Gears Of War

امتیاز Gears Of War از Game Spot

• مجموع رای دهنده‌ها
    301
  • نظرسنجی بسته شده است .
بله درسته ولي ديگه من خودم كلكسيون عكس gears of war را دارم و بهترين عكسها را ازش دارم . ولي باز كيفيت مطلوبي نداره اگه با عكسهاي بازي هاي ديگه مقايسه كنيد به اين نتيجه ميرسين .نه تنها اين بازي بلكه بيشتر بازي هايي كه در انحصار xbox360 هستند اكسرا از كيفيت بدي برخوردار هستند . نميدونم چي تو كلشون حتما ميترسن گرافيك بازي ها را از طريق عكس ها هم محرمانه نگه دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

انتظار داشتم بعضی از دوستان توی این نظر سنجی شرکت کنند
به خصوص خود شما اشکان جان;)
به یک نفر که درست حدس بزنه به قید قرعه 1 عدد پستر ماشین نشون میدیم
:cheesygri

باز هم میگم امتیازی را که خودتون دوست دارید به این بازی ندید، امتیازی که حدس میکنید Gs به این بازی میده را در نظر بگیرید
در ضمن من ملاکم همیشه امتیاز Game Spot نبوده
مخصوصا اینکه در بعضی جاها به نظر من با توجه به امتیاز نسبتا کمی که از Gs گرفته ولی بر عکس بازیه برای شخص بنده خیلی جالب بوده
نمونش هم Ghost Recon :aw ورژن Pc
یا حتی BLOODRAYNE یا BLADE OF DARKNESS یا ....
البته نمیخوام بحث را عوض کنم ,ولی چند تا نکته را که به خاطرم اومد گفتم بگم

آخرین ویرایش:
انتظار داشتم بعضی از دوستان توی این نظر سنجی شرکت کنند
به خصوص خود شما اشکان جان
بابا اقلا از کسایی اینو بخواه که خودشون 360 رو خریدن:cheesygri
والا نظر دادن در مورد امتیاز بازی خیلی راحت هم نیست با توجه به اینکه ما هیچی از گیم پلی این بازی نمی دونیم و تنها اطلاعاتی که ازش داریم اطلاعاتی است که چند نفر پس از بازی کردن نسخه دمو گفتن که نمی شه اونا رو هم 100% ملاک قرار داد. ولی بعضی امتیازاشو می شه حدس زد مثلا گرافیک 10 می گیره و value هم بین 9 یا 10 است. tilt هم اگه نقد کننده گیم اسپات عشق 360 و این بازی باشه بهش 10 می ده و اگه نباشه حتی ممکنه 8 هم بده! در مورد صدا و گیم پلی من هیچ نظری نمی تونم بدم.

سلام.
فرزاد خیلی نامردی:) این چه رای بود دادی؟؟
محاله که این طوری بشه!!

میشه یکی بگه منظور از EMERGENCE DAY چی هست؟؟ :blushing:
معنی لغوی رو میدونم ولی فکر کنم منظور دیگه ای داشته باشن;)

معنی لغوی رو میدونم ولی فکر کنم منظور دیگه ای داشته باشن;)[/QUOTE]

امین جون سلام
میشه {روز اضطرار } که اون روز خیلی نزدیکه
2iasiux.jpg

2iasiux.jpg

گفتم که معنی لغوی رو میدونم;) به جز اون معنای خاصی نداره؟؟

این واژه که معنیش میشه روز اضطرار بر میگرده به داستان بازی . در اون آمده : روزی که انسانها دست از جنگ بایک دیگر بر میدارن و برای مبارزه با بیگانه ها متحد میشوند { روزی که تمدن مردم SERA از بین میره روزی که انسانها با دست خودشون SERA رو نابود میکنند }
برای از بین بردن بیگانه ها سیاره خودشون رو با پیشرفته ترین سلاح کشتار جمعی مورد ضربه قرار میدند.

معنی لغوی رو میدونم ولی فکر کنم منظور دیگه ای داشته باشن;) __________________

روزی که اون موجودات Locust ها حمله کردن به سیاره ی سرا انقدر خفن کشت و کشتار انجام دادن که تو یه روز نصف سیاره کشته میشن
210.gif
واسه همین اسمشو میزارن روز اضطرار

حالا هم این شده شعار تبلیغاتیشون یعنی وقتی بازی بیاد... اندازه حمله لوکاست ها سر و صدا می کنه بازی
39.gif

چه می کنه گیرز
39.gif

من میگم
گرافیک 10 میگیره
ولیو رو 8 یا 9 یا 10 بگیره (چون بازی هیچ چیز خاصی نداره فقط لوکاست کشی!)
گیم پلی هم باید یه نمره معمولی بگیره چون از لحاظ گیم پلی یه بازی معمولیه فکر کنم 8 تا 10
Tilt هم که فقط به میزان تعصب Reviewer نسبت به 360 یا پی اس 3 باشه (خدا کنه طرفدار 360 باشه Suppppppper Hardcore هم باشه
39.gif
79.gif
)

ولی بازی رو دم و دستگاه نزاشتن واسش حالم گرفتست

مثلا بالت تایم (اسلو موشن مکس پینی!) یا نمیدونم یه چیزی که بازی رو از حالت معمولی بودن در بیاره
162.gif

اقاي gameware بايد بگم كه اينطوري هايي كه هم فكر ميكني نيست . گيم پلي بازي بسيار فوق العاده است و بي نظير بايد بگم كه تنها چيز اين بازي كه منو جذب اين بازي ميكنه همين گيم پلي بازي است .
دوربين بازي هم بسيار عالي است در هيچ بازي به اين صورت من نديدم
تنها بازي اي هست در هنگام تيراندازي به غير از سلاح خود ادم را از نيمرخ نشون ميده كه منو واقعا تحت تاثير قرار ميده .
در يك كلام اين بازي بهتون قل ميدم تمام جوايز را نصيب خودش ميكنه .وافعا هيچ كم و كاستي نداره و از تمام سايتها هم امتياز بلاي 9/6 ميگيره البته از نظر من.

سلام.
فرزاد خیلی نامردی:) این چه رای بود دادی؟؟
محاله که این طوری بشه!!
امین جان مگه با رای ما امتیاز بازی تغییر میکنه ؟
این فقط یه نظر سنجیه بزار هر رای که خواستند بدند
ولی خوب رای دادن 10 یا زیره 9 عجیب به نظر میرسه
گفتمم دوستان کاری به سلیقه شخصی خودشون نداشته باشند که مثلا یکی مثل بنده از FF خوشش نمیاد بعد بیام امتیاز پایین بهش بدم
باز هم تاکید میکنم با توجه به شواهد امر دوستان حدس بزنند که GAME SPOT چه امتیازی میده
البته من حتی1000000000000000/1 هم احتمال نمیدم زیره 9 بگیره
اینا همین جا امضاء میکنم

فقط از آقای فرزاد یه سوال دارم که چه نقص یا کمبودی توی بازی شما دیدید که فکر میکنید زیره 9 بگیره ؟

سلام.
من اومد ! برید کنار لطفا !!!
خوب همینطور که احسان جان گفت امتیاز 10 واسه این بازی اونم از Gamespot جزء عجایبه امتیاز زیر 9 هم غیر ممکنه یعنی هر امتیازی که هست بین 9.2 تا 9.6 هست نه کمتر نه بیشتر.
اون بالا هم دادم 9.4 که البته با وجودی که خودم شخصا تمام تریلر هاشو با کیفیت HD دیدم و دارم
اینم خورده ریزهای امتیازات :
Gameplay : 9
Graphics : 10
Sound : 10
Value : 9
Tilt : 9
----
9.4 superb
اگه این تریلر های جدید رو دیده باشید میبینید که نسبت به قبل خیلی بازی بهتر شده فریم ریت بازی که خیلی بهتر شده بود گرافیک و افکت های دیگه هم بهش اضافه شده بود که خیلی بهتر شده بود و تاجایی هم که میدونم گیم اسپات از موتور UT خیلی خوشش میاد.
یه قسمتی از اون تریلر هست که لوکاس یه نارنجک پرتاپ میکنه طرف اون Drone ها و وقتی که منفجر شد به صورت خیلی فوق الاده ای اعضای بدنش از هم متلاشی شد ! حتی زمانی هم که اعضای بدنش تو هوا در حال گردش بود همینطور افکت های بیشتری ازش دیده میشد (اگه این تریلر رو دیده باشید میفهمید من چی میگم)
خلاصه بگم که من تا حالا بین اینهمه بازی که تجربه کردم Gears of War بینشون تک بوده و نوآوری هایی که توی این بازی تا حدودیش توی این تریلر ها دیده شده در بازی دیگه ای دیده نشده و امکان اینکه این بازی بالای 9.4 هم بگیره خیلی زیاده.
فقط کافیه 1 ماهه دیگه صبر کنید این تریلر ها و عکسها زیاد ملاک نیستن وقتی این بازی عرضه شد چیزای دیگه ام داره که بخواد واسه موقع ریلزش به مردم نشون بده.
در ضمن ببخشید که من Reviwer گیم اسپات نیستم اگه اون امتیاز مشکل داره به بزرگی خودتون ببخشید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or