gamescom 2019

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
Untitled-3.png

شروع august 20
پایان august 25

در این تاپیک تمامی اخبار و شایعات نمایشگاه امسال پوشش داده خواهد شد
بخش اول متن درباره ناشرین و سازندگان تایید شده
و بخش دوم درباره شایعه ها خواهد بود

بخش اول

Opening Night with Geoff Keighley

Capture1.PNG

همانند سال های گذشته سازنده ها و ناشرین بزرگ و کوچک زیادی در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد با این تفاوت که امسال Geoff Keighley جورنالیست معروف صنعت گیم و بنیان گزار مراسم the game awards در تاریخ 19 august برنامه ای ویژه به اسم Opening Night Live خواهد داشت در این برنامه همانند TGA شاهد معرفی ها و نمایش های جدید از ناشرین بزرگ و سازنده های مستقل و همچنین مهمانان ویژه صنعت گیم از جمله hideo kojima خواهیم بود

breathtaking

3107281-2024241664-Keanu.png

cd project حضور خود را در gamescom امسال با هدف نمایش دموی خصوصی و cosplsy اعلام کرد

For the player's

1564414469753.png

حقیقتا E3 2019 بدون سونی بخشی از لذت خود را برای گیمرها از دست داد اما جای نگرانی نیست چرا که کمپانی سونی اعلام کرده که امسال در نمایشگاه Gamescom با کنفرانسی حضور دارد
متاسفانه جزئیات این کنفرانس هنوز مشخص نشده اما انتظار میرود که شاهد تریلرهای جدید از عناوین انحصاری نظیر the last of us part 2 , ghost of tsushima
معرفی یا تریلر عناوین ناشران دیگر یا عناوین مستقل و کوچک تر
احتمال معرفی عنوان جدید استودیو san diego عنوان بعدی insomniac و شاید اعلام خرید استودیو جدید از طرف سونی باشیم
و......با توجه به اخبار امروز شاید...............the order 2

THQ IS BACK

thq-nordics-apology-over-8chan-incident-isnt-worthy-of-forgiveness.png

در بین ناشرین بزرگ Thq nordic نیز حضور خود را با حرکت جالبی در نمایشگاه امسال تایید کرد
این ناشر AA ساز با انتشار تریلری از لاین آپ خود نمایش DARKSIDERS GENESIS . desperado's 3 . biomutant . destroy all humans سه عنوان ایندی و دو ؟ و از همه مهم تر بازسازی عنوان کلاسیک spongebob یعنی spongebob battle for bikini bottom rehydrated را تایید کرد جالب است که تمامی این عناوین بجز یکی از ؟ در نمایشگاه قابل تجربه هستند

دو معرفی ویژه thq یا ؟ می تواند بسیار هیجان انگیز باشد چرا که thq در سال گذشته ip های قدیمی و محبوب زیادی را خریداری کرده و باید انتظار معرفی شوتر اول شخص معروف timesplitters پدر سبک وحشت alone in the dark یا open world قدیمی Saints Row یا gothic را داشت

دوشنبه 28 مرداد
اینساید ایکس باکس ساعت 7:30 عصر
کنفرانس گوگل ساعت 9:30 شب
onening nifgt live ساعت 10:30 شب

opening night live

وبسایت رسمی
gamescom 2019 | The Heart of Gaming

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
تا الان به نر من غرفه سونی بهترین بخش نمایشگاه بوده. سونی و نینتندو بزرگ ترین غرفه هارو دارن و هر کدوم نصف یه سالن رو اشغال کردن. اما سونی با بازی های بزرگ و پلی ایبل بهتری بوده و حتی امروز که ویزیتور عادی نبود و همه غرفه دارها و ترید ویزیتورها بودن باز غلغله بود و به سختی میشد به FFVII و بخصوص Cod:MW دست پیدا کرد.

113970

113971

113972

113973 113974

113975

113976

113977

کوجیما هم که گل سرسبد سونی بود. اول که DS یه نمایش انحصاری داشت و بعد هم خود کوجیما امد و به تعداد محدودی از طرفدارها پوستر امضا شده داد. از جمله من:D

113978

113979

113980

113981

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
@Bahram غرقه ماکرو نرفتید امسال بازیسنتر؟

امروز رفتم اونجا. زباله بود. فردا گزارش میدم. بهترین قسمتش پلی ایبل دمو دووم و بوردرلند 3 بود که البته خودشون تو غورفه خودشون نمایش های بهتری داشتن.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
امروز رفتم اونجا. زباله بود. فردا گزارش میدم. بهترین قسمتش پلی ایبل دمو دووم و بوردرلند 3 بود که البته خودشون تو غورفه خودشون نمایش های بهتری داشتن.
بیشتر بخاطر گرز ۵ ببینم دمویی چیزی امیدی .. که خبری نبوده پس

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
امروز وقت شد رفتم غرفه مایکروسافت و تقریبا هرچی پلی ایبل بود رو بازی کردم. البته به غیر از چندتا بازی که به سلیقم نمیخوره. اولین چیزی که در مورد مایکروسافت مشهوده اختلاف غرفش با سونی و مایکروسافته که به خوبی توضیح میده چرا تو اروپا محبوبیت آمریکا رو نداره. غرفه مایکروسافت خیلی بزرگه اما به نسبت رقباش کوچیک و نقلی محسوب میشه. جاشون تو هال شماره 8 و همسایه بازی های آنلاین محوری از جمله World of Tanks و همینطور THQ هستن.

114218

114219

114220

همه بازی های تو غرفه مایکروسافت پلی ایبل بودن و به دو دسته کلی تقسیم میشدن. یا میتونستی راحت پشت مانیتور بایستی و بازی کنی که بیشتر مربوط به بازی ایندی و کمتر مهم بود و یا باید برای تجربه کردنشون صف های طولانی رو تحمل میکردی و میرفتی تو اتاق های در بسته بازی میکردی.

114221

114222

114223

بازی های پابلیک که شامل ایندی ها و قدیمی ها میشدن صف های خلوتی داشتن و میشد راحت بهشون رسید. و البته بین اینها ایندی های خیلی خوبی رو هم میشد بازی کرد. از جمله این بازی:

114224

اسمش Star Renegade هست و در کنار Eastern Exorcist بهترین ایندی های جدیدی هست که اینجا دیدم. و البته Cyber Shadow.

یکی از غرفه های جالب مایکرو متعلق به بازی Battletoads بود که دیزاینش شبیه به خونه بود و صف طولانی هم داشت. البته من ایرانی بازی در آوردم خیلی ریز سرو انداختم پایین رفتم تو و وانمود کردم فن شش آتشه مایکرو هستم و بدون نوبت بازی کردم:D

114225

114226
114227

یدونه از این قورباغه ها هم بود که میشد بری پشتش عکس بگیری اما استایلش طوری بود که انگار داری بهش تجاوز میکنی و دیگه بیخیال این شدم.

اما بازی های مهم مایکرو هم از دم تو اتاق های در بسته نمایش داشتن که البته هرکسی میتونست پشت این درهای مسخره وایسته فیلم بگیره و کلا نفهمیدم چرا اینطوری بود!

114228

114229

114230

114231

صف این بازی ها هم انقدری شلوغ بود که بعضا تو صف جک بقل زده بودن پاسور بازی میکردن!

114232

در کل تو غرفه مایکرو میشد هربازی که هست رو تجربه کنی و ایندی های زیادی هم بود. وسط غرفه هم یه استیج بود که یارو ایستاده بود و شامورتی بازی در میاورد و انقدر با صدای بلند جیغ میکشید که زهر مارت میکرد بازی رو.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
امروز وقت شد رفتم غرفه مایکروسافت و تقریبا هرچی پلی ایبل بود رو بازی کردم. البته به غیر از چندتا بازی که به سلیقم نمیخوره. اولین چیزی که در مورد مایکروسافت مشهوده اختلاف غرفش با سونی و مایکروسافته که به خوبی توضیح میده چرا تو اروپا محبوبیت آمریکا رو نداره. غرفه مایکروسافت خیلی بزرگه اما به نسبت رقباش کوچیک و نقلی محسوب میشه. جاشون تو هال شماره 8 و همسایه بازی های آنلاین محوری از جمله World of Tanks و همینطور THQ هستن.

View attachment 114218

View attachment 114219

View attachment 114220

همه بازی های تو غرفه مایکروسافت پلی ایبل بودن و به دو دسته کلی تقسیم میشدن. یا میتونستی راحت پشت مانیتور بایستی و بازی کنی که بیشتر مربوط به بازی ایندی و کمتر مهم بود و یا باید برای تجربه کردنشون صف های طولانی رو تحمل میکردی و میرفتی تو اتاق های در بسته بازی میکردی.

View attachment 114221

View attachment 114222

View attachment 114223

بازی های پابلیک که شامل ایندی ها و قدیمی ها میشدن صف های خلوتی داشتن و میشد راحت بهشون رسید. و البته بین اینها ایندی های خیلی خوبی رو هم میشد بازی کرد. از جمله این بازی:

View attachment 114224

اسمش Star Renegade هست و در کنار Eastern Exorcist بهترین ایندی های جدیدی هست که اینجا دیدم. و البته Cyber Shadow.

یکی از غرفه های جالب مایکرو متعلق به بازی Battletoads بود که دیزاینش شبیه به خونه بود و صف طولانی هم داشت. البته من ایرانی بازی در آوردم خیلی ریز سرو انداختم پایین رفتم تو و وانمود کردم فن شش آتشه مایکرو هستم و بدون نوبت بازی کردم:D

View attachment 114225

View attachment 114226
View attachment 114227

یدونه از این قورباغه ها هم بود که میشد بری پشتش عکس بگیری اما استایلش طوری بود که انگار داری بهش تجاوز میکنی و دیگه بیخیال این شدم.

اما بازی های مهم مایکرو هم از دم تو اتاق های در بسته نمایش داشتن که البته هرکسی میتونست پشت این درهای مسخره وایسته فیلم بگیره و کلا نفهمیدم چرا اینطوری بود!

View attachment 114228

View attachment 114229

View attachment 114230

View attachment 114231

صف این بازی ها هم انقدری شلوغ بود که بعضا تو صف جک بقل زده بودن پاسور بازی میکردن!

View attachment 114232

در کل تو غرفه مایکرو میشد هربازی که هست رو تجربه کنی و ایندی های زیادی هم بود. وسط غرفه هم یه استیج بود که یارو ایستاده بود و شامورتی بازی در میاورد و انقدر با صدای بلند جیغ میکشید که زهر مارت میکرد بازی رو.

وقت کردی (نمیدونم... فردا هم هست؟) بشین اگه صفی نبود آن چنان یکم لوییجی منشن 3 هم بزن برامون (برام :D کس دیگه ای نیست) تعریف کن چجوریه
تریلر گیمزکام اش خیلی خوب بود

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
وقت کردی (نمیدونم... فردا هم هست؟) بشین اگه صفی نبود آن چنان یکم لوییجی منشن 3 هم بزن برامون (برام :D کس دیگه ای نیست) تعریف کن چجوریه
تریلر گیمزکام اش خیلی خوب بود

فردا هم هست و روز آخره. من صبح 9 میام و چون ملت رو از ساعت 10 راه میدن فرصت میکنم تو این یک ساعت بازی کنمش. صف زیادی هم نداشت سری قبل و سریع میشه بهش رسید. ولی 10 به بعد دیگه محاله چون شنبه است و تازه اینجا شلوغی حقیقی رو تجربه میکنه:D اکثر کسایی که سال قبل هم بودن از الان دارن غصه فردا رو میخورن میگن انقدر آدم میاد که کف میکنی.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
فردا هم هست و روز آخره. من صبح 9 میام و چون ملت رو از ساعت 10 راه میدن فرصت میکنم تو این یک ساعت بازی کنمش. صف زیادی هم نداشت سری قبل و سریع میشه بهش رسید. ولی 10 به بعد دیگه محاله چون شنبه است و تازه اینجا شلوغی حقیقی رو تجربه میکنه:D اکثر کسایی که سال قبل هم بودن از الان دارن غصه فردا رو میخورن میگن انقدر آدم میاد که کف میکنی.

موفق باشی
دمت گرم بابت پوشش نمایشگاه :x

• Angry
Reactions: mohsenebrahimi

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
ماکان خوب پوشش نمیدیا بهرام میرفت اکثر بازی های مهم تجربه میکرد یا به عنوان خبرنگتر بازیسنتر وقت میگرفت از سم لیک و.. ایندی به چه کاری میاد چندتا بازی مهم و AAA بازی و بررسی کن منتظر گزارش کاملت از بازی کوجیما هستیم که بشکافی قشنگ چیه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین

View attachment 114218

View attachment 114219

View attachment 114220

View attachment 114221

View attachment 114222

View attachment 114223

View attachment 114224

View attachment 114225

View attachment 114226
View attachment 114227

View attachment 114228

View attachment 114229

View attachment 114230

View attachment 114231

View attachment 114232

واقعا خوب بود ،البته سطح نمایشگاههای اممسال هر دو بخاطر رسیدن به آخر نسل پایین بود.
من یه چیزی توجهمو جلب کرد ،ولی کسی ندید یا نگفت.شورت مامان دوز اون وسط چه میکنه.
بعد این علامتهای wir helfen چیه.به معنی اینجا کمک کنیم ،حالت ویلچر هم داره.
جای ویلچریهاست یا یه جا برای گرفتن کمکه ،یا از این موسساتی هست که میگن کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر