Gaming System

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
Rating - 0%
0   0   0
سلام
همون طوری که منو همه شما می شناسید ، یه سیستم برای فروش دارم اما مفت نمی فروشمش !!! مشخصاتش رو در زیر می بینید .

قوانین :

1. قیمت رو فقط پیغام خصوصی کنید

2. از اسپم به شدت دوری کنید که به مدیریت خبر خواهم داد

3. بعد از خوندن این تاپک و ارسال قیمتتوت به صورت خصوصی ، یه پست با محتوای یه متن بی اهمیت مثل : "آپپپپپ " یا " Uppppp" یا "!!!!!!!!" زحمت بکشید بگذارید و اجازه ندید که تاپیک بره پایین(لطفا)

X58A-UD3R
Core i7 920
3*2GB-G Sill -1600-CL8
Sapphire Radeon HD 5870
Samsung 500GB Sata II
Cooler Master HAF 932
Samsung P23700
Green 885B
Pioneer Dvd-Rw

قیمت : 1250000
4.پیغام برای تک قطعه جواب نمیدم .
پست برای تک قطعه پست و پیغام نزنید به هیچ وجههههههههههههه

5.اولویت با بچه های تهران یا هر کسی که بتونه حضوری تحویل بگیره

عکس:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=48185

آخرین ویرایش:

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
Rating - 100%
2   0   0
ببخشید فزولی میکنم دوست عزیز ولی با این قیمتی که گذاشتی فکر نکنم بتونی کل سیستم رو یک جا آب کنی
مال خودته اختیارشو داری ولی تجربه دارم بهت میگم تیکه تیکه کن بفروش به پولت میرسی

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
Rating - 0%
0   0   0
ببخشید فزولی میکنم دوست عزیز ولی با این قیمتی که گذاشتی فکر نکنم بتونی کل سیستم رو یک جا آب کنی
مال خودته اختیارشو داری ولی تجربه دارم بهت میگم تیکه تیکه کن بفروش به پولت میرسی

بله ، ملت وقتی می خوان بخرن تا میتونن میزنن تو سر مال . موقع فروش که میشه 6 برابر حساب می کنند . ایرانی هستیم دیگه !! اما انصافا فکر میکنی این قیمت بد هست ؟ واقعا قیمت نو قطعات رو در نظر بگیر ، این سیستم خیلی تمیز مونده . اما اگر فروش نره تا یکی دو روز دیگه ، جدا جدا می فروشم اما به یه روش دیگه . یعنی برای قطعات تاپیک جدا می سازم و تاریخ مشخص میکنم و در اون تاریخ به بالاترین قیمت می فروشم .

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
Rating - 100%
2   0   0
داداش اگه کلا کارت اینه واسه ما هم بفروش!منم یه چیزی از کامپیوترم واسه فروش دارم که اینجا مطرح نمیکنم
واست پیغام خصوصی میزارم

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
Rating - 0%
0   0   0
داداش اگه کلا کارت اینه واسه ما هم بفروش!منم یه چیزی از کامپیوترم واسه فروش دارم که اینجا مطرح نمیکنم
واست پیغام خصوصی میزارم
نه رفیق . من اگه بیلزن باشم ، باغچه خودمو بیل میزنم !

---------- نوشته در 12:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:57 AM ارسال شده بود ----------

عجله دارم . میرم برای فروش تک تک /

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر