Gears of War 3 امسال بیشترین منتظر را دارد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
files_games__3976122[w585h150mresizeByMinSize_cropToSize].jpg

آماری که سازمان تحقیقاتی Ipsos با پرسش از 1000 گیمر در آمریکا و انگلستان به دست آورده نشان می دهد عنوان Gears of War 3 بیشترین تعداد منتظر در هر دو منطقه را دارد.

همانطور که در جدول مشاهده می شود، تفاوت های آشکاری بین آمریکا (US) و انگلستان (UK) وجود دارد، اما این عنوان Gears of War 3 است که در هر دو منطقه مقام اول را کسب کرده و با 521 نفر، ظاهرا بیشترین تعداد منتظر را دارد که نشان می دهد باید لانچ بزرگی در پاییز امسال داشته باشد.

Nick Williams مدیر مسئول این آمار گفت: "بر اساس آماری که به دست آمده، سونی با 3 عنوان در 10 تای اول و 5 عنوان در 25 تای اول وضعیت بسیار خوبی دارد. مایکروسافت با اینکه عنوان اول را در اختیار دارد، اما تنها دو بازی از آنها در 10 تای اول قرار دارند و نینتندو نیز فقط The Legend of Zelda: Skyward Sword را در 25 رده اول در اختیار دارد."

او اضافه کرد: " در حالی که کینکت برتری کمی نسبت به Move در جنگ موشن کنترلرها دارد، سونی لیست وسیعی از نرم افزارهای انحصاری مختلف در سال 2011 را تدارک دیده که ممکن است دوباره بازار UK را بدست آورد. بر اساس آمار، دو بازی اخیرا منتشر شده Gran Turismo 5 و LittleBigPlanet 2 توسط گیمرهای انگلستان خیلی خوب مورد استقبال قرار گرفتند و عرضه Killzone 3 هم احتمالا موفقیت Playstation 3 در سال 2011 را افزایش می دهد."

02_17_2011_10_02_22___.jpg

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
:))
یه چیزیرو میدونین این آمار فقط برای آمریکا و انگلستانه!تنها جاهایی که 360 بیشتر از PS3 فروخته تو کل دنیا!
همین که تو لیست بازیهای انحصاری PS3 دارن جولان میدن خودش کلیه....
مثل این میمونه که یه آمار اینجوری از جاپون درآد بد با افتخار بگیم 360 گند زده و این حرفا....

در مورد دوستان خوشحالی که دارن فروش بازی گیرز رو هم تو بوق و کرنا میکنن باید بگم طبق همون VGChartzی که بهش استناد کردین تقریبا 80 درصد فروشش مال همین دو کشوره!پس خنده دار میشد اگر اول نباشه....
خودت فهمیدی چی نوشتی ؟!:d
کلهم اجمعین ما چند منطقه مهم داریم؟ جاپون آمریکا انگلستان ! حالا اروپا هم اضافه می کنیم. حالا این Geow تو آمریکا و انگلستان و... به جزء ژاپن خوب می فروشه! در ضمن برای شما چه فرقی می کنه که کجا بفروشه مهم اینه که چقدر بفروشه! علاوه بر این این که تو ایران محبوبه و سلیقه ی جاپونی ها با ایرانی ها در تضاده ! لطفا بحث جاپون رو وسط نکشــید.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
طبق آمار VGchartz که نا معتبر ! Gears of war یک و دو هر کدام حدود شش میلیون نسخه فروختند که روی هم میشه 12 میلیون !
از اونجایی که این آمار نامعتبره ما به طور تقریبی میگیم دو شماره روی هم 10 میلیون فروختند , اونم روی یک کنسول هک شده !
Uncharted یک حدود 3.5 میلیون و Uncharted دو حدود 4.5 میلیون فروخت. که مجموعا حدود 8 میلیون فروخته شد . بازم از اونجایی که این سایت نامعتبره روی هم حدود 10میلیون Uncharted روی یک کنسول هک نشده فروخته شد .
6 میلیون !
شاید تو خواب , به قول این تبلیغه : به رویاهات فکر کن
ولی من که به شدت منتظرش هستم.مطمئن هستم از لحاظ نمرات باز هم میترکونه.داستان رو هم قول دادن درست کنن.گیم پلی و گرافیک هم که مثل همیشه عالی هست.جدا چه شود

آدم متاسف می شه!!من بارها آمار ها رو می ګذارم و اون ها رو مقایسه می کنم.وقتی کینکت عالی فروخت من کلی از فروش فوقالعاده اش تمجید کردم وفروش GEOW هم عالی بوده.
دوستان توجه کنند.
نظر خودم اینه که:
شما پست من رو درست بخونید.من ګفتم این آمار به نظرم در مورد kz هم خیلی خیلی با آمار فروشش متفاوت خواهد بود.gears راحت ۶ میلیون خواهد فروخت و کسی منکرش نیست ولی این آمار چیزی رو مشخص نمی کنه!!
فروش این بازی ها در حدودآمار میلیونی هست.استفاده از ۱۰۰۰ نفربه نظرم چیزی رو مشخص نمی کنه!!!یعنی چی ۱۰۰۰ نفر اون هم دو منطقه که اکثرا طرفدار xbox هستند خیلی آمار متفاتی رو در اختیار دیګران قرار می ده.الان همین آمار رو از آلمان بګیریم ممکنه همه چیز تغییر کنه و..
در کل پست ها رو بخونید.

در مورد u3 دوستان پستم رو bookmark کنند.این بازی احتمالا به ۶ میلیون شیپ خواهد رسید.این نظر شخصی من هست.ولی می تونید bookmark ش کنید.
کسی هم نګفت gears کم می فروشه و اون هم احتمال خیلی زیاد فروشش از u3 بیشتر خواهد بود و ممکنه به ۷ یا ۸ میلیون شیپ هم برسه.
خودت فهمیدی چی نوشتی ؟!
کلهم اجمعین ما چند منطقه مهم داریم؟ جاپون آمریکا انگلستان ! حالا اروپا هم اضافه می کنیم. حالا این Geow تو آمریکا و انگلستان و... به جزء ژاپن خوب می فروشه! در ضمن برای شما چه فرقی می کنه که کجا بفروشه مهم اینه که چقدر بفروشه! علاوه بر این این که تو ایران محبوبه و سلیقه ی جاپونی ها با ایرانی ها در تضاده ! لطفا بحث جاپون رو وسط نکشــید.
این پست نشون می ده که دوستان چقدر این آمار رو با آمار فروش متناسب دیدند.برای همین هست که می ګم این باید بره توی تاپیک مخصوصش.

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
@ mohammd007 :
عزیز سرکش "گاف" بالای "ک" هست ، نه به این صورت :
بعد جدیدا چرا همه زدن تو خط بوک مارک ؟! :-/
کسی هم نگفت این آمار وحی منزل هست ، گفتن طبق این آمار اینطوریه ، مسلما اگه میومدن تو BC آمار میگرفتن، یا میرفتن تو بورکینافاسو آمار میگرفتن ، آمار متفاوتی بدست میومد ...
الآن ناراحتی شما از چیه دقیقا ؟!
نگو ناراحت نیستی که کسی باور نمیکنه :D ...

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
این پست نشون می ده که دوستان چقدر این آمار رو با آمار فروش متناسب دیدند.برای همین هست که می ګم این باید بره توی تاپیک مخصوصش.
چه ربطی داره !:d
فروش Geow تضمینه به نظرم ربطی به این چیزها نداره!
هر چی روی امار فروش تاثیر داشته باشه باید بره تو اون تایپیک !
پس تقریبا همه اخبارها باید برن تو فروش کنسولها و... چون بیشتر اخبارها جنبه ی هایپ دارن و به فروش بازی ربط داره! بازی ها رو عرضه می کنن که بفروشن!

تایپیک اسمش روشه آمار فروش کنسول و بازیها ! من که این پست رو هرچی کند و کاو کردم آمار فروشی ندیدم !!

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
خودت فهمیدی چی نوشتی ؟!:d
خوب تو نمیگیری تقصیر منه!:-/
برای من مهم نیست کجا میفروشه یا نمیفروشه اینو گفتم که بدونی برای چی گیرز تو لیست اوله OK؟
در ضمن یعنی چی ما کلهم چند منطقه مهم داریم!یعنی تو اروپا به این گندگی فقط انگلیس مهمه!؟
سونی کاهش کل اختلاف 7-8 میلیونی سال اولش رو با 360 مدیون بازار فوق العاده اروپاس بعد شما از اروپا فقط انگلیس رو مهم میدونی!!!
برای اینکه دقیق درک کنی باید بگم الان 360 تو آمریکا و انگلیس به مراتب بهتر از سونی میفروشه پس وقتی اختلاف فروششون شده 2 میلیون نمیتونی بگی فقط به خاطر جاپونه!
پس بهتره به آمارها کلی نگاه کنی تا منطقه ای....

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
@ mohammd007 :
عزیز سرکش "گاف" بالای "ک" هست ، نه به این صورت :
بعد جدیدا چرا همه زدن تو خط بوک مارک ؟! :-/
کسی هم نگفت این آمار وحی منزل هست ، گفتن طبق این آمار اینطوریه ، مسلما اگه میومدن تو BC آمار میگرفتن، یا میرفتن تو بورکینافاسو آمار میگرفتن ، آمار متفاوتی بدست میومد ...
الآن ناراحتی شما از چیه دقیقا ؟!
نگو ناراحت نیستی که کسی باور نمیکنه :D ...

من روی pc فارسی ندارم از یه زبان دیګه استفاده می کنم.روی لبتاپم درسته ولی الان دارم با pc کار می کنم.در کل معذرت.
ناراحتی از اطلاعات که ممکنه گمراه کننده باشه و تعمیم این آمار به کل جهان.
اگر یکم جامعه آماری بزرگتر بود شاید یه جوری خوم رو قانع می کردم ولی ۱۰۰۰ نفر به نظرم ارزش خبری نداره.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
خوب تو نمیگیری تقصیر منه!:-/
برای من مهم نیست کجا میفروشه یا نمیفروشه اینو گفتم که بدونی برای چی گیرز تو لیست اوله OK؟
در ضمن یعنی چی ما کلهم چند منطقه مهم داریم!یعنی تو اروپا به این گندگی فقط انگلیس مهمه!؟
سونی کاهش کل اختلاف 7-8 میلیونی سال اولش رو با 360 مدیون بازار فوق العاده اروپاس بعد شما از اروپا فقط انگلیس رو مهم میدونی!!!
برای اینکه دقیق درک کنی باید بگم الان 360 تو آمریکا و انگلیس به مراتب بهتر از سونی میفروشه پس وقتی اختلاف فروششون شده 2 میلیون نمیتونی بگی فقط به خاطر جاپونه!
پس بهتره به آمارها کلی نگاه کنی تا منطقه ای....

این لیستی که می بینی در مورد Uk و US است ! حالا نمی دونم منظورتون از جاهای دیگه چیه در مورد جاهای دیگه صحبت کردیم که شما بحث رو منحرف می کنید؟!

در ضمن من کی گفتم بازار اروپا خوب نیست یا کوچکه؟ من گفتم UK بزرگترین بازار اروپا رو داره!
در ضمن پستم رو که شما نقل قول کردید در مورد فروش بازی بود .. که گفته بودم فروشش تضمینه (حداقل تو این مناطق) ... غیر از اینــه؟
اگر آمار کلی نگاه کنــیم بازم بازی Geow پر فروشه ... دیگه به نظرم بحثی باقی نمی مونه.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
میتونم به جرات بگم تا چند وقت هیچ بازی ای چه از نظر فروش و چه از نظر گیم پلی و گرافیک و ... به این بازی نمیرسهb-)

JJ-Thomson

کاربر سایت
Feb 4, 2011
99
نام
جی جی
اره عزیز قورت داده
فقط من موندم که دوستان هوار میزنید که این نظر سنجی قط واسه انگلستانو امریکاست ینی سلیقه اینقد تو نقاط مختلف جهان فرق داره

چرا شما نمی خواهید توجه کنید که تعداد 360 های فروش رفته در امریکا و انگلیس خیلی بیشتر از pS3 است و طرفداران عناوین 360 هم بیشترند و این نظرسنجی معتبر نیست :-s

خب بروید نظر سنجی های ژاپن و بقیه اروپا را هم بیاورید اگر راست میگویید :>

:-/

خب بروید و بیاورید شما که اینقد مشتاق میباشید
ما که حرفی نزدیم
من از کجا آمار بیاورم خب مگر دست من است ؟ =((

آخرین ویرایش:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
چرا شما نمی خواهید توجه کنید که تعداد 360 های فروش رفته در امریکا و انگلیس خیلی بیشتر از pS3 است و طرفداران عناوین 360 هم بیشترند و این نظرسنجی معتبر نیست :-s

خب بروید نظر سنجی های ژاپن و بقیه اروپا را هم بیاورید اگر راست میگویید :>

:-/

خب بروید و بیاورید شما که اینقد مشتاق میباشید
ما که حرفی نزدیم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان سونی فن این را در نظر بگیرند که آمار ژاپن را هم بگیرند مثلا KZ3 یا U3 نمی ره اول!مطمئن باشید اولیش monster hunter می شه بعد پشت سرش بیست تا فاینال فانتزی ردیف می شه!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر