Gears of War Ultimate Edition l PC

nv5x9jajcujnlmxyjss3.jpg

درود

شاید خیلی از PC-Gamer ها منتظر بودن تا یبار دیگه نسخه ی اورجینال Gears of war رو که سال 2007 برای PC منتشر شده بود رو بصورت بروز شده و با کیفیتی به مراتب بهتر تجربه کنن که این امکان براشون بزودی محقق خواهد شد .

autwo0e8ance6dm8rq49.png

این چهره Rod fergusson در نمایشگاه E3 و در غرفه ی AMD ( خدا عمرش بده :d ) خبر از انتشار نسخه Ultimate Edition عنوان فوق العاده محبوب Gears of war داد . بازی بصورت کامل از DX 12 پشتیبانی و همچنین میتونید با دقت تصویر 4k و فریم ریت آنلاک از بازی به بهترین شکل ممکن لذت ببرید .

آپدیت : ایشون همچین به تمجدید از نسخه ی PC پرداختن و در رابطه با نسخه ی اصلی که سال 2007 روی PC پورت شد به Nvidia گفت : gears 1 که ما سال 2007 برای PC عرضه کردیم یه پورت ساده از Xbox 360 بود . اتفاقی که برای ultimate edition رخ نخواهد داد . این یک پورت مستقیم نخواهد بود . هیجان انگیز بنظر میرسه وقتی از تمام قدرت و امکانات PC برای این نسخه استفاده کنیم ( res 4k / 12 dx و...) .
همچنین پشتیبانی از هر دو گزینه ی ( Msaa و FXaa ) در تنظیمات گرافیکی و Benchmark از دیگر قابلیتهای بازی هستش که بتازگی منتشر شده . نسخه ی PC عنوان Gears of war: Ultimate edition در 3 ماهه ی اول سال 2016 بصورت انحصاری برای دارندگان ویندوز 10 عرضه خواهد شد .

سیستم پیشنهادی منتشر شده :

hbzkvuce208c3uy0q7a7.jpg

تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: noorihamid99

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به چه شکلی می شه nat open بشه من از strict به moderate تونستم تغییرش بدم اما open بشو نیست حتی port f هم تاثیری نداره از 1 تا 35000 باز کردم اما بازم open نمی شه.

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
از دوستان کسی بکاپ این بازی رو با فرمت eappex داره!؟ همه سایتها نسخه فول انلاک رو گذاشتند که به درد اشتراکی نمی خوره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
از دوستان کسی بکاپ این بازی رو با فرمت eappex داره!؟ همه سایتها نسخه فول انلاک رو گذاشتند که به درد اشتراکی نمی خوره

نه نیست اما لینکش قابل استخراجه منم از خود استور مستقیم گرفتم این شکلی سرعت هم مکس می شه.

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
دوستان منم بازی رو اشتراکی گرفتم و بخش داستانی رو تموم کردم.
اما واسه بخش انلاین کسی رو پیدا نمی کنه!
چه توی مود داستانی و چه مولتی !
کسی حسش رو داره insane داستانی رو تموم کنیم.
و همچنین اچیومنت های مولتی رو بگیریم.؟
اگه کسی تمایل داشت اد کنه بزنیم
masoud101

• Like
Reactions: kamyy

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام.من گیرز 1 تا 3 و جاجمنت رو رو 360 بازی کردم الان میخوام رو pc بازی کنم این نسخه شامل نسخه ها 1 و 2 و3 هستش؟اگه نه هر 3 نسخه برای pc هستش یا نه؟و این که رو ویندوز 10 ورژن 1903 اجرا میشه؟

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
سلام.من گیرز 1 تا 3 و جاجمنت رو رو 360 بازی کردم الان میخوام رو pc بازی کنم این نسخه شامل نسخه ها 1 و 2 و3 هستش؟اگه نه هر 3 نسخه برای pc هستش یا نه؟و این که رو ویندوز 10 ورژن 1903 اجرا میشه؟
سلام
فقط نسخه 1 رو شامل میشه. و نه 2 و 3 هیچ وقت برا پی سی نیومد. و جواب سوال بعدیتون هم خیر. نسخه کرک شدش رو ورژن 1803 بالا میاد
در کل متاسفم :D

• Like
Reactions: need to fight

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام
فقط نسخه 1 رو شامل میشه. و نه 2 و 3 هیچ وقت برا پی سی نیومد. و جواب سوال بعدیتون هم خیر. نسخه کرک شدش رو ورژن 1803 بالا میاد
در کل متاسفم :D
ممنون.تو یه سایت دیده بودم طرف نوشته بود هر 3 نسخه هست برا همین سوال پرسیدم مخصوصا این که یه سری کلیپ از گیرز 3 تو نت گذاشته بودن که فریم روی pc رو با کنسول مقایسه کرده بودن.که اگه این طور باشه فیکه

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر