Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
به غیر از اون اچیومنت 3 بار پرستیژ شدن اچیومنت سخت دیگه ای هم داره؟

تموم کردن همه Declassified ها روی insane
گرفتن همه ستاره ها روی insane
بقیه اچیومنت ها هم سخت نیستن ولی وقت گیرن.مثلاً تو تموم مود ها باید تو همه map ها یه بازی رو ببری.یا با تمام کلاس های COG و Locust تو یه مود خاص آدم بکشی و ...

با این حساب باید دو سه ماهی وقت گذاشت
yahoo_4.gif

شایدم بیشتر:D منم تو فکر کامل کردنش بودم ولی بعداً پشیمون شدم:D

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
تموم کردن همه Declassified ها روی insane
گرفتن همه ستاره ها روی insane
بقیه اچیومنت ها هم سخت نیستن ولی وقت گیرن.مثلاً تو تموم مود ها باید تو همه map ها یه بازی رو ببری.یا با تمام کلاس های COG و Locust تو یه مود خاص آدم بکشی و ...

با این حساب باید دو سه ماهی وقت گذاشت :d

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
بازی تا به این جای کار عالی هست کمپین و که تا به اینجای کار زیاد نرفتم ولی از نقاط قوت میشه به طراحی خوب گرافیک طراحی زیبای افکت آتش و بسیاری موارد دیگه اشاره کرد دشمنا هم به خوبی حضور دارن تا اینجایی که رفتم یه دشمن تازه معرفی شده از لوکاست ها داستانم تا اینجای کار خوب کار شده!
در مورد آنلاین بازی هم مود OverRun فوق العادس تقریبا شبیه یه مود ویوی تو گرز3 بود (اسمش یادم نیست) که باید با دوستاتون با AIها بازی میکردین مودهای دیگه هم مثل Team Dethmatch و Domination و... خوبن و فعلا تواین اوضاع باید توی بخش Quick Match بازی کنیم پلیر تو قسمت Ranked MAtch واقعا کمه!
درمورد کاراکترها هم تو قسمت آنلاین باید به اسکینای واقعا زیبایی که برای کاراکترها و اسلحه ها گذاشتن اشاره کنم که بعضیاشون باید خریداری بشن قیمت گزاف و پول پرستانه ای دارن!
...

Last edited by a moderator:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
نمیدونم فقط من این احساسو دارم یا شایدم دوستان متوجه شدن که گرافیک بازی تو بخش aftermath یکم افت میکنه یعنی یه سری ایرادای گرافیکی نسخه سوم دوباره تو بازی پدیدار میشه و اصلا اندازه ی جاجمنت گرافیکش تمیز و قشنگ نیست احساس میکنم همه جوره بخش جاجمنت از نظر گرافیکی از aftermath بهتره فکر کنم به خاطر بزرگتر شدن محیطا تو aftermath که یکم گرافیک افت میکنه شایدم به خاطر اینکه محیطا اون رنگ آمیزی جذاب جاجمنتو ندارن و به خاطر اون حس خرابی و نابودی که تو این بخش هست گرافیکش مثل جاجمنت به چشم نمیاد
این بخش aftermath از نظر گیم پلی اتمسفر و اون حسی که داشت عالی بود بعد از گیرز 1 یه همچین حسیو تو سری تجربه نکرده بودیم حس ناامیدی از بین رفتن تمدن تاریک شدن جو بازی و یکمیم ترسناک شدنش که فقط تو یک این المانا حضور داشتن

آخرین ویرایش:

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
خب سر انجام امروز یکم هم سینگل و هم مولتی بازی کردم.

فقط میتونم بگم فوق العاده! زبان عاجز است از وصف بازی! :d

کلا گذشت زمان رو حس نمیکنی.! عالی!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,165
نام
محمد امین
ما هم اچیومنت سوپر استارو گرفتیم تا چشم مهران دربیاد..! تازه با یک دست..:d

هر کی این اچیومنت رو بگیره گرز باز هست اگر نتونین بگیرین نوبی بیش نیستین..:d
======

خوب بعد از مدتی به لایو وصل شدم و دو روز پش سر هم با بچه های قدیمی مولتی زدیم..

به نظر من از نسخه سوم خیلی بهتر شده و جذابیت بازی به مراتب خیلی بالاتر رفته..درسته یک عده نوب اومدن لنسر و رتو میبندن ولی تعدادشون خیلی کمه و میشه راحت زدشون..چون از هر جای مپ می تونی بپری تا بهت دمیج میدن راحت میتونی فرار کنی..
لگ بازی هم تا حدی بهتر شده و راحت هم سرچ میکنه..مپ ها بسیار بزرگ و کار آمد شدن
به نظر من گرفتن کیل به خودت بستگی داره و اگر گرز باز حرفه ای باشی راحت کیل میگیری..

در کل از لحاظ هاردکور بودن به گرز 2 نمیرسه ولی از گرز 3 خیلی خیلی بهتره مث

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,227
نام
سامان
ما هم اچیومنت سوپر استارو گرفتیم تا چشم مهران دربیاد..! تازه با یک دست..:d

هر کی این اچیومنت رو بگیره گرز باز هست اگر نتونین بگیرین نوبی بیش نیستین..:d
======

خوب بعد از مدتی به لایو وصل شدم و دو روز پش سر هم با بچه های قدیمی مولتی زدیم..

به نظر من از نسخه سوم خیلی بهتر شده و جذابیت بازی به مراتب خیلی بالاتر رفته..درسته یک عده نوب اومدن لنسر و رتو میبندن ولی تعدادشون خیلی کمه و میشه راحت زدشون..چون از هر جای مپ می تونی بپری تا بهت دمیج میدن راحت میتونی فرار کنی..
لگ بازی هم تا حدی بهتر شده و راحت هم سرچ میکنه..مپ ها بسیار بزرگ و کار آمد شدن
به نظر من گرفتن کیل به خودت بستگی داره و اگر گرز باز حرفه ای باشی راحت کیل میگیری..

در کل از لحاظ هاردکور بودن به گرز 2 نمیرسه ولی از گرز 3 خیلی خیلی بهتره مث

داداش پیشنهادی برای گرفتن سوپراستار برای ما نوبا داری ؟! :D

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,165
نام
محمد امین
داداش پیشنهادی برای گرفتن سوپراستار برای ما نوبا داری ؟! :D

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

بابا شوخی کردم..
تنها چیزی که میخواد صبر هست..
مثلا اولین چپتر شخصیت کول خیلی سخته..
فرض کن از قایق پیاده میشی و یک مسیر 100 متری رو باید بری و به ساحل برسی حالا این وسط به غیر از اینکه مورتال میریزن رو سرت سه تا دوشکا هم اون بالا تیر رو گرفتن روت و همچنین تو تمام کاورها نارنجک گذاشتن که اگر بری نزدیکش کارت تمومه حالا سیم خاردار و گلوله منجنیق و اون سپر بدست ها هم بماند..

در کل من حداقل 200 بار مردم تا تونستم ردش کنم..

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
حیف که تعطیلاته و اومدیم سفر و از بازی خبری نیست، کلا کوفتتون بشه که دارین بازی میکنین :d
امین اچیومنت سوپر استار رو هم میارم میزنم تو صورتت به زودی :d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بابا شوخی کردم..
تنها چیزی که میخواد صبر هست..
مثلا اولین چپتر شخصیت کول خیلی سخته..
فرض کن از قایق پیاده میشی و یک مسیر 100 متری رو باید بری و به ساحل برسی حالا این وسط به غیر از اینکه مورتال میریزن رو سرت سه تا دوشکا هم اون بالا تیر رو گرفتن روت و همچنین تو تمام کاورها نارنجک گذاشتن که اگر بری نزدیکش کارت تمومه حالا سیم خاردار و گلوله منجنیق و اون سپر بدست ها هم بماند..

در کل من حداقل 200 بار مردم تا تونستم ردش کنم..

مجید جان اون مورتاره:d
منم بالاخره بازی رو گرفتم لگ بازی خیلی کم شده یه چند دست اورران زدم عجب حالی داد من قبلا از گیرز فقط هوردشو بازی میکردم ولی الان همه چیزش حال میده>:d

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
بازی رو Insane بسی سخته ولی رو Co-op حالی میده:d
Overrun رو نگو همونطور که گفته بودم عالیه وصف ناپذیر قسمت آنلاینش خیلی خیلی بهتر شده نسبت به GeoW3
قسمت Aftermatch رو هم رفتم با وجود کوتاهیش بد نبود ولی بازی تو کمپین از داستان بسی رنج میبره ولی بقیه چیزا مثل موسیقی و گرافیک و... عالیه یه چیز رو مخ دیگه هم بعضی اوقات هوش مصنوعیه رفیقاتون تو ریوایود و سایر کارها و هوش مصنوعی دشمنا در بعضی موارده (البته ناچیز)
جدیدا هم گرفتن اچیومنتاش حال میده:dکلا نمره ی من همون نمره ی 8.5 هستش (بیشتر انصافا نمیشه داد و برای یه اسپین آف خیلی عالی بود بازی) متای بازی هم به 79 سقوط کرد که دلیلشم نمره ی پایین یوزراست وگرنه متای بازی زیر 84-85 نمیومد.
خوش باشید!

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
مهرداد یکی از دوستانشون رو که epic employee هم بودن رو تو لابی invite کردن و اون شخص هم با دوتا دیگه از دوستانش اومدن و 2 نفر دیگه هم epic employee بودن ما هم یک TD زدیم 3 به 5 که 3 نفر تیم مقابل Reaper بودن و خیلی هم لگ داشتن ولی لطف کردن و گذاشتن که مدال و اسکین Reaper رو بگیریم
n9678_IMG_0181.jpg
و این هم Friends List اون شخص کلا 4تا هستن که یکیشون مهرداد
8958_IMG_0182.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر