Gears of War 2

یکی از chapter ها رو حساب نکرده برای شما. برای من هم دفعه اول همینجوری شد.
گاهی بازی رو که شروع میکنید ( از lobby وارد بازی میشید ) نفر دوم چند ثانیه طول میکشه تا load کنه و وارد بازی بشه و ممکنه اون چپتر رو co-op حساب نکنه. اگر یادتونه کدوم چپترها بوده که بازی رو قطع کردید و بعداً دوباره ادامه دادید همونها رو دوباره برید وگرنه باید از اول یکبار دیگه برید.

من فقط يكبار از بازي خارج شدم...
منظور شما اينه كه همون چپتري رو كه وقتي رسيدم بهش از بازي خارج شدمو دوباره
تموم كنم؟؟؟

من فقط يكبار از بازي خارج شدم...
منظور شما اينه كه همون چپتري رو كه وقتي رسيدم بهش از بازي خارج شدمو دوباره
تموم كنم؟؟؟
بله همون چپتر رو دوباره co-op برید. برای اطمینان از یک چپتر قبلش شروع کنید.
به قسمت training اول بازی هم شک دارم، درست یادم نیست ولی گمونم اون رو هم باید co-op برید.

ربطی به اون training نداره من خودم بدون اون رفتمش. ولی مشکلت یه خورده عجیب غریب شده!!!!!!!!!!! همونطور که دوستمون گفت برا اطمینان یبار دیگه همون chapter رو برو.

بعد از 3 مپی که برای GEOW 2 اومد و حالا بعد از درخواست گیمرها اپدیتی به زودی برای GEOW 2 عرضه خواهد شد.
مارک رین:
از کارهایی که این اپدیت میکنه برطرف کردن بعضی از باگ ها و بعضی از Glitch هاس که واقعا تو بازی رو اعصاب بود مثلا boomsheild با شاتگان:sick:.البته این اپدیت سیستم انلاین برای پیدا کردن رو بهبود میبخشه و یه سری چیزها که در خواست شده بود رو اضافه میکنه .hit/rate شاتگان بالا میره(واقعا تو بازیهای لگی رو اعصاب بود) . و البته نارنجک های تگ شده تو دیوار و اره برقی هم بررسی میشه که به احتمال زیاد از قدرتشون کم میشه و استفاده ازش سخت تر خواهد شد تا هی اره نکنن.و قابلیت دیگه در submission شما قادر خواهید بود تا کسی که هدف رو حمل میکنه با tac/com ببینید.البته تو فکر اضافه کردن اچیومنت هایی خواهند بود .این اپدیت به زودی خواهد اومد و تاریخ دقیقی نداره و روش دارن سخت کار میکنن انگار تا اخر ژانویه میاد.
اینم منبع(من ترجمه نکردم یه دور خوندم هر چی فهمیده بودم نوشتم بهتره خودتون هم یه بار متن رو بخونید:biggrin1:;))
http://gearsforums.epicgames.com/showthread.php?t=650739

بعد از 3 مپی که برای GEOW 2 اومد و حالا بعد از درخواست گیمرها اپدیتی به زودی برای GEOW 2 عرضه خواهد شد.
مارک رین:
از کارهایی که این اپدیت میکنه برطرف کردن بعضی از باگ ها و بعضی از Glitch هاس که واقعا تو بازی رو اعصاب بود مثلا boomsheild با شاتگان:sick:.البته این اپدیت سیستم انلاین برای پیدا کردن رو بهبود میبخشه و یه سری چیزها که در خواست شده بود رو اضافه میکنه .hit/rate شاتگان بالا میره(واقعا تو بازیهای لگی رو اعصاب بود) . و البته نارنجک های تگ شده تو دیوار و اره برقی هم بررسی میشه که به احتمال زیاد از قدرتشون کم میشه و استفاده ازش سخت تر خواهد شد تا هی اره نکنن.و قابلیت دیگه در submission شما قادر خواهید بود تا کسی که هدف رو حمل میکنه با tac/com ببینید.البته تو فکر اضافه کردن اچیومنت هایی خواهند بود .این اپدیت به زودی خواهد اومد و تاریخ دقیقی نداره و روش دارن سخت کار میکنن انگار تا اخر ژانویه میاد.
اینم منبع(من ترجمه نکردم یه دور خوندم هر چی فهمیده بودم نوشتم بهتره خودتون هم یه بار متن رو بخونید:biggrin1:;))
http://gearsforums.epicgames.com/showthread.php?t=650739

خدا کنه بیاد.امان از دسته این Glitch:laughing:

دوستان عزيز من مشكلم حل شد و تونستم friends with benefitsرو بگيرم و اومدم اينجام بگم...
خب من رفتم و قسمت trainingرو هم به Co'oP تموم كردم و اين شد كه achive رو گرفتم!!!

دوستان من تو گرفتن اچیومنت A Parting Gif گیر کردم اگه ممکنه راهنمایی کنید:
البته همونطوری که تو قسمت اچیومنتها نوشته عمل میکنم یعنی نارنجک دست میگیرم و down میشم ولی هر کاری میکنم نارنجک رو پرتاب نمیکنه

البته همونطوری که تو قسمت اچیومنتها نوشته عمل میکنم یعنی نارنجک دست میگیرم و down میشم ولی هر کاری میکنم نارنجک رو پرتاب نمیکنه
شما وقتی down شدی که نمیتونی نارنجک پرت کنی باید وقتی دشمن نزدیکتون شد تا بیاد شمارو بکشه دکمهRT بزنید تا هم خودتون هم دشمن بترکید توجه داشته باشید قبل از DOWNشدن حتما نارنجک دستتون باشه. 10 بار اینکارو بکنید تا اچویمنت باز بشه شما با BOTاینکارو بکنی 2 دقیقای اچیومنت میگیری

البته این اچیومنت رو توی قسمت داستانی نمیتونی بگیری.

ببینم من که 360 م بن شده چطوری میتونم این اپدیت رو بگیرم؟؟
راستی اقایون من بازیو ریخته بودم تو هارد و وقتی که بازیو تموم کردم و بازیو از هارد پاک کردم مثکه سیو ها هم پاک شده:(
چیکار کنم؟؟؟

خب چند تا خبر از اپدیتی که تو راه .اول اینکه کار اپدیت به پایان رسیده و در حال تست کردنش هستن و به قول مارک رین این تازه قسمت کوچکی از اصلاحات است و ما به فکر اپدیت های دیگه هستیم و یکی از چیزهای دیگه که درست خواهد شد اون اشتباهات و نشنیدن صدای افراد میون راندها خواهد بود که درست میشه.;)
در کل این مارک رین خیلی داره از ش تعریف میکنه امیدواریم که خیلی چیزهای ازاردهنده توش درست بشه;)
-----------------------------------------
یه چیزایی خارجی ها گفتن که به نظرم جالب بودن خیلی هاشون از match های لگی ناله میکردن و باید بدونید که لگ داشتن این بازی مخصوص ما ایرانی ها نیست خیلی خیلی من با لگ داشتن خارجی ها برخورد کردم.سیستم matchmaking هم زیاد اشکال داشتن مثلا یکی باداشتن اینترنت 13 مگ 5 بار سرچ کرد نتونست پیدا کنه:laughing:.نتیجه میگیریم این سرور ها واقعا مشکل داره .
سیستم رنک دهی هم خیلی براش دردسره یارو 2 هفته بازی کرده رنک 3 یعنی همون طلایی رو گرفته بعد باخته از دست داده حالا به قول خودش 1 ماه داره بکوب بازی میکنه نتونسته بگیردش:biggrin1:
در کل از خیلی چیزهای گیم پلی هم اشکال گرفتن .البته همشون گفتن به خاطر لگی بودن بازی به بازی کردن بازیهای دیگه یا گیرز 1 پرداختن و امیدوارن با اومدن این اپدیت دوباره به گیرز 2 باز
گردن

آخرین ویرایش:
خدا کنه این سیستم هاست شدن هم درست بشه.من امروز حدود 15 تا Match بازی کردم و توی همشون هاست شدم!!!
یعنی اونها تا حدی لگ داشتن که من بازیو تموم کردم و تیم خودم و حریف هنوز توی بیس خودشون بودن و نمیتونستن از بیس بیان بیرون بیرون!!!هیچ کدومشون هم اسلحه دستشون نبود!!

خدا کنه این سیستم هاست شدن هم درست بشه.من امروز حدود 15 تا Match بازی کردم و توی همشون هاست شدم!!!
یعنی اونها تا حدی لگ داشتن که من بازیو تموم کردم و تیم خودم و حریف هنوز توی بیس خودشون بودن و نمیتونستن از بیس بیان بیرون بیرون!!!هیچ کدومشون هم اسلحه دستشون نبود!!

یعنی تا این حد لگ داشت..

فکر کنم از دو روز پیش مشکلی اساسی برای این Geow2 پیش اومده .. من هیچ وقت کوچکترین لگی نداشتم اما دیشب اوضاع خیلی بد بود وقتی شلیک میکردم بعد از دو سه ثانیه تیر به طرف میخورد و اونها هم تو اون فاصله ترتیب منو میدادن..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or