Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
من به شخصه میگم نه خبری از تیزر هست نه CG و. هیچ خبری از Geow 4 تو E3 نیست سورپریزشون همون معرفی کالکشن تو E3 هست اونو میزازن برای زمانی دیگه هنوز زوده
در بدترین حالت شرایطش مثل Halo 5 میشه دیگه، یعنی عنوان و کاور و سال عرضه و یه تیزر خیلی خلاصه از شخصیت های اصلی رو نشون میدن :D

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
واقعا مولتی این بازی رو خیلی دوست دارم.با اینکه ps4 دارم ولی هنوزم مولتی gears3 رو روی 360 بازی می کنم. اگر کالکشن برای xbox one بیاد مجبورم xbox one هم بخرم. اخه میدونید که عشقه این گیم;)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
واقعا مولتی این بازی رو خیلی دوست دارم.با اینکه ps4 دارم ولی هنوزم مولتی gears3 رو روی 360 بازی می کنم. اگر کالکشن برای xbox one بیاد مجبورم xbox one هم بخرم. اخه میدونید که عشقه این گیم;)
ما هم هستیم گرز میزنیم الان ! اگه واقعا پایه ای اددت کنم !
واقعا بازی عجیبیه ! همه بازیا تکراری میشن اما گرز تکراری هم بشه بعد از 1 هفته دوباره خیلی جذاب میشه :x

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
ما هم هستیم گرز میزنیم الان ! اگه واقعا پایه ای اددت کنم !
واقعا بازی عجیبیه ! همه بازیا تکراری میشن اما گرز تکراری هم بشه بعد از 1 هفته دوباره خیلی جذاب میشه :x

اره عزیز پایم ادد کن بزنیم.
احسنت. اگر تکراری هم بشه بعد چند روز یهو جذاب میشه.دلیلش هم سرعت بالای گیم پلیش هست.کلا یجوری هیجانش بالاست. من که اصلا خسته نمیشم ازش. روی ps4 واقعا یک مولتی هیجانی مثل این تا الان من توش ندیدم( واقعا منو راضی نکرده). مولتی هامو هنوزم رو 360 میزنم.

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,283
سلام به همه دوستان
این اولین پست من تو سال 94 هست که برای خودم عجیب هستش:d
با توجه به نزدیک شدن به E3 و ایجاد هایپ همونطور که قبلا برنامه ریزی شده بود ما از هفته اینده شروع میکنیم به قرار دادن ترجمه کامیک ها برای طرفداران بازی لطفا کسانی که میخوان تو ترجمه و تقسیم کار شرکت کنند به بنده مسیج بدن . ممنون

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,174
نام
Ehsan
Gears of War remaster coming to Xbox One, sources say
Microsoft and Black Tusk Studios are developing a remastered version of the original Gears of War for Xbox One, sources tell Polygon
The re-release of Gears of War for Xbox One will include updated visuals and reworked cutscenes, courtesy of animation studio Plastic Wax. Stills of Gears of War's remade opening cinematic were shown to Polygon

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
سلام به همه دوستان
این اولین پست من تو سال 94 هست که برای خودم عجیب هستش:d
با توجه به نزدیک شدن به E3 و ایجاد هایپ همونطور که قبلا برنامه ریزی شده بود ما از هفته اینده شروع میکنیم به قرار دادن ترجمه کامیک ها برای طرفداران بازی لطفا کسانی که میخوان تو ترجمه و تقسیم کار شرکت کنند به بنده مسیج بدن . ممنون

همین که زنده ای خودش خبر خوبیه :D
من که شدیدا منتظر گیرز اف وار ریمسترم رو 360 هم با بچه ها چند وقت پیش گیرز زدم ولی انالوگ دسته هام ترکیده نمیشه درست بازی کرد حس تعمیرشم نیست :D دیگه ریمستر بیاد رو همون وان بترکونیمش

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Polygon خبر آپدیت کرده:

Update: According to another source, Brink and Dirty Bomb developer Splash Damage is working on the Xbox One remaster of Gears of War. The U.K.-based studio has several job listings that say it's working on a "very well known and highly popular AAA title with next gen technology." We've reached out to Splash Damage for comment.

Gears of War remaster coming to Xbox One, sources*say (update) | Polygon

با تشکر از احسان ᕦ(ò_óˇ)ᕤ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر