Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

تو گرز 1 و 2 لنسر اینقدر قدرت نداشت که طرف رو در عرض 2 ثانیه بندازه و اکثر مبارزات تن به تن بود ولی تو شماره 3 علاوه بر sawed لنسر و Hamer هم قدرت زیادی پیدا کردن و نوب ها هم میرفتن یک جا خفت میکردن و باقی ماجرا..

بخش Horde فقط برای خالی نبودن عریضه هست و اکثر گرز باز های حرفه ای فقط مولتی اصلی رو بازی میکنن..

======================

halflife g
شما هر جور راحتی حساب کن همین الان برو تو فرند های لایو ببین چند نفر دارن گرز3 بازی میکنن..؟ ما تو گرز 2 اینقدر جمعیت زیاد بود به صورت مخفی می اومدیم که ملت جویین بازی نشن..
لنسر همون قدرتو داره شاید منظورت رترو هستش sawed هم دیگه کسی برنمیداره ریلودش 1 ساعت طول میکشه.
یعنی میخوای بگی به خاطر یکی دوتا سلاح مولتی گرز 2 بهتره8-| در ضمن کل فرندای من همش گرز میزنن

تو گرز 1 و 2 لنسر اینقدر قدرت نداشت که طرف رو در عرض 2 ثانیه بندازه و اکثر مبارزات تن به تن بود ولی تو شماره 3 علاوه بر sawed لنسر و Hamer هم قدرت زیادی پیدا کردن و نوب ها هم میرفتن یک جا خفت میکردن و باقی ماجرا..

بخش Horde فقط برای خالی نبودن عریضه هست و اکثر گرز باز های حرفه ای فقط مولتی اصلی رو بازی میکنن..

======================

halflife g
شما هر جور راحتی حساب کن همین الان برو تو فرند های لایو ببین چند نفر دارن گرز3 بازی میکنن..؟ ما تو گرز 2 اینقدر جمعیت زیاد بود به صورت مخفی می اومدیم که ملت جویین بازی نشن..
علت اینکه هورد و اینا به قول شما حرفه ای ها نمی رن بخاطر حریفتون هست که با هوش مصنوعی کار میکنه ولی الان که 2 طرف پلیر هستن مطمئنن خیلی محبوب میشه . تازه همین هورد با این وضعش اوایل (2 ماه بعد اومدن) خیلی توش می رفتن (در شب ها 20 هزارتا توش بودن(خیلی مطمئن نیستم ولی زیادیش رو یادمه))
علت کسادی تعداد در ایرانی ها هم بهتر بودن گرز2 نسبت به 3 نبود چون در لابی های ایرانی که اصلا کسی لنسر نمی بنده یا ... . فقط با gnasher هست . روونی گرز3 نسبت به گرز2 هم که فک کنم بدیهی باشه . پس علت رو باید احتمالا در بازی هایی که همزمان با گرز3 اومدن جست و جو کرد .

---------- نوشته در 04:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:14 PM ارسال شده بود ----------

این 2 تا مخصوص مالتی پلیر هستش اگه بازی رو پیش خرید کنید بهتون میده ! شاید هم باید لیمیتد بگیرید یادم نیست دقیق
چجوری میشه پیش خرید کرد بازی رو؟!

آخرین ویرایش:
با اینکه من با دوستان دیر آشنا شدم تو Gears 2 همین امین عزیز (TEROVA)
واقعا هم لذت این بازی بیشتر بود به طوری که یک روز قبل از عرضه بازی Gears 3 هم ما با دوستان تو لایو Gears 2 رو بازی میکردیم
الان کافیه تیرهات اکتیو باشن تموم از 100 متری دوتا تیر میزنی طرف Down میشه
تو Gears 2 یادمه همیشه کسی که حمله رو شروع میکرد طرف مقابل رو میتونست به راحتی بکشه
ولی الان هرکی کمپ میکنه برتری داره

---------- نوشته در 04:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:35 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن مپ های گیرز 2 خیلی بهتر بودن
همین مپ Blood Drive و Jacinto تو گیرز 2 واقعا فوق العاده بودن هم از نظر طراحی و هم حسی که تو بازی بهت میدادن
برای روون شدن بازی هم کافیه برید تو قسمت Option بازی و Look Sensitivity رو درست کنید

از جاهایی که بازی رو میفروشن مثل Gamestop , Amazon یا هرجا :d
من فک کردم با پوینت میشه از لایو خریدش .

---------- نوشته در 08:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:32 PM ارسال شده بود ----------

تو versus هم قراره 2 تیره باشه؟! شاید فقط واسه هورد و کمپین و ... باشه! مثل کال آف که بعضی اسلحه هاش تو کمپین خودکار ولی تو مولتی نیمه خودکار هست!

اينا دليل و مدرك نميشه......دليل و مدرك ليست هفتگي نلسون هست كه با توجه به اون شماره ٣ تقريبا در حد شماره ٢ از لحاظ ميزان ساعات بازي موفق بوده و نميشه انكارش كرد(مگر اينكه ليستاي هفتگي نلسون رو هم زير سوال ببريم و فرندامون رو معيار قرار بديم)

+

در مورد خود بازي هم منم قبول دارم مولتي پلير شماره ٢ بهتر و قشنگتر بود(حتي بخش سينگلش هم بهتر بود) و شماره سه كمي نوب بازي شده.....
ولي اينم نميشه انكار كرد كه شماره ٣ پيشرفتهاي قابل توجهي نسبت به شماره ٣ داشت و محبوبيت آنلاينش هم تقريبا مثه شماره قبل بوده......

با اینکه من با دوستان دیر آشنا شدم تو Gears 2 همین امین عزیز (TEROVA)
واقعا هم لذت این بازی بیشتر بود به طوری که یک روز قبل از عرضه بازی Gears 3 هم ما با دوستان تو لایو Gears 2 رو بازی میکردیم
الان کافیه تیرهات اکتیو باشن تموم از 100 متری دوتا تیر میزنی طرف Down میشه
تو Gears 2 یادمه همیشه کسی که حمله رو شروع میکرد طرف مقابل رو میتونست به راحتی بکشه
ولی الان هرکی کمپ میکنه برتری داره

---------- نوشته در 04:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:35 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن مپ های گیرز 2 خیلی بهتر بودن
همین مپ Blood Drive و Jacinto تو گیرز 2 واقعا فوق العاده بودن هم از نظر طراحی و هم حسی که تو بازی بهت میدادن
برای روون شدن بازی هم کافیه برید تو قسمت Option بازی و Look Sensitivity رو درست کنید
ولی به نظر من زمان گرز 2 اونایی که واقعا میدونستند گرز چیه بازی میکردند ولی گرز 3 که اومد به قول اون رفیقمون پلیر های بازی های دیگه مثل کالاف و بتل (عشق لنسر ) اومدند تو بازی,بازی رو نوب گونه کردند وگر نه پلیر های غیر نوب تو گرز 3 زیادن bloood drive و jacinto تو گرز سه هم با کمی تغییرات هستند در مورد مپ ها هم به دلیل خاطره شدن این حس به ادم دست میده.مثلا میریم جاجمنت میزنیم در اینده میگیم chekout یا trenches عجب مپهایی بودند

بازی تنوعی هم داره؟
چیزی که من دیدم همون 3 هست !

تنوع محدود میشه به اسلحه ها جدید دشمن های جدید.. فکر نکنم اون تنوعی که 2 به 3 داشتیم تو این هم داشته باشیم..

بازی تنوعی هم داره؟
چیزی که من دیدم همون 3 هست !
حالا نمی خوام دفاع کنم چون این بازی واسم نمرش از 8/5 دیگه بالاتر نمیره ولی مدتی هست که مایکرو یه عادت خوبی پیدا کرده و نذاشته بازیهاش رو طوری نشون بدن که همه چیزش معلوم بشه.
همین هیلو 4 که اومدن مرحله سوم رو یه جور دیگه نشون دادن تا مخاطب موقع بازی کردن احساس تکراری بودن بهش دست نده.
ولی به هر حال همین که تاریک ساختنش واسه من خیلیه :d

ای بابا چقدر تنوع دشمنش کمه:دی
89051.jpg

چقدر تنوع دشمناش زیاده، این واقعاً یک نکته مثبت برای این بازی ـه. تنها نگرانیم رفتن کلیف بی و راد فرگوسن از اپیک است که می ترسم روی روند ساخت GeoW تاثیر بذاره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or