نمایشگاه/رویداد GC 2009 | Microsoft Gamescom Press Conference

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
خب شاید کار داشته باشه هنوز ولی در حدی اماده شده که مایکروسافت گفته اجازه ی تست ناتال رو به افراد عادی میده!! البته این خبر رو تو سایت خوندم صحتش رو نمیدونم...
امین اینجوری که من خوندم الان Natal افراد پوست تیره رو تشخیص نمیده، زاویه دیدش هم خیلی محدوده و تاخیر زیادی هم داره. البته بدون شک همه اینها در آینده حل میشه ولی فعلا natal این مشکلات رو داره و واسه همین احتمالا نشه خوب باهاش بازی کرد.

شخصا فکر نمیکنم مایکرو بیاد Natal رو ناقص به مردم نشون بده تا کسی ازش زده بشه. البته از این خبری که تو گفتی اطلاعای ندارم ولی اگه مایکرو بخواد واقعا Natal رو در معرض دید عموم بزاره یا باید این ایراداتی که میگن رفع شده باشه یا مایکرو زده باشه به سرش!!

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
بابا چرا همتون عين لشكر شكست خورده شديد.
چيزي كه نشده . فكرهاي خوب كنيد همين Fable3 واي پسر. (تلقين)
اينجوري حالتون گرفته نميشه

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
حداقل یه چندتا عنوان جدید یا انحصاری معرفی میکردن:((
اصلا کنفرانس نمیزاشتن سنگین تر بود الکی خرج اضافی هم کردن هزینه ایاب و ذهاب و...:biggrin1:
به هر حال این که گذشت ببینیم تو tgs چی میشه:biggrin1:

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
فقط Fable که خیلی شاخ نمیشه. به نظر من تو گیمزکام سونی برنده شد. مایکروسافت باید به فکر باشه.
خوب Natal هنوز آماده نمایش نیست چون هنوز با ان چیزی که تو E3 نشون دادن فاصله زیادی داره. وقتی ایراداتش کامل برطرف شد حتما مایکرو یک تبلیغ خفن واسش راه میندازه. شاید مثلا تو E3 سال بعد...
اگه اینجوری باشه پس پچر بد جوری ضایع میشه.
ممنون از پوشش خوب شما دوستان.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
هنوز یادم نرفته اونوقت که مولینیو میخواست برای Fable 2 تبلیغات کنه. به عنوان یکی از فن‌های این بازی میگم نصف حرفاش مزخرف بود و شماره 2 اصلا اون چیزی نبود که قولش را داده بود. فعلا هم سعی می‌کنم زیاد جذب این جور حرفا نشم: شما فرمانروا هستید، شما قدرتمند خواهید شد و ...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
مهدی مساله این هست که واسه معرفی FIII خیلی زوده!!

FII با همه نواقصش بازی خیلی خوب و کاملی بود، مایکرو هر کاری هم بکونه تا 2010 نمیتونه یهو یه جهش خوب تو FIII ایجاد کنه، یعنی همون چیزی که این سری احتیاج داره و هممون منتظرش بودیم. به نظر من FIII بیشتر از نسخه بهبود یافته FII نمیشه که واقعا دردناکه، مگه اینکه مولینیو واقعا فکر هایی توی سرش برسه هر چند بعید به نظر میرسه اما منهنوز امیدم رو از دست نمیدم!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
هنوز یادم نرفته اونوقت که مولینیو میخواست برای Fable 2 تبلیغات کنه. به عنوان یکی از فن‌های این بازی میگم نصف حرفاش مزخرف بود و شماره 2 اصلا اون چیزی نبود که قولش را داده بود. فعلا هم سعی می‌کنم زیاد جذب این جور حرفا نشم: شما فرمانروا هستید، شما قدرتمند خواهید شد و ...
مهدی کلآ پیتر مولینیو همین طوریه ! همیشه وقتی بازی در اوائل ساخت هست یه سری چیزا میگه ولی بعدش ... ! یعنی این ویژگی مولینیو تقریبآ معروف شده دیگه ! یه سرچی توی گوگل بزنی بیشتر در موردش میخونی. از همون Fable 1 که قبلش با نام Project Ego شناخته میشده تا Fable 2 و ... که البته اینا از ارزش بازیهاش به هیچ وجه کم نمیکنه.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
خوب البته تقصیر مایکرو هم نیست هر چی داشت تو E3 ریخت و دیگه چیزی نداشت .این همم عکس چه گاوارا و آدم های بزرگ گذاشتند واسه fable 3 بود پس!!!
البته به نظر من هنوز ساخت بازی شروع نشده به خاطر اینکه اولا milo پروژه خیلی بلند پروازانه ای هست و باید خیلی وقت گذاشت روش و اونا به تنهایی نمی تونند روی 2 عنوان اونم هر دو به این بزرگی کار کنن!!!
مایکروسافت فقط میخواست اینو اعلام کنه که یه چیزی داشته باشه!
فکر کنم باید اینا یه مناظره با دکتر بزارن تا بهشون بفهمونه دنیا فقط آمریکا نیست:d

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یه سوالی که با خودن پست های این تاپیک برای من ایجاد شد اینکه مگه مایکروسافت اصلاً قرار بود خبر خاصی توی این کنفرانس اعلام کنه که همه افسردگی گرفتن؟ از همون اول با توحه به اینکه هیچ سرو صدایی از کنفرانس مایکروسافت نبود و حتی خود مایکروسافت هم هیچ تبلیغ خاصی برای این کنفرانس نکرده بود معلوم بود که قرار نیست توی برنامه به زور 45 دقیقه ای چیز خاصی نشون بده. از رو نوشته های چند روز پیش سایت lionhead و اینکه این کنفرانس با نام مشترک lionhead و microsoft برگزار شده بود خیلی راحت می شد حدس زد که کنفراسن در واقع برای lionhead هست که به عنوان زیر مجموعه ای از MGS مراسم داره.
البته من فکر می کردم مولینیو بیاد در مورد milo و natal صحبت کنه که خوب به جاش اومد Fable III رو معرفی کرد که بیشتر به نظر میاد ادامه Fable II هست تا یک شماره مستقل و جدید ولی خوب کلاً Fable II با امکانات جدید و مراحل جدید هم باز خیلی خوبه از نظر من.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
لطفا این ترکوند اون نترکوند راه نندازین اینجا ، کلا نمایشگاه بزرگی نیست که مثلا بشه با E3 مقایسه ش کرد ، در کل هیچ کدوم چیز قابل توجهی نداشتن .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
ساخت دو FABLE

fable میشه گفت برای Peter Molyneux یه جور بچه شده اونو بزرگ میکنه نوازش میکنه و ایراداشو میگیره و اونو دوست داره و از دستش هر کار بر بیاد برای این بازی میکنه و ما بازی خورها هم حال میکنیم چون
الان نه یکی بلکه دو خبر برزگ FABLE داریم :biggrin1:
یکی از اینها
Fable Episodic هست که در 5 قسمت به نمایش در میاد . این قسمتها در واقع ادامه FABLE 2 هستند که برای این بازی نیازی به DVD FABLE ندارن .به گفته Molyneux قسمت اول رایگان میباشد و او گفته میخواهیم در بازی کاری کنیم بازیکن هر چیز مورد علاقه خودش رو بتونه بخره FABLE Episodic قسمت اولش در ماه مهر برای xbox live روانه بازار میشه

درمورد fable3 هم حرفهایی هست

دمویی کوتاه از fable3

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر