Gears of War 2

سلام

من الان تو مرحله Aftermath، قسمت Escape ام!

این عکس اون مرحله:

gearswar2_b13_187.jpg
gearswar2_b13_211.jpg

که اون موجود مار مانند میاد سمتم..

//
امیدوارم متوجه شده باشین که کجا رو میگم!

باید چی کار کنم؟؟

خب این یه جاهایی با یکی از دستاش تورو میگیره بعد باید بلافاصله اون دستش رو بزنی تا ولت کنه ! بعد هم که میاد جلوت موشک میزنه بهت تو هم بزنیش دیگه !

سلام و درود بر تمامی دوستان گیرز آو وار دوست.:biggrin1:
این عکس مربوط به DLC بازی هست:
لباسا رو دقت کنید.:biggrin1:
انگار مارکوس با حجابه!:biggrin1:
gears2allfronts.jpg

برای همه همینطوره!
بهتره که نایستی! برو یه دوست پیدا کن برو باهاش WINGMAN بازی کن.
سلام خوشم میاد همه ی فروم های 360 هستی ها!!:biggrin1:
این جریانش چیه؟!
بعد از هرگز خواستیم با این اینترنت درپیت(البته بخشیش هم مربوط به شرایط سنی بنده و نگاه اهل بیت هم هست!)آن بشیم ببینیم اینقدر میگن لایو چیه جریانش همین مشکل دوستمون برای پیش اومد،چکارش باید کنم؟!

جریانه اینا چیه؟ بره چی پوشیدنشون؟ :biggrin1:
لباس مبدل،برای نفوذ بین لوکاست ها.:biggrin1::smile:

آره تو صفحه قبل هم دوستان گفتن که مثل اینکه مارکوس و Dom خودشون رو به شکل لوکاست ها در میارن و یک سری از قسمت های بازی که حذف شده رو می خوان بدن. در کل باید جالب باشه.

اين عكسي كه ارش گذاشته مربوط به مرحله Road To Ruin است كه توي AFC كه ميخوان بدن بيرون وجود داره
اين مرحله در واقع بين چپتر 3 و 4 هست جايي كه دام و ماركوس ميخوان از بين لوكست ها رد بشن و بايد خودشون رو مخفي نگه دارن
اين پك بر روي سي دي عرضه ميشه

آخرین ویرایش:
این جریانش چیه؟!
بعد از هرگز خواستیم با این اینترنت درپیت(البته بخشیش هم مربوط به شرایط سنی بنده و نگاه اهل بیت هم هست!)آن بشیم ببینیم اینقدر میگن لایو چیه جریانش همین مشکل دوستمون برای پیش اومد،چکارش باید کنم؟!
خبر از اینترنت ایران که داری..؟ الان مدتی هست که خیلی خرابتر شده.. البته ماکروسافت هم یک آپدیتی رو انجام که اوضاع خرابتر شد..

خلاصه شما باید برای سرچ کردن در بخش مولتی پلیر بازی حتماً باید به صورت کامل (تمام بازیکن) سرچ کنی تا پیدا کنه وگرنه احتمال اینکه به صورت ناقص سرچ کنی و پیدا کنه نزدیک به صفر هست..

پس باید یا دونفر باشی که Wingmen سرچ کنی ، یا 5 نفر باشی و مدهای دیگرو سرچ کنی تا پیدا کنه..

اين عكسي كه ارش گذاشته مربوط به مرحله Dark Corners است كه توي AFC كه ميخوان بدن بيرون وجود داره
اين مرحله در واقع بين چپتر 3 و 4 هست جايي كه دام و ماركوس ميخوان از بين لوكست ها رد بشن و بايد خودشون رو مخفي نگه دارن
اين پك بر روي سي دي عرضه ميشه

اسم این چپتر فکر میکنم Road To Ruin باشه و به همراه DarkCorners Map Pack هست!:smile:

این جریانش چیه؟!
اگر خواستی آنلاین بازی کنی من رو اد کن wingman بازی کنیم! خوب شد؟!:biggrin1:
گیمرتک : shoosh2007

اگر خواستی آنلاین بازی کنی من رو اد کن wingman بازی کنیم! خوب شد؟!:biggrin1:
گیمرتک : shoosh2007
بابا من اصلاً در زمینه ی لایو تخصص ندارم فقط تا بحال دو تا دمو دانلود کردم یکیش Halo Wars بود اون یکی هم F.E.A.R 2 بود)و دیگر هیچ!!
البته یه کارت لایو 1 ماهه هم دارم که فکر کنم 15 روز دیگه داره...
باید یه کلاس توجیهی مفصل بیام پیشت!:biggrin1:
خبر از اینترنت ایران که داری..؟ الان مدتی هست که خیلی خرابتر شده.. البته ماکروسافت هم یک آپدیتی رو انجام که اوضاع خرابتر شد..
اینترنت ایران که خداوکیل در حد بورکینافاسو هم نیست!!
جریان آپدیت مایکروسافت چیه؟!

اینترنت ایران که خداوکیل در حد بورکینافاسو هم نیست!!
جریان آپدیت مایکروسافت چیه؟!

معمولا هر چند وقت یه بار Epic ورمیداره یه آپدیت برای Gears2 میده که یه تغییرات کوچیکی در قسمت Multiplayer اضافه میکنه... چند ماه پیش هم یه آپدیت داد و بعد از اون آپدیت دیگه نمیشه بصورت تنهایی مسابقه ایی در قسمت Public پیدا کرد! ( حداقل برای اکثر ایرانیا که اینطور هستش ).
آخرین آپدیت هم که داده تغییراتی در نحوه ی قرار گرفتن سلاح ها در مُد Wingman + لیست جدید اچیومنت ها + اضافه شدن DarkCorners Map Pack در قسمت Searching بازی هست و ...

بابا من اصلاً در زمینه ی لایو تخصص ندارم فقط تا بحال دو تا دمو دانلود کردم یکیش Halo Wars بود اون یکی هم F.E.A.R 2 بود)و دیگر هیچ!!
البته یه کارت لایو 1 ماهه هم دارم که فکر کنم 15 روز دیگه داره...
باید یه کلاس توجیهی مفصل بیام پیشت!:biggrin1:

یک مدت که با بچه ها آنلاین بازی کنی معتاد میشی..

کار سخت نمیخواد انجام بدی فقط برو تو قسمت مولتی پلیر و با دوستانت بازی کن..

معمولا هر چند وقت یه بار Epic ورمیداره یه آپدیت برای Gears2 میده که یه تغییرات کوچیکی در قسمت Multiplayer اضافه میکنه... چند ماه پیش هم یه آپدیت داد و بعد از اون آپدیت دیگه نمیشه بصورت تنهایی مسابقه ایی در قسمت Public پیدا کرد! ( حداقل برای اکثر ایرانیا که اینطور هستش ).
آخرین آپدیت هم که داده تغییراتی در نحوه ی قرار گرفتن سلاح ها در مُد Wingman + لیست جدید اچیومنت ها + اضافه شدن DarkCorners Map Pack در قسمت Searching بازی هست و ...

فکر کنم این مشکل برای ما ایرانی ها باشه چون چندتا دوست خارجی دارم که هر موقع با هاشون سرچ میکنم سریع پیدا میکنه..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or