Gamertag های شما در XBox Live

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
با سلام.آقا لطفا اون عزیزانی که pes 2012 بازی میکنن یا بیان اینجا گیمر تگشون رو بگن یا برام پ خ کنن.شرمنده بد جا این مطلب رو نوشتم.آخه هیچ تاپیکی مربوط به pes 12 نیست و همه جا فقط نوشتن مسابقه.لطفا کسانی که بیشتر وقتشون رو pes بازی میکنن بیان بگن نه اونایی که همش mw3 هستن و هفته ای یک بار میان سراغ pes.پس گیمر تگ و زمان آنلاین بودنتون رو همین جا بگید یا پ خ کنید.ممنون

آره منم همه رفیقام اکثرا mw3 بازی میکنن من خودم عشق pes12 هستم و اکثرا ظهر ها و آخر شب آن میشم با pes12 و اینم گیمر تگمه تو امضام هم هست
bia2mood
خوشحال میشم که اددم کنید مخصوصا بروبچ pes12

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
چه جالب!!!!!از یه ایران فقط دو نفر اومدن گیمر تگشون رو گفتن.بازم دم این دو دوستمون گرم که مرام گذاشتنو گفتن. آقا هر کس بیشتر وقتشو pes 12 بازی میکنه این گیمر تگ من هست ادد کنه لطفا..... bigsmoke 6630

saeedCR7

کاربر سایت
Aug 5, 2012
6
گیمر تگ منم:saeedCR7

---------- نوشته در 02:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:56 PM ارسال شده بود ----------

بازی PES /MW3/FIFA12/GHOST RECON/... هستم منو ادد کنید لطفا

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
امروز بعدظهر با یه یارویی بازی میکردم رنکینگش خیلی از من بیشتر بود نیمه اول تمام نشده بود دقیقه 40 آبکشش کردم 4 تا زدم بدبخت کم آورد و یه کاری کرد که لایو بگه سرعت کمه و بازی قطع شد از این جور کار ها زیاد میکنن بچه ها تو لایو
اما اینو میخواستم بگم که همیشه مثل یه مرد بازی کنید حتی اگه آبکش بشید همه واستون تجربه میشه اینم گیمر تگ یارو هست خارجی هم هست کم آورد منو سیر فحش کرد اما اینو بدونه که پرچم ایرانی جماعت همیشه بالاست حتی توی pes

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
دیگه نمیدونم چی بگم به این آدم های بی همه چیز که تا میبینن یکی رنکش پایینه و گل میخورن زود کم میارن و بازی رو قطع میکنن اونم از نوعی که رنکشون پایین نیاد(با کم کردن سرعت نت از طریق دانلود) بعد میگم نت دی سی شد من خودم ختم روزگارم
اما هنوز وجود دارن بربچ باحال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر