Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

تو این مورد بحث نمیکنم چون دقیقا برعکس حرفهای تو برای من اتفاق افتاده :دی نمیخوام هم حرفم را تحمیل کنم شاید شما راست میگید ولی به نظر من باهوش ترین تو کله سری هستند حتی بری اولین پستم را تو این تاپیک بعد از انجام دادن بازی گفتم را ببینی دقیقا به هوش مصنوعیه یارای خودی اشاره کردم !

در مورد قسمت دوم نظری ندارم که که مثل گاگول میان جلوی تیراندازیت :دی من فقط منظورم تو دوتا بخش هست که قشنگ دشمن میکشن بهتر از کل سری و بهتر ادم را نجات میدند تا جنازت را از زمین برداری :دی نسبت به کل سری و با بقیه موارد کاری ندارم :دی
در مورد آدم كشتن باهات موافقم ولي در مورد نجات دادن نه.البته نجات ميدن ولي بعضي مواقع قشنگ واميستن از جلوت رد ميشن بعد كه اون ستاره ها كم شد ميان نجاتت ميدن.مخصوصا تو يكي از مراحل آخر كه كلا گلابي رو رد كرده بودن.تو يكي از مراحلم احساس قهرمانيشون گل كرد رفتن تو دله دشمن واقعا تو اين دو تا مراحل هم وقتم گرفته شد و هم اعصابم به هم ريخت.شايد بهترين هوش مصنوعي تو كله سري باشه ولي چون تو شماره هاي قبل ازين ستاره ها نبود و تعداد دشمنا كمتر بود هوش مصنوعي ياران خودي به چشم نميومد ولي تو اين شماره قضيه فرق داره

سلام دوستان من گیم نت کنسول دارم Xbox360 تعداد کنسولا 12 تاست ، بازی رو تهیه کردم که مولتی آفلاین بازی کنیم ، اما مشکل اینجاست که یکی هاست میشه بقیه جوین بازی شروع میشه 2-3 نفر کیک میشن سرور ها لاست میشه... کسی اطلای داره راهنمایی کنه ؟

کمک
اقا رو کو اپ با درجه هارد کور هرکار میکنیم این دوتا غول چپترسه نمیمیرن سکشنشو نمیدونم ولی یه سرسرای بزرگیه که با دوتا راه پله داره از پایینم یه مشتی میریزن این رباته هم مشغول باز کردن دره بعد از کشتن یه جماعتی دوتا غول گنده میان که تو گیرزای قبلیم بودن ولی اونجا با یه سری تفنگ خاص میزدیمشون.حالا این دوتا رو چجوری بکشیم.

کمک
اقا رو کو اپ با درجه هارد کور هرکار میکنیم این دوتا غول چپترسه نمیمیرن سکشنشو نمیدونم ولی یه سرسرای بزرگیه که با دوتا راه پله داره از پایینم یه مشتی میریزن این رباته هم مشغول باز کردن دره بعد از کشتن یه جماعتی دوتا غول گنده میان که تو گیرزای قبلیم بودن ولی اونجا با یه سری تفنگ خاص میزدیمشون.حالا این دوتا رو چجوری بکشیم.

Corpser رو میگی همونا که شبیه عنکبوتن ؟ برو تو صروتشون بزنشون دیگه با Gnasher :d یا میتونی Frag ول بدی زیرشون

چپتر سوم سکشن ۷
دوتا غول سنگی که همراه آتیشیها میان.نمیدونم شاید تک نفره یکی باشه ولی رو کو اپ دو تا هستن.
آره تو اون قسمت مشکل اصلی کمبود اسلحه هست . وقتی جلوی روباته باشی و روت به پنجره های روبه رو باشه (که با روبات زاویه ۱۸۰ درجه میسازه) اونوقت سمت چپت ۱ یا ۲ اتاق هست که تو یکیشون onyx ammo هست . وقتی که scorcher تموم شد اون رو بردار تا دوباره scorcher پر شه بعدش دیگه میمیرن با باقی خشاب ها .

الان داشتم Gears 3 بازی میکردم تازه متوجه شدم چه گندی زدن توی Judgment ! توی Gears 3 هر 2 ثانیه یه Melee میشه زد اما توی Judgment هر ثانیه 2تا Melee :|
واقعا هیچ حرکتی نمیتونست تا این حد بخش آنلاین بازی رو به فنا بده .

من عاشق این بازی بودم و حتی تا قبل این که خودم بازی رو انجام بدم در برابر نقد های بدی که در موردش میشد ازش دفاع میکردم اما الان که خودم رفتم فهمیدم بین Gears Of War 3 و Judgment یک دنیا فاصله هستش ... یک دنیاااااااااااااااااا

از هیچ لحاظی بهتر نشده حتی همین گرافیکی هم که اکثرا میگن بهتر نشده چون نوسان زیاد داره و Texture Depth هم در برخی جاها افتضاح هستش . Bokeh Effect هم به صورت بسیار احمقانه ای در بازی به کار گرفته شده و همینطور God Ray هم کمتر در بازی دیده میشه و از رنگ های زیبای 3 هم خبری نیست . البته Soft Shadow بسیار خوب بوده و بازی Pre Processing هستش و از تکنیک MLAA استفاده میکنه که برای نرمیه بازی یک حرکت رو به جلو بوده .

ولی در کل بازی اصلا در حد اسمش نبود .

منم بازيرو co-op با دوستم داريم ميريم.واقعا هوش مصنوعي ياران خودي نااميد كنندست.اون دوتا براي خودشون بازي ميكنن.همون اول كاري ميزنن تو دله دشمن.بعد كه مثلا يكي از ما بيوفته بر ميگرده يك بار از رومون رد ميشه تازه يادش مياد كه مثلا بايد كمك كنه.:|

من عاشق این بازی بودم و حتی تا قبل این که خودم بازی رو انجام بدم در برابر نقد های بدی که در موردش میشد ازش دفاع میکردم اما الان که خودم رفتم فهمیدم بین Gears Of War 3 و Judgment یک دنیا فاصله هستش ... یک دنیاااااااااااااااااا

از هیچ لحاظی بهتر نشده حتی همین گرافیکی هم که اکثرا میگن بهتر نشده چون نوسان زیاد داره و Texture Depth هم در برخی جاها افتضاح هستش . Bokeh Effect هم به صورت بسیار احمقانه ای در بازی به کار گرفته شده و همینطور God Ray هم کمتر در بازی دیده میشه و از رنگ های زیبای 3 هم خبری نیست . البته Soft Shadow بسیار خوب بوده و بازی Pre Processing هستش و از تکنیک MLAA استفاده میکنه که برای نرمیه بازی یک حرکت رو به جلو بوده .

ولی در کل بازی اصلا در حد اسمش نبود .
@-):d
اصلا من کاری به گرافیک مپ های دیگه ندارم ولی گوندولا،بهترین گرافیکی هست که من در یه بازی TPS دیدم.واقعا واقعا این مپ نظیر نداره.به نظر من حداکثر کیفیت و تکنیک این انریل انجین در همین مپ خلاصه شده.

الان داشتم Gears 3 بازی میکردم تازه متوجه شدم چه گندی زدن توی Judgment ! توی Gears 3 هر 2 ثانیه یه Melee میشه زد اما توی Judgment هر ثانیه 2تا Melee :|
واقعا هیچ حرکتی نمیتونست تا این حد بخش آنلاین بازی رو به فنا بده .

به نظر من تنها مد بازی که ارزش آنلاین بازی کردن داره OverRun ـه و بس...

به نظر من تنها مد بازی که ارزش آنلاین بازی کردن داره OverRun ـه و بس...

دقیقا ! یه جورایی مُد اصلی بازی هم هستش و راحت تر میشه با استفاده از تمام سلاح هاش کنار اومد و بالانس خوبی هم داره . اگه تیم خوبی داشته باشی در هر 2 جبهه میتونی پیروز باشی :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or