز هیچ کس از گرافیک بالا بدش نمیاد همه دوست دارن بازیهارو با بالاترین کیفیت اجرا کنن
این وسط دو دسته وجود دارن دسته اول پول دارن و کارت های گرون قیمت میگیرن در نتیجه حالشو میبرن
و دسته دیگر کسانی هستند که پول کافی ندارن و باید با همین کارت گرافیک های ارزون قیمت مشغول چراندن غاز باشن!!!

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوست گلم من قصد توهین به هیچ عزیزی نداشتم

ولی دیدم کسایی که گرافیک بالا دارن ولی دنبال بازی جدید نیستن یا گرافیک متوسط دارن دنبال بازی جدید نیستن

میشه گفت بازی خور نیستن منظورم این بود دوست خوبم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر