Gamertag های شما در XBox Live

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ما هم mohammad666
خوشحال میشم اگه ادم کنید!
یه زمانی لیستم پر بود اما چون بن شدم نیومدم لایو همه از لیستشون پاکم کردن:)
الان دوباره به لایو بازگشتیم

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
آقایون هرکی پایه L4D هست امشب از ساعت 9-10 آن شه من خودم هاست میشم دعوت نامه میزنم
البته اول من رو ADD کنید reza25tolife

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
سلام
ميدونم اينجا جاش نيست ولي نميدونستم كجا بپرسم
دنبال گلد 1 ماهه بودم چون فروشگاه نداره و تو يه فروشگاه مجازي ديدم داره يارو گفت برو پول واريزكن بهد بيا user pas گيمرتگتو بده من برات شارژ ميكنم گفتم خوب كدشو برام ميل كن گفت نميشه ماكروسافت ديگه 1ماه نميده!!!
چه كار كنم؟؟

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام
ميدونم اينجا جاش نيست ولي نميدونستم كجا بپرسم
دنبال گلد 1 ماهه بودم چون فروشگاه نداره و تو يه فروشگاه مجازي ديدم داره يارو گفت برو پول واريزكن بهد بيا user pas گيمرتگتو بده من برات شارژ ميكنم گفتم خوب كدشو برام ميل كن گفت نميشه ماكروسافت ديگه 1ماه نميده!!!
چه كار كنم؟؟

درست گفته 1 ماهه میده ولی دیگه فقط باید از تو اکانت خودت تو xbox.com شارژ کنی یعنی دیگه بصورت کارت یا اینکه کد رو برات ارسال کنن تو میل نمیده خطری نداره منم خودم دیشب همینجوری گرفتم UESR o PASS دادم برام شارژ کردن البته من از یه جای معتبر گرفتم خواستی بگو آدرسشو برات PM کنم

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خرید اکانت با CreditCard در هر حالتی تو ایران اشتباه هست به دلیل اینکه با انقضا شدن تاریخ CC یا بعد از یه مدت که گذشت مایکروسافت از شما می خواد که اطلاعات CC رو به روز کنید و آدرسی که دارید باید با آدرس CC تطبیق داده بشه و تا این مشکل رو هم حل نکنین اکانتتون suspend یا بسته می شه. خیلی ها تو ایران بودن که به خاطر اینکه با cc گلد خریدن و بعد سر این آپدیت اطلاعات CC نتونستن کردیت کارت جدید را وارد کنن که سیستم قبول کنه اجباراً gamertagشون رو از دست بدن و مجبور شدن یه gamertag جدید بسازن.

در ضمن اینکه فروشگاه BC یا مغازه های تهران کارت یک ماه گلد ندارن به این معنی نیست که این کارت دیگه تولید نمی شه. کارت های 1 ماه هنوز هم موجوده ولی به دلیل اینکه قیمتشون صرف نداره معمولاً جایی تو ایران نمیارن.

MSLion

کاربر سایت
Jun 5, 2009
59
خرید اکانت با CreditCard در هر حالتی تو ایران اشتباه هست به دلیل اینکه با انقضا شدن تاریخ CC یا بعد از یه مدت که گذشت مایکروسافت از شما می خواد که اطلاعات CC رو به روز کنید و آدرسی که دارید باید با آدرس CC تطبیق داده بشه و تا این مشکل رو هم حل نکنین اکانتتون suspend یا بسته می شه. خیلی ها تو ایران بودن که به خاطر اینکه با cc گلد خریدن و بعد سر این آپدیت اطلاعات CC نتونستن کردیت کارت جدید را وارد کنن که سیستم قبول کنه اجباراً gamertagشون رو از دست بدن و مجبور شدن یه gamertag جدید بسازن.

در ضمن اینکه فروشگاه BC یا مغازه های تهران کارت یک ماه گلد ندارن به این معنی نیست که این کارت دیگه تولید نمی شه. کارت های 1 ماه هنوز هم موجوده ولی به دلیل اینکه قیمتشون صرف نداره معمولاً جایی تو ایران نمیارن.
اقا اشکان این صحبت شما مربوط به خرید پوینت هم میشه ؟

-----------
این هم گیمرتگ من TheOrangeLion
تقریباً بیشتر بازی های معروف رو بازی می کنم ولی چون اکانتم رو عوض کردم ، فعلا لیستم خالیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر