Gears of War Ultimate Edition

Gears-of-War-ds1-670x377-constrain.jpg

مدتی پیش در کنفرانس مایکرو،کالکشن این فرانچیز محبوب تایید شد و بالاخره پس از ماه ها شایعات این کالکشن بصورت رسمی تایید شد.
از ویژگی های این ریسمتر میتوان به کیفیت 1080p و نرخ فریم 60FPS اشاره کرد.
این کالکشن در روز 26 ماه اکتبر منتشر خواهد شد.
اگر اشتباه نکرده باشم بتا بازی هم از امروز در دسترس خواهد بود.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام به همه دوستان و همراهان همیشگی یه سوال داشتم شماها راحت میتونید آنلاین بزنید؟ من دوباره مشکل شدید پیدا کردم, همون مشکل تکراری بیرون انداختن در حین بازی کلافم کرده به پشتیبانی هم زنگ زدم گفت هیچ مشکلی از سمت ما نیست چکار باید کرد؟

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,309
نام
Rashed
سلام به همه دوستان و همراهان همیشگی یه سوال داشتم شماها راحت میتونید آنلاین بزنید؟ من دوباره مشکل شدید پیدا کردم, همون مشکل تکراری بیرون انداختن در حین بازی کلافم کرده به پشتیبانی هم زنگ زدم گفت هیچ مشکلی از سمت ما نیست چکار باید کرد؟
مشکل من حدودا 2 هفتس حل شده...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین

منم این مشکل رو دارم ولی همیشگی نیست یک هو میندازه بیرون و باعث میشه کلی حرفهای خوب خوب از دهنم بیاد بیرون
آسیاتک

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام به همه دوستان اگر من Kerio شیر کنم مشکلم برطرف میشه؟ کسی بوده که با این روش نتیجه بگیره؟
در کل مشکل من با پینگ و تایم اوت هستش میشه مشکل رو برطرف کرد؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
سلام به همه دوستان اگر من Kerio شیر کنم مشکلم برطرف میشه؟ کسی بوده که با این روش نتیجه بگیره؟
در کل مشکل من با پینگ و تایم اوت هستش میشه مشکل رو برطرف کرد؟

یک چکی بکن ببین کیفیت خطت چه جوری هست همون سیم کشی تلفن ببین قطعی چیزی نداره
من خودم موقع بود پینگم 400 بوده ولی بازی رو انجام دادم

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام بچه ها اقا این بازی رو گرفتیم خیلی هم عالی واقعا حال داد چند ساعتی هست نشستم کمپین بازی رو پشت سره هم میرم :D فقط یک سوال برای گرفتن کد های گیرز2 و 3 و جاجمنت باید چیکار کنم ؟ بد فرم رفتم تو حس گیرز میخوام قسمت های قبلیشم بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر