Gears Of War Multiplayer

29qay8si93lfx89llkcq.jpg

درود
این تاپیک به منظور اطلاع رسانی و بحث گفتگو در ارتباط با بخش مالتی پلیر GEARS OF WAR 4 و GEARS OF WAR ULTIMATE EDITION در نظر گرفته شده دوستان همجنین میتونن GAMERTAG خودشونو اینجا قرار بدن.

GEARS OF WAR 4 Multiplayer

xzs7r2nhlwdbdj5lp7xz.jpg

• بتای بازی GEARS OF WAR 4 برای بهار 2016 در نظر گرفته شده .

Gears of war Ultimate Edition

• مالتی پلیر بازی از سرور های اختصاصی پشتیبانی میکند
  • مالتی پلیر بازی دارای 19 مپ و مپ های انحصاری PC شامل آن میباشد
  • سرچ بازی بر اساس SKILL میباشد.
  • مود های TEAMDEATH MATCH و KING OF THE HILL به سبک GEARS OF WAR 3 و مود EXECUTION 2V2 GNASHER با لیست مالتی پلیر اضافه شده است.

WEAPONS

stats-weap-lancer.png
Lancer
stats-weap-hammerburst.png
Hammerburst
stats-weap-gnasherShotgun.png
Gnasher Shotgun
stats-weap-boltokpistol.png
Boltok Pistol
stats-weap-longhsotSniper.png
Longshot
stats-weap-fragGrenade.png
Frag Grenade
stats-weap-boomshot.png
Boomshot
stats-weap-snubpistol.png
Snub Pistol
stats-weap-hammerOfDawn.png
Hammer of Dawn
stats-weap-torqueBow.png
Torque Bow
stats-weap-smokeGrenade.png
Smoke Grenade

Multiplayer Maps

GEARS OF WAR eSPORTS

اپدیت به زودی...

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
پلاستیک اف وار :|
افتضاح اینقدر عصابم خورده که دستم به نوشتن نمیره فقط نمیدونم این افتضاح چرا تو تویچ تابلو نبود اینقدر ناراحتم که میخوام برم فحش خ..... بدم تو فرم گیرز به عکسا فیلمایی که گرفتم داره اپلود میشه در کنار پلاستیکی بودن بازی انگار سل شیده داری بردلندز بازی میکنی تا گیرز چجوری بگم انگار داری با اکشن فیگر بازی میکنی :| تمام سیستم تخیلی 1 رو همینم هست !!! نمونش همون هدشات کردن از 600 کیلومتری با شاتگان !!!!! اسنایپ اکتیو بفرما دان :||| فرگ در هد موشک سوتی :| اخه من نمیدونم اینا رو چه حساب اینو دادن بیرون تف مالیه خالصه فقط 60 فریمه همین که اونم بدرد عمشون میخوره سیستم کژوال 1 داره توش داد میزنه lt rt نزنی به فنا رفتی وال بانس رونه ولی مرخصه مثل 1 راه بری موفق تری . سیستم سرعت بلایند شات کلا سرش گرده :| یه مشت جک نوبم ریختن روش مثل سگ لنسر میبندن حتی مجبور شدم بعضی جاها لنسر ببندم سرور داره لگشم بهتره شده ولی خیلی بهتر برای خارجیا انگار دارن لوکال میزنن قشنگ همون تبعیض وجود داره لگشون خیلی بهتره حیف 30 تومن حجم خریدن که اینو سریع دان کنم حیف اون بیدار موندن لعنت بهتون که اینم خرابش کردین ....عکسا رو براتون به زودی میزارم با فیلما گیرز 4 هم از همین الان میگم با این وضع یه بولشت خالص در میاد الان میفهم چرا کلیف خودشو کشید کنار خاک تو سرت فرگوسن بشکه ...:|

مهران تو الان داغ گرز 3 هستی هنوز
اینا ریمستر گرز 1 رو دادن بیرون تو انتظار گیم پلی گرز3 رو داری؟ همین های که گفتی هم تو گرز 1 بوده حالا لطف کردن بازی رو 60 فریم کردن و یک سری امکانات هم عوض کردن تو یکم بازی کنی دستت میاد مثل قبل که با گرز 1 حال میکردیم
MahdiMForce :)
Navid of war ������

اوه قدیمی ها دارن همه میان

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
مهران تو الان داغ گرز 3 هستی هنوز
اینا ریمستر گرز 1 رو دادن بیرون تو انتظار گیم پلی گرز3 رو داری؟ همین های که گفتی هم تو گرز 1 بوده حالا لطف کردن بازی رو 60 فریم کردن و یک سری امکانات هم عوض کردن تو یکم بازی کنی دستت میاد مثل قبل که با گرز 1 حال میکردیم

بابا من حرفم اینه چرا این ایرادای مسخره گیرز 1 رو درست نکردن صرفا فقط فریم رو بردن بالا با یه گرافیک اکشن فیگر گونه هیچ کار دیگه نکردن این میشه اسمش تف مالی ..بابا دیگه هدشات شدن از فاصله 600 کیلومتری با شاتگان زور داره طرف اسنایپ میگیره هی اکتیو میکنه دان میکنه میاد میزنه هنوز سیستم گیر کردن تو کاورا هست اینا ایرادای یک بود که برطرف نشده یعنی این بازی 60 دلار بخواد قیمتش باشه دزدیه

بابا من حرفم اینه چرا این ایرادای مسخره گیرز 1 رو درست نکردن صرفا فقط فریم رو بردن بالا با یه گرافیک اکشن فیگر گونه هیچ کار دیگه نکردن این میشه اسمش تف مالی ..بابا دیگه هدشات شدن از فاصله 600 کیلومتری با شاتگان زور داره طرف اسنایپ میگیره هی اکتیو میکنه دان میکنه میاد میزنه هنوز سیستم گیر کردن تو کاورا هست اینا ایرادای یک بود که برطرف نشده یعنی این بازی 60 دلار بخواد قیمتش باشه دزدیه

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263

حالا اینکه مثل پلاستیک شده موافقم, ولی گیمپلی که خود گرز 1, اون فاصله 60 کیلومتری با شاتگان هدشات شدنم چیز نویی نیست حالا بزار ببینم مابقی موارد چجوریه بحثو ادامه میدیم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین

حالا این بتا هست بتا هم به خاطر این میدن که مشکلات رو شناسای و برطرف کنن ولی فکر کنم بیشتر هدفشون رو گذاشتن رو بهبود گرافیکی

360
t9d7_eoloution-xbox360-jpg.jpg

وان
ft29_evoloution-xboxone-jpg.jpg

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
فاصله 60 کیلومتری با شاتگان هدشات شدنم چیز نویی نیست
هیچ logic وجود نداره که گنشر از اون فاصله هدشات کنه دیدی که تو شماره های بعدی درستش کردن کلا گیرز 1 با یه مقدار پولیش فقط همین بدون هیچ تغییری
حالا این بتا هست بتا هم به خاطر این میدن که مشکلات رو شناسای و برطرف کنن ولی فکر کنم بیشتر هدفشون رو گذاشتن رو بهبود گرافیکی
بابا امین چی میگی این مشکلات از همون اول رو 360 بود چیز جدیدی نیست که درستش کنن!!

نکته خنده دار اینه dvr تو بتا کار نمیکنه !!!! فقط میشه عکس گرفت

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
هیچ logic وجود نداره که گنشر از اون فاصله هدشات کنه دیدی که تو شماره های بعدی درستش کردن کلا گیرز 1 با یه مقدار پولیش فقط همین بدون هیچ تغییری

بابا امین چی میگی این مشکلات از همون اول رو 360 بود چیز جدیدی نیست که درستش کنن!!

نکته خنده دار اینه dvr تو بتا کار نمیکنه !!!! فقط میشه عکس گرفت
تو فروم گرز گذاشته state feedback ، اونجا هم اشاره کن به این موارد که اصلاحش کنن تو نسخه اصلی !

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
تو فروم گرز گذاشته state feedback ، اونجا هم اشاره کن به این موارد که اصلاحش کنن تو نسخه اصلی !

حتما... ولی فک کنم از قصد اینکارو کردن که کسی فیلم نگیره از سوتی های احتمالی.. تو روز دوم یه تغییر دادن اینکه روز اول دان میشدی دیگه بلند نمیشدی ولی امروز ریوایو میشی امروزم از ساعت 10 صبح تا الان سروراش مرخص شده نمیشه بازی کرد روزه اولم که همه کچل شدن از مشکلات لایو نمیشد کد رو ریدم کرد مشکلاتی که تو پستای قبلی گفتم عملکرد مایکروسافت فوق العاده ضعیف بوده همین مشکل هم سر مستر چیف کالکشن داشتن نمیدونم عرضه ندارن یا نمیخوان درستش کنن مایکروسافت نسبت به 360 خیلی ضعیفتر عمل کرده تو بخش ایکس باکس لایو در مورد بازیم که گفتم زحمت ندادن حتی مشکلات گیرز 1 رو حل کنن هدشات شدن از 600 کیلومتری fire rate مشکل دار گیرز 1 هنوز هست که شدیدا رو مخه از فاصله نزدیک بلایند میزنی هیچیش نمیشه حتما باید lt rt بگیری دروبین شدیدا رو مخه فوق العاده مثل همون نسخه 360 هست با اینکه سنسیویتی رو 30 هست انگار نه انگار هیچ فرقی نکرده بازی کند شدیدا رو مخه
خلاصه دستشون درد نکنه که یه زحمت ندادن 4 تا مشکل رو حل کنن فقط یه تف زدن گفتن بیاید من که عمرا 60 دلار پول این بازی رو بدم چون واقعا برام زور داره برای یه گرافیک پلاستیکی مشکلات حل نشده دره ای پول داد بخوام میرم رو 360 همونو بازی میکنم چون هیچ فرقی ندارن ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
حتما... ولی فک کنم از قصد اینکارو کردن که کسی فیلم نگیره از سوتی های احتمالی.. تو روز دوم یه تغییر دادن اینکه روز اول دان میشدی دیگه بلند نمیشدی ولی امروز ریوایو میشی امروزم از ساعت 10 صبح تا الان سروراش مرخص شده نمیشه بازی کرد روزه اولم که همه کچل شدن از مشکلات لایو نمیشد کد رو ریدم کرد مشکلاتی که تو پستای قبلی گفتم عملکرد مایکروسافت فوق العاده ضعیف بوده همین مشکل هم سر مستر چیف کالکشن داشتن نمیدونم عرضه ندارن یا نمیخوان درستش کنن مایکروسافت نسبت به 360 خیلی ضعیفتر عمل کرده تو بخش ایکس باکس لایو در مورد بازیم که گفتم زحمت ندادن حتی مشکلات گیرز 1 رو حل کنن هدشات شدن از 600 کیلومتری fire rate مشکل دار گیرز 1 هنوز هست که شدیدا رو مخه از فاصله نزدیک بلایند میزنی هیچیش نمیشه حتما باید lt rt بگیری دروبین شدیدا رو مخه فوق العاده مثل همون نسخه 360 هست با اینکه سنسیویتی رو 30 هست انگار نه انگار هیچ فرقی نکرده بازی کند شدیدا رو مخه
خلاصه دستشون درد نکنه که یه زحمت ندادن 4 تا مشکل رو حل کنن فقط یه تف زدن گفتن بیاید من که عمرا 60 دلار پول این بازی رو بدم چون واقعا برام زور داره برای یه گرافیک پلاستیکی مشکلات حل نشده دره ای پول داد بخوام میرم رو 360 همونو بازی میکنم چون هیچ فرقی ندارن ...

مهران تو مشکلت اینه از مولتی گرز 1 انتظار گرز سه داری اینا هم هیچ تغییر خاصی تو گیم پلیش انجام ندادن اگر انجام میدادن یک عده میگفتن ما طرفدار گرز 1 بودیم چرا تغییر ش دادین

در مورد قیمت هم تایید شده 39 دلار هست نه 59 دلار

در کل ماکرو گفت 300.000 هزار سرور برای XO Live دارن که گویا چرت گفته

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بچه ها این بتا باید از کجا گرفت

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
تو این سایت ، اول sign in کن ، بعدش بزن register today . وقتی register کامل شد ، بعد از چند ساعت 2 تا پیام میده xbox live ، یکیش حاوی کد بتا هستش ، اونیکی حاوی کد active کردن بتا هست ! اکانت باید گلد باشه !
---------------------------------
دوستان یه سوال : تو بتا ، میشه join دوستان شد و چند نفری با هم سرچ کنیم ؟

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
مهران تو مشکلت اینه از مولتی گرز 1 انتظار گرز سه داری اینا هم هیچ تغییر خاصی تو گیم پلیش انجام ندادن اگر انجام میدادن یک عده میگفتن ما طرفدار گرز 1 بودیم چرا تغییر ش دادین

در مورد قیمت هم تایید شده 39 دلار هست نه 59 دلار

در کل ماکرو گفت 300.000 هزار سرور برای XO Live دارن که گویا چرت گفته
کسی که طرفدار گیرز باشه بازی میکنه منم با تموم این مشکلات هنوز دارم بازی میکنم من نمیدونم چرا منظور منو متوجه نمیشی من با گیم پلی گیرز 1 مشکلی ندارم بازی برا زمان خودش عالی بوده ولی وقتی پلیرا به مرور به گیم پلی اپدیت شده که بازی رو بهتر کرده عادت میکنن دیگه نمیتونن برگردن سره خونه اول با مشکلات رو مخ روز اول کنار بیان چون اینا همش مشکل بود که تو شماره های بعدی رفع شد وگرنه اصلا تغییر نمیکرد مشکلات رو که گفتم حرف تکراری نمیزنم ولی fire rate گنشر رو تو شماره 1 باگ داره برنامه نویسیش مشکل داره میری تو دل یارو بلایند میکنی تو حلقش اصلا دمیج نمیگیره یه دفعه از فاصله 4 متری بدون اکتیو با یه تیر بلایند دان میشی دقیقا مثل 360 که رو مخ بود !!!! حده اقل کار این بود مکانیک گیرز 1 باشه مشکل نداره ولی این مشکلاتش حل بشه که نشده همونه به جرا میگم اون عده ای که میگن فقط شماره اول یه مشت نوبن که فقط راه برن lt rt بزنن حال گیرز به سرعتو هاردکور بودنشه نه گیم پلی کژوال .......

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
کسی که طرفدار گیرز باشه بازی میکنه منم با تموم این مشکلات هنوز دارم بازی میکنم من نمیدونم چرا منظور منو متوجه نمیشی من با گیم پلی گیرز 1 مشکلی ندارم بازی برا زمان خودش عالی بوده ولی وقتی پلیرا به مرور به گیم پلی اپدیت شده که بازی رو بهتر کرده عادت میکنن دیگه نمیتونن برگردن سره خونه اول با مشکلات رو مخ روز اول کنار بیان چون اینا همش مشکل بود که تو شماره های بعدی رفع شد وگرنه اصلا تغییر نمیکرد مشکلات رو که گفتم حرف تکراری نمیزنم ولی fire rate گنشر رو تو شماره 1 باگ داره برنامه نویسیش مشکل داره میری تو دل یارو بلایند میکنی تو حلقش اصلا دمیج نمیگیره یه دفعه از فاصله 4 متری بدون اکتیو با یه تیر بلایند دان میشی دقیقا مثل 360 که رو مخ بود !!!! حده اقل کار این بود مکانیک گیرز 1 باشه مشکل نداره ولی این مشکلاتش حل بشه که نشده همونه به جرا میگم اون عده ای که میگن فقط شماره اول یه مشت نوبن که فقط راه برن lt rt بزنن حال گیرز به سرعتو هاردکور بودنشه نه گیم پلی کژوال .......

منم این مشکل رو دیدم تست چندتا زدم تو دیوار با افزایش فاصله شعاع دایره تیر بیشتر نمیشه... دقتشم ثابت میمونه... جالبه Chainsaw dual و mine تو بازی نیستن.. امیدوارم اضافه شه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر