Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

الکی دوستان رو به اشتباه نندازین.
تو بین اون 52 نفر ببینین mamad43 نیست؟؟ هست و اون منه بدبختم که بن شدم...
دوست عزیز اگه پست منو خوب بخونی جوابتو مگیری سایت trueachivment فقط افرادی که توش عضون رو لیدربورداش قرار میگیرن نه همه...من خودم سر هیلو این تجریه شما رو کسب کردم در صورتی که تو این 4 ساله که تو لایوم 2 باز تو بن ویو بن شدم یه بارم سر هیلو تجربیات خودم بود که گفتم دلیل نیست دقیق درست باشه چون نظر شخصیه منه و میتونه اشتباه باشه .. ابن لیست 52 نفره هم جدیده یعنی این افراد تو این یکی دو روزه بازی رو گذاشتن تو دستگاشون افرادیم که بن میشن کلا از لیدربوردش حذف میشن چون حدود 8 نفری که 10 روز پیش بازی رو گذاشته بودن تو لیدربوردش قرار گرفته بودن همه بن شدن از لیست حذف شدن... ملاک هم دیسک کپی non stealth چون از 2009 به اینور کسی سر بازی کپی بن نشده بن ویوی هم در کار نبوده ... چیزی که شمارو تابلو میکنه اینه که وقتی هنوز نسخه اصلی دست فروشنده ها نرسیده (همون 1 هفته مونده به ریلیز) بازی رو زودتر بزاری این یعنی داداش من دیسکم کپیه علم غیب یا چیز خاصی نمیخواد ....منم بیکار نیستم بیام اینجا با اطلاعات غلط کسیو گمراه کنم هرکس خود داند

---------- نوشته در 11:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:13 PM ارسال شده بود ----------

الانم اون تعداد از 52 نفر به 64 نفر افزایش پیدا کرده اینم لینک صفحه خودتون برین مشاهده کنین
TrueAchievements - Xbox 360 Achievement Tracking

دوستان دمو رو دانلود کنید
الان بیشتر از 1000 نفر آنلاین هستن توی دمو
البته دمو فقط برای کسایی که بازی رو pre order کردن و از 16march شروع میشه ولی خب تعداد زیادی از الان دارن دمو رو بازی میکنن

دوست عزیز اگه پست منو خوب بخونی جوابتو مگیری سایت trueachivment فقط افرادی که توش عضون رو لیدربورداش قرار میگیرن نه همه...من خودم سر هیلو این تجریه شما رو کسب کردم در صورتی که تو این 4 ساله که تو لایوم 2 باز تو بن ویو بن شدم یه بارم سر هیلو تجربیات خودم بود که گفتم دلیل نیست دقیق درست باشه چون نظر شخصیه منه و میتونه اشتباه باشه .. ابن لیست 52 نفره هم جدیده یعنی این افراد تو این یکی دو روزه بازی رو گذاشتن تو دستگاشون افرادیم که بن میشن کلا از لیدربوردش حذف میشن چون حدود 8 نفری که 10 روز پیش بازی رو گذاشته بودن تو لیدربوردش قرار گرفته بودن همه بن شدن از لیست حذف شدن... ملاک هم دیسک کپی non stealth چون از 2009 به اینور کسی سر بازی کپی بن نشده بن ویوی هم در کار نبوده ... چیزی که شمارو تابلو میکنه اینه که وقتی هنوز نسخه اصلی دست فروشنده ها نرسیده (همون 1 هفته مونده به ریلیز) بازی رو زودتر بزاری این یعنی داداش من دیسکم کپیه علم غیب یا چیز خاصی نمیخواد ....منم بیکار نیستم بیام اینجا با اطلاعات غلط کسیو گمراه کنم هرکس خود داند

---------- نوشته در 11:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:13 PM ارسال شده بود ----------

الانم اون تعداد از 52 نفر به 64 نفر افزایش پیدا کرده اینم لینک صفحه خودتون برین مشاهده کنین
من الان رفتم دیدم خیلی هاشون بن شدن mamad43 هم مثل اینکه عضو سایته بوده و اسمش هست

من نگفتم اشتباهه!!
شما اون لیست رو ببین .منم هستم و بن شدم ولی حذف نشدم.(mamad43)
عضوش هم هستم!!!

من الان رفتم دیدم خیلی هاشون بن شدن mamad43 هم مثل اینکه عضو سایته بوده و اسمش هست

اون تعدادی که از7-8 مارچ به این ور بازی رو گذاشتن بلایی سرشون نیومده من چک کردم اونایی که بن شدن قبل این تاریخ گذاشتن البته من اونشب رندوم دیدم کسی code of conduct رو پروفایلش نبود.. الانم تازه بیشترم شدن تعداد به 73 نفر افزایش داشته فکر کنم تا جمعه تعداد خیلی بالاتر بره

---------- نوشته در 11:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:33 AM ارسال شده بود ----------

من نگفتم اشتباهه!!
شما اون لیست رو ببین .منم هستم و بن شدم ولی حذف نشدم.(mamad43)
عضوش هم هستم!!!
من دیشب متوجه اسم شما شدم الانم گفتم الان اکثر اونایی که از 8 مارچ به اونور بازی رو گذاشتن افراد با گیمر اسکور بالا هستن که 100 البته نمیان ریسک کنن پروفایلشون همراه با کنسول رو به باد بدن.. چون نسخه اصلی بازی دستشونه ;) پروفایلتو چک کردم جادجمنت رو 24 feb تو دستگاه گذاشتی یه چیزی حدود 2 هفته پیش میتونی با عوض کردن مین بورد دستگاه برگردی ولی پروفایلت بر نمیگرده میتونم راهنماییت کنم کجا بری کارت راه بیوفته خواستی بهم pm بده

آخرین ویرایش:
گرافیک بازی خارق العاده است , قویترین نورپردازی و افکت آتش و سایه پردازی تو سبک TPS تو این بازی دیدم , ثبات فریم مثال زدنیه , هوش مصنوعی جالب نیست رو حالت normal نسبت به سری های قبلی حرکات احمقانه زیاد دیده میشه از لوکاست ها

بازی یه حالت Run & Gun تبدیل شده که از نظر اکشن و گیم پلی خیلی جذاب دنبال میشه و از تب و تاب نمیفته

ولی از یه لحاظم از اون اصالت اصلی گیرز و کات سکانس های زیبا و هنری و روایت داستان و پیچیدگی های سه گانه اصلی کامل فاصله گرفته یه دوگانگی ایجاد شده برای من که عاشق این سری ام

اون حالت wave بدجوری حالمو گرفت هیچوقت انتطار نداشتم این حالتی که تو لایو ساعتها بازی میکردن تو سینگل این سری ببینم

کلا دیدمُ باید نسبت به این بازی عوض کنم که یکم زمان میبره

کی میشه دقیقا بازی کرد؟
اینو البته من کی رو دستگاه رفیقم بازی کردم بخاطره این تو کفشم شدید خودم چون لایو میشم اکثرا دیک رو هنوز از در خونه هم تو نیاوردم

کی میشه دقیقا بازی کرد؟
اینو البته من کی رو دستگاه رفیقم بازی کردم بخاطره این تو کفشم شدید خودم چون لایو میشم اکثرا دیک رو هنوز از در خونه هم تو نیاوردم

29 اسفند . شما بعد تحویل سال بنداز تو کنسول لذتشو ببر . به خودت یه عیدی خوب بده :d

واقعا اعصاب فیل می خواد..!

فــیــل ؟! فــیــل اعصاب قوی داره ؟ از کجا میدونی ؟ :d

بنظرمن حداقل بهترین شوتر پارسال و امسال بود ... هیجان بازی خیلی بالا بود ، مشکل خاصی نداشت و درواقع همونی بود که باید باشه . گرافیکشم که بنظرمن بهترین بود . امتیاز بخوام بدم در کل 8.5 و در سبک شوتر 9.5

بنظرمن حداقل بهترین شوتر پارسال و امسال بود ... هیجان بازی خیلی بالا بود ، مشکل خاصی نداشت و درواقع همونی بود که باید باشه . گرافیکشم که بنظرمن بهترین بود . امتیاز بخوام بدم در کل 8.5 و در سبک شوتر 9.5
نه دیگه اینطورم نیست که مشکلی نداشته باشه :دی اتفاقا دوتا مشکل اساسی داره یکی روایت داستان هست یکی هم تنوع گیم پلی ! یعنی نه یه غول سواری :دی یا تانک سواری یا نبرد رو هوا و........... همش روی زمین با یدونه اسلحه هستی . محیط های عجیب و غریب هم کم داشت :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or