Gears of war 3 Reunion (تورنومنت زنده یاد محمد نظامی نژاد)

نحوه برگزاری مسابقات

• TEAM DEATHMATCH-حذفی

رای‌ها: 4 44.4%
  • TEAM DEATHMATCH-گروهی

رای‌ها: 5 55.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    9

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
قبل اینکه نتایح رو اعلام کنم خواستم بگم بچه ها حسابی تلافی چند وقت بازی نکردنو سر لنسرو ساد اف انواع اقسام سلاح های کشتار جمعی خالی کردن یعنی امشب عالی بود =))
TEAM 2 (4 TEAM 1 (3

TEAM 3 (1 TEAM4 (6

تیم 2 و تیم 4 راهی فینال شدن

بازی رده بندی بین 2 تیم بازنده به مدت 4 ساعت با تعویض بازیکن همراه بود :D و انواع اقسام مدل بازی انجام شد :D در بازی هم باز بود دوستان هم JOIN میشدن :)) 5 به 5 !!!!! :)))))) اخرم معلوم نشد کی برد :)) اقا ما چهارم تیم متین سوم :D

بازی فینال هم افتاد جمعه ببینیم با این شرایط کی اول میشه :D

ولی دیگه باید همه بازیها همینطوری همه چی ازاد باشه -= چون تو بقیه بازیها و تورنومنت ها ازاده ...ما هم چون فقط شاتگان راش میزنیم شکل بازیمون فوق العاده محدوده باعث شده عقب بمونیم اصلا تو لنسر ردن و کار گروهی حرفه ای نیستیم به نظرم دیگه همینجوری ازاد باشه از بد عادتی در بیایم مخصوصا برای گیرز نسل بعد....
و اما امروز.... فکر کنم یکی از بهترین شبهای گیرز تو 3 سال اخیر بود فک کنم روح محمد رو شاد کردیم با اسمش یه روز خوب رو رقم زدیم جا داره از همه اونایی که با تمام گرفتاری متین شب امتحانش بود حمید کنسول جور کرد بقیه بچه ها اکثرا تو امتحانا گرفتاریهای زندگی بودن ولی خودشون رو رسوندند ثابت کردن چقدر برای محمد ارزش قائلند واقعا ازتون ممنونم :bighug: یه سری دوستان هم که اصلا ناپدید شدن :D ولی باز خب باز دمشون گرم باز یه تسلیت گفتن... بعضیا از محمد خیر زیاد بردن به خاطر اخلاق خوبش هم بازی زیاد داشت شاید محمد راضی نباشه بگم ولی نمیتونم نگم ! بعضی ها با محمد همبازی بودن ازش استفاده هم کردن حتی اومدن تاپیک رو خوندن یه زحمت ندادن شرکت کنن یا حتی تسلیت بگن یه تسلیت در حد 5 ثانیه تایپ !!!!! اینم دریع کردن ... ...واقعا متاسفم برا بعضیا ..... ...

دوستان تا فردا بعد از ظهر ... دم همتون گرم

آخرین ویرایش:

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
با این که تو تورنمت نبودم ولی پرایوت اخر شب خیلی خوش گذشت جای محمد خالی بود منم از همینجا به خانواده محمد تسلیت می گم روحش شاد.
مرسی از بچه ها که با این تورنمنت یادش رو زنده نگه داشتند.

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
638
نام
Hamid Anahid
واقعا از تمام دوستانی که امشب شرکت کردند تشکر میکنم مخصوصا حمید عزیز با وجود اینکه xbox نداشت و تونست با غرض کردن xbox امشب توی جمع ما به خاطر محمد حضور داشته باشه همینطورDARK SONIC
JOE MUSASHI و nightmare_awعزیز.
session امشب ما از ساعته 5 عصر تا 1:20 صبح ادامه داشت که بی نظیر بود community gears of war iran ثابت کرد که همه چیز فقط در رابطه با بازی کردن تفریح نیست در رابطه با اهمیت دادن به هم دیگه و حمایت از دوستامون به هر نحوی هست.
مهرداد و مهران عزیز کوچکترین کاری بود که میتونستم برای یکی از شریف ترین انسان هایی که تو زندگیم دیدم انجام بدم.. و در نهایت افتخار همبازی بودن با دوست های خوبش رو پیدا کنم... لطفا اگر کسی مراحل بلاگ زدن تو بازیسنتر رو بلده به من آموزش بده قصد دارم یه بلاگ برای خاطرات محمد بزنم..
@lycan1367
من دیدم که بازم بدون اینکه یه تسلیت بگن سراغ بازی های اون مرحوم رو از من میگرفتن بدون اینکه غمی تو صداشون باشه.. البته چون محمد حسابی دست و دل باز بود به یاد اون عزیز بازی ها م رو میدم بهشون. محمد روح بزرگی داشت خاطره زیاد دارم ازش انشااالله بمون واسه بلاگ خاطرات محمد نظامی نژاد..
در ضمن تمام تلاشمو میکنم امشب هم بیام بالانس تون رو به هم بزنم :bighug::d;;)

آخرین ویرایش:

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
مهرداد و مهران عزیز کوچکترین کاری بود که میتونستم برای یکی از شریف ترین انسان هایی که تو زندگیم دیدم انجام بدم.. و در نهایت افتخار همبازی بودن با دوست های خوبش رو پیدا کنم... لطفا اگر کسی مراحل بلاگ زدن تو بازیسنتر رو بلده به من آموزش بده قصد دارم یه بلاگ برای خاطرات محمد بزنم..
@lycan1367
من دیدم که بازم بدون اینکه یه تسلیت بگن سراغ بازی های اون مرحوم رو از من میگرفتن بدون اینکه غمی تو صداشون باشه.. البته چون محمد حسابی دست و دل باز بود به یاد اون عزیز بازی ها م رو میدم بهشون. محمد روح بزرگی داشت خاطره زیاد دارم ازش انشااالله بمون واسه بلاگ خاطرات محمد نظامی نژاد..
در ضمن تمام تلاشمو میکنم امشب هم بیام بالانس تون رو به هم بزنم :bighug::d;;)

من دیدم که بازم بدون اینکه یه تسلیت بگن سراغ بازی های اون مرحوم رو از من میگرفتن بدون اینکه غمی تو صداشون باشه

انسانیت چیزی نیست که همه ازش بو برده باشن حمید خان ..من ازت توقع دارم دست این نمک نشناس ها چیزی ندی بازیها رو بفروشی و به اسم محمد به به بیماران سرطانی کمک کنی.محک بهترین جاست.. یا به یه عده نیازمند واقعی کمک کنی.... نه به یه عده پست فطرته منفعت طلب .

در ضمن تمام تلاشمو میکنم امشب هم بیام بالانس تون رو به هم بزنم
yahoo_6.gif
yahoo_4.gif
yahoo_5.gif

شما اختیار داری حمید خان حضور شما به عنوان یکی از دوستان نزدیک محمد برای ما افتخار بود ...

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
638
نام
Hamid Anahid
انسانیت چیزی نیست که همه ازش بو برده باشن حمید خان ..من ازت توقع دارم دست این نمک نشناس ها چیزی ندی بازیها رو بفروشی و به اسم محمد به به بیماران سرطانی کمک کنی.محک بهترین جاست.. یا به یه عده نیازمند واقعی کمک کنی.... نه به یه عده پست فطرته منفعت طلب .

شما اختیار داری حمید خان حضور شما به عنوان یکی از دوستان نزدیک محمد برای ما افتخار بود ...
زدی تو خال مهران جان دقیقا تو فکر محک بودم والبته یه مرکز تو کرج هست که باشون همکاری میکنم شایدم به اونا کمک کنم. من و محمد وپیام بازیامون دست همدیگه بود همیشه . ولی یه مبلغی رو گذاشته بودیم سه تایی آرشیو شریکی داشتیم درست می کردیم. منم احتمالا سهم محمد رو به محک یا مراکز مشابه بدم ... خودش هم همیشه به همه کمک می کرد بعد از رفتنش هم باید همین طور باشه..
شما لطف دارید..

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
زدی تو خال مهران جان دقیقا تو فکر محک بودم والبته یه مرکز تو کرج هست که باشون همکاری میکنم شایدم به اونا کمک کنم. من و محمد وپیام بازیامون دست همدیگه بود همیشه . ولی یه مبلغی رو گذاشته بودیم سه تایی آرشیو شریکی داشتیم درست می کردیم. منم احتمالا سهم محمد رو به محک یا مراکز مشابه بدم ... خودش هم همیشه به همه کمک می کرد بعد از رفتنش هم باید همین طور باشه..
شما لطف دارید..
برای وبلاگ زدن شما باید کاربر پریمیوم باشی یا جزء اعضای سایت اگر تمایل داشتی به اسم شما وبلاگ رو می‌زنم.

-----

من یک معذرت خواهی به دوستان بدهکارم به دلیل غیبتم چون واقعا به xboxام دسترسی نداشتم و نتونستم بیام..

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
برای وبلاگ زدن شما باید کاربر پریمیوم باشی یا جزء اعضای سایت اگر تمایل داشتی به اسم شما وبلاگ رو می‌زنم.

-----

من یک معذرت خواهی به دوستان بدهکارم به دلیل غیبتم چون واقعا به xboxام دسترسی نداشتم و نتونستم بیام..

کی گفته نبودی کامیار :d به عکسی که گذاشتم دقت کن :d
(مرسی از مسعود بابت عکسها :dبقیه عکسهارو فردا قرار میدیم)

175fm3n6nayrshoxwtpt.jpg

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
638
نام
Hamid Anahid

-----

لطف میکنید بلاگ رو زحمتش رو بکشید.
کاش دیشبم عکس میگرفتیم..

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
کی گفته نبودی کامیار :d به عکسی که گذاشتم دقت کن :d
(مرسی از مسعود بابت عکسها :dبقیه عکسهارو فردا قرار میدیم)

175fm3n6nayrshoxwtpt.jpg
به غیر از اینکه Mind f**k و Net f**k شدم (انقدری که عکس کم حجمه) واقعا هم خوشحال شدم هنوز به یادمید :d

payamrising

کاربر سایت
Jun 5, 2013
30
نام
payam
حمید داداش ردیف کن مسابقات تایتان فال رو .من متاسفانه 360 ندارم.

واقعا متاسفم که همچین ادمایی تو این دنیا وجود دارن ولی ممد الان پیش ما نیست

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
638
نام
Hamid Anahid
حمید داداش ردیف کن مسابقات تایتان فال رو .من متاسفانه 360 ندارم.

واقعا متاسفم که همچین ادمایی تو این دنیا وجود دارن ولی ممد الان پیش ما نیست
چشم یکم دیگه با پوستر و اگر امکانش باشه یه چیزی به عنوان یادگاری هم آماده می کنم واسه جام Titan..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر