Gatling Gears | PC

developer: Vanguard Entertainment
publisher: EA
genre: action / shooter
platforms: PC - X360 - PS3
release date: 30 August 2011
play modes: single / multiplayer

now-available-gatling-gears.jpg

suggested system requirements:
Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, graphic card 256 MB (GeForce 7600 or better), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7.

Gatling-Gears-Cave-Tank-Battle_656x369.jpg

بازی چند روزی نیست که منتشر شده و من هم همین امروز تمومش کردم. از اون بازی های دوربین از بالاست که با کمک کیبورد, ربات دو پامونو حرکت میدیم و با ماوس, نشونه گیری و شلیک میکنیم. ربات ما دارای سه نوع مختلف اسلحه هست که هر کدوم نقاط ضعف و قوت خودشونو دارند: مسلسل که به سرعت شلیک میکنه و قدرتش کمه - موشک های شلیک مستقیم که قدرت و سرعت متوسطی دارند - و خمپاره های هوایی که سرعت پایین و قدرت تخریبی بالایی دارند. امکان آپدیت هر کدوم از این اسلحه ها تا 4 مرحله هم وجود داره که بر قدرتشون می افزاید.

دشمنا تنوع نسبتا خوبی دارن و از سربازهای پیاده نظام و موشک بدست گرفته تا تانکها و موشک پرتاب کن ها و اشیای پرنده و حتی غولآخرهای غول پیکر, همگی بخوبی طراحی شده اند.

gatling-gears-screenshots.jpg

گرافیک بازی برای یک بازی دانلودی, در حد قابل قبولیست و انتظار بیشتری نیز نمیرود. تنوع طراحی مرحله ها و رنگ و لعاب آن نیز بخوبی انجام شده و باعث تکرار نمیشوند. در ضمن دو نفره هم میشه بازی کرد که کیفش بیشتره...

news_the_first_10_minutes_gatling_gears-11072.jpg

نمره ی من به بازی: 7.5

تصاویر:
http://worthplaying.com/article/2011/3/4/news/80197/

وبسایت رسمی بهمراه تصاویر

323 مگ
برای پیدا کردن لینک مستقیم هم عبارت زیر رو جستجو کنید:
Gatling Gears دانلود

• Like
Reactions: Wander

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
فرق نسخه کم حجم شده 323 مگی با نسخه 800 مگی چیه؟

فکر نکنم فرقی داشته باشن. اونی که کم حجمتره فقط فشرده شده (البته شاید پرحجمتره زبانهای بیشتری داره که برای ما فایده ای نداره)
من که خودم کم حجمرو گرفتم و مشکلی نداشت.

soroush yakuza

کاربر سایت
Apr 17, 2010
299
نام
سروش
بچه ها یکی از فایل های support توی فولدر EA Help وجو نداره وقتی به آخر های نصب می رسم نصب قطع می شه به خاط همون فایل اگه کسی می تونه کل فولدر EA Help رو برای آپلود کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر