Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
دوستان درسته جاش اینجا نیس ولی میشه با شبیه ساز قسمتای 2 و 3 بازی کرد؟
سلام
بله باید امولیتور xenia canary دانلود کنید و بعدش فایل ایزو بازیهارو هم بگیرید و اجراش کنید. البته باید دسته اکس باکس هم داشته باشید.
من قبلا فابل ایزوشو بوکمارک کرده بودم نمیدونم کار میکنه هنوز یا نه

...
اینم فقط مولتی پلیر گرز gears 3 ورسوس با bot هستش با کلی مپ اضافه شده توسط کامیونیتی.

......

اگه برای گیرز یک هم خواستی میتونی بیای تو دل کامیونیتی مودرها ، که از سال 2007 به به اینور به صورت مداوم فعال هست و ماه پیش هم بات ai هم به مولتی اضافه شد. شاید این تنها مادیه که من 12 سال پاکش نکردم.

Gears of War Windows, X360 game

...

@hitman68

با موس کیبورد هم میشه باید یک سری فایل جایگزین کنید، البته من خودم نمیدونم چقدر بهینه باشه. ترجیحا اگه دسته اکس باکس دارید استفاده کنید.

اینم نمونه اجرا شده gears of war 2 رو pc.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
سلام
بله باید امولیتور xenia canary دانلود کنید و بعدش فایل ایزو بازیهارو هم بگیرید و اجراش کنید. البته باید دسته اکس باکس هم داشته باشید.
من قبلا فابل ایزوشو بوکمارک کرده بودم نمیدونم کار میکنه هنوز یا نه

...
اینم فقط مولتی پلیر گرز gears 3 ورسوس با bot هستش با کلی مپ اضافه شده توسط کامیونیتی.

......

اگه برای گیرز یک هم خواستی میتونی بیای تو دل کامیونیتی مودرها ، که از سال 2007 به به اینور به صورت مداوم فعال هست و ماه پیش هم بات ai هم به مولتی اضافه شد. شاید این تنها مادیه که من 12 سال پاکش نکردم.

Gears of War Windows, X360 game

ممنون حتما باید دسته خود اکس باکس باشه؟ دسته معمولی یا با کیبورد نمیشه؟
برای گیرز یم هم نسخه ریمسترشو دارم فقط 2 و 3 روی کامپیوتر نیست متاسفانه ک مجبورا میخوام از شبیه ساز استفاده کنم

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
ممنون حتما باید دسته خود اکس باکس باشه؟ دسته معمولی یا با کیبورد نمیشه؟
برای گیرز یم هم نسخه ریمسترشو دارم فقط 2 و 3 روی کامپیوتر نیست متاسفانه ک مجبورا میخوام از شبیه ساز استفاده کنم
با دسته معمولی هم می شه ولی باید اون هم امولاتور بزنی روش
تاپیک xenia رو نگاه بنداز سوالت هم همون جا بپرسی بهتره
در ضمن دفعه اول که بازی رو می ری استاتر های شدید داری به خاطر کامپایل شدن shader cache ها. فایل shader cache کامل گیرز 3 رو توی تاپیک xenia گذاشتم اگر خواستی می تونی دانلود کنی اعصابت خورد نشه.

• Love
  • Like
Reactions: kamyy and hitman68

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
1,980
نام
روزبه
بازی رو امروز تمام کردم

داستان بازی خوب بود من خوشم اومد شخصیت پردازی از نسخه 4 بهتر بود و شخصت کیت شخصیت پردازی بهتری نسبت Jdتو نسخه 4داشت ولی بازم ابهت مارکوس یه چی دیگه بود

طراحی مراحل بازی به خصوص اکت دو که حالت جهان باز داشت یخورده تو ذوق میخورد که به نظرم طولانی بود اکت 3بهتر بود کلا بعضی از بازی ها رو نمیشه جهان باز ساخت به کلیت باژی نمیخوره

گرافیک بازی نسبت به اینی که برا نسل 8بود خیلی خوب بود و من روی Xsxبازی کردم

ولی فیزیک‌ بازی هنوز تو نسل 7گیر کرده نمیدونم بعد از چند شماره میخوان این فیزیک رو عوض کنن

امتیاز من به بازی 8از 10هست

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
بازی رو امروز تمام کردم

داستان بازی خوب بود من خوشم اومد شخصیت پردازی از نسخه 4 بهتر بود و شخصت کیت شخصیت پردازی بهتری نسبت Jdتو نسخه 4داشت ولی بازم ابهت مارکوس یه چی دیگه بود

طراحی مراحل بازی به خصوص اکت دو که حالت جهان باز داشت یخورده تو ذوق میخورد که به نظرم طولانی بود اکت 3بهتر بود کلا بعضی از بازی ها رو نمیشه جهان باز ساخت به کلیت باژی نمیخوره

گرافیک بازی نسبت به اینی که برا نسل 8بود خیلی خوب بود و من روی Xsxبازی کردم

ولی فیزیک‌ بازی هنوز تو نسل 7گیر کرده نمیدونم بعد از چند شماره میخوان این فیزیک رو عوض کنن

امتیاز من به بازی 8از 10هست
عجیبه خوشت اومده
داش این بازی در بهترین حالت 5 از 10 هست اونم فقط به خاطر گرافیک و کمی اکت اول و اکت اخر
اکت دو و سه حوصله سر بر کامل بود
سلاح های جدید هم مالی نبود یه جهان بی خاصیت و خالی

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
عجیبه خوشت اومده
داش این بازی در بهترین حالت 5 از 10 هست اونم فقط به خاطر گرافیک و کمی اکت اول و اکت اخر
اکت دو و سه حوصله سر بر کامل بود
سلاح های جدید هم مالی نبود یه جهان بی خاصیت و خالی
منم بعد اکت اول خیلی خوشم اومد ولی وقتی رسیدم به اکت۲,۳ حالم از بازی بهم خورد
چرا همه بازیا باید open world بشن!؟
این سبک اصلا به گرز نمیخوره
گرافیک فنی و هنری بازی روی وان معمولی شاهکاره
اکت ۴ عالی بود،خیلی حال کردم و شدیدا برای گرز بعدی هایپ شدم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: diba2000

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان گل رو سری x بازی میکنم
از قسمت برف رد شدم! و رسیدم به اکت ۴ همون اولش
بلاخره قرار هست مثل سری قبلی مستقیم بریم جلو؟یا باز باید ادا اصول در بیاریم و بچرخیم؟این چه سمی بوووود!open world نبود شده بود دقیقا قضیه god of war 4
که کلا برای وقت گیری و بالا بردن زمان گیم پلی بازی این کارو کردن هی بچرخ اینو پیدا کن بعد از اول برگرد!هیچ کدوم از علامتای سوال ها رو هم نرفتم!اونقدر که بود بود این اکت!

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
بلاخره قرار هست مثل سری قبلی مستقیم بریم جلو؟یا باز باید ادا اصول در بیاریم و بچرخیم؟این چه سمی بوووود!open world نبود شده بود دقیقا قضیه god of war 4
که کلا برای وقت گیری و بالا بردن زمان گیم پلی بازی این کارو کردن هی بچرخ اینو پیدا کن بعد از اول برگرد!هیچ کدوم از علامتای سوال ها رو هم نرفتم!اونقدر که بود بود این اکت!
اکت۴ خوبه،خطیه

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
کلا گرز5 سمی ترین نسخه سری هست به خصوص دو اکت جهان بازش
هنر میخواد تا اخر بتونی تحمل کنی و تمومش کنی

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
اولین تجربه ی گیرز رو داشتم
گیرز 5 اولین گیرزی بود که بازی کردم و شاید از نظر خیلیا اشتباه بود که از این نسخه شروع کردم :D
نظرات هاردکور فن هارو چه تو این فروم چه جاهای دیگه دیدم، مجموعا مثل اینکه از نظرشون ضعیف ترین نسخه بوده!

من شخصا بازی رو دوس داشتم. کرکترها خیلی خوب develop شدن. با مارکوس بازی نکردم ولی عاشقش شدم. کیت شخصیت جذابی داره و یه کراشه :D
از طرفی داستان بازی به شدت rise & fall داشت. یه جاهایی انقدر خوب بود که واقعا میخاستی با کشته شدن کرکتر گریه کنی یه جاهایی انقدر افتضاح بود که میخاستی فقط اسکیپ کنی.

این بازی کلا متفاوته. چه از هندلینگ کرکتر بگیر ، چه زاویه دوربین چه مدل کاور کردن که بعضی وقتا واقعا تو مخی میشد چون دکمه ی پرش از مانع و کاور پشت مانع یکی بود و مصیبت بود یه جاهایی. (این ضعیف ترین نکته ی بازی بود به نظر من)
از طرفی گان شوتینگ خیلی خوب بود و صدای هدشات فوق العاده هات بود لامصب:D
تنوع اسلحه ها جالب نبود. بازی جوری نبود که بگی، خب برم یه اسلحه دیگه بردارم! همونی که داشتی رو لوت میکردی ادامه میدادی.

نکته ی مهم اُپن ورلد بودنش! ضعیف ترین نکته ی بازی. به نظرم این بازی کاملا خطی هست و اصلا نباید اپن ورلد باشه. اصرار بازی سازها رو روی اپن ورلد نمیفهمم. قرار نیست چون دو تا عنوان اپن ورلد خوبه پس تمام بازیا بشن اپن ورلد که!
انقدر اپن ورلدش بد بود و المانهای ضعیفی داشت که فقط هدف رو پیدا میکردم برس و اصلا خوندن متن ها و پیدا کردن جاهای جدید برام جذابیتی نداشت.
سیستم اپگرید jack هم، المان های خیلی خفنی داشت مثل نامرئی شدن و هیل دادن. ولی استفادشون یکی دوبار بود تو کل بازی. یعنی من خودم فقط از heal استفاده میکردم. و اپگریدشون هم برام خیلی جذابیتی نداشت.
مجموعا عنوان خوبی بود و تصمیم دارم از شماره یک به اینور رو هم بازی کنم

• Like
Reactions: masoud101 and prop

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
561
اولین تجربه ی گیرز رو داشتم
گیرز 5 اولین گیرزی بود که بازی کردم و شاید از نظر خیلیا اشتباه بود که از این نسخه شروع کردم :D
نظرات هاردکور فن هارو چه تو این فروم چه جاهای دیگه دیدم، مجموعا مثل اینکه از نظرشون ضعیف ترین نسخه بوده!

من شخصا بازی رو دوس داشتم. کرکترها خیلی خوب develop شدن. با مارکوس بازی نکردم ولی عاشقش شدم. کیت شخصیت جذابی داره و یه کراشه :D
از طرفی داستان بازی به شدت rise & fall داشت. یه جاهایی انقدر خوب بود که واقعا میخاستی با کشته شدن کرکتر گریه کنی یه جاهایی انقدر افتضاح بود که میخاستی فقط اسکیپ کنی.

این بازی کلا متفاوته. چه از هندلینگ کرکتر بگیر ، چه زاویه دوربین چه مدل کاور کردن که بعضی وقتا واقعا تو مخی میشد چون دکمه ی پرش از مانع و کاور پشت مانع یکی بود و مصیبت بود یه جاهایی. (این ضعیف ترین نکته ی بازی بود به نظر من)
از طرفی گان شوتینگ خیلی خوب بود و صدای هدشات فوق العاده هات بود لامصب:D
تنوع اسلحه ها جالب نبود. بازی جوری نبود که بگی، خب برم یه اسلحه دیگه بردارم! همونی که داشتی رو لوت میکردی ادامه میدادی.

نکته ی مهم اُپن ورلد بودنش! ضعیف ترین نکته ی بازی. به نظرم این بازی کاملا خطی هست و اصلا نباید اپن ورلد باشه. اصرار بازی سازها رو روی اپن ورلد نمیفهمم. قرار نیست چون دو تا عنوان اپن ورلد خوبه پس تمام بازیا بشن اپن ورلد که!
انقدر اپن ورلدش بد بود و المانهای ضعیفی داشت که فقط هدف رو پیدا میکردم برس و اصلا خوندن متن ها و پیدا کردن جاهای جدید برام جذابیتی نداشت.
سیستم اپگرید jack هم، المان های خیلی خفنی داشت مثل نامرئی شدن و هیل دادن. ولی استفادشون یکی دوبار بود تو کل بازی. یعنی من خودم فقط از heal استفاده میکردم. و اپگریدشون هم برام خیلی جذابیتی نداشت.
مجموعا عنوان خوبی بود و تصمیم دارم از شماره یک به اینور رو هم بازی کنم
بنظرم hivebuster رو هم تست کن که DLC همین 5 هست از نظر من هایوباستر از گرز 4 و 5 روی هم بهتره :D از لحاظ اکشن و کاراکترها و داستان و طراحی هنری و هر چی که بگی بهتره. اصلا دوست دارم گرز بعدی هیچ ربطی به 5 نداشته باشه و ادامه هایوباستر باشه.
حالا پستت بهونه ای شد نظر خودمو هم بگم.
نویسنده های گرز 4 و 5 پتانسیل داستان این بازی رو خراب کردند. کاراکتر شخصیت اول زن اصلا هم بد نیست اگه روش عاقلانه کار بشه مثل امیسیا تو سری Plague Tale یا ایلوی تو سری Horizon، منتها کاراکتر کیت و کل داستانش خیلی زورچپون و استانبولی بنظرم میاد و کل داستان کیت با این نوع پرداخت جذاب نیست. شیمی خاصی هم بین کاراکترها وجود نداره چیزی که بین اون 4 تا کله خر سه گانه اول مخصوصا بین دام و مارکوس وجود داشت اینجا وجود نداره.
من ترجیحم یک گرز تاریک و مرموز مثل شماره اول بازی یا یه گرز فان ولی همچنان خشن مثل هایوباستر هست اما گرز 4 و 5 گرز استانبولی هست.
ادامه گرز خیلی برام مهم هست و بازی تغییرات خیلی اساسی تری نیاز داره. اول اینکه بنظرم باید ترسناک تر و مرموز تر بشه. موومنت بازی با توجه به همون نکته ای که گفتی باید بهتر بشه مثلا همین سیستم parry که RE4 REMAKE اضافه کرده سیستم جالبی هست که تو گرز خیلی به درد میخوره و میتونه کامل تر هم بشه.
گرز نماد خیلی مهمی از ایکس باکس هست که به اندازه کافی توجه نمیگیره و حالا تو نسل نهم خیلی باید قوی تر از هر دوره ای باشه و دیگه چاره ای نیست که از 3 گانه اولی با متای 91-93-94 بهتر باشه(پشمای ادم میریزه اصلا اون 3 گانه چی بود :D)
یونیورس گرز اونقدر برزگ هست که ازش میشه چندتا عنوان دیگه دراورد. گرز تاکتیکز خیلی باحال بود ولی مشکل تکراری شدن رو داشت اما ریسک خوبی بود. از گرز میشه یه ادونچر فقط ترسناک/بقا ساخت، میشه یه شوتر کپی دووم ایترنال ساخت حتی میشه یه rpg مثل فال اوت ساخت از بس که یونیورس این بازی جذاب و گسترده هست.
گرز بعدی بهتره داستان کیت و این گروه رو ببنده تموم بشه من هیچ راه نجاتی نمیبینم که داستانش از این بهتر بشه. بازی بره به یک دوره دیگه ای با مدل های جدیدتر. گرز به یه ریسک درست ولی حساب شده نیاز داره مثل تصمیمی که گپکام برای ایول 7 و 8 گرفت یا تصمیمی که اکتیویژن برای CoD از 2019 گرفت و مدرن وارفر رو ریبوت کرد.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
کلا گرز5 سمی ترین نسخه سری هست به خصوص دو اکت جهان بازش
هنر میخواد تا اخر بتونی تحمل کنی و تمومش کنی
یادش بخیر سه گانه بازی چقدر خفن بود
هیچوقت یادم نمیره رسما یکی از بهترین های صنعت گیم بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟