Gears of War Ultimate Edition

Gears-of-War-ds1-670x377-constrain.jpg

مدتی پیش در کنفرانس مایکرو،کالکشن این فرانچیز محبوب تایید شد و بالاخره پس از ماه ها شایعات این کالکشن بصورت رسمی تایید شد.
از ویژگی های این ریسمتر میتوان به کیفیت 1080p و نرخ فریم 60FPS اشاره کرد.
این کالکشن در روز 26 ماه اکتبر منتشر خواهد شد.
اگر اشتباه نکرده باشم بتا بازی هم از امروز در دسترس خواهد بود.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
امروز با یه دختر داشتم بازی می کردم که هر از گاهی صداش ( واقعا ناز بود صداش :d) میمومد. بعد برای اینکه باب صحبت رو باز کنم سوالی بهتر از اینکه شما دختری یا پسر پیدا نکردم ( خب صداش میگه چی بود دیگه :|:d ) اما در کمال تعجب گفت هیچکدوم زنم!:|:d صدای بچش هم میومد!
یه زن شوهر کرده ی بچه دار میاد میشینه گیرز بازی میکنه اون هم نه آماتورانه به صورت حرفه ای! پرسیدم هم که اکانت شوهرته باهاش بازی میکنی گفت نه اون اصلا اهل گیم نیست!
یعنی اون هم بازی و این درجه ی حرفه ای از گیم و.... خلاصه بریم تو افق دیگه؟! نه؟!:d
خیلی هم مهربون بود :bighug::x:d

من شیفته موضوع کامنتت شدم :d
Marry me؟!

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,864
نام
Sajjad
امروز با یه دختر داشتم بازی می کردم که هر از گاهی صداش ( واقعا ناز بود صداش :d) میمومد. بعد برای اینکه باب صحبت رو باز کنم سوالی بهتر از اینکه شما دختری یا پسر پیدا نکردم ( خب صداش میگه چی بود دیگه :|:d ) اما در کمال تعجب گفت هیچکدوم زنم!:|:d صدای بچش هم میومد!
یه زن شوهر کرده ی بچه دار میاد میشینه گیرز بازی میکنه اون هم نه آماتورانه به صورت حرفه ای! پرسیدم هم که اکانت شوهرته باهاش بازی میکنی گفت نه اون اصلا اهل گیم نیست!
یعنی اون هم بازی و این درجه ی حرفه ای از گیم و.... خلاصه بریم تو افق دیگه؟! نه؟!:d
خیلی هم مهربون بود :bighug::x:d

خیلی چیز عجیبی هم نیست:D
تو همین بازی سنتر چندتا هاردکورش رو داریم که در آینده مثل همون میشن دیگه:D

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
هنوز کسی هست مولتی بزنه؟
تو لیست دوستام که 40 50 نفری میشن (از زمان 360 تا حالا) فقط 5 یا نهایتا 6 نفر آنلاین میشن!!!!
یکی دو تا آچیومنت مربوط به لول آپ هست میخوام اونا رو بگیرم...
کسی اگر هست لطفا منو ادد کنه...
BIGSMOKE 6630

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,763
نام
علی
هنوز کسی هست مولتی بزنه؟
تو لیست دوستام که 40 50 نفری میشن (از زمان 360 تا حالا) فقط 5 یا نهایتا 6 نفر آنلاین میشن!!!!
یکی دو تا آچیومنت مربوط به لول آپ هست میخوام اونا رو بگیرم...
کسی اگر هست لطفا منو ادد کنه...
BIGSMOKE 6630
من در خدمتم! alininja1370
مگه با خارجی ها نمیتونی بازی کنی؟!

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
یه چند شبی هستش که براحتی نمیتونم مولتی بزنم,در حین بازی میندازم بیرون اعصابم پوکیده از دوستان محترم با این مشکل مواجه شدن؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,763
نام
علی
چرا میتونم ولی با بچه های خودمون یه حال و هوای دیگه ای داره......
خب اگه بچه ها بیان که منم پایه هستم :d

- - -ویرایش - - -

سلام
یه چند شبی هستش که براحتی نمیتونم مولتی بزنم,در حین بازی میندازم بیرون اعصابم پوکیده از دوستان محترم با این مشکل مواجه شدن؟
یکی دو بار طی این چند روز در حد ۲۰ دقیقه اذیت شدم ولی به غیر اون راحت بازی کردم! البته اگه اینترنت ما مثل اون خارجی هایی بود که باهاشون بازی میکنیم خیلی بهتر عملکرد خواهیم داشت و شلیک و .. بدون وقفه انجام میگیره

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,763
نام
علی
خواهش میکنم اگه کسی می تونه کمک کنه آچیومنت co-op بازی رو بگیرم! خواهش می کنم!:d
البته چندتا خارجی هست که اینوایت دادم اومد ولی نمی دونم چرا با خارجی ها نمیشدکواپ رفت !
---------
۳-۴ تا cog tags رو هنوز پدا نکردم اگه کسی لینک غیر شلیتر داره که لوکشن دقیق این پلاک ها رو نشون میده ممنون میشم لینکش رو بده!
----------
هر از گاهی چند نفر رو وقتی تو لابی مولتی گیرز بود رو می دیدم به لیست دوستام اضافه میکردم! همین دیشب داشتم فرند هامو چک میکردم یکی از اسم ها خیلی آشنا بود! وقتی مقدار آچیومنتش رو دیدم یادم اومد که همون استالیون معروفه که بیشترین آچیومنتها رو داره! چه تصادفی :d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,763
نام
علی
امروز سرورای بازی خیلی اذیت میکنه!
راحت به لایو وصل میشم ولی خود بازی به مولتیش یا جوین نمیشه یا وقتی هم میشه وصط بازی میندازه بیرون! از بعد از ظهر فقط یه دست بازی کردم!
شما هم این مشکلو دارید؟!
دیشب خیلی راحت بازی می کردم و کلی هم کیل میگرفتم!

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
راحت به لایو وصل میشم ولی خود بازی به مولتیش یا جوین نمیشه یا وقتی هم میشه وصط بازی میندازه بیرون! از بعد از ظهر فقط یه دست بازی کردم!
شما هم این مشکلو دارید؟!
بله ! یه دو روزی میشه این مشکل واسه اکثر ایرانیا پیش اومده ! خارجیا همچین مشکلی ندارن !

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
شما هم این مشکلو دارید؟!

سلام رفیق من حدود یه هفته هستش که چنین مشکلی رو دارم (( اینو بگم که قبلا اصلا اینجوری نبود و ساعتها آنلاین میزدم )) که واقعا رو مخه, دقیقا یا به بازی Join نمیشم یا اگر هم بشه معمولا بعد از دو دست انلاین بازی کردن شوتم میکنه بیرون. از دوستان محترم و اهل فن اطلاع دارن که مشکل از کجاست؟ به جز من واین دوستمون victor hogo کسی با این مشکل روبرو شده؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,763
نام
علی
مشکل بنده هم درست شد و به راحتی میتونم بازی کنم #:-s

- - -ویرایش - - -

ضمنا یه خسته نباشید هم بگم به کسایی که خواسته ی ما رو کوچکترین محلی نذاشتن!
به خاطر یه آچیو منت coop به n نفر رو انداختم و عاجزانه گفتم بیاید ۴-۵ ساعته بریمش! یکی از عزیران ۱ ساعت اومد و سری بعد که گفتم بیا گفت تو فاز گیرز نیستم و نیومد! یکی هم که قول داده بود بیا ساعت موعود که رسید گفت ۲ هفته نیستم! یکی از بچه ها هم که داره بازی میکنه گفت خبرت می کنم!!!
باز دم خارجی ها گرم که به چندتاشون گفتم اومدن ولی متاسفانه با اونها نمیشه بازی کرد و هنگام جوین شدن Fail میشه!
انقدر اینجا تقاضا کردم خودم خجالت میکشم دوباره بگم! ایول دارید بخدا:|

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
یکی هم که قول داده بود بیا ساعت موعود که رسید گفت ۲ هفته نیستم
سلام دوست گرامی.
اگر منظورتون من هستم باید خدمتتون عرض کنم که گرفتار بیماری شدم که خدا هیچ کسی رو گرفتارش نکنه...
بیماریم به شکلی هست که اصلا نمیتونم بشینم و دائما در حالت ایستاده هستم یا خوابیده....:|
در هر حال بازم شرمنده هستم و تا چند روز دیگه احتمالا میتونم بیام...اگر تا اون موقع کسی پیدا شد که چه بهتر ولی اگر کسی نبود خودم در خدمتت هستم...

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام به همه دوستان
خدا رو شکر که مشکلتون حل شده من هنوز امتحان نکردم ,متاسفانه یه چند روزیه کلا به لایو کانکت نمیشم نمیدونم شما هم این مشکل رو دارین یا نه؟
ویرایش:
سلام من امتحان کردم متاسفانه مشکل من پابرجاست درست وسط بازی انداختم بیرون خیلی حالگیریه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر