Gears of War Ultimate Edition l PC

nv5x9jajcujnlmxyjss3.jpg

درود

شاید خیلی از PC-Gamer ها منتظر بودن تا یبار دیگه نسخه ی اورجینال Gears of war رو که سال 2007 برای PC منتشر شده بود رو بصورت بروز شده و با کیفیتی به مراتب بهتر تجربه کنن که این امکان براشون بزودی محقق خواهد شد .

autwo0e8ance6dm8rq49.png

این چهره Rod fergusson در نمایشگاه E3 و در غرفه ی AMD ( خدا عمرش بده :d ) خبر از انتشار نسخه Ultimate Edition عنوان فوق العاده محبوب Gears of war داد . بازی بصورت کامل از DX 12 پشتیبانی و همچنین میتونید با دقت تصویر 4k و فریم ریت آنلاک از بازی به بهترین شکل ممکن لذت ببرید .

آپدیت : ایشون همچین به تمجدید از نسخه ی PC پرداختن و در رابطه با نسخه ی اصلی که سال 2007 روی PC پورت شد به Nvidia گفت : gears 1 که ما سال 2007 برای PC عرضه کردیم یه پورت ساده از Xbox 360 بود . اتفاقی که برای ultimate edition رخ نخواهد داد . این یک پورت مستقیم نخواهد بود . هیجان انگیز بنظر میرسه وقتی از تمام قدرت و امکانات PC برای این نسخه استفاده کنیم ( res 4k / 12 dx و...) .
همچنین پشتیبانی از هر دو گزینه ی ( Msaa و FXaa ) در تنظیمات گرافیکی و Benchmark از دیگر قابلیتهای بازی هستش که بتازگی منتشر شده . نسخه ی PC عنوان Gears of war: Ultimate edition در 3 ماهه ی اول سال 2016 بصورت انحصاری برای دارندگان ویندوز 10 عرضه خواهد شد .

سیستم پیشنهادی منتشر شده :

hbzkvuce208c3uy0q7a7.jpg

تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: noorihamid99

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
  • Like
Reactions: sadegh93

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
خب دوستان بعد از تلف کردن حدود 150 گیگ نت بلاخره بازی رو تونستم اجرا کنم. نسخه روس بازی که 13 دلار تهیه کرده بودم جواب داد و زبان انگلیسی هم داره. کسی خواست بگه براش تهسه کنم
دلیل طول کشیدن بیش از اندازه این بود که متاسفانه دیتا سایت p30*day خرابه ( دوستان دان نکنند و مدیر محترم هم لطف کنه پست بنده رو پاک نکنه چون حیفه 53 گیگ دوباره به پاچه دوستان هم بره ) و من نتونستم به سیستم بشناسونمش ( این حدود 53 گیگ ضرر) در نتیجه با اپدیت 1.6 حدود 40 گیگ دان کردم بعد اپدیت 1.7 اومد که کل دانلودم پرید ( اینم 40 گیگ ضرر یه 50 گیگ با اپدیت 1.7 به فنا دادیم خدایی حالم گرفته شد ) تا یکی از دوستان گل دیتاشو بهم داد و بازی اجرا شد. فریم دهی بازی بسار عالیه ولی متاسفانه زمانی قفلش میکنی رو 30 قفل میشه و باید بیخیال قفل فریم بشد.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
خب دوستان بعد از تلف کردن حدود 150 گیگ نت بلاخره بازی رو تونستم اجرا کنم. نسخه روس بازی که 13 دلار تهیه کرده بودم جواب داد و زبان انگلیسی هم داره. کسی خواست بگه براش تهسه کنم
دلیل طول کشیدن بیش از اندازه این بود که متاسفانه دیتا سایت p30*day خرابه ( دوستان دان نکنند و مدیر محترم هم لطف کنه پست بنده رو پاک نکنه چون حیفه 53 گیگ دوباره به پاچه دوستان هم بره ) و من نتونستم به سیستم بشناسونمش ( این حدود 53 گیگ ضرر) در نتیجه با اپدیت 1.6 حدود 40 گیگ دان کردم بعد اپدیت 1.7 اومد که کل دانلودم پرید ( اینم 40 گیگ ضرر یه 50 گیگ با اپدیت 1.7 به فنا دادیم خدایی حالم گرفته شد ) تا یکی از دوستان گل دیتاشو بهم داد و بازی اجرا شد. فریم دهی بازی بسار عالیه ولی متاسفانه زمانی قفلش میکنی رو 30 قفل میشه و باید بیخیال قفل فریم بشد.
دوست عزیز ممنون میشم برام تو پیام خصوصی نحوه خرید نسخه روسی را بگید

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
150گیگ ؟ ایران که نیستی ؟ :D

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آپدیت پنجم بازی عرضه شد .

Code:
- Added v-sync toggle to video options. Toggle “off” to not be limited by your monitors refresh rate. Note: This requires an OS update that can be found here: https://support.microsoft.com/en-us/kb/3156421
- Added frame rate limit selector to video options. Use to reduce your frame rate if you are getting too much tearing, or choose unlimited to let the game render as fast as possible. Note: This option is best used with v-sync off. With v-sync on, it will force the game onto a refresh interval (render every refresh, every second refresh, etc.).
- Added anisotropic filtering setting to video options.
- Added FPS counter toggle to video options.
- Fixed a bug where post processing could become disabled.
- Fixed a bug where PSO’s could be created on the fly instead of read from the cache, causing hitches.

• Like
Reactions: m.a.t and Sobhan_23

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
آپدیت پنجم بازی عرضه شد .

Code:
- Added v-sync toggle to video options. Toggle “off” to not be limited by your monitors refresh rate. Note: This requires an OS update that can be found here: https://support.microsoft.com/en-us/kb/3156421
- Added frame rate limit selector to video options. Use to reduce your frame rate if you are getting too much tearing, or choose unlimited to let the game render as fast as possible. Note: This option is best used with v-sync off. With v-sync on, it will force the game onto a refresh interval (render every refresh, every second refresh, etc.).
- Added anisotropic filtering setting to video options.
- Added FPS counter toggle to video options.
- Fixed a bug where post processing could become disabled.
- Fixed a bug where PSO’s could be created on the fly instead of read from the cache, causing hitches.
حجمش مشخص نشده؟

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
دوستان عزیز
من چنتا سوال دارم :
این بازی کرک شده تا این لحظه یا خیر ؟
راهی هست که اگر مجبور بشیم نسخه اورجینال تهیه بکنیم ، قیمت بازی برامون پایین تر بیفته ؟
پیشاپیش از پاسختون ممنونم

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,983
نام
احمد
دوستان من این بازی رو اکانت مایکروسافتم دارم و بدلیل دانلود منیجر مزخرف استور هنوز موفق به تجربه این بازی نشدم:| خواستم بدونم در هر صورت پورت ایت بازی هم مانند Quantum Break غیر قابل بازی هست؟:|

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان من این بازی رو اکانت مایکروسافتم دارم و بدلیل دانلود منیجر مزخرف استور هنوز موفق به تجربه این بازی نشدم:| خواستم بدونم در هر صورت پورت ایت بازی هم مانند Quantum Break غیر قابل بازی هست؟:|
دوستان میگن پورت خوبی در ریلیز اولیه نداشت اما به نظرم من زیاد بد نبود ، اما بد از آپدیت های عرضه شده ، بسیار عالی شده به نظرم و کاملا شرایط طبیعی داره استفاده از منابع سیستمی به نظرم. اصلا با پورت افتضاح QB قابل مقایسه نیست.

• Like
Reactions: Paradise Lost

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان ، پاسخی برای سوالات بنده وجود نداره ؟
خیر کرک نشده
چند وقت پیش حدود 25 درصد تخفیف خورده بود ولی الان دیگه تموم شده. می تونید ریجن ویندوز رو روی اوکراین و هندی ست کنید و نسخه های هندی و اوکراینی رو بخرید حدود 10 15 دلار می افته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر