Gears Of War Multiplayer

29qay8si93lfx89llkcq.jpg

درود
این تاپیک به منظور اطلاع رسانی و بحث گفتگو در ارتباط با بخش مالتی پلیر GEARS OF WAR 4 و GEARS OF WAR ULTIMATE EDITION در نظر گرفته شده دوستان همجنین میتونن GAMERTAG خودشونو اینجا قرار بدن.

GEARS OF WAR 4 Multiplayer

xzs7r2nhlwdbdj5lp7xz.jpg

• بتای بازی GEARS OF WAR 4 برای بهار 2016 در نظر گرفته شده .

Gears of war Ultimate Edition

• مالتی پلیر بازی از سرور های اختصاصی پشتیبانی میکند
  • مالتی پلیر بازی دارای 19 مپ و مپ های انحصاری PC شامل آن میباشد
  • سرچ بازی بر اساس SKILL میباشد.
  • مود های TEAMDEATH MATCH و KING OF THE HILL به سبک GEARS OF WAR 3 و مود EXECUTION 2V2 GNASHER با لیست مالتی پلیر اضافه شده است.

WEAPONS

stats-weap-lancer.png
Lancer
stats-weap-hammerburst.png
Hammerburst
stats-weap-gnasherShotgun.png
Gnasher Shotgun
stats-weap-boltokpistol.png
Boltok Pistol
stats-weap-longhsotSniper.png
Longshot
stats-weap-fragGrenade.png
Frag Grenade
stats-weap-boomshot.png
Boomshot
stats-weap-snubpistol.png
Snub Pistol
stats-weap-hammerOfDawn.png
Hammer of Dawn
stats-weap-torqueBow.png
Torque Bow
stats-weap-smokeGrenade.png
Smoke Grenade

Multiplayer Maps

GEARS OF WAR eSPORTS

اپدیت به زودی...

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
این آقا رسید به لول 100 تو 3 روز :|
Snapshot_20150827_231049_zpsqjvxtmwc.jpg

بعد پرستیز کرد شد این :

Snapshot_20150827_235720_zpssm363oga.jpg

فقط یک مربع سفید کنار رنکش اومده :|
چیزی هم reward نگرفته ! :|
باز خوبه 4 نسخه گرز اومده تا حالا ! واقعا نمیتونستن یک Menu بهتر ، یک رنکینگ بهتر ، ... درست کنن ؟
Matchmaking هم گفته بودن Skill-based هست، اما ما که تا حالا همچین چیزی ندیدیم ! 90% بازی ها تیم حریف خیلی ضعیف تر بودن ...

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام دوستان
من نت 10مگ مخابرات دارم تقریبا سه شبه دیگه انلاین گرز رو نمیتونم بازی کنم ( در حالی که تا چند وقت پیش خیلی راحت ساعتها مولتی میزدم ) یا اگر وارد بازی بشم بعد چند دقیقه پرتم میکنه بیرون از دوستان محترم کسی با این مشکل روبرو شده؟ آیا راه حلی هستش تا بتونم دوباره راحت بازی کنم?
راستی اینم گیمر تگه بنده: Masoud 64

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
سلام دوستان
من نت 10مگ مخابرات دارم تقریبا سه شبه دیگه انلاین گرز رو نمیتونم بازی کنم ( در حالی که تا چند وقت پیش خیلی راحت ساعتها مولتی میزدم ) یا اگر وارد بازی بشم بعد چند دقیقه پرتم میکنه بیرون از دوستان محترم کسی با این مشکل روبرو شده؟ آیا راه حلی هستش تا بتونم دوباره راحت بازی کنم?
راستی اینم گیمر تگه بنده: Masoud 64
مشکل از نت شماست ! در بازی اگه اینترنت شما time-out بده ، بعد از مدتی از بازی میندازه بیرون ! پیشنهاد میکنم در زمان هایی بازی کنی که نت پایدارتر هست !

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
مشکل از نت شماست ! در بازی اگه اینترنت شما time-out بده ، بعد از مدتی از بازی میندازه بیرون ! پیشنهاد میکنم در زمان هایی بازی کنی که نت پایدارتر هست !
مرسی
اما تا هفته پیش خیلی راحت بازی میکردم ... چرا بعضی اوقات امتیاز منفی میگیریم معمولا هم 2000 تا هستش؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
یعنی اعصابم شدیدا داغونه :|
این چه اینترنتیه ما داریم و این چه شانسیه من دارم!؟
امشب با چندتا از این خارجی ها قرار داشتم که بازی کنیم و مسعله کاملا حیثیتی بود ولی از شانس ما از روزی که مولتی گیرز ایکس وان رو دارم بازی می کنم پر لگ ترین شب رو داشتم که بازی کردن رو سوهان روح کرده بود!
به یارو با شاتگان از پشت ۳-۴ تا تیر می زنم چیزیش نمیشه و بر می گرده عقب با یه ضربه منهدمم می کنه , فکر میکنه از ما خیلی تو بازی سرتره!
به خدا نامردیه!

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
مرسی
اما تا هفته پیش خیلی راحت بازی میکردم ... چرا بعضی اوقات امتیاز منفی میگیریم معمولا هم 2000 تا هستش؟
در قسمت competitive اگه از بازی بیفتید بیرون ، 2000 تا به عنوان جریمه، کم میکنه ! در این بخش ، کسی وسط بازی نمیتونه جوین کنه ! پیشنهاد میکنم وقتی که نت مشکل داره ، مودهای social رو بازی کنید ! اونا جریمه ندارن !

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
مهرداد اسلای‌تنیک
این بازی مناسب من است آیا؟ :d
وضعیت لایو و مالتی‌پلیر چطوره؟
سلام محمد خوبی؟ چه عجب :d
این بازی به طور کلی اون مشکلاتی که باهاش مواجه میشدیم تو نسخه 360 دیگه نداره مثل باگ یا گلیچ هایی به گیم پلی بازی لطمه میزد به طوری کلی gears of ultimate نسخه 360 بازیو توی چارچوبی که باید قرار میگرفت قرار داده از movement گرفته تا wallbounce و gunplay بازی من خودم از این بازی به شدت راضی هستم چون این بازی قرار نیست نه با شماره 2 یا 3 مقایسه بشه این بازی فقط نسبت به خودش یعنی بازی که 9 سال پیش اومد باید بر انداز بشه که باید بگم Coalition و splash damage تونستن موفق عمل کنن البته اضافه کنم gears of ultimate مشکلات ریزی هم داره که با اپدیت کاملا برطرف میشه در نتیجه این بازی دقیقا همون چیزی هست که میتونه یک فن قدیمی بازی مثل خودت راضی نگه داره .

وضعیت لایو مالتی پلیر بازی و وجود dedicated server برای گرز همه چیز در بهترین حالت قرار داده فقط کافیه یک اینترنت خوب و معمولی هم داشته باشی چون دیگه خبری از اون سرچ کردن لابی و پیدا کردن 10 مچ که 9تاش پینگ قرمز و یکیش پینگ نارنجی نیست در نتیجه کاملا از بازی لذت میبری و من بهت پیشنهاد میکنم حتما به میادین گرز بگردی ...

• Like
Reactions: Mohammad

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
مپ های بازی واقعا عالین!!
کسی میدونه مد king of the hill چرا حذف شده؟؟
COALITION داره سعی میکنه با جایگزین کردن مد های جدید با بعضی از مد های قدیمی طرفدار های بازیو برای تغییراتی که در اینده در گرز 4 اتفاق میفته اماده کنه علت جایگزین کردن BLITZ به جای KOTH هم همین قضیه هست چیزی که مشخص هست COALITION به پلیر های COMPETETIVE اهمیت زیادی میده و قرار دادن مد EXECUTION به عنوان هسته اصلی مد رقابتی و مسابقات ESL این خودش پیشرفت خیلی خوبی هست در ضمن PLAYLIST بازی هم هر چند وقت یکبار اپدیت میشه...

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263

Gearsmas runs from December 18th at 12pm PDT - January 5th at 12pm PDT

It’s almost the holidays, and that means only one thing for Gears fans – Gearsmas is here! This year's Gearmas will run for a full 17 days on Gears of War: Ultimate Edition, giving both new and veteran fans the chance to get their fill of XP boosts and new playlists.

Double XP!
Earn Double XP in all playlists and modes until January 5th. Time to earn your next re-up!

Two New Playlists

For the Gearsmas event, we’re adding two new playlists to battle it out in over the holidays. Additionally, due to the much longer running time of this event, the Warzone playlist will remain active throughout the Gearsmas period!

- BTTE TDM: Play 2v2 on two small maps for intense co-operative skirmishes.
- Shotty Snipes: Gnashers and Snipers only. Aim for the head, or go for the gib.

Map Rotation Improvements
We’ve made further tweaks to our new weighted map rotation system, which should result in the most popular maps for Ultimate Edition appearing more often. We’ve also returned Bullet Marsh, Escalation and Rooftops to all playlists (except Execution), given they now appear less often than other more popular choices.

Thanks for all your incredible support over this year – we can’t wait for you to see what’s in store for 2016 when we lift the curtain on Gears of War 4. Have a safe and happy holidays!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر