gamescom 2019

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
Untitled-3.png

شروع august 20
پایان august 25

در این تاپیک تمامی اخبار و شایعات نمایشگاه امسال پوشش داده خواهد شد
بخش اول متن درباره ناشرین و سازندگان تایید شده
و بخش دوم درباره شایعه ها خواهد بود

بخش اول

Opening Night with Geoff Keighley

Capture1.PNG

همانند سال های گذشته سازنده ها و ناشرین بزرگ و کوچک زیادی در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد با این تفاوت که امسال Geoff Keighley جورنالیست معروف صنعت گیم و بنیان گزار مراسم the game awards در تاریخ 19 august برنامه ای ویژه به اسم Opening Night Live خواهد داشت در این برنامه همانند TGA شاهد معرفی ها و نمایش های جدید از ناشرین بزرگ و سازنده های مستقل و همچنین مهمانان ویژه صنعت گیم از جمله hideo kojima خواهیم بود

breathtaking

3107281-2024241664-Keanu.png

cd project حضور خود را در gamescom امسال با هدف نمایش دموی خصوصی و cosplsy اعلام کرد

For the player's

1564414469753.png

حقیقتا E3 2019 بدون سونی بخشی از لذت خود را برای گیمرها از دست داد اما جای نگرانی نیست چرا که کمپانی سونی اعلام کرده که امسال در نمایشگاه Gamescom با کنفرانسی حضور دارد
متاسفانه جزئیات این کنفرانس هنوز مشخص نشده اما انتظار میرود که شاهد تریلرهای جدید از عناوین انحصاری نظیر the last of us part 2 , ghost of tsushima
معرفی یا تریلر عناوین ناشران دیگر یا عناوین مستقل و کوچک تر
احتمال معرفی عنوان جدید استودیو san diego عنوان بعدی insomniac و شاید اعلام خرید استودیو جدید از طرف سونی باشیم
و......با توجه به اخبار امروز شاید...............the order 2

THQ IS BACK

thq-nordics-apology-over-8chan-incident-isnt-worthy-of-forgiveness.png

در بین ناشرین بزرگ Thq nordic نیز حضور خود را با حرکت جالبی در نمایشگاه امسال تایید کرد
این ناشر AA ساز با انتشار تریلری از لاین آپ خود نمایش DARKSIDERS GENESIS . desperado's 3 . biomutant . destroy all humans سه عنوان ایندی و دو ؟ و از همه مهم تر بازسازی عنوان کلاسیک spongebob یعنی spongebob battle for bikini bottom rehydrated را تایید کرد جالب است که تمامی این عناوین بجز یکی از ؟ در نمایشگاه قابل تجربه هستند

دو معرفی ویژه thq یا ؟ می تواند بسیار هیجان انگیز باشد چرا که thq در سال گذشته ip های قدیمی و محبوب زیادی را خریداری کرده و باید انتظار معرفی شوتر اول شخص معروف timesplitters پدر سبک وحشت alone in the dark یا open world قدیمی Saints Row یا gothic را داشت

دوشنبه 28 مرداد
اینساید ایکس باکس ساعت 7:30 عصر
کنفرانس گوگل ساعت 9:30 شب
onening nifgt live ساعت 10:30 شب

opening night live

وبسایت رسمی
gamescom 2019 | The Heart of Gaming

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درواقع الان بحثشون سر زاویه ایی هست که باید سرپا ادرار کرد:D
جف میگه طبق فرمول می بایست زاویه فرود چند سانت مورب تر می بود
ولی خب خود کوجی میگه وقتی سرعت رو چاشنی کار میکنی امکان خطا زدن بیشتر میشه ولی مدافعان روی تور کار سخت تری خواهند داشت و...

:D

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
قبلا کوجیما برای ساخت بازی جدیدش و نوع و مدل گیم پلی اش ، از انچارتد و دیویژن و حتی جی تی ای حرف میزد و میگفت دوس دارم بازیهام به محبوبیت اینا برسن و برای عموم جذاب باشن و برای قشر خاص نمیسازم .

به نظرتون با دس استرندینگ میتونه به این هدف برسه ؟ یا نه اینم یه بازی خاص مثل سری mgs میشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
حالا باز کپ میکنین سرم ،ولی بازم بازی چیز بیشتری تو گیم پلی ارائه نداد و جدا انگار بازی همون شبیه ساز کولبریه! یا این شرط که باید از اجنه هم فرار کنی! اون تیکه های اول آخر تریلر هم اصل ترول بود! مردم از خنده!

آدم یکم هیجان تو این گیم پلی هم میخواد ! جدا از اینکه محیط خیلی خالیه چیزایی که نشون دادن تنوعش هم خیلی کمه!

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
بازم تو کتم نمیره کسی که گیم پلی به این خوبی رو برا MGSگزاشته این DSنباید گیم پلیش این باشه خب گفت تو بازی اسلحه هست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
قبلا کوجیما برای ساخت بازی جدیدش و نوع و مدل گیم پلی اش ، از انچارتد و دیویژن و حتی جی تی ای حرف میزد و میگفت دوس دارم بازیهام به محبوبیت اینا برسن و برای عموم جذاب باشن و برای قشر خاص نمیسازم .

به نظرتون با دس استرندینگ میتونه به این هدف برسه ؟ یا نه اینم یه بازی خاص مثل سری mgs میشه
من روز اول گفتم حتی در مورد یه بازی بود تو کنفرانس e3 که ژاپنی بود گفتم
گفتم گیم پلی نداریم.شما از چی حیرت کردین. mgs همه پسند بود .این داره میترسونه واقعا ،داره کم کم به فیلم نزدیک میشه. خود کووجیما هم گفت تمرکز اصلی روی متحد کردنه ،گفتن تفنگ هم هست ولی گفت اصل اینه.
فکر میکنم داستان هسته اصلی باشه.
امیدوارم تو tgs حداقل ببینیم گیم پلی به اندازه کافی داریم . نه با شبیه ساز نردیون مواجه باشیم
عناوین ps4 همشون بعدش آرم ps4 میومد.بعید نیست خیلی سریع ،از انحصاری بودن خارج بشه

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
بازم تو کتم نمیره کسی که گیم پلی به این خوبی رو برا MGSگزاشته این DSنباید گیم پلیش این باشه خب گفت تو بازی اسلحه هست
راستش تو کت منم نمیره چون من خودم با شنیدن اسم کوجیما گیم دیزاینر خوب میاد تو ذهنم نه داستان نویس خوب!
برام واقعا عجیب چون تو مصاحبه هاش همیشه ازین حرف میزد که اولویتش این که کلیت گیم پلی باید احساس خوبی به مخاطب بده و این تو تک تک بازی هاش می‌شد دید.
حالا به عنوان آخرین شانس بذارید نمایش TGS هم ببینیم بعد نظر بدیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر