Gears of Wars 2 هم قربانی Piracy شد

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
به گزارش سایت سافتپدیا بازی Gears of War 2 که جزو بازیهای 360 می باشد
2 هفته قبل از اکران رسمیش در سایتهای تورنت قرار گرفت.
این فایل که 2 روز پیش در سایتهای دانلود غیر قانونی قرار گرفته دارای
حجم 6.76 GB می باشد.

بسیاری از سانندگان بازیهای کامپیوتری از جمله Epic دلیل اصلی ارايه
نکردن بازیهای خود برای PC را وجود Piracy در بین بازیکنان PC اعلام کرده اند.

در حالی که مشاهده می کنیم که یک بازی کنسول 360 دو هفته قبل از تاریخ
عرضه اش دچار Piracy شده است.

حال این سوال پیش می آید که چرا تنها بازیکنان PC مورد حمله و بی لطفی
از جانب برخی بازیسازان قرار گرفته اند در حالی کنسولداران نیز مشکلی
مشابه بازیکنان PC دارند. (حال با شدتی کمتر) :mad: :evil:

منبع :
http://news.softpedia.com/news/Gears-of-War-2-Already-Pirated-And-Up-On-Torrent-Sites-96113.shtml

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
حال این سوال پیش می آید که چرا تنها بازیکنان PC مورد حمله و بی لطفی
از جانب برخی بازیسازان قرار گرفته اند در حالی کنسولداران نیز مشکلی
مشابه بازیکنان PC دارند. (حال با شدتی کمتر)
اینا همه بهانه هایی هست از طرفشون تا گیمرها درخواست برا نسخه pc هم بدن و فروششونو از الان تضمین کنن!
یادتون باشه رو gow1 هم نوشته بودن only on xbox 360 اما رو pc هم اومد!!!!
اینا همش سیاسته شما قصه نخور

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
سلام
البته چیزی که هست خیلی ها به خاطر بازی در لایو یه نسخه ارجینال هم میگیرن . من هم قصد این کار رو دارم .

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
به نظر من دلیل اینکه بازی های دزدی روی PC طرفدار داره اینه که فقط لازمه بازی و Crack ـش رو دانلود کنی بعد میتونی راحت بازی رو اجرا کنی ولی رو کنسول ها چون روی خود کنسول باید قطعه ای نصب بشه تا بازی اجرا بشه و اکثر خارجی ها این قطعه رو رو کنسول ندارن به خاطر همین بازی اصل رو میخرن (البته میشه این قطعه ها رو از اینترنت خرید ولی مطمعنا" خیلی ها این کار رو نمیکنن چون میترسن موقع وصل کردنش به کنسول آسیب برسه)

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
به نظر من دلیل اینکه بازی های دزدی روی PC طرفدار داره اینه که فقط لازمه بازی و Crack ـش رو دانلود کنی بعد میتونی راحت بازی رو اجرا کنی ولی رو کنسول ها چون روی خود کنسول باید قطعه ای نصب بشه تا بازی اجرا بشه و اکثر خارجی ها این قطعه رو رو کنسول ندارن به خاطر همین بازی اصل رو میخرن (البته میشه این قطعه ها رو از اینترنت خرید ولی مطمعنا" خیلی ها این کار رو نمیکنن چون میترسن موقع وصل کردنش به کنسول آسیب برسه)

دلیل این کار احترام به حق ناشر هستش نه مواردی که شما ذکر کردین.

به طور مثال اجرا کردن بازی های کپی شده بر روی کنسول X360 احتیاجی به قطعه سخت افزاری نداره و به وسیله نرم افزار این کار انجام میشه البته نمونه های سخت افزاری هم برای انجام این کار موجود هست اما استفاده از این روش بر روی این کنسول عقیم ماند.

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
قبول دارم ولی وقتی تقلب ساده باشه همه انجامش میدن نمونش هم بازی های PC ـه اگه همه به حق ناشر احترام میزاشتن وضع PC یکم بهتر میشد :( (البته فکر کنم کسانی که کنسول دارن به خاطر اینکه پول پای سخت افزار نباید بدن تمایل بیشتری به خرید بازی اصل دارن)

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
هر روز بیشتر به این نکته پی میبرم که کنسول‌های فعلی چیزی جز ابزاری برای جلوگیری از کپی بیش از حد نیستن. این رویه منو متاسف میکنه چون این نسل بیشتر از خلاقیت, پدیده ساده و CASUAL شدن بازی‌ها رو به همراه آورد و چه بسا بازی‌های بزرگی که فدای این سیستم کنسولی شدن گشتن. روزی که شرکت‌‌های خارجی در ایران با توجه به سطح درآمد مردم ما بازی‌هاشون رو عرضه کنن من هم بی چون و چرا بازی اریجینال میخرم ولی تا اون موقع فقط وقتی که مجبور باشم اینکارو میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر