Gears of War | PC

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
من یه مشکلی دارم اونم اینه که زبونش اسپانیاییه. هر کاری هم می کنم درست نمی شه.کسی می دونه از کجا می شه زبونش رو انگلیسی کرد؟

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
من یه مشکلی دارم اونم اینه که زبونش اسپانیاییه. هر کاری هم می کنم درست نمی شه.کسی می دونه از کجا می شه زبونش رو انگلیسی کرد؟
منم گرفتم ولی منم همین مشکل رو دارم بازی زبانش اسپانیایی هست
تو سایتهای خارجی خیلی گشتم و همشون نوشته بودن باید فایل lang.txt رو فولدرBinaries پاک کنیم بعد بازی رو اجرا کنیم درست میشه البته درست شد زبانش انگلیسی شد ولی حالا دیگه وارد بازی نمیشه همون اول بازی ارور میده کسی نیمدونه چجوری این مشکل مسخره درست میشه دارم دیوونه میشم:mad::mad::mad:

nima_pcbaz

کاربر سایت
Aug 19, 2007
73
نام
نیما
سر انجام بازی عرضه شد . رقته بودم گیم نت دیدم اومد . مغازه داره زیر میز قایم کرده بود به هیچکی نمی داد اما چون من مشتریش بودم گرفتم !:love: فردا میریزم .
آره منم ميدونم تو مشتريش هستي.به تو داد!حالا از كجا معلوم كه فردا بهت بدم بريزي!
منم ريختمش. خيلي قشنگه حالا موندم Gears of War بازي كنم يا CoD4 - MW يا TimeShift ياJericho رو.
حالا من چه كار كنم با اين همه بازي!!!!!!!:confused:

nima_pcbaz

کاربر سایت
Aug 19, 2007
73
نام
نیما
تو سایتهای خارجی خیلی گشتم و همشون نوشته بودن باید فایل lang.txt رو فولدرBinaries پاک کنیم بعد بازی رو اجرا کنیم درست میشه البته درست شد زبانش انگلیسی شد ولی حالا دیگه وارد بازی نمیشه همون اول بازی ارور میده کسی نیمدونه چجوری این مشکل مسخره درست میشه دارم دیوونه میشم:mad::mad::mad:

ولي من كه ريختم اين مشكل رو نداشت.تو Option رو هم كه گشتم چيزي به نام زبان نداشت.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
ولي من كه ريختم اين مشكل رو نداشت.تو Option رو هم كه گشتم چيزي به نام زبان نداشت.
بازی شما مال چه شرکتی هست؟؟؟
مال من برای تکین هست
من دارم به یه نتیجه ای میرسم که اینکه این بازی که ما داریم اصلا زبان انگلیسی نداره
یه سوال دارم از شما حجم اون فایل دمون تولز شما که نصب میکنید چقدر است؟؟
حجم بازی که نصب شده چقدر است؟؟ دقیق دقیق بگو
توی فولدر Microsoft Games\Gears of War\Engine\Localization چه فایلهایی هست؟؟؟
توی فولدر G:\program files\Microsoft Games\Gears of War\WarGame\Localization چه فایلهایی هست؟؟
شما فایل lang.txt تو فولدر Binaries دارید؟؟ اگه هست با نوت پد بازش کنید ببینید چی توشه
اگه جواب منو بدین خیلی ممنون میشم

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این مشکل به خاطر image نادرست گروه reloaded هست که این بازی رو داده بیرون و زبانش اسپانیایی هست و کرک بازیشم مشکل داره. بعد از اون گروه razor1911 یه نسخه کاملا سالم و همراه کرک درست رو عرضه کردن ولی متاسفته تمام این شرکت های پخش بازی تا جایی که می دونم همون اولیه رو دانلود کردن که مشکل داره.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
این مشکل به خاطر image نادرست گروه reloaded هست که این بازی رو داده بیرون و زبانش اسپانیایی هست و کرک بازیشم مشکل داره. بعد از اون گروه razor1911 یه نسخه کاملا سالم و همراه کرک درست رو عرضه کردن ولی متاسفته تمام این شرکت های پخش بازی تا جایی که می دونم همون اولیه رو دانلود کردن که مشکل داره.
ممنون اشکان جان راه حل چیه به جز اینکه برم شنبه سالمشو ازش بگیرم
نمیشه فایلهای مربوط به زبان انگلیسیش رو دان کردن معمولا که میشه راه حلی نداری بگی؟؟؟

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
نمیشه فایلهای مربوط به زبان انگلیسیش رو دان کردن معمولا که میشه راه حلی نداری بگی؟؟؟

نه نمیشه باید بری رلیز گروه razor1911 رو بگیری.

پ ن : این razor1911 جدیدا رفته تو کاره کرک کردن بازی های تاپ ها :D

edwinca

کاربر سایت
Jun 16, 2007
22
نام
ادوین کارا
سلام به همگی من یه مشکل عجیب بعد از نصب دارم بعد از کرک کردن، وقت اجراء RUNTIME ERROR c++ می ده چیکار کنم در ضمن DVD رو از شرکت WES* گرفتم می بخشید اینجا مطرح کردم نخواستم topic اضافی بزنم پ ن : دوباره برای offtopic شرمندم .

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من از west خریدم.(یعنی تمام بازی ها رو از west میخرم)
نسخه ای که من دارم کاملا سالمه و en :biggrin1: پیشنهاد میکنم دیگه از این شرکت دره پیت خرید نکنی :biggrin1: پیشنهاد بود فقط

والا واسه ما اصلا DT نبود!!win rar بود که یادم نمیاد وقتی extract میکردی چند گیگ میشد...
ولی خود بازی دقیقا 9.93 گیگ جا میگره...که باید 12 گیگ جا داشته باشی تا نصب بشه...نمیدونم حالا اون 2 گیگ اضافه رو واسه چی میخاد
ولی متاسفته تمام این شرکت های پخش بازی تا جایی که می دونم همون اولیه رو دانلود کردن که مشکل داره.
گفتم که نسخه West هیچ مشکلی نداره :biggrin1:
تکین؟! یه کلام عمرا

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
این جاست که می گن از ادم درست حسابی خرید کن.دم اقا مهدی گرم که منافع بچه ها رو به سود بیشتر ترجیح داد و نسخه سالم بازی پخش کرد.

nima_pcbaz

کاربر سایت
Aug 19, 2007
73
نام
نیما
مال من برای تکین هست
من دارم به یه نتیجه ای میرسم که اینکه این بازی که ما داریم اصلا زبان انگلیسی نداره
حجم بازی که نصب شده چقدر است؟؟ دقیق دقیق بگو
توی فولدر Microsoft Games\Gears of War\Engine\Localization چه فایلهایی هست؟؟؟
توی فولدر G:\program files\Microsoft Games\Gears of War\WarGame\Localization چه فایلهایی هست؟؟
شما فایل lang.txt تو فولدر Binaries دارید؟؟ اگه هست با نوت پد بازش کنید ببینید چی توشه
اگه جواب منو بدین خیلی ممنون میشم

مال من BoysTeam هست كه فكر كنم از روي westgame كپي كرده.
من اصلا دمون تولز نصب نكردم
حجم بازي نصب شده هم 9.93 gb هست
تو اين فولدر هم Core.int - Descriptions.int - Editor.int - EditorTips.int - Engine.int - Launch.int - Startup.int - UnrealEd.int - UnrealScriptTest.int - WinDrv.int - XWindow.int هست.
آره فايل Lang.txt رو هم دارم توش نوشته شده :
0409
0c09
2809
1009
2409
4009
1809
2009
4409
1409
3409
4809
1c09
2c09
0809
3009
0c04
1404
1004
0804
0404
0412

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
این هم نقد بازی ...

دیگر انتظار به پایان رسیده , و GOW حضور خود را در میان گیـــــــمرها به نمایش گذاشــــــت . بازی که توانست با ویژگی های منحصر به فرد خود بهترین عنوان X360 را به خــــود نصبت دهد و یکی از عناوین خوب و پرفروش این کنسول تا اخر عمرش شود . حال این بار Epic و Micosoft با کـمک هم این بازی پر ارزش و غنی را برای ویندوز محبوب Vista به بازار عرضه کرده اند . بازی که حضور خود را برای PC در E3 امسال اعلام کرد و دنیای بازی ها را شگفت زده نمود . عنوانی که با گیم پلی غنی خود بازیباز ها را وا می داشت که در میان گلوله ها خود را مسئول بداند , همیشه بازیباز را بر این بـــــــاور نگاه دارد که هر لحظه ممکن است حادثه ای رخ دهد و باید اماده به جنگ باشد . فیزیک بازی با محـــوریت قدرتمند خود به کمک گرافیک امده تا با هم داستانی شگرف را تولید کنند , تا به کمک دوستان خـــــود شیاطین را از بین ببرید . سیستم قدرتمند Multi Player که می توانست 8 نفر را با هم همراه کننـــد تا خط سیری را ادامه دهند . که در طی حضور بازی در X360 سیستم Multi Player هم مدام در حـال پیشرفت بود و ... . حال نوبت ان رسیده که موارد از پیش گفته را بر روی PC تجربه کنید , ولی تجربـــــه ای قویتر و بهتر از نسخه X360 , اگر شما تا به حال GOW را بازی نکرده اید , یا اینکه از نسخه X360 نـاراضی بودید , حال وقت ان رسیده که تجربه ای نوین را در نسخه جدید ان بدست اورید .

در مولفه داستان بازی شما در نقش Marcus Fenix هـــستید , کسی که با گروه .... :evil:

برای ادامه خواندن نقد بازی می توانید ان را از لینک زیر بگیرید :

Gears 0f War Review's

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یا اینکه از نسخه X360 نـاراضی بودید ,

چي ميگي شما حلتون خوبه در سلامت كامل به سر ميبريد هووو
مرد مومن اين بازي اصلش براي 360 بوده
و همه 360 باز ها تا تهش رفتند ميگي ناراضي
كمي فكر كن بعد بپرون