Gears Of War

امتیاز Gears Of War از Game Spot

• مجموع رای دهنده‌ها
    301
  • نظرسنجی بسته شده است .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
فکر کنم شایعه هست من که نشنیدم!
سه سری شایعات هست که میگن ساخته میشه و مطمئنا چند ساله دیگه تنسخه ی 360 فروشش رو بکنه;)

kherse_siyah

کاربر سایت
Sep 6, 2006
58
شایعه نیست کاملا از سوی خود شرکت تائید شده تو مجله بازی رایانه هم گفته بود . فکر نکنم epic نخواد که این بازی را دباره بسازه . با اینکه میبینید این بازی تونست امتیاز فوق العاده از سایتها به دست بیاره . اگه مایکروسافت بتونه تو دو تا بازی هم این طور موفقیت کسب کنه بدون شک xbox360 موفقترین خواهد بود . همه باید منتظر halo3 باشیم چون این بازی یگ گردباد به راه میندازه . تا اینجا من یه چیزی فهمیدم اینه که مایکروسافت تا حالا در نمایش تمام بازی ها صادقانه عمل کرده منظورم اینه که هیچ دروغی نگفته و مطمعن هستم بازی halo3 هم مثل اولین نمایشی که در نمایشگاه e3 2006 به نمایش در اومد خواهد بود که گرافیک بازی فوق تصور بود اگه مایکرو بتونه این کار بکنه دیگه چه شود .
چندین ماه ÷یش مایکروسافت تو سایت خود یک شعار گذاشته بود مربوط به نمایشگاه e3 2005 بود که گفته بود :
(مسترچیف با گام های فولادین خواهد آمد تا همه را نابود و له کند لطفا مواظب باشید !!!!!!!!!!!!!!)

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
همینطور که خیلی هامون حدس میزدیم امتیاز این بازی 9.6 گرفت !
امتیاز از این بهتر دیگه نمیشه.بهتون تبریک میگم.
حالا میریم سراغ امتیاز بقیه سایت های دیگه ببینیم اونا چیکار کردن :

همینطور که میبینید کلا از هیچ سایتی امتیاز پایین 9.0 نداشته ! مثلا 1up داده 10 از 10 !

untitledy1162927334.jpg

البته Epic هم یه اشاره هایی کرده مبنی بر Gears of War 2 !
Cliffy B هم گفته باید ببینیم عکس العمل گیمر ها چیه !
بهتون قول 100% میدم قسمت دومشم هم میسازن.
اینم متن خبر :
Epic hints of Gears of War 2
Epic Games has hinted further at plans to develop a sequel to Gears of War, in a pair of interviews with CVG.

"We've spent time developing a rich universe for Gears, and the story is absolutely larger than the one told in the game," says company president Mike Capps. "One could even argue that the ending cinematic leaves room for a sequel".

However, Mr. Capps goes on to state that the company has "no plans as of yet" for a sequel, and that the dev team "have a fair amount of rest and relaxation to worry about first ;)"

Lead designer Cliffy B is also cautious over Gears 2 in our interview, saying he'll "wait for the gamers out there to play through the game before coming to any conclusions about future products."
بقیه ترجمه و نتیجه گیری کلیش با خودتون.
-----------------------------------
ببخشید که این خبرو اینجا میگم :
Official Xbox Magazine UK به COD3 هم امتیاز 9.0 داده !

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
حالا چرا گیر دادین به Gears Of War 2 بذارین این 1ش رو بازی کنیم حالا!!!
آره خوب.ولی اگه این بازی ادامه پیدا کنه (که میکنه!) دیگه چی میشه...

اما یه سوال !:
کسی میدونه این بازی Widescreen هست یا نه ؟!
اگه واید باشه یه خورده حال گیری میشه چون من که عادت دارم روی TV بازی کنم اون نوار های سیاه بالا و پایین صفحه یه خورده عذابم میده ! مثل Ghost Recon.
---------
بعدم اینکه گیم اسپات از گرافیک و صداگذاری (در موقع درگیری) و همچنین از موزیک (Soundtrack) این بازی خیلی تعریف کرده و گفته که تا حالا بین اینهمه بازی که واسه کنسولهای مختلف اومده حتی خود 360,این ویژگی ها تا حالا دیده نشده ! و گفته که این موارد داره بخوبی توی این بازی موج میزنه !
در کل گیم اسپات ایراد خاصی از این بازی نگرفته.

kherse_siyah

کاربر سایت
Sep 6, 2006
58
آره خوب.ولی اگه این بازی ادامه پیدا کنه (که میکنه!) دیگه چی میشه...

اما یه سوال !:
اگه واید باشه یه خورده حال گیری میشه چون من که عادت دارم روی TV بازی کنم اون نوار های سیاه بالا و پایین صفحه یه خورده عذابم میده ! مثل Ghost Recon.
---------
بعدم اینکه گیم اسپات از گرافیک و صداگذاری (در موقع درگیری) و همچنین از موزیک (Soundtrack) این بازی خیلی تعریف کرده و گفته که تا حالا بین اینهمه بازی که واسه کنسولهای مختلف اومده حتی خود 360,این ویژگی ها تا حالا دیده نشده ! و گفته که این موارد داره بخوبی توی این بازی موج میزنه !
در کل گیم اسپات ایراد خاصی از این بازی نگرفته.

اگه به به عکسهاش دقت کنی کاملا مشخصه widescreen هست چون وقتی به عکس ها میخوای نگاه کنی اون دو نوار سیاه هم میوفته . چاره ای نیست باید به فکر خرید این نوع تلویزیون ها هم بیوفتیم دیگه زمونه عوض شده چه میشه کرد:((

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima

فکر کنم در هر دوحالت باشه...

راستی مطمین باشین که شماره ی 3 رو هم میسازن...بهتون قول میدم...ازحالا گفتم...!!!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
برید حال کنید .دیدی میگفتم . Gear of War از سایت سخت گیر Game Spot گرفت 9.6 . آقایون خبری از بلای که این بازی قراره سر ما بیاره نشد. نکنه شایئه باشه

---------
100% بازی رو وید هست . اگر هم خیلی اذیت میشی. برو به قسمت سیستم داشبورد. بعد به کنسول سی تیسنگ
بعد روی دیسپلی. از اونجا گذینه Wide TV رو بکون Normal مشکل حل میشه . درسته که یک مقدار نا چیز تصویر کشیده مشه اما از ان دو نوار عصاب خرد کن دیگه خبری نیست .
پیروز باشی

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,106
نام
آریا
به امضای خودت یه نگاه بنداز ;)
عمرآ ( شوخي كردم ! )
------------------------------------
ولي Gears Of War خداييش امتيازهاي عالي اي گرفت و اين امتياز با Jump In من همراه بود ! من كه فكر نميكردم بيشتر از 9.2 بگيره ولي ديگه گرفت ديگه. بيچاره Call Of Duty 3 نسخه 360 كه همون روز عرضه شده و احتمالآ بدجوري ميره زير سايه ي GOW .

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
100% بازی رو وید هست . اگر هم خیلی اذیت میشی. برو به قسمت سیستم داشبورد. بعد به کنسول سی تیسنگ
بعد روی دیسپلی. از اونجا گذینه Wide TV رو بکون Normal مشکل حل میشه . درسته که یک مقدار نا چیز تصویر کشیده مشه اما از ان دو نوار عصاب خرد کن دیگه خبری نیست .
پیروز باشی
آره میشه از اونجا دستکاری کرد ! ولی اگه بزاریم رو واید که هم تصویر یه خورده کشیده میشه و از چهار طرف صفحه هم مقداری گرفته میشه و هم یه خورده کیفیت میاد پایین (البته اینجور که من فهمیدم!) پس زیاد بدرد بخور نیست و فقط واسه tv های واید میشه استفاده کرد.
فقط خدا کنه این بازی هم مثل خیلی بازیهای دیگه واید نباشه.
مثلا بازیهایی مثل Cod2-Far Cry-Pdz-Pgr3-Moto Gp و اینا...صفحه کامل هستند یعنی واید نیستند ! شاید هم خدا کرد Gears of War هم جزء این دسته بازیها باشه.
ولي Gears Of War خداييش امتيازهاي عالي اي گرفت و اين امتياز با Jump In من همراه بود ! من كه فكر نميكردم بيشتر از 9.2 بگيره ولي ديگه گرفت ديگه. بيچاره Call Of Duty 3 نسخه 360 كه همون روز عرضه شده و احتمالآ بدجوري ميره زير سايه ي GOW .
توی این 1 سالی که 360 منتشر شده تا حالا 2 تا بازی با امتیاز 9.6 از گیم اسپات داشته !
Oblivion و Gears Of War
من خیلی مشتاقم ببینم وقتی PS3 میاد چقدر طول میکشه تا یک بازی با امتیاز 9.6 واسه خودش دست و پا کنه.تا حالا که اینقدر کنسول توی این 10 سال اخیر منتشر شده هیچ کدوم نتونستن توی 1 سال 2 تا بازی 9.6 با گرافیک کامل داشته باشن !
Epic کارش حرف نداره.

Last edited by a moderator:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
بالاخره ابر قدرت گرافیک هم عرضه شد اونم با نمره عالی 9.6
راستی شما Gow رو به عنوان بهترین بازی سال انتخاب میکنین یا Oblivion رو؟؟ خیلی سخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر