Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,347
به نظرتون یعنی نسخه ی که 18 آپریل میاد بهتره گرافیکش ؟
انصافا 1080 و 60 فریم آسون نیست به نظرم برای این بازی

آخرین ویرایش:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
به نظر من هرچیز بازی رو که بگیم کامل و تضمین شدست ولی بازم کاری نمی تونن راجب تکراری بودن گیم پلی بکنن چه تو مولتی چه کمپین,یعنی موقعی که بازی میاد به احتمال قوی یکی از ایراداتش تکراری بودنه.بین این اطلاعاتی که تا الان اومده باسه من فقط یه داستانش امیدبخش بوده,در کل امیدوارم اسم گیرز رو خراب نکنه

• Like
Reactions: sadegh93

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خدا کنه تو نسخه ی نهایی حسابی تغییر کنه چون گرافیکش بدترین گرافیکی بود که روی کنسول های نسل 8 دیدم
تا اونجا که من دیدم بازی تغییر خاصی نکرده
اگه همین باشه بنده گرز 3 و ue رو ترجیه میدم به این
افکت دود در حد گرز 1 تو 10 سال پیش بود~X(
خلاصه کلا نا امید شدم :((
اینا دیوانه هستن که اومدن بتا ر با این وضع دادن بیرون

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,114
نام
مصطفی
به شکل غیر معقولی گرافیک بازی پایینه ! درسته از 1080/60 فریم نمیشه انتظار زیادی داشت ولی این گرافیک حتی در حد مولتی Ultimate Edition هم نیست!
image_gears_of_war_ultimate_edition-28798-3274_0001.jpg
حداقل یه موشن بلور مینداختن تنگش!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,805
نام
مراد حلیمی
حالا گرافیک به کنار
گیم پلی هم درسته زیادیش شبیه ۳ بود ولی نمیدونم بازی کردن طرف اینجوری بود یا چه دلیلی که جاجمنت گونه شده بود.....

امیدوارم در کل بازی‌در این حد نباشه که اگه باشه همچین بازی افسانه ای با کله میره تو دیوار

.

• Like
Reactions: sadegh93

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,286
میدونم این ویدئو برای نسخه Pre-Alpha بخش مولتی پلیر هست و 1080 و 60 فریم هم اجرا میشه ولی آخه این چیه که دارن نشون ملت میدن؟ کاراکترها سایه ام ندارن!
گرافیک و انواع اقسام افکتها که شامل طراحی کاراکتر نورپردازی سایه زنی ها همگی در پایینترین سطح در واقع انگار Unreal engine 3.2 هست نه unreal engine 4
انیمیشن بعضی حرکات که بسیار اسلاپی بود , دراپ شات هم اصلا صلاح خوبی به نظر نمیاد.
execution دراپ شات که دیشب از کیت نشون دادن بخشی از حرکتش کلا 2 فریم بود که افتضاح.
دیزاین مپ طبق چیزی که دیدم اصلا خوب نیست و به درد esl نمیخوره و محیط ها خیلی بازه ...
مپ harbor که شباهت زیادی به مپ rig جاجشت داشت.
مود dodge ball که همون Execution هست اسمشو تغییر دادن که اصلا منطقی نیست امیدوارم نسخه نهایی این نباشه...
اول match چرا 5 تا کاراکترو نشون میدن مگه call of ?...
انیمشین ها اصلا دست نخورده نسبت به گرز 3 و فقط یک سری توییک انجام شده , وقتی کاراکتر roll میکنه انیمیشن کند میشه...
smoke grenade افکتش بد تر از طرح نقاشی اسمون تو مپ canalas هست انگار کاراکتر از وسط فایل gif رد شد.
من با یک سری از دوستان بحث کردم که نظراتمون مشابه به هم بود.
من الان gears 2 بودم چون دیزاین Map هاربور منو یاد یکی از مپهاش انداخت و به این نتیجه رسیدم افکتهای مولتی gears 2 از gears 4 بهتره...

.....
از یک طرفه دیگه هم ما نمیدونیم این بتا مربوط به بیلد کی هست آیا جدید هست یا قدیمی?!
این نسخه به نظر میاد مرحله دیزاینش تا یک جا متوفق شده تا در دسترس عموم قرار بگیره و با توجه به feedback هایی که میگیرن طراحی باری کامل کنن و به همین علت هست که گرافیک بازی و چیزای دیگه در پایین ترین سطح کیفی قرار داره به نظر میاد هدف coalition از این بتا نشون دادن کلیت gameplay هست و باید تا هفته دیگه صبر کنیم تا نظر قطعی تر بدیم...
(اپدیت)
بتا بازی از نسخه آلفا هست!!!
....

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
دوستان این نگرانی در مورد گرافیک واقعا بی معنیه. شما که فکر نمیکنید تیم سازنده بیاد همچین گرافیکی رو تو نسخه ی نهایی بازی ارائه بده؟!!!
در مورد بتا هم که هنوز 6 ماه تا نسخه ی نهایی زمان هست و این ویدیوها (علاوه بر اینکه کیفیت خودشون خوب نیست) کاملا معلومه از نسخه ی اولیه هست و 100% کلی بهبود پیدا میکنه.
گیم پلی بازی هم (حداقل به نظر من) تو همون 3 نسخه ی اول به تکامل رسیده و شاید خیلی جای پیشرفت و تغییر نداشته باشه (حتی ممکنه اگه تغییر بدن کار خراب بشه) پس ممکنه نهایتا چندتا چیز کوچیک بهش اضافه کنن، شاید هم نه. ولی مطمئنا همچنان همون گیم پلی لذت بخش قدیم هست، هرچند کمی تکراری.
مهم داستان و level design و صحنه های سینماتیک/دراماتیک هست که امیدوارم خوب دربیاد.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,791
نام
علی
بابت گرافیک خیالم راحته و می دونم که تجربه ی بصری woOoOw نصیبمون میشه!
در مورد گیم پلی که خود شوتر بازی دیگه تو 3 به اوج رسید ولی می تونن ریزه کاری هایی (از سلاح ها و فینیشرهای جدید تا طراحی مراحلی متفاوت) اضافه کنن که هنوز تازه نفس و جذاب باشه!
بنظر من تنها چیزی که در گیرز پتانسیل داشته و هیچ وقت استفاده نشده ( جز ژنرال رام ) باس فایتها هست که خیلی پاینتر از سطح انتظار بوده. امیدوارم تو این شماره چندتا باس فایت خفن داشته باشیم.
خیلی به این بازی خوشبینم و می دونم که بهترین شوتر سال میشه!
تنها نگرانیم در مورد شخصیت پردازی کارکاکتر های جدید هست که می ترسم از یه طرف خوب نباشن و از طرفی زیر سایه ی ماکوس و دام و بقیه باشن!

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,176
نام
Ehsan
خواهشاً فقط در رابطه با گیرز بحث کنید و پای بقیه بازی‌ها رو وسط نکشید. تاپیک مقایسه‌ای هم نیست که دارین بازی‌ها رو با هم مقایسه می‌کنید، پس اجازه بدین تاپیک با آرامش جلو بره.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
اول از همه اون ویدئو که مهدی هم اشاره کرد حتی کارکترها سایه هم ندارند باید بگم احتمالا برای بیلد خیلی قدیمیه بازی باشه چون اون وییدئو کوتاه که قبل از اون اومده بود همون دختره دشمنه را از زمین برمیداره و پرتش میکنه دقت کنید کارکترها کاملا سایه دارند حتی در حال شوت کردنش هم تو هوا سایه تولید میکنه .
حالا بگذریم که قسمت مولتی زیاد مهم نیستش قسمت سینگل مهمه که تو همون نمایش e3 که نشون دادند گرافیک بازی خارق العاده بود حالا اینم در نظر بگیریم که تو مراحل اولیه ساخت بازی بوده نورپردازی و سایه ها با محیط کاملا محرک از تکون خوردن درختها و برگ و ......... طوفان و رعد و برق و ........ حتی بازی از یه سیستم aa خیلی تر و تمیز هم استفاده میکنه که من خودم خیلی شک دارم که اون نمایش روی pc خفن اجرا نشده باشه ! که امیدوارم اونطور نبوده باشه !
من که شخصا کوچکترین شکی ندارم که گرافیک گیرز 4 قسمت سینگلش کمتر از یه بنچمارک نمیشه شما را نمیدونم ولی از این بابت خیال من خیلی تخته . من همون با دیدن گیرز Ultimate Edition که یه ریمیک بود به کار اینها ایمان اوردم همون زمان ریمیکی که اینها انجام داده بودن نسبت به خیلی از بازیهای نسلی بعدی بهتر بود و قابل رقابت چه بماند که اینها دارن گیرز 4 را با انجین جدید میسازن .
خلاصه جدا تو این مورد بیخودی بحث نکنید به نظر من واقعا خنده دار هست تو این مورد حتی یه ذره نگرانی داشته باشید . حداقل به اون عکسهایی که تو پست اول تاپیک در اندازه کوچک گذاشته شده هم دقت کنید نشون میده که تو بازی چه خبره .

آخرین ویرایش:

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر