Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

تو اولین صحنه مبارزه با لوکاست ها اون درخته که آتیش گرفترو دیدم از گرافیک گرخیدم اومدم بیرون.......... ترسش از RE6 برام بیشتر بود:d

بمونه برا زمان بی بازی شدن b-)

دوستان دقت کردین کاور گیری دیگه اونقدر لازم نیست؟ (به ضررت هم هست) البته فقط تو کمپین اصلی که اکثرا معلوم نیست کی به کیه. aftermath روال سابقه.
حالا موندم خوبه یا بده؟ از یک طرف یک جوری مهر گیرز بود از یک طرفم تنوع جالبیه

من زیاد از این مساله راضی نیستم ... Gears Of War یعنی Cover گرفتن و تیر زدن ... Gears Of War یعنی جا به جایی Cover ...
به نظرم Campain بازی بیشتر به بخش آنلاین شباهت داره ( از این لحاظ که کمتر باید تو Cover باشی )

من زیاد از این مساله راضی نیستم ... Gears Of War یعنی Cover گرفتن و تیر زدن ... Gears Of War یعنی جا به جایی Cover ...
به نظرم Campain بازی بیشتر به بخش آنلاین شباهت داره ( از این لحاظ که کمتر باید تو Cover باشی )

خوب این مسئله باعث جذابتر شدن میشه..البته یک سری حس ها رو از بین میبره..

خب بازی رو تموم کردم، در کل فراتر از حد انتظارم بود :دی اوایل بازی یه مقدار تو ذوق میزنه، روایت داستان خیلی ضعیفه و بازی یه حالت تورنمنتی داره ولی هر چی جلوتر بریم مجذوب گیم پلی فوق العاده لذت بخش بازی میشیم. بازی سعی کرده یه مقدار از ریشه های سری فاصله بگیره و سرعت تو مبارزات رو کاملا میشه احساس کرد، برای همین کاورگیری خیلی کمتر از شماره های قبل شده و اکثرا خارج از کاور داریم با لوکاست ها می جنگیم. این قضیه هم اوایل آزاردهنده هست ولی کم کم میشه بهش عادت کرد و از مبارزات سریع بازی لذت برد. تعداد دشمن ها تو هر صحنه خیلی زیاده و اصلا فرصت نفس کشیدن نداریم و تند تند باید اسلحه ها رو Reload کنیم :دی یکی از نکات منفی بازی کم بودن اسلحه ها و دشمن های جدیده که یه مقدار ناامید کننده هست، هوش مصنوعی لوکاست ها هم بعضی جاها جالب نیست و خصوصا تو مراحل شلوغ اصلا معلوم نیست دارن چیکار میکنن :دی ولی بعضی بخش ها هم خیلی خوب و با برنامه حمله میکنن و آدم یهو غافلگیر میشه، در کل هوش مصنوعی با اینکه بالانس نیست ولی در سطح نسبتا خوبی قرار داره. یکی از مشکلات بازی چینش مراحل هست و مراحل متفاوتی که تو شماره های قبل وجود داشت اینجا وجود نداره و ممکنه بعد از چند مرحله بازی کردن روند بازی یه مقدار خسته کننده بشه. گرافیک بازی در یک کلام محشره، اصلا انتظار همچین چیزی رو نداشتم. پیشرفت گرافیکی نسبت به Gears 3 خیلی زیاده، افکت آتش بازی به صورت کامل تو حلقم >:d< :دی همچین افکت آتشی رو تا حالا تو هیچ بازی دیگه ای ندیدم، تو بقیه موارد هم گرافیک در سطح خیلی بالایی قرار داره و به راحتی جزء یکی از بهترین های این نسل قرار می گیره. مهم ترین نکته هم اینه که این گرافیک عالی و این مبارزات شلوغ بدون کوچک ترین افت فریمی صورت می پذیره که واقعا حیرت آوره. محیط ها با وجود خطی بودن خیلی بزرگ تر از شماره های قبل شدن و Draw Distance بازی هم واقعا عالیه. یکی از نکات مثبت بازی های People Can Fly صحنه های پس زمینه ای هست که به شکل زیبایی طراحی شدن و اینجا هم صحنه های پس زمینه که در فاصله دور قرار دارن واقعا طراحی هنرمندانه ای دارن. بخش Aftermatch هم دقیقا شبیه Gears 3 ساخته شده و اونم به اندازه بخش Judgment جذابیت داره. در نهایت بازی برای من راضی کننده بود خصوصا اینکه یه عنوان فرعی هست که توسط سازنده اصلی ساخته نمیشه. از نظر امتیاز هم مشخص نیست چطور باهاش برخورد میشه، اگه منتقدها یه چیزی در حد سری اصلی انتظار داشته باشن که مسلما شاهد یه سری نمرات پایین هستیم، این چند وقته هم سخت گیری بیشتر شده و باید منتظر هر اتفاقی موند :دی بخش مولتی هم خیلی مهم هست و باید دید تغییراتی که تو مولتی داشته به مذاق منتقدها خوش میاد یا نه. ولی به شخصه فکر میکنم نمرات بازی بیشتر حول و حوش 83 یا 84 اینجاها باشه، حالا اگه بیشتر شد بسیار عالی، کمتر شد هم مهم نیست چون لذت کافی رو از بازی بردم :دی امتیاز خودم به بازی 9.0 هست، البته سر نمره یه کم فن بازی درآوردم :دی

آخرین ویرایش:
به نظرم چیزی که تو گرافیک خیلی تو چشه رنگ بندی کاره ، که کسی از بچه ها اشاره نمیکنه ، به قوله خودشون تونستن با بهینه کردنسیستم نور رنگ بندی موتور رو هم بهتر کنن و اینطور یه هارمونی بی نظیر از رنگها ایجاد کنند . دقت کره باشید بازی خیلی شاد و خوشحاله !!!!! البته قسمتهای تیره هم هست اما مثله بازی قبلی این استودیو رنگ بندی حرف اول رو میزنه

من با ۹۷٪ تموم نکردم ولی چند ساعتی رفتم.. اصلا نباید تو منو بمونی ... سریع باید بری تو بازی و زیاد تو منو برنگردی فکر کنم بتونی تموم کنی.. ولی ارور می ده برنر نباشه....

عجب گرافیکی داره بازی ... هم از لحاظ بصری و هم تکنیکی در بالاترین حد ممکنه ... طراحی بناها و آبجکتها فوق العاده ست ، افکتها عالیه ... AA ش هیچ مشکلی نداره .... تکسچرها بهترین هستند بنظرمن هم با کیفیت و عمق بالا و هم بسیار زیبا و متنوع ... Anistropic ******ing در این بازی از هرچی روی کنسول تا حالا دیدم به مراتب بالاتره ( فکر کنم 8x یا 16x باشه ) - افکت آتش از اتش طبیعی هم زیباتره و رسما بهترینه . مشکل افت فریم نداره و فقط بعضی جاها بندرت خیلی خیلی کم Screen Tearing داره که البته اصلا در کل بازی به چشم نمیاد .

خلاصه بهترین گرافیک نسل تابحال از نظر من این بازی داره ، Crysis 3 شاید افکتهای سنگین تری داشته باشه ولی به تمیزی و زیبایی GeOW نیست .

خوب قسمت دوم هم تموم کردم..

کلا شبیه Gears 3 هست و ادامه اون محسوب میشه ولی جو بسیار بهتری داره
گرافیکش بعضی قسمتها فک بر انداز هست مثلا کاغذ دیواری که از رویه دیوار کنده شده و حالت حجمی داره و نور آتیش هم بهش خورده و یک گرافیک خارق العاده رو خلق کرده..

این بازی از لحاظ گرافیک تمام هست و هیییی مشکلی نداره..

ایک کاش هر دو استودیو باهم Gears 3 رو می ساختن اون وقت شاهکار معنی پیدا میکرد..

یکی از مشکلات بزرگ سری گیرز این بود که گاها حتی از روی یه تیکه اجر هم نمیتونستی رد بشی و مجبور بودی دور بزنی . اما ظاهرا و از تریلرهایی که دیدم خیلی خوب و با یه انیمیشن با حال با یه دست از بلندی ها بالا میره و حتی میتونه به پایین بپره.
کلا خودتون میدونین که این بازی TPS هست ولی استایلش با همه فرق داره.زاویه دوربین خیلی نزدیک و یا اینکه دوربین انگار به پشت کرکتر قفله . این بازی واقعا خاصه و مثلش نداریم. دم مایکرو گرم که بازیهای انحصاریش خوراک مولتی پلیره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or